Začali sme a stale začíname IX.

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉
foogy
9. jan 2009
nechy - no, fuj, takový sny!!!!

prcku - je úžasnej, hlavně to je nápad, co? obyč bílej hrnek a na tom svetr.... Se mi bude hodit do shopu, pač ho máme tyrkysově-capučínovej
prcekkk
9. jan 2009
nechy a co chtěla kolegyně?
prcekkk
9. jan 2009
foogy 😉
nechynka
9. jan 2009
foogy,já takovej hrneček ještě neviděla 😞 a už se těším až nám to po neděli všechno vyfotíš aby jsme se mohli pokochat jaky krásny máte studio 😉
prcekkk
9. jan 2009
foogy,hlavně nám to koukej vyfotit,jasný?už se těšim
nechynka
9. jan 2009
prcku,co jinyho prudila 😃 chtěla vytisknout něco z kompu...ale kliďo píďo si to mohla vytisknout i od sebe z intranetu :-p
prcekkk
9. jan 2009
prudilka ]-( tě ruší a ty nemůžeš v klídku koníkovat,co? 😃
nechynka
9. jan 2009
jo přesně tak 😃 a navíc mě prudí moje střeva...furt se mi to v břiše hýbe a já jsem z toho nervéz 8-(
prcekkk
9. jan 2009
že by střevní chřipka?
prcekkk
9. jan 2009
a jdeš dnes do města?
nechynka
9. jan 2009
prcku střevní chřipka nééé...mám teďka spíš zácpu ale je to nepříjemný :-S
dneska nepůjdu nechce se mi do té zimy
prcku a můžou těhule meduňkový čaj? nějak teď blbě spím-pořád se budím-po půl hodinách-tak jsem chtěla zkusit ten čajik
prcekkk
9. jan 2009
aha,tak to znám - zácpu...ale co jsem těhu,tak s tím nemám absolutně žádný problémy :-N

jé,tak to nevim,jestli se může meduňkový čaj.ale zkus kouknout na netu,třeba to tam bude 😉
prcekkk
9. jan 2009
dneska tam je zima :-S jsem koukala a furt se to drží pod nulou,ale zase svítí krásně sluníčko
nechynka
9. jan 2009
sluníčko je paráda...ale dneska je tam fakt kosa.....i baronek spal dneska doma v kotelně :-N
budu muset popátrat 🙂

prcku a ty jsi byla na tom NT screeningu v I.trimestru?
foogy
9. jan 2009
všecko vyfotim, nebojte
prcekkk
9. jan 2009
nechy,nebyla
prcekkk
9. jan 2009
foogy IP
nechynka
9. jan 2009
já všude čtu (i dr. mi to říkal) že se to platí ale když jsem tam volala a objednávala se...tak jsem se ptala a řekli mi,že je to zadara :-N
prcekkk
9. jan 2009
nechy já myslim,že je to zadarmo.
prcekkk
9. jan 2009
nechynka
9. jan 2009
jůůůů ta je krásná x-)
prcekkk
9. jan 2009
mímo k sežrání 😃
prcekkk
9. jan 2009
budu muset jít předchystat obídek :-p a vůbec se mi nechce
foogy
9. jan 2009
tak jsem tu
mi totiž přivezli brašnu na nb, co jsem si včera objednala, do toho pošťačka s programem na návhry koupelen, tak jsem platila a teď všechno rozdělávala, měla jsem z toho ohromnou radost!

holky, slibuju, že vám všechno vyfotím a dám si do alba, slibuju, ale čekám, až to bude všechno hotový!

a k obědu dělám franc.brambory se sojovym masem, ňam. Hlavně je to rychlý a nepracný, hihi
nechynka
9. jan 2009
prcku ještě nechoď

a v kolik obědváte? v kolik chodí manža z práce?

foogy,tak to byl takový druhý ježíšek,co? 🙂
foogy
9. jan 2009
tak já jdu taky pracovat, sejdem se tady zase odpo

nechy, v kolik jdeš domů?
nechynka
9. jan 2009
foogy po 3hod....doma jsem až po půl 5 😞
tak pa pa
foogy
9. jan 2009
nechy - přesně tak 😉

Ládin dneska vezl rodiče na letiště, letí za dcerou a pak do Ikei, tak mě štve, že jsem nemohla jet taky, bych zase trošku zhuntovala rodinný rozpočet, hihi
prcekkk
9. jan 2009
nechy,přemluvila si mě 😉 vůbec se mi nikam nechce.MM chodí z práce ve 3

foogy papa
foogy
9. jan 2009
prcku - ty už jsi smazala tu fotku s tou skříńkou... Jsem se na to nestihla podívat.
jinak tu fotku s těma bačkůrkama - ta je úžasná!!!! to ses fotila na samospoušť? jsi dobrá!!!!!!!!!!!
prcku - máš vůbec strie? na té fotce to vůbec není vidět, krásný bříško! a teď, v tom 40.tt, to už je mazec!

Začni písať odpoveď...

Odošli