Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
14. aug 2009

tak sme sa nedavno vratili z vodicaku z teorie, pisali sme prvy test len tak na preskusanie a aj manza aj ja sme maly plny pocet bodov 😎

luccii
16. aug 2009

foogy, nechy no ja vlastne odvazna nejsem, kdyz jsem toho kluka s tou moji tastickou uvidela, myslela jsem, ze to nasel a chtel odevzdat treba na policii, proste me nenapadlo, ze je to prachsprosty zlodej... mela jsem velky stesti, ze jsem ho dobehla (ja normalne kvuli kolenum nebeham) a ze mi neutekl a zachranila jsem to nejdulezitejsi, penize vem cert, i kdyz me to samozrejme hodne mrzelo

ted me ale trapi jina vec - Vojtik ma hlavicku prevazne na jednu stranu, na brisku hlavicku nezveda, nepase, v lehu na zadech se nepritahuje za rucicky, kdyz mu je drzim 😢 , takze zitra jdu k pediatricce...

nechy to ti krasne spinka 🙂 jinak Vojtik spinka pres den podobne

megn
17. aug 2009

čauky bobíci.
Se omluvuji danuš, že jsem nedošla dříve, ani neodpověděla, ale nějka jsme nestíhala..
tož snad se zasejc ukážu 🙂

wrtulka
17. aug 2009

Ahojky Meng 😵

megn
17. aug 2009

ahojík wrtulí! Japak se máš?

wrtulka
17. aug 2009

Ahojky..
pracovně a to hodně..
mám za sebou pracovní výkend (na "maltě") děláme novou střechu víš..
no a teď sedím v práci..
A co ty jak se máš? 😵

evitkamalicka
17. aug 2009

caves kocky 🙂

danka24
autor
17. aug 2009

ahooojteee .. no megaaannn konecneee som nevedela co je s tebouuu 😖 😖 😖

megn
17. aug 2009

wrtulko ale jo, jen nějak málo času. MM marodí, už přes týden, takže starosti na dvě strany.
neříekj střechu? ajaja, japato???
evi čauko, co nového u vás?

megn
17. aug 2009

danuško čau prde 😀
se omluvuji a posílám ti velký mláááááááááááásk 😲 😲
budiž mi odpuštěno? 😀

danka24
autor
17. aug 2009

wrtulka takze vyborna dovolenka 😀 na MALTE

megn
17. aug 2009

danuško balhopřeji k 28 tt! ty woe toto letí, to je masooo! Za chvíli budeš rodit! 😕
těšíš se? 😅

megn
17. aug 2009

wrtulko a co ta MS, dorazila? Jsem něco takového zahlídla, ale nemám čas dočítat.. jen okouknu prcky.. od nechynky, luci, evi atak 🙂

evitkamalicka
17. aug 2009

megn u nas nic, teplo je

wrtulka
17. aug 2009

Ahojky Danuško 😵 😵 😵
Moc ti závidím bříško 😉 ale v dobrým neboj 😉

wrtulka
17. aug 2009

megn mrcha dorazila po 36 dnech ale dorazila sama bez vyvolávačky nebo čehokoliv takže po IVF funguju ufff 😵
Ahojky Evitko 😵

megn
17. aug 2009

wrtulko to je fajn, cpát se dalšími horm. že? a co bude dál kočko?

taky závidím danušce bříško a tu holčičku co si tam schovává, teda jestli nevykukne nějaký chalan 😀

evi u nás je taky pařák.

danka24
autor
17. aug 2009

wrtulka jasne .. je to normalne 😉 a ja verim ze sa dockas aj ty ochvilocku taky maly kusocek 😵 😵 😵
megi dikesik .. no ochvilu budem rodit ty kokso .. aj mne to strasne leti.. o mesiac ma kamosky termin 😀 a tak jaaaa 😀 😀 😀 pomoooooccc 😀 😀 😀 už vcera janik hovoril ze ci musi ist k porodu.. ze to nezvladne.. a ja ze musis byt ako moralna podpora 😀

evitkamalicka
17. aug 2009

wrtul servus 🙂

megn
17. aug 2009

wrtulko jůva píšu jak hotento, no tys chytrá holka, určitě si pochopila ten nesmysl co jsem napsala 😔 😀
že je fajn, že dorazila sama MS 😉 🙂
ikdyž by nemusela chodit vůbec !

megn
17. aug 2009

joo a Haničce fogynce přeji krásný svátek! dodatečně! 😵
a že posíláme mlááásk 😲 😲 😲
a kaj foogynka se fláká? sedí nad záchodovou mísou? 😀

megn
17. aug 2009

danuško 😀 😀 😀
ať nevymýšlá! uvidíš jak pak bude z porodu paf

megn
17. aug 2009

jo aj Hance vráně, kdby udělal na nás mrk, přeji vše neeej!

wrtulka
17. aug 2009

megn zázraky se nedějí..
co bude dál už víme jen nevíme kdy.. bud začnu zase s IVF koncem září nebo koncem října.. s výsledky koncem října nebo koncem listopadu..
všichni mi radí abych si dala aspoň 3 cykly přestávku takže tenhle byl první.. ty další dva snad budou kratší..
manža by i chtěl abysme do dalšího IvF šli co nejdřív tak se zkusím domluvit s doktorem - jedu tam od čtvrtka za týden co on na to..
věřím že to tentokrát vydje..ale ne jen tak mám k tomu své důvody tomu věřit.. ale o tom bych psala koho to zajímá jen do IP

danka24
autor
17. aug 2009

no dufam ze je tam baba .. to by bola sranda nooo vam poviem 😀 😀 ale to by musel narast pipik od 20tt 😀 ale hovori sa ze zena ked caka dievca tak ze oskaredie .. ale u mna to neplati 😀 janik mi hovori ze ta nasa Klarka dufam ze nebude skareda ked ty si kazdym dnom krajsia .. 😀

wrtulka
17. aug 2009

Dani neboj bude to holčička 😵 😵

danka24
autor
17. aug 2009

wrtulka tak to dufam 😀 😀

megn
17. aug 2009

😀 danuško tyjo, tak v bříšku asi nejní Klárka když jsi tak krásná 😀 ten tvůj chlop je ale šprýmař. No a už máš něco ve výbavičce, nebo až na poslední chvíli?

wrtulko takže nebudeš čekat 3 cykly? ten čas se asi táhne že? Nějakou dovolenku s TM nebo tak si ještě bereš, či teď finančně se to nehodí, střecha atak?

megn
17. aug 2009

kde je ta foogynka? 😕 😠
😀

wrtulka
17. aug 2009

megn nevím záleží na tom co řekne doktor.. protože koncem září to 3 měsíce budou.. ne 3 cykly.. protože tenhle cyklus byl extra dlouhej víš..
mám za sebou už dovču14 dní - strávenou ponejvíc na "maltě"- tu střechu děláme už měsíc (kdo chce fotky jsou na střeše)
ono se to táhne a netáhne.. člověk si potřeboval odpočinout, nabrat sílu..
upřímně hned po.. v první fázi jsem nesnášela pohled na těhotnou .. (neberte to ve zlém snad mě pochopíte) teď je to různé.. byla jsem u kamarádky která měla den před porodem a dělala jí těhu fotky..a bylo to strašně moc fajn ..
a pak z toho je mi strašně smutno..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre