Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

ja sa tesim kedy budem aj ja takto v ocakavani testovat

luli82
6. aug 2009

A vy kdy plánujete druhé?

megn
6. aug 2009

ty vogo no to jsou čáry!!! 😀 lu ty jsou teda pořádné! 😵 😵
evi co měl Adamenky na obd?
Lu co Eli? neobjevila šuplíky? bu'd ráda.. ono to stejně všechno příjde jak začne běhat 😀

kousinka
6. aug 2009

zuby máme dva, další se klubou podle zubařky už dva měsíce 😀 😀
jinak my nechodíme, teda okolo ohrádky, nábytku a tak jo ale jak se potřebuje dostat někam rychlejc tak šup na kolena, za ruce vůbec, to nenávidí, nemůže jít tam kam chce ...

šuplíky máme moc rádi, sice se snažíme odnaučit ale tuhle mi vysypal fleky a do nich nudle - moc hezká hromádka z toho byla v kuchyni 😀

luli82
6. aug 2009

megn: No právě...psala jsem ti, že ještě šuplíky neobjevila, ale jinak ji strašně zajímají záclony, žaluzie a kvítka. Mám ty záclony tak oškubané 😝

evitkamalicka
6. aug 2009

megn cestovinky so zeleninkou a kuracim maskom, on je uz velky papkac, raz zje aj mna

lu my chceme zacat snazit buduci rok v lete

megn
6. aug 2009

evi to my se tady budeme radovat až se bude zase tady těhulit, teď budem prožívat vše s foogy a lu 😵

megn
6. aug 2009

lu fakt jo? 😕 no to potěš 😀 nemáš strach, že na sebe strhne?

luli82
6. aug 2009

kousi: My ještě ani kolem nábytku a lozit taky nechce, jsme rádi, že se plazí 😖

evitkamalicka
6. aug 2009

megn kto vie, my mozno budeme tehulkovat spolu

megn
6. aug 2009

kousi, tož vy jste taky docela bezzbubáci 😀 kdy vyrašili první zoubky? Honzík má plnou pusu zubů, ale někde hluboko v dásnu, jinak fakt fur nic 😀 některé mu rostou od narození jak spustí 😀

luli82
6. aug 2009

megn: Ne, snad je to dobře přidělané, ona zase takovou sílu nemá a ty háčky, na kterých ty záclony visí jsou jen tak nalehko, ono to padá z toho aj samo...

megn
6. aug 2009

evi asi ano, taky si to myslím 😀
kolik váží Adi, že je takový jedlík? To Honzík příkrmy moc eee, je to kolikrát boj.. co má rád tak mrkvičku, takže tu cpu všude, i do přesnídávky.. jinak furt ten cecek 😠

evitkamalicka
6. aug 2009

megn vcera sme ho doma vazili a ma 9200g

megn
6. aug 2009

lu aha, tak já to mám na řasící stuze, ale mám strach jak s tím bude ramplovat.

evitkamalicka
6. aug 2009

idem este von so psom a potom mam na dlho free

megn
6. aug 2009

evi aha, taková hezká míra.. náš Honzík nevím nevím.. tipuju 8,5-9 kg..
Adi vše vysportuje vyběhá že? jak jsem ho viděla na tom vide tak jel jak drak!

evitkamalicka
6. aug 2009

megn asi tak, on sa vela hybe takze ma vahu tak akurat

luli82
6. aug 2009

No my s jídlem taky bojujeme, jí hrozně málo, nejvíc jí šmakuje kašička, pak jogurty, konkrétně Dobrá máma piškotová, ale activiu se sušenkou taky může a teď jsme začali dávat pribiňáčky, bobíky a tak, tak to je taky docela fajn, jo a pudink má ráda. Ale to ona sní tak půl jogurtu a najezená, někdy teda výjimečně celý. Konečně jí trochu začal chutnat banán, teda se jí divím, něco tak dobrého...

luli82
6. aug 2009

megn, já to mám taky na řasící stuze, ale ty háčky a kroužky jsou vzájemně na volno. Jo tak, už to chápu, ty to máš na té tyči navlečené, no já taky zvažovala, ale to se pak nedá dobřed odtahovat a to my v obýváku potřebujeme, máme tam dveře na dvůr...

kousinka
6. aug 2009

luli dyť má ještě čas 😉
všichní se snaží álu naučit chodit ale já jim to zakazuju, až bude připravenej von si začne sám 😉

jdu do spršky než se krakenek probudí ať můžem na procházku 😉
papapa zatím a já zase na vás čučnu ju ? kontrola muší bejt 😀

luli82
6. aug 2009

Kam nám utekla fogynka? Určitě do dubňátek... 😵

megn
6. aug 2009

lu teda vy jste se rozjeli v těh příkrmech! Pribiňáčka dáváš jo? neměl by až po roce? a pudink? týý jo. ten děláš z UM či jak? ten se může? Já jsem v tomhle strašně opatrná, asi proto, že jsme začli až v 6M páč jsem plně kojila.. ono se to asi i odráží, ty kojené děti jsou víc vymýšlavé 😠

kousinka
6. aug 2009

než jsem to dopsala tak už to nedává smysl 😀

tak jídlo neni problém ale my nepřibíráme - i když teď máme kilo za dva měsíce tak jsme dostali obrovskou pochvalu 😀 ale stejně máme 8,3 kila 😀 ála to prostě vyplazí 😀

megn
6. aug 2009

lu jo, já peru zácony i stěmi háčky ty tam jsou na pevno
kouší jasně dojdi, můžeš i častějš ju? 🙂 dy't my tě rády uvidíme 😵
třeba já zas neposazuji, prej to není dobré na páteř,, takže ani nebudu moc postavovat

luli82
6. aug 2009

No já plně kojila do 5 měsíců a pak jsem pomalu začala, ale nic moc nechtěla. Jojo, dávám. Jsem taky opatrná, ale to už se smí... Jo a ten pudink už dávám dávno, vářím ho z nutrilonu.

megn
6. aug 2009

kousi, je to prostě kabrňák 🙂 je rychlý určitě co? váha pěkná, prostě dorbeček po mamince 😵
lu asi do dubňátek, anebo někam na záchodovou mísu 😀 😀 😀

luli82
6. aug 2009

megn, já taky peru záclony i s háčky, bych se mohla na to ...., zdělávat to, ale když zavěsím háček na kroužek, tak to mám strašně volné, je to systém naprd, někdy to musím vyměnit...

megn
6. aug 2009

lu ten pudink ji určitě jede tak, že nestačíš nabírat lžičkou co? 😀

megn
6. aug 2009

lu kojíš ještě v noci? Mlíčko třeba nějak nezesláblo s těhotenstvím?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre