Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
2. sep 2009

a jo máš pravdu Honzík je hodně po mne.. prej je to celý děda.. můj taťka 😀 😀

megn
2. sep 2009

wrtulko druhou.. od 9-18 kg.. ta by měla vydržet nějakou dobu a pak ji zdědí druhé dítě 🙂 takže taková neutrál.. aby i ta holčička 😀 v ní krapet ladila.
tuhle jsme koupili.. přímo od té paní http://www.kvalitniautosedacky.cz/index.php?mai...

wrtulka
2. sep 2009

Megn tak mi to z fotek připadá..sem ráda že sem se trefila 😉
no víš já k té víře mám i svůj důvod.. ale to jen do IP 😉
v práci je dnska nuda.. včera sem dopolko nevěděla kam dřív skočit a teď nuda..
občas prudí zákazníci..
kolegové jsou starší chlapi takže si moc nepokecáme ale to mi ani neva
šéf už ví že chceme jít zase do IvF a není z toho dvakrát moc nadšenej ☹ ale já na něj kašlu 😝

megn
2. sep 2009

no a cena 4760.. páč na MMB je má levnější.. No nejlevnější není, ale jde především o to bezpečí a ta je na špičce

megn
2. sep 2009

není z toho nadšenej? Japato, že budeš mít absenci? Mimoto jsi ale furt v práci né? A on přece věděl, že tohle budete podstupovat

megn
2. sep 2009

kde se fláká prcek, hmm? nějako nestíhá jak tak koukám co? 😀

wrtulka
2. sep 2009

Hezká 🙂 no já myslím že v tomhle věku je dětem jedno v jaké sedačce se vozí 😉
ono někdy i později..sem se až divila.. těm sousedovým holčičkám jsem od kamarádky koupila takový ty fuseklový zvířátka.. jak jsme se o nich bavili pamatuješ? TAk jedno růžový a druhý modrý. Sem se jen děsila že když to jsou dvě holčičky tak že obě budou chtít ruůžovou a budou se o to hádat nebo něco..
Představ si.. to modrý zvířátko dostala ta mladší budou jí teď 3 roky🙂 a je do něj zamilovaná🙂 říká mu Kamavád a prý bez něj neusne 😵 tak mě to tak nějak hřeje 😵 😵 😵

wrtulka
2. sep 2009

tý jo já myslela že to stojí do 1000 😨

megn
2. sep 2009

joo vím ty fusaklové zvířátka.. jsou moc hezká 🙂 máš taky nějaké na mazlení? 😀 nebo na to máš micindu? nebo žeby manžu? 😅

wrtulka
2. sep 2009

no šéf si myslel že sme to vzdali. Ale to mě nezná. Já jak se do něčeho zakousnu tak sem jak buldok.
Navíc si nedovedu představi že bysme to zrovna teď vzdali!

megn
2. sep 2009

wrtulko no jo,jsou to pálky.. do toho mi dnes mají přijít golfky pro Honzíka, takže jsem se te'd vydala z peněz docela dost 😖

megn
2. sep 2009

wrtulko cože? to snad ten tvůj šéf nemůže myslet ani vážně.. pro ženu touha mít rodinu, dítě je si myslím nade vše!

megn
2. sep 2009

dobře děláš.. taky bych se nedala 😉 boj je krutý, ale i já věřím, že to dobře dopadne !

wrtulka
2. sep 2009

ne já mám na mazlení micinu 😵
tahle co jí máme (už 3 tí za ten rok 😔 ) je snad nejmazlivější.. má strašně hodnou povahu..takže jí oddaně milujem

wrtulka
2. sep 2009

megn jenže on je šéf a navíc chlap.
on řeší co je důležitý pro firmu a tyhle touhy mu nedochází jak by taky mohly.
sice je dobrej psycholog.. ale i tak..
víš co když jsme se o tom bavili hodinu po tom co mi zrušili transfer tak je jasný že sem byla odvařená a působila sem že příštích 5 let nechci o dětech ani slyšet ..nicméně to ještě neznamená že to za měsíc nebude jinak..a taky je!

megn
2. sep 2009

a jak se jmenuje micinda? Jak je "stará"?

megn
2. sep 2009

wrtulí víš jak on má určitě rodinu, nemá takovéto potřeby.. nechápe okolí, ikdyž jak píšeš je dobrý psycholog

wrtulka
2. sep 2009

Hele říkáme jí sokuromě Tornádo Lue 😀 😀
je jí asi 5 měsíců a dostali jsme ji strašně malinkou - asi měsíční takový kočičí miminko.
Jo a to jméno proto že má teď (už dlouho) telecí období kdy na všechno účtočí.. takže buď lítá, kouše nebo spí nic mezí tím 😀

megn
2. sep 2009

wrtulko to je hezké 😀 a jakou má barvu? počkat musím kouknout do alba, jeslti ji tam náhodou nemáš

megn
2. sep 2009

a tak ne nemáš

wrtulka
2. sep 2009

megn tak on to přežije..jen se vyjádřil že se mi ten termín říjen/listopad moc nepovedl - máme největší sezózu 🙄 ale já na něj kašlu bych musela čekat až do jara až bude po sezóně a na to se mu můžu víš co..
nikdo neví co bude a jeslti nepůjdeme znova.. a znova ... 😖 😖
i když to si nepřipouštím.. věřím že budu těhule!
Dokonce už si plánuju výlet do Paříže s bříškem na moje 28narozeniny. Když to vyjde byla bych někde v 6 tém měsíci.

wrtulka
2. sep 2009

megn nemám ji tam oni mi ji vždycky smazali ale hodím ti ji tam na chvilku vydrž

megn
2. sep 2009

smazali? to je teda zděs.. člověk má oporu třeba v něčem, někom jiném.. a admini mažou , vrrr

megn
2. sep 2009

wrtulko a kdy máš narozeninky?

megn
2. sep 2009

jééé ta je hezkááááááá 😵 😵

wrtulka
2. sep 2009

jo tak už jukáš.. hodila sem tam dvě fotky ..teď už je větší ale pořád je to hezká číča 😵 njn je to náš miláček..

wrtulka
2. sep 2009

megn v dubnu mám narozky

wrtulka
2. sep 2009

megn ono to prostě odporuje pravidlům.. to se nedá nic dělat..
v tomhle máme prostě smůlu.. nemáme děti ..
i když tohle je běžný bezdětný páry se dost často upnou na zvířátka - psy a kočky.. 😔

megn
2. sep 2009

ta je roztomilá a jak si těma packama pomáhá kočička 🙂

megn
2. sep 2009

wrtulko no právě s tím upnutím.. proto je to od adminů tak trochu nefér. proč nemůžou bezdětným párům nechat trošku toho jiného štěstí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre