Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
3. sep 2009

tak co tu na mě zkůšáš po francůzky? 😀

megn
3. sep 2009

cos potřebovala prďolo přeložit?

danka24
autor
3. sep 2009

už nic len mi prislo domace kino z reklamacky a bolo tam popisane po francuzky ale uz to mam prelozene 😉

megn
3. sep 2009

no vidíš to jaká jsi šikula 😉
jinak příště aj já umím po francůzky kdyby ja? 😀 😀

danka24
autor
3. sep 2009

co po francuzky bozkavat sa?? 😀

megn
3. sep 2009

jaja dada sisi 😀 😀

megn
3. sep 2009

co dupko jak ti dneska v práci píchaj králíci? 😀

danka24
autor
3. sep 2009

no dnes je menej ludi ako vcera ale ono to zacne zachvilku ked dostanem tovar tak zacnu chodit ludia a ja nebudem stihat .. 😀

megn
3. sep 2009

a jaké zboží čekáš? nebo co? takže si nestěžuješ jo? to je fajn.. já před chvíli dala spát prdíka.. koukla na něj přes dírku a on tam nacvičuje spartakiádu 😠

danka24
autor
3. sep 2009

😀 😀 😀 😀

megn
3. sep 2009

co sa mi směješ ty chachar 😀

danka24
autor
3. sep 2009

ze cvici spartakiadu a ze si ho pozorovala cez klucovu dierku 😀 😀

megn
3. sep 2009

no jo cizí neštěstí.. to je prča co? 😀 však počkej, uvidíš jak je to náročné to uspávání a vše okolo toho 😝 😀
co ten tvůj Janiček kdy dorazí? a kaj je?

danka24
autor
3. sep 2009

dnes pride bol na sluzobke ale uz je na ceste domoooov jupiiiiii 😵 😵

danka24
autor
3. sep 2009

ano ja si to viem predstavit ako ho ty uspavas .. šupnes do postielky a povies mu a spat a on vystraja a o 10minut spiii 😀 😀

megn
3. sep 2009

no někdy to trvá i hodinu, néli déle.. to je pak to pravé ořechové. Nicméně je to tak 14 dní co mi zaspí i na bříšku. Jinak spával furt na zádech.. na bříšku neuměl zaspat, takže to bylo 250 tisíc otoček, jsme chodila jen obracet.. 😀 tak teď je to fajn,jak usne tak usne a že to jsou někdy pozice 😀

megn
3. sep 2009

to je príma, že se ti muž vrátí ze služebky.. tzn. že zítra bude foto pupenda? 😝 😅

danka24
autor
3. sep 2009

som to cakala kedy to povies.. uvidime ci sa mu bude chciet 😉 sfotit to je jedna vec ale dat do pc to je uz druha vec 😀

megn
3. sep 2009

danuško víš jak já musím být s tím otravná, jinak bys neměla dokumentaci, nač vzpomínat... takže to je jen pro tvé vlastní dobro 😅

danka24
autor
3. sep 2009

jasne megi ze si to ty 😀 😀 😀

megn
3. sep 2009

si myslím 🙂 😉

danka24
autor
3. sep 2009

ty mas dnes niejako volno 😀

megn
3. sep 2009

jo, dneska mám vegeč. Nic se mi nechce... měla bych vysát ale mládě spinušká, takže NIC 😝 😀

megn
3. sep 2009

koukám na netu co bych kde kůpila, určitě něco potřebuji a nutně 😀

megn
3. sep 2009

nicméně ty se tam taky řádně flákáš si myslím 😝 😉 😅

foogy
3. sep 2009

jo, dani, je to pro tvé dobro, budeš mít památku. A nediv se, že chceme fotky, to víš, jsme hrozně zvědavé!!!
Já teda fotím a fotit budu. Je to príma!

I když megn - co si tak pamatuju, tak tebe jsme museli dycky taky šíleně přemlouvat, abys hodila foto.

Holky, dlouho tady nebyla lu, co?

vrana
3. sep 2009

BAF!

megn
3. sep 2009

foogynko pamatuješ si dobře, já jsem lajdák, přiznávám.. takže tak jak uhání mne danka, uháním já ji 😀 😀
vrani čauko.
To je škoda holky. mládežník se vzbudil, tak si budem spolem vysávat. Je to třeba, vysávám obden.. ale dneska mám teda línou ☹ 😖 😢 😀

megn
3. sep 2009

foogynko to je dobře že fotíš.. Konečně někdo koho nebudeme muset přemlouvat.. a že se na fotky rostoucího bříška těšíme! 😉

megn
3. sep 2009

foogynko mohla bych tě o něco poprosit? třeba zítra na skypu.. potřebuji něco vyplnit do práce a jsem z toho úplně jalová, ani nevím kaj se podepsat 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre