Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
7. aug 2009

prcku a inac od 6. mesiaca by si uz nemala mixovat, len pretlacat vidlickou aby sa naucil jest aj vacsie kusky

evitkamalicka
7. aug 2009

a ked uz ma zubcek treba podporovat zuvanie, treba jablcko do ruky a hryzkat a podobne

megn
7. aug 2009

jéé čus bus prcku! jsem tu za 5 minut, ale on už tu asi nikdo nebude co? 😀

prcekkk
7. aug 2009

já snad jo 😉

megn
7. aug 2009

huž jsem tu.. ženy poraďte co zítra uvařit na oběd? A't je nějaká změna 🙂

prcekkk
7. aug 2009

ovoce jí dávno vcelku,to mu problémy nedělá a polévku jinak nesní,no ani se mu nedivim,když je to takový hnus - neslaný,nemastný

megn
7. aug 2009

tyjo já furt mixuju! mu něco dám a ho hned nadavuje! ale my začli s příkrmama až v 6M

prcekkk
7. aug 2009

svíčková,segetin,ovocné knedlíky,bramborák s masem 😀 špízy s brambůrkem

megn
7. aug 2009

však kdo by to jedl 😀
Anet dělala mu vývarek? a ty brambory jen tak rozmačkané či jak? samotné?

prcekkk
7. aug 2009

megn,to chce čas,myslim,že každý dítě je jiný a má na vše čas

megn
7. aug 2009

vidíš to svíčkovou jsem nedělala dlouho, tu bych mohla.. ale kuwa dwát nemám hovězí a do krámu teda nepůjdu 😀
tudiž něco z prasete, nebo z píppíp 😀

megn
7. aug 2009

asi jo, on začla pozdě s příkrmama, když jsem dlouho plně kojila.. ale teda nimra je otřesný! z něj žádný jedlík po mamince nebude 😀

prcekkk
7. aug 2009

nene,jen jsem uvařila mrkev,petržel a brambor a rozmixovala a ten brambor měl samotný na drobno nakrájený

hele kupovala si malýmu takový ten deníček jak se do něj zaznamenávají různé věci?

evitkamalicka
7. aug 2009

ja od 9. mesiaca uz troska dochucujem, uz papa v podstate to co my, len mu vzdy odoberiem kym to este nie je okorenene

megn
7. aug 2009

joo knížečku máme.. je od narození, každý měsíc má svůj prostor... už tam má i pramínek vlasů, je tam místo i na fotky, ale ta tam nejní ještě žádná 😀

prcekkk
7. aug 2009

tak to Kuba zbaští všechno,hele už měl i sekanou,jen malý kousek,a jak mu chutnala

evitkamalicka
7. aug 2009

my uz davame aj detsku sunku na chlebik

megn
7. aug 2009

evi Adámek asi zbaští všechno žejo? achjooo, holky já mám depku.. já ho ani neodstavím od prsa, páč v noci bych se tím pádem mohla jít oběsit 😠

prcekkk
7. aug 2009

a jaký máš?koukám na MMB 😕

megn
7. aug 2009

týý bláho! no joo ty děti z UM jsou na papu šikovnější 😉

evitkamalicka
7. aug 2009

megn ano vsetko, este sa mi nestalo ze by nieco nechcel

prcekkk
7. aug 2009

nespíte? 😒

prcekkk
7. aug 2009

no to nevim,ale za chvíli nás asi sežere,Otesánek jeden 😀

megn
7. aug 2009

prcku mám z knihkupectví.. nevím přesně jak se to jmenuje.. musela bych se jít podívat, ale teď tam nejdu, u nás je ještě klid, ať ho nevzbudím 😀

evitkamalicka
7. aug 2009

my sme ten dennicek dostali, ale akosi sme do neho zabudli zapisovat tak bude pre druhe 😅

prcekkk
7. aug 2009

jasan 😉

megn
7. aug 2009

tééda sekanou jo? 😀 😀 héééj já kci taky nevymýšlavé dítě! Včera jsem se zlobila u oběda, snědl mi asi 4 lžičky, musela jsem převlíkat ho i sebe, no hrůza! moje nervy 😠

prcekkk
7. aug 2009

evi a jaký máte?no jo,vždyt ho využijes 😉 hlavně jestli má neutrál.barvičku

megn
7. aug 2009

prcku už vylezl druhý zoubek?

evitkamalicka
7. aug 2009

no je taky modro-ruzovy s mackom Pu takze aj pre chlapceka aj pre dievcatko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre