Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
2. nov 2010

jůůůů,no konečně.
tak dlouho už jsme si napsaly 😢

prcekkk
2. nov 2010

jak je,jak se máte,co ondrášek?chodíš ještě do práce?
povídej,přeháněj....vše mě zajímá 🙂

prcekkk
2. nov 2010

a ty už jsi snažílka?jak dloho?

nechynka
2. nov 2010

prcku vůbec nestíhám ☹
teď zrovna sedím ještě v práci....jinak kolem oběda vždycky jedu domů tak nikdy semka nepřijdu 😉
snažíme se tento měsíc-v pátek by měla dorazit mrcha tak uvidíme ale mám hroznou střevní chřipku tak nevím nevím 🙄

nechynka
2. nov 2010

Ondrášek měl teďka střevní chřipku-poprvé zvracel,měl průjem, 40horečky-mazec ☹
a co u vás novýho?

prcekkk
2. nov 2010

chuděrko,tak doufám,že chřipka brzy odejde a příjdou //.koukej dát hned vědět,jo? 😉

prcekkk
2. nov 2010

to je brouček chudáček.a už je to dobrý?
u nás nic nového,kuba je hrozný raubíř.po víkendu mu chceme dát místo postýlky postel,aby si začal zvykat a děláme mu dětský pokoj,tak pak by šel spát tam....no ale uvidíme,že?
jinak nic

nechynka
2. nov 2010

a spává vám celou noc?Ondra se budí pořád tak 2-3x za noc☹ u nás horor-většinou spí v postýlce tak do dvou do rána a pak jde k nám do postele 😝
dneska např. spal s náma celou noc 🙄

jo už je dobrej bobek
🙂

prcekkk
2. nov 2010

hele,jak kdy.někdy usne v postýlce a spí celou noc,někdy ho uspim u nás a někdy ho v noci taky přendávám k nám,neboj 😉
hele a co nočník a dudák?

nechynka
2. nov 2010

na nočník nechce a já to nijak nehrotím 😔
a dudáka si zahodil asi před 14dny sám a už ho nechce 🙂 ale horší je,že pořád dundá mlíko ode mě a vůbec nevím co s tím dělat-umí tak hrozně řvát,že to rve uši,když si prsa zalepím náplastí tak on ji umí odlepit a jde po prsách jak po uzeným 🙄 fakt nevím co si s tím počít ☹

prcekkk
2. nov 2010

tak s tím kojením ti fakt neporadim,leda mu to nějak vysvětlit 😉 😀
kuba na nočník taky nechce a dudáka teda máme,no 😔
jsou to hrozní holomci,co?a jak se umí kubik vzteknout

nechynka
2. nov 2010

no vztekat se taky poslední dobou umíme parádně-někdy to i schytám ručně od něho když je hodně nasranej 😀 😀 😀 a teď po té nemoci jak je slabej tak chce pořád chovat -to je mazec-váží už 12kg a to se pronese 😅

kolik vy vážíte?a mluvíte už něco? my jenom tata, teta, pak nějaký zvířátka
jsou to pěkní vyčůránci...a když něco provede jak se umí tulit

prcekkk
2. nov 2010

hele kuba má 15kg a mluví tak nějak se snaží hodně opakovat a začíná dávat třeba dvě slova dohromady,ale stále je to taková ta hatlamatilka 😀 je to docela prča
kuba je hrozně tvrdohlavý,když řekne ne,tak si za tím stojí,ani pár na prdel moc nepomůže

nechynka
2. nov 2010

u nás taky kolikrát plácnutí nepomůže-někdy jo a někdy ne...je to taky palice tvrdá chjooo

a nevíš něco o megn?viděla jsi fotky Helenky?

prcekkk
2. nov 2010

nevim o nikom vůbec nic,je tu hrozný ticho.nikdo sem už nechodí a docela mi to chybí to naše klápání a drbání 😉
v kolik chodíš z práce?

nechynka
2. nov 2010

no bývám do 11hod dopoledne (pak jedu buď domů nebo pro Ondráška) takže doma jsem jak kdy (jeden týden ve 12hod, jeden týden když hlídá mamka tak se tam většinou zdržíme a jezdíme domů až kolem 4hod odpoledne)
taky mi to chybí ☹

prcekkk
2. nov 2010

a teď si ještě v práci nebo už doma?a když nehlídá mamina tak kdo?

nechynka
2. nov 2010

teď jsem ještě hoďku v práci-musím si naddělat to jak jsem byla s Ondrou v pátek doma páč mám málo dovolené
když nehlídá mamina tak hlídá manža jako zrovna dneska 😉

prcekkk
2. nov 2010

aha,on má volno nebo dělá na směny?

nechynka
2. nov 2010

má ranní-odpolední 😉
a co manža v práci-dobrý?
na jak dlouho máš mateřskou?

prcekkk
2. nov 2010

mm v rámci možností dobýr
mám md na 3 roky a už se docela těšim do práce,jestli teda nějakou seženu.alespon budou nějaký penízky navíc a začne se řešit to naše bydlení 😅

nechynka
2. nov 2010

prcku musím mizet
sejdeme se zítra po obědě zase tady? zítra budu už ve 12hod doma 😉

pááááááááááá

prcekkk
2. nov 2010

papa,snad tu budu a nebo na icq 😉

prcekkk
4. nov 2010

jsem tu,je tu někdo?

luli82
18. nov 2010

Zdravím po dlouhé době všechny, co sem chodí ... 😵

prcekkk
25. nov 2010

ahojky luli,jak se máš?a co dětičky,nezlobí? 🙂

luli82
26. nov 2010

prcku, ahojky, Ani ne, nezlobí. Jen se u nás pořád dokola točí nemoci, buď jeden nebo druhý, tak snad už to brzy zkončí... Pavlík má 1 zoubek, létá v chodítku po celém baráku, Eliška už nemá plenku, teda doma, ven zatím dávám, tak už je to takové veselejší... A co vy?

prcekkk
26. nov 2010

ahojky luci,u nás pohoda.Kubik spí už 14dní ve velké posteli u nás v ložnici a plenu stále máme.na nočníku se mu vůbec nelíbí,tak ho ani nenutim-snad to příjde samo

foogy
13. dec 2010

Ahoj holky!

@megn Magdi, nechtěla bys nám sem hodit fotku malé Helenky? Pochlub se!! Já jsem moc zvědavá!!!

@urbi A jak ty? Co mímo? Jste v pořádku? A už víte, co to bude? A necháte si to vůbec říct?

prcekkk
13. dec 2010

dobrý večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre