Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

kousi servus

kousinka
6. aug 2009

achoj těhulko 😀

megn
6. aug 2009

ty jo tu se to těhulí! no to je bombice ženy?
kdo bude další?
ahoj lu, kousi`

foogy
6. aug 2009

no, holky, mohli byste nás s lu následovat.... 😉

kousinka
6. aug 2009

jsem šla čučnout na malý nechyňátko a tady se to těhulí 😀

já ne 😀 já další nebudu 😀 i když dneska jsem se musela domluvit s kamarádkou že mi zatim pučí platíčko prášků 😀 můj dochtor má dovču a já se samozřejmě zapomněla podívat kolik jich ještě mám 😀

evitkamalicka
6. aug 2009

foogynka velmi rada, ale este by som chcela ist buduci rok vklude na dovolenku niekam, takze zacneme az buduci rok niekedy jun, jul, august no ale kto vie, mozno aj skor

megn
6. aug 2009

ženy to já taky vás nebudu následovat. My jsme doma domluvení, že do konce roku nic.. do konce roku si chci ještě užívat prázdného břicha 😀 takže já budu ofiko snž až tak únor adál.
Kousi vy kdy plánujete druhého ALíka? 😀
evi jo dovča by byla super příští rok ještě !

foogy
6. aug 2009

kousi - klasika, viď? No, MUDři by prostě neměli mít dovču, haha 😉 Kdo s tím má počítat, viď?

megn
6. aug 2009

Doktoři maj výhradně doču, když člověk akutně potřebuje.. třeba loni mi vypadla plomba a co myslíte??? 😠 😠 😠 😀

megn
6. aug 2009

foogynko máš nějaké chutě?
asi né že , když ti je ble..?

evitkamalicka
6. aug 2009

holky co budete robit cez vikend? my konecne po dlhej dobe vypadneme zo stereotypu, ideme ku svagrinke s ktorou sme sa predtym nemali nejako moc v laske, ale uz znormalnela, tak sa tesim, no a ideme k nim na vikend grilovat a do bazenu ak bude teplo, budeme tam aj spat, kupili domcek a este sme tam neboli, tak sa tesim, takze dnes ked pride manza z prace ideme nakupovat zasoby na grilovanie 😀

kousinka
6. aug 2009

tak vono by to přinejhoršim tak akutní nebylo 😀 😀 stejně na nějaký muchlání neni čas 😀

já teda mluvim jako že druhý ale my asi nejbližší tři roky stejně nebudem uvažovat (já bych si teda nechala jen alíka 😵 ale peťa mluví o holčičce 😀 ) no až začnem stavět, jestli teda začnem 😒 tak ho to asi přejde si myslim 😀

my budem mít víkend svatební - vdávám kamarádku tak budem tam 😉

foogy
6. aug 2009

megn - jo, mám navečer, když se mi udělá dobře a žaludek se uklidní, takže si dělám každý večer super večeři - jednou párky, podruhé špagety, potřetí knedlíky s vajíčkem, včera jsem měla krkovici na grilu. To si dám do nosu a moc si pochutnám. Ale když si na to pak ráno vzpomenu, tak se mi žaludek fakt tak zhoupne...
Holky, fakt doufám, že mě to přejde, pač v říjnu bude svatbička a tam chci být v pohodičce!
Už vybírám oznámko, prstýnky, dneska se domluví přesný termín s miluny ségrou, pač musí přijet z Francie.
Holky, jsem fakt šťastná!!!!!!!!! 😵

evitkamalicka
6. aug 2009

foogynka super, tak gratulujem k svadbicke 😀

luli82
6. aug 2009

Tak jsem tu, malá snad spí...

evitkamalicka
6. aug 2009

lu ja tiez pojdem dat malemu obed a ulozit ho spat

luli82
6. aug 2009

evi, jojo, tak běž, ať můžem plkat...

megn
6. aug 2009

foogynko to štěstí z tebe úplně srší! je to krása takhle tě vidět 🙂 nosit v sobě život, en pocit štěstí, jůůů 😵
vybíráš prstýnky? už jsi na něco kápla? I oznamko?
Ten tvůj výčet jídla, chicht.. a co to cvíčo o čem jsme se bavily, ptala ses doktora?

Kousinko áále stavět? joo tak to je fajn, třeba to tvojeho manžu přejde, jak bude hotový a utahaný! Ty bys brala jen ALíka? Jůů tož z jídlem roste chuť.. my určitě druhého prcka jooo.
evi my víkend eště nevíme! ale vy budete mít fajnový.. prej švagrová znormálněla 😀 😀 😀 😀 😀

megn
6. aug 2009

lu a co ty jak je tobě brouku? Co Eli, nějaké pokroky nové?

luli82
6. aug 2009

Foogy: Jojo, srší to z tebe, moc ti to přeju... 😵

luli82
6. aug 2009

megn: To já v pohodě. Nevolnosti zatím nic moc, jen tak lehce, je to úplně v poho, ale myslím, že se to rozjede, u Elišky to bylo taky později. Teď jsem měla tmavou housku s cream bonjoure - křen a na tom hromadu rajčat 😀 Eli pokroky žádné, jen trošku víc zlobí a má další zuby, už jich má 7. A co vy, už se nějaký vyklubal?

megn
6. aug 2009

ssss jídlem, chicht nestíhám na deset stran (ještě skypovat s kámoškou, ze ségrou) a ten vykojený mozek do toho😀 😀 takové hrubice 😀

megn
6. aug 2009

lu nevyklubal 😀 Eli už má 7 zobuků? 😕 ty jo to je bomba.. ona jak se prořeže jeden tak pak to fičí že?
kousi kolik vy máte zoubků? A v kolika vyrašil první?

Lu zlobí možná kvůli zoubkům? A co ty její pokroky lezení atd.?

luli82
6. aug 2009

Jojo, už má 7, zatím nejsou velké, protláčí se, tak ji asi bolí. Jojo lozí jak drak, ale to je zatím vše. Jo a dělá krůčky jsem zapomněla napsat. Je to sranda, jak pochoduje 😀

megn
6. aug 2009

to je šikulka teda! vidíš to jak se hezky rozjela 😵 ikdyž lepší bylo, když nic neuměli žejo? 😀
Honzík jak se plazí, tak je takový víc umrčenější, ale jak zjanci kabel, nabíječku, prodlužku, psa tak valí jak drak..
co ho baví tak šuplíky.. furt otvíral a zavíral.. dnes mi ho i vykramval to se mám naco těšit prosím pěkně! 😀

evitkamalicka
6. aug 2009

tak som tu

Adamko tiez pochoduje ako vojak, uz pekne chodi za ruky a tak sa mu to paci, ze by chodil vkuse

luli82
6. aug 2009

megn, to Eliška zatím šuplíky neobjevila. No já se mám taky na co těšit. Jak začne chodit, je to prej hrůza a já budu mít ještě jeden uzlíček v náručí 😀

luli82
6. aug 2009

Vložila jsem dnešní testík, asi sílí 😀

evitkamalicka
6. aug 2009

luli to uz su teda dialnice poriadne 😉

luli82
6. aug 2009

evitka: No, to jsou 😀 Asi už se z toho nevyvleču 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre