Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
22. jan 2009

no, vono to není nic extra, ale jelikož jste moje taková nej přítelkyně, tak se vám s tím chci svěřit. Jsme se s milunou koukali na Primu a dycky se tlemíme, jak se jmenuje rosnička Romana Jákl Vítová, přijdou mi tím ty holky šáhlý, tuhle Kateřina Konvalinka Průšová - přijdou mi blbky, ale budiž. No a večeříme a najednou Petr Eliáš Voláková, tak jsme se s milunou začali smát, že ty holky jsou fakt krafky a Ládin: Milu a budeš se taky jednou jmenovat Hana Novák Pecková (příjmení samozřejmě vymyšlený)? A já: ne, proč? On: no, až si tě vezmu.. Já: ty si mě chceš vzít? On: ty mě ne? Já: nemusím, mně to takhle i vyhovuje, tobě ne?
Tak si říkám, jestli nejsem blbka já a neměla jsem mu říct: jo, vezmu si tě!! Ale chci dělat mrtvýho brouka a až pak jednou přijde žádost o ruku, tak bejt jako maxi obr nejvíc překvapená.

nechynka
22. jan 2009

foogy,ty jsi trubka...teď si bude myslet,že si ho nechceš vzít...když si řekla,že ti to vyhovuje takhle 😒 měla jsi mu říct,že se tě musí požádat aby zjistil co mu odpovíš 😉 nebo něco takovyho rafinovanyho 😉 každopádně je super,že na tohle nahodil řeč....jde vidět že o svatbičce přemýšlí 😵 😵 😵 juchůůůůůůůůůůů brzo tady budeme mít nevěstinku 😵 😵 😵

nechynka
22. jan 2009

GRATULUJU 😉 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - jsem truhlík, viď? No, já to o víku nějak napravím. A jak píšeš - to je asi fakt, viď, že nad tím přemýšlí. Jéééé, že už bych se dočkala? Nechy - dík! Jsi milá! 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - ale dík, už budu vědět, co když tak odpovím příště, haha 😀

nechynka
22. jan 2009

foogy,hlavní je,že o tom přemýšlí...to je důležitý....teď musíš naznačit ty že už je čas...a pak šupajdit před oltář 😉 😵 jééé už se těším až tady budeme probírat svatební šaty,menu a tak 😀 😵 a držím pěsti 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - a co baronek? poslouchá? ta naše čubina jak kdy se jí chce, hádě to je. A furt roste? Co Baron? Kolik váží?

nechynka
22. jan 2009

baron je mazlík...včera manža jel hrát hokej...tak jsme šli spolu spinkat a spali jsme vedle sebe až do půlnoci...pak jsem ho vyhodila ven,protože se probudil,byl vyspanej a chtěl si hrát 😝 😀 a teďka jsem ho dlouho nevážila...budu muset převážit...ale zdá se mi pořád stejnej....ale žere čím dál víc 😅

foogy
22. jan 2009

nechy - a kde jste spolu spali? na gauči?
Naše se furt taky cpe na gauč, jak jsem byla nemocná, tak jsem jí tam pustila, ale po 5ti minutách byla dole, byl jí hic. Máme novej koberec v obýváku pod stolem, tak to teď miluje, hihi.
Nechy - my jí dáváme 3x denně, ale už málo a váží 22kg!!!! Mazec, fakt!

danka24
autor
22. jan 2009

fogynka ty si trupka

foogy
22. jan 2009

dani - hihi, jsem viď? to je možná i slabý slovo 😀

danka24
autor
22. jan 2009

fogy ale aj tak ta mame radi hoc si trupka ale si mala povedat co ja viem 😀 a som zvedava jak si to vyzehlis cez vikendiik .. chceme popis vsetkeho 😀

nechynka
22. jan 2009

dani,že...já to taky říkám 😀

foogy, v posteli 😅 je to mazlíček...taky málokdy vydrží...ale včera měl tulecí náladu.....a musím si ho užít dokud můžu...až bude mimčo...bude mít utrum do postele,aby tam nezanesl nějaky bacily (i když jsem četla,že pokud je odčervenej a pečuje se o něho...tak nemůže mimčo ničím nakazit)....my mu dáváme většinou 2x ...ráno a odpoledne...a přes den dostává nějaky pamlsky sem tam

nechynka
22. jan 2009

dani,no bude žehlit v postýlce...bude se lýsat 😀 😀 😀 trubice naše 😀 😵

foogy
22. jan 2009

dani - eště abyste mě neměly rády, to bych se mohla jít zahrabat ☹
Holky, ale on to ví, že bych si ho chtěla vzít, jsem teď během Vánoc měla takový narážky

foogy
22. jan 2009

nechy - moje teta MUDr. říkala, že psí sliny jsou zdravější než člověčí, měli Irskýho vlkodava, kterej jí hlídal kočár na ulici, když potřebovala do obchodu, hihi.

v posteli? tak to jediný na milunu neplatí. On přes sex moc není.

nechynka
22. jan 2009

foogy,neblbni...dyť tě máme rádi 🤐 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - jo? hm, tak jo, tak teda dobře, no 😀 😀 😀

nechynka
22. jan 2009

foogy,tak přes jídlo..... 😀 stejnak je zajímavy,že každý ten sex potřebuje jinak....např. já včera měla takovou strašnou chuť ale když jsem si představila jak budu z toho unavená tak mě přešla 😅

já vám nafotím i oblečky,ju? mám jedny dupky (ty už jsem si koupila dávno) a pak včera jsem si koupila 2plátěny košilky na mimouška aby mu v létě nebylo horko 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - jo, přes žrádlo von je...
nechy - hihi, kolikrát je člověk unavenej, že jenom ta představa toho miliskování ho unavaní, co? hihi

nebudeš mi nechy věřit, ale teď jsem se tě akorát chtěla ptát, jestli uřž nakupuješ. Určo všechno nafoť, já se ráda pokochám!!!

foogy
22. jan 2009

Tuhle byl miluna dopoledne v krámě makal, pak šel na prochajdu s Annie a pak jel na voliš. To jsem byla akorát na konci nemoci a on se o mě hezky staral, tak jsem se mu chtěla odvděčit a on miluje palačinky. Tak jsem dělala těsto a na dovče v egyptě nám je dávali s tekutou čekoládou, tak jsem hledala recept a mydlila to - byla to pěkná piplačka. On přijel domů a já tak oficiálně jako: milů, chtěla jsem ti poděkovat, jak se ke mně hezky choval, když jsem byla nemocná apod. a on mi dal pusu a už si do ní cpal palačinky, pak padl na gauč a spal. Tak mi to jako bylo trošku líto, jsem čekala trošku romantiku... Asi jsem naivní ☹

nechynka
22. jan 2009

foogy,teďka jsem začala....ale oblečení nebudu moc přehánět...příští měsíc chci koupit...matrace do postýlky,peřinky a povlečení..., další měsíc fusak,zavinovačku,deku....a pak už budeme muset pomalu pokukovat po kočárku 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - a když ti nic nebude, tak budeš v práci do konce? nebo půjdeš dřív? ty docela dlouho dojíždíš, ne?
Nechy - je toho spoustu, co?

nechynka
22. jan 2009

foogy,já jsem taky taková...vždycky manžovi nachystám nějaky překvapení a čekám,že se mi odvděčí nějakou romantikou...a prd...a taky bývám zklamaná...holt někteří chlapi na to nejsou no ☹
u nás já byla taky zklamaná z toho screeningu...já když viděla to miminko...tak jsem měla slzy v očích a čekala jsem,že až přijedeme domů,že se bude ke mě tulit a budeme si povídat...dopadlo to tak,že jsem šla spát a on musel koukat na telku ☹

nechynka
22. jan 2009

foogy,kvůli penízkům chci být co nejdýl....ale když budu mít problémy tak zůstanu doma...zatím je to bez problémů a navíc když jsem mezi lidma,tak nemám čas moc přemýšlet o blbostech (že např. něco není dobře apod.)a je mi líp 🙂 navíc jak odletí manža do Anglie...tak bych se úplně zbláznila být 24hod doma

nechynka
22. jan 2009

a těším se,až nám prcek vylíčí všechny detaily.... 😵

foogy
22. jan 2009

nechy - tak jak koukám, je to všude stejný, co? Takže ti to bylo všechno líto a usnulas? Chudinko! Úplně vím, jak ses cítila! Člověk si něco vysní a představuje a pak prdky prdky.

no, to je fakt, nechy, když manža odjede, tak to by ses doma zbláznila, to je lepší chodit do práce!
Nechy a jak budete malovat dětský pokoj? nebo to necháte až na dýl?

danka24
autor
22. jan 2009

nestiham za vami citat 😀

nechynka
22. jan 2009

foogy,pokojík začneme zařizovat až po porodu....určo to bude nějakyma veselyma barvama...a jednu stěnu chci pomalovat obrázkama z pohádek 😵

foogy
22. jan 2009

dani - tak copak robíš? neříkej, že pracuješ, hihi

dani - co neteře?

nechy - ono stejně mimčo spí dlouho v ložnici, viď? tak na pokoj je čas. jé a jako rumcajsem, krtečkem, krakonošem a tak? jůůů A kdo to bude malovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre