Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
11. jan 2010

nechy,tak nějak 🙂 hezky doma v teplíčku

hele a co teda děláš s Ondrou?musíš si s ním hrát?a dělat mi společnost?a jak uspáváš před den a v noci?

sluninka
11. jan 2010

my sáňkovat nechodíme, já chytrák jsem si říkala,že tady sníh stejně nenapadne, takže boby zůstali u našich na skorohorách 😀
ale venku jsme každej den, teda pěšky, kočár bych teď neodtáhla ani před barák..zkoušela jsem to předevčírem nebo kdy to bylo a ještě teď mě bolí celý tělo jak mi to dalo zabrat... takže ťapkáme po svých, malá je spokojená, a já celkem taky...sníh miluju, tak jsem uuuuplně mega moc šťastná, že konečně napadl pořádnej 😉

prcekkk
11. jan 2010

já sníh bléééééééééé a sáňkovat nechodíme 😀

foogy
11. jan 2010

Ahoj holky!

Jojo, sníh taky miluju, my jsme u nás totálně zapadlí, je to krása! Ale až večer pojedu autem z práce sama, tak už to taková krása nebude ☹

Je fakt, že megn se dlouho neozvala. Ale určo jsou f poho, jen to nestíhá.

A já se už těším za rok, to už budeme prcka vozit na sáňkách. Zapřáhneme pesinu a pojedou 😉

prcekkk
11. jan 2010

čauky foogy 😵

prcekkk
11. jan 2010

tady už nikdo není? 😔

prcekkk
11. jan 2010

musim se rozloučit,plaší se mi dítě v kočárku.
tak se mějte bájo a zase se někde ukážu 😀

foogy
11. jan 2010

prcku - ty sis vymazala album? Proč? Měla jsi ho tak krásný!!!!!

nechynka
11. jan 2010

holky nemohla jsem odpovědět...ondra chytl hroznej hysterák....nakonec teda vytuhl ale začala mě z něho třeštit hlava 🙄

prcku přes den uspávám v náručí/v koši nebo v kočárku....většinou když vidím,že to na něho jde tak je do 5minut tuhoš....ale někdy drncám a drncám a nic 😒

no a večer jsme si zvykli teďka na rituál nakojit a chvilku pochovat a dávám ho do postýlky už spícího a spinká/někdy když nemůže usnout tak nakojíme pak ho šoupnu do postýlky,držím za ruku a zpívám...u chování musím taky zpívat 😝
a v noci neuspáváme-dám prso on se napije a pak buď spí se mnou v posteli (když u toho usnu) nebo ho spícího předělám do postýlky (u prsa v noci 100% vytuhne)...no a vstáváme tak kolem 9hod ráno

foogy,tobě to kočko naskakuje...už 28tt 😵 závidím ti úplně...hnedka bych to vrátila zpátky 😉 😵 užívej si to na maximum!!!!!

foogy
11. jan 2010

nechynko - to je na panáka, co? 🙂 Myslím na tu hlavu :o)

Já jsem zvědavá, jak budeme s manžou uspávat - on je hrozně měkkej. Nebo aspoň na psa. Tak si myslím, že to bude i u mimi. A já budu ta přísná a zlá máma.

nechy - zítra 29tt! Neuvěřitelný, co?
No, celou dobu to bylo dobrý, ale poslední 3 dny se čmelda mrcasí, ale tak, že už to moc příjemný není 😉 Já mu dám, až vyleze 😀

prcekkk
11. jan 2010

je tu některá? 😵

evitkamalicka
11. jan 2010

tak sme doma z ockovania, na moje velke prekvapenie maly ani nepipol a vazi 10750g

prcekkk
12. jan 2010

tak to je šikula,evi

jinak dobré ránko 🙂

foogy
12. jan 2010

Ahoj holky!

hele, poraďte mi, co byste si koupili s sebou do porodky za drogerku a co pak domů?
Když už máte první porod za sebou, tak víte, co je důležité, co se používá a co je naopak zbytčnost. Díky moc! Moc mi pomůžete.
Já jsem z toho jelen :o)

A dneska je mi líp. Asi byl včera blbý tlak.
Jsem včera přišla domů, najedla se a o půl 8 už chrupkala, hihi

prcekkk
12. jan 2010

drogérii pro sebe do porodky?
hele tak tak jsem používala jen dětské mýdlo Johnson´s,šampón
a doma jsem pak použ.normál,co dříve.
Ale měla bys dostat z porodnice papír,co sebou 😉

foogy
12. jan 2010

prcku - tak díky! Já si právě říkám, jak to mám vědět. A ten papír se dostává kdy?

evitkamalicka
12. jan 2010

ahojky

prcekkk
12. jan 2010

skoro ke konci těhu u svého gyn. 😉

ahoj evi

prcekkk
12. jan 2010

tady nikdo není? 😔

foogy
12. jan 2010

prcku - tak moc díky za info.
Ve čtvrtek jdu na kontrolu. Chtěla jsem si tam skáknout už dneska, pač má lepší prac. dobu, ale včera jsem o půl 8 vytuhla a nestihla si oholit ani nohy, ani frndu. To bude dneska nadlidský výkon 😉

prcekkk
12. jan 2010

jj to si taky pamatuju,oholit nohy 😀

evitkamalicka
12. jan 2010

ja prave uvazujem, ze by som sla na DNA testy kde sa da zistit pohlavie uz v 12tt z krvi, ale ta cena ze 60€, no neviem

prcekkk
12. jan 2010

teda evi,je to docela palba,co? 😖

evitkamalicka
12. jan 2010

to teda je, no uvidime ci sa na to dame

foogy
12. jan 2010

evit - u nás to pohlaví říkají zadarmo ve 20tt. U vás ne?

Holky, ještě mi prosím poraďte, z jakého materiálu máte dětskou postýlku?

evitkamalicka
12. jan 2010

foogy ano aj u nas, ale az ked sa ukaze na ultrazvuku, ziadne specialne krvne testy na to nerobia a ja by som uz tak velmi chcela vediet co to je

foogy
12. jan 2010

evit - ty zvědavko!

A co ten materiál té postýlky? poraďte prosím!

evitkamalicka
12. jan 2010

my mame drevenu

prcekkk
12. jan 2010

foogy,tak to ti nepovím,protože ta naše je stará jak Jeruzalém 😀 nemám novou

prcekkk
12. jan 2010

jinak taky dřevo,jen nevim jaké

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre