Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
13. jan 2009

prcku ještě nevím co budu kuchtit...včera jsem kuchtila vepřové nudličky na šťávě a brambory z trouby 😵 a dneska fááákt nevím...že by žížek 😀

prcekkk
13. jan 2009

řízek to jistí,co? 😀 já asi udělám smažák a brambor a včera jsem vařila rýžovou poblivku 😀

nechynka
13. jan 2009

jééé smažák jsme taky neměli dlouho...ale dneska bude chtít manža mašo...jede na hokej tak aby neměl hlad 😒

nechynka
13. jan 2009

ryžovou poblivku... 😝
dívali jste se včera na kluci v akci? vařili špenátovou polívku, panenku s opekanýma br. a nějakej salátek...no neuspokojili by mě asi ani jedním 😝 😀

prcekkk
13. jan 2009

ty nemáš ráda rýžovou?tak to já jo,hodně zeleninky a uzený 😅 já bych si z toho včerejšího menu dala asi vše - teda spíš bych to ze zvědavosti ochutnala 😉

nechynka
13. jan 2009

prcku tak...jo já bych to asi taky ochutnala..vypadalo to žůto...ale nemám ráda špenát 😔
jééé já bych si tak dala uzený s br.kaší...a v nejhorším bych to zvládla i bez br. kaše 😀 😀 😀
už zas probíráme to žrádlo,co? 😀 😀 😀

foogy
13. jan 2009

špenátová polivka 😝
my byli včera na obídku a měla jsem cibulačku - mňamozní a těstovinový salát s rajčatem, okurkou a brokolicí s jogurkem, fakt super!
ale smažák - prcku, toho jsem taky dlouho neměla, to není vůbec špatnej nápad!!!

nechy - jsme si s prckem v sobotu chvíli povídaly přes icq, u čeho myslíš, že jsme skončily???

prcekkk
13. jan 2009

žžžžžžžžžžžrrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááádddddddddddddddddddllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooo

nechynka
13. jan 2009

foogy,u žrádla? 😀 😀 😀
já se musím taky doma kouknout a nainstalovat to icq...vždycky na to zapomenu 😖

holky já manžu přemlouvám do pizzerky...mám chuť na pizzu jak blázen 😀 se salámkem,chilli papričkama,žampionkama-MŃAM mňam

prcekkk
13. jan 2009

tak jsem se dala do vybírání ubrousků pro tu ubr.technuku a asi se pustim do nějakého obrázku nad postýlku,aby to měl prcek hezký,že?

nechy,no pizzu tak to bych si taky dala 😉

evitkamalicka
13. jan 2009

kocky vy mate icq? moje cislo je 267 682 184 😅

foogy
13. jan 2009

nechy - přes sex a chlast jsme skočily k jídlu, haha

nechy - hmm, to je dobrej nápad! Párkrát jsem koupila mraženou a udělala doma, ale nemá to ty grády! U nás je holky pizzérka a dycky od 11 do 14 mají akci, pizzu za 80Kč, to je slušný, co? kor, když já to mám na 2x.

prcku - nejvyšší čas! na ty ubrousky

sluni ještě neporodila?

prcekkk
13. jan 2009

sluni se ještě neozvala,tak asi ne

foogy no do porodu to nestihnu,ale pak snad jo 😉 to víš,já mám na vše dost času a pak to takhle dopadá 😒

nechynka
13. jan 2009

no počkat...tak teď mi ještě řekněte co jste debatovaly o sexu a chlastu....žrádlo si dokážu představit 😀

foogy,to je slušná cena 😉 jééé já na ni mám chuť.....ale jsem čuník...já ji sežeru celou 😝 😀

foogy
13. jan 2009

nechy - no, že bysme s prckem obě mohly, ale chlapi mají strach, můj teda říkal, že v těhu bude mít strach,aby mimísovi něco neudělal a pití, to je s Anet naše, no

prcekkk
13. jan 2009

ve zkratce řečeno 😀 ale výstižně

nechy,už rozmýšlíš,jak zútulníš prckovi koutek?myslim postýlka,přebalovák a různé doplňky?

nechynka
13. jan 2009

hmm...to manža se teda zatím nebojí 😝 😀
a chlast...z toho už jsem asi vyléčená...jak jsem na nový rok blinkala po skleničce šampáňa tak už na to nemám vůbec chuť 🙄

nechynka
13. jan 2009

prcku to ještě vůbec nemám promyšleny 😅 ......jak se znám tak to bude na poslední chvíli....no v březnu chceme s manžou dodělat ložnici (zatím spíme v pokoji pro hosty a je hrozně malinkatej takže by jsme se tam s postýlkou horko-těžko vlezli)...takže sádrokartony,pak manža musí vymalovat nazeleno,pak položit plovoučku...a pak já začnu teprve zdobit

prcekkk
13. jan 2009

jůůů tak to bude super 😉 to by mě taky bavilo - zařizování 😅

nechynka
13. jan 2009

prcku ju a jak se mi ulevilo..tak hlásím pokrok..už zase začínám obhlížet oblečky a přemýšlím,že už si něco mmb objednám 😅

prcekkk
13. jan 2009

no jasně,víš jak to pak uteče?jen začni zlehka obhlížet a přemýšlet 😉

foogy
13. jan 2009

nechy - to se ti nedivím. Já dycky bliju po Bohemce, proto si jí nekupuju a piju Dorato, to je ňamka a hlavně to má šroubovací zátku, takže to můžeš mít víc jak týden v ledničce a furt jdou bublinky............ 😵

nechy - to buď ráda, že se nebojí, si představ, kdyby se bál!!! 😀

nechynka
13. jan 2009

foogy 😵 😵 😵 kdopak by se vlka bál....mě by to nevadilo...neni chuť 😀 😀 😀

foogy
13. jan 2009

nechy - takhle je to dycky ale...
málokdy si ty dva fakt v sexu sednou, znám víc případů. Kámoška by taky mohla častěji, manža ne. Si mi tuhle stěžovala a druhej den mi píše na icq kámoška druhá, že se s přítelem furt hádaj, že by mohl furt, že je jak zajíc, co má dělat. Jsem se smála a psala jí: na to se mě neptej, u nás je to přesně naopak, ti fakt neporadím.

co teda máte dneska k obědu? já Gordon blue, ňami!

prcekkk
13. jan 2009

holky loučim se,jdu dělat ten obídek 😉 odpoledne se možná ukážu....
papa

foogy
13. jan 2009

holky, já tady měla návštěvu za návštěvou, hihi
si to užívám!!!
teď už balím, jdu vytřít a jedu dom

doufám, že Anet nerodí. PAPA

prcekkk
13. jan 2009

ahojky,foogy neboj,ještě nerodim 😀

sluninka
13. jan 2009

prcku..nikdo nerodí 😕 😀

prcekkk
13. jan 2009

ahooooj,tak co?taky nic,co? 😒

sluninka
13. jan 2009

prcku..ani ťuk...akorát teď hledám jak vypadá hlenová zátka, nějakej humus ze mě vylezl, ale bez krve, takže jsem ani nejela do porodnice 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre