Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

niikkyy
27. jan 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

když tak si jí zkopči a hoĎ do alba..nebo pošlu emailem

foogy
27. jan 2009

niky - ta je kouzelná!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

niikkyy
27. jan 2009

no je boží 😵 😵

zkopčíš si jí? nebo jak? ať je tady v albíčku 😉

foogy
27. jan 2009

už jí mám uloženou, dík

niikkyy
27. jan 2009

oukej 😵

Sluni psala,že jako jí malá chrní celou noc,vzbudí se jednou na kojo a pak až tak v 8 😅 😕 mazec jako..to ten můj rarach bude určo žrát jak tatínek,každou hodinku 😅

danka24
autor
27. jan 2009

jaka je kraaasna juuuj taka na spapkanie.. tak to je dobre ze len tak sa budi aspon si odychnu..

inac mojej neterke Lucke idu 2 zubky naraz tak vsetko zuzle a je nespokojna.. 🙂

foogy
27. jan 2009

niky - hihi, to teda k sluni závist obrovská, to bych taky jednou takhle chtěla...
A třeba bude Kuba taky hodnej!

dani - tak to má ségra veselý doma, co?

danka24
autor
27. jan 2009

tak to ti poviem 🙂 ty este nekoncis.. ja som naliala kyselinu do wc a teraz mi treba cikat... 😀 pekny vecer a nezabudni co si slubila 😀

foogy
27. jan 2009

dani - to je dycky tak, hihi, mám to to samé - když to tam naliju, chce se nám s milunou oboum 😀

dani - jdu taky cikat a zavírám krám a zítra páčko

dani - měj se krásně!

danka24
autor
27. jan 2009

aj ja zatvaram packo a mala si vela zakaznikov??

beruunecka
27. jan 2009

Ahoj holky, mohla bych se pridat? S pritelem se snazime otehotnet uz 6 mesicu a porat se to nejak nedari. Uz jsem z toho dost smutna protoze po miminku hrozne moc touzime. Mrcha ma spozdeni 3 dny, do ted byla pravidelne na den, ale kdyz jsem si delala dneska test tak tam nic nebylo ☹ Uz fakt nevim, myslite ze se mam objednat k doktorovi? neni to brzo? Dekuju za rady... Verca

luccii
27. jan 2009

ahoj holky, koukala jsem k foogynce na miminka a vsechna jsou uzasna 🙂

danka24
autor
28. jan 2009

ahojte dobre ranko.. fogynka aky bol vecer?? 🙂

foogy
28. jan 2009

ahoj kočenky!

nechy - tak co kontrola??

luci - jsou krásný, viď???

dani - dobrý 😉

danka24
autor
28. jan 2009

a ako to dopadlo?? podrobnosti 😀 😀 😀

foogy
28. jan 2009

dani - normálně to dopadlo 😉

niikkyy
28. jan 2009

ahojík 😵

foogy
28. jan 2009

ahoj niky
tak jak? už NĚCO cítíš?? 😀

nechynka
28. jan 2009

čus bus autobus 😀
kontrola dobrý 😵 ...prohlížel mě jenom ručně stručně 😀 a kulihrach prý roste a stěhuje se nahoru(nevím jak to pohmatem poznal) za tři týdny jdu zase...ale bude mi dělat ultrazvuk 😵 a měřit mimíska 😵 a pak taky brát krev a trippl testy 😝 a mám jíst vitamíny, denně zeleninový vývar a 1x týdně mořskou rybu 😝 a hodně chodit na procházky 😉 a nabízel mi neschopenku (ale tak kvůli penízkům nepřichází v úvahu) aspoň zatím 😉

foogy, a ty nedepkuj...za chvilku se vám studio rozběhne a tak se dáte do intenzivního snažení a budeš mít taky mimíska...neboj 😵

foogy
28. jan 2009

ahoj nechy!!!!!

no, to je dobře, že jste v pořádku!!!
Nechy - a on ti nabízel neschopenku kvůli tomu, že to minule nedopadlo?
hele a pangas je mořská ryba? pač ta mi nechy chutná moooc.

nechy - to víš, to tak jednou za čas na člověka dolehne, no...

niikkyy
28. jan 2009

foogy: nic jako 😠 včera už to bylo takový zajímavý..křeče a tvrdnutí a zas nic 😅

niikkyy
28. jan 2009

nech super že KO v pořádku a triply budou OK uvidíš 😉

foogy
28. jan 2009

niky - tak von má Kuba eště tejden čas, no.

tý jo, včera přišla kámoška a já se hrnula na bříško, dycky je jako všechny tři pozdravím - Verču pusou a dvojčata pohladím a on, ať jí ho nehladím, že jim to v nemocnici zakázali, je ve 33.tt, že prej od toho tvrdne břicho. Jsem na ní koukala jak z jara..

nechynka
28. jan 2009

foogy, ne nabízel mi to proto,že mě poslední dobou bolí často hlava ....a tak se mi ptal,jestli to není psychickyho rázu -třeba stres v práci a tak a že se nemám stydět a kdyžtak mu říct,že některy těhulky to psychicky špatně zvládají a je pro ně lepší být doma....jenže u mě je to asi opak mě to většinou bolí doma...spíš psychika si hraje,že jsem doma a bojím se,že když nebude něco Ok,že mi nikdo nepomůže,víš? ...tak prý se mám doma zbalit a chodit po procházkách....tak nevím jestli jsem to popsala dost zmateně...tak doufám,že tomu trošku porozumíš 😅

nechynka
28. jan 2009

a s tou kámoškou...to slyším poprvé,že by se nemělo hladit bříško 😨
my se s manžou o víkendu dost hádali...kvůli blbostem....asi nějaká krize 😅 a včera mi přišlo z rodinky mail,že mimčo už vnímá zvuky zvenku...tak se mu pořád omlouvám,že jsme to s taťkou tak nemysleli 😅 😀

nechynka
28. jan 2009

😵 11000 😵

foogy
28. jan 2009

nechy - jo, ták, jo, rozumím, ženská ženské rozumí. A nic se ti prosim tě nestane, co by se ti mělo stát? Se podívej na ostatní matky - rezetku, lu, urbi, prcka, megn, sluninku, vránu, kousinku, evitku... Taky se jim nic nestalo 😉

no, tak jsem na to bříško čučela..

nechy - hele, já milunu taky včera měla plný zuby, sice jsme se nehádali, ale jiskřilo to slušně, to byly asi nějaký erupce na slunci, ne???
neboj - mimís tohle neslyšel, on slyší jenom hezké zvuky, jenom když na něj s manžou mluvíte, tohle on nevnímá. 😉

nechynka
28. jan 2009

foogy,to jsem ráda 😵 😵 😵
já vím,že se nikomu nic nestalo...ale já jsem stressmen a hlavně asi mám v hlavě nějaký blok 😔
víš,já si říkám,že asi budu hrozná matka...poslední týden mám nějaky depky...a hlavně z toho,že neprožívám takovou tu radost z těhotenství (kulihracha miluju a hrozně se o něho bojím-aby byl zdravej a všechno) ale prostě chybí mi taková ta bezstarostná radost,víš 😔 ☹

foogy
28. jan 2009

nechy - nebudeš hrozná máma, na tohle vůbec nemysli! Uvidíš, budeš úžasná maminka! Až začne bobís mluvit, bude říkat: ty jsi ta nejlepší maminka pod sluncem 😉 😵

nechy - no, já se ti nedivím, tak sis už něco prožila a máš prostě strach, no, to se není čemu divit, taky bych ho měla. I když je na jednu stranu člověk šťastnej, tak na druhou ho stejně nahlodává: co když

nechy - co budeš mít k obídku?
a kdy přesně odjíždí manža?

foogy
28. jan 2009

holky, mám nafocené ty koupelny, ale je to strašně velký, tak nevím, jak vám to mám poslat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre