Začínam užívať "chémiu" - Inofolic

agnes1987
11. aug 2014

Ahojte snažilky, maminky, tehuľky.... 🙂 po 1,5 roku snaženia resp. nahávame to na - Keď to má prísť tak to príde 🙂 a žial už aj po jednom potrate ☹ sme sa s manželom rozhodli trošku tomu dopomôcť.... Doteraz sme si vždy hovorili... keď malý drobec bude mať prísť medzi nás tak príde.... takže žiadne vitamíny v podobe práškov a tabletiek, meranie teploty, sledovanie plodných dní, robenie TT každý mesiac, milovanie na určený dátum 🙂 a podobne... Jedine mám za sebou vyšetrenie u môjho gynekológa, ktorý mi povedal ste mladá zdravá žena športujete máte pestrú zdravú stravu rovnako ako Váš manžel TAK hop sa do toho 🙂 Túžba po drobcovi je.... keďže to asi žial nie je také ľahké otehotnieť úúúplne prirodzenou cestou tak idem skúsiť Inofolic... Dúfam, že ma chápu ženy, ktoré podobne ako ja nahávali a túžili po bábätku prirodzene a spontálne... Držte palce aby sa zadarilo či už "dopomôže" alebo nie tomu INOFOLIC... Prajem pekný deň

ukulela
11. aug 2014

@agnes1987 inpfpôic som brala aj ja. a daju sa najst aj vitaminy, ktore by mohol brat manzel ... okrem toho, urcite by som sa snazila po 1 a pol roku snazenia zistit, ako to mam s ovulaciou. (tiez som nesalela ze bazalna teplota, hlieny, ... mne dok po jednom spontannom potrate povedala na prehliadke, ze ovulujem a bolo dobre. aj ten potrat bol podla nej "dobrym znamenim" ze dokazem otehotniet prirodzene - a tak som to aj brala. takze mozno by som na tvojom mieste len skusila nejaky ovulacny test, aby si vedela, kedy mas plodne dni, aby ste sa "trafili" 🙂 a este som pila podla navodu - teda len do polovice cyklu - alcchemilkovy caj. takze v mojom pripade - alchemilka + inofolic = mrndos zaciatkom oktobra.)
drzim palce, nech sa zadari.

agnes1987
autor
11. aug 2014

ďakujem 🙂 za povzbudenie a za radu ten čajík pôjdem omrknúť 😉 žial ovulácia nie je pravidelná keďže M dostávam s omeškaním ale už sa to dáva do pravidelnosti.... mala som s tým vždy problémy.... ale doktor mi povedal po potrete... ako malú útechu... že máme aspoň istotu že viem otehotnieť 🙂 ako tebe ... papa

dura
11. aug 2014

caute snazilky..taktiez sme sa dlho snazili o miminko..a stale nic..tu na koniku som sa docitala o infolicu v prasku..stoji okolo 16e..a drahemu som objednala v tabletach macu..obetovala som tie peniazky..za vyskusanie to stalo..za necele 3 mesiace som si zo srandy spravila testik..a po dlhocajznej dobe to vyslo.zajtra si idem uz v 12tt pre tehu knizocku..vsetkym vam snazilkam prajem vela trpezlivosti a stastnu rodinku.zabudla som..este som si kupila kyselinu listovu v sumivych tabl.

monicka9
11. aug 2014

Aj ja sa snažím skoro rok a pol otehotnieť.Za ten čas 2 x sa to podarilo ale ale aj skončilo medzi 5-6 tt a 1 x potrat s kyretazou v 9tt. Balenie Inofolicu som už vybrala, potom som mala jemieson len kyselinu listovu s B6 a B12,teraz papam 1x denne kapsulu olej nórskeho lososa spojený s kyselinou listovou. Prvý polrok snazenia som neriešila a okrem kyseliny listovej žiadne vitaminy nejedla no po neúspešných tehotenstvam ktoré skončili potratom už teda skusam aj dake vitaminy. A treti mesiac dokonca papa už aj manžel 1x denne multivitamin zložený zo zinku,vitaminu E a selenu. Raz sa to hádam zadarí😊

dura
11. aug 2014

skus aspon 3 mesiace INOFOLIC a manzelovy kup MACU..drzim palecky 😵

lussy1305
11. aug 2014

prosím Vas co je to ta maca?

monicka9
11. aug 2014

Ok doberiem kapsulky lososa ešte zopár mám a idem opäť na inofolic😊 ja som vlastne počas toho 1,5 roka 3x otehotnela ale sa to neudržalo. No asi to tak malo byt nestresujem mam doma už 2 detičky len tuzim mat veľkú rodinku😉a manžel doberie multivitamin (zinok,selen,vitamin E)a kupim mu MACU. Ďakujem vyskušame😊

monicka9
11. aug 2014

Maca je rastlinka ktorá zvyšuje plodnost u mužov a zároveň posilňuje imunitu obsahuje obrovské množstvo vitaminov.

janderka
11. aug 2014

tak baby, ja som brala inofolic 3 mesiace 2x denne a nic... ☹ Davala som tomu velke nadeje, kedze Dr. mi povedala, ze som v poriadku a treba sa len snazit. Takze teraz sme sa zamerali na MM. Berie nejake vitaminy a macu. Takze som zvedava co z toho bude. A este som si aj dala vypocitat terminy pocatia u Dr. Jonasa

janderka
11. aug 2014

@agnes1987 a inak Inofolic nie je ziadna chemia, je to cisto prirodne takze smelo do toho 🙂

ukulela
11. aug 2014

@agnes1987 alchemilkovy caj upravuje aj cyklus - to by ti mohlo pomoct. len pri snahe otehotniet sa pije len prve dva tyzdne cyklu a potom pauza (lebo podporuje cinnost maternice, tak aby nezabranoval uhniezdeniu vajicka) apotom sa pije na konci tehotenstva - prave aby podporil maternicu a "ulahcil" porod.

lulecko2311
11. aug 2014

@agnes1987 ahojky, ja som zacala s Inofolicom asi pred tyzdnom tak uvidime... Bala som Sa tej chuti, no baby pisali, ze je to ok. A je. My Sa snazime od potratu asi rok a pol...

@dura Ta Maca Su tabletky ci prasok? Mame to brat obaja ci Len mm?

lulecko2311
11. aug 2014

@agnes1987 a Este som zacala s inofolicom aj alchemilkovy caj a grep, niekde som citala ze tiez pomaha 😉

agnes1987
autor
12. aug 2014

Ďakujem za každý názor radu alebo váš príbeh 🙂 idem "vygoogliť" tu MACU 🙂

dura
12. aug 2014

@lulecko2311 MACA je v tabletach aj v prašku..trosku smrdka..ale učinkuje..aspon u nas boli vysledky..hod si to do googlu..je to prirodne nie chemia..tusim z nejakeho korena

dura
12. aug 2014

@lulecko2311 ja som to kupila len muzovy..ale aj pre zeny to je tusim vhodne..neviem ja som brala inofolic v prasku a kys.list.v šumákoch

lulecko2311
12. aug 2014

@dura dakujem pozriem Si to. Skocim zajtra do Bio shopu alebo pozriem na ebay. A gratulujem k tehulkovaniu. Kolko Ste Sa snazili pred otehotnenim?

tinkafe
20. aug 2014

Ahojte Babenky, tak ja zacinam s Inofolicom zajtra. My sa snazime 3 mesiace, teda zaciname 4 cyklus, doteraz som nic neriesila, ale teraz idem skontrolovat ovulaciu a ten inofolic. Cyklus mam ako hodinky 27 dni a ani o kusok viac. Tak uvidim, na forach vacsinou pozitivne ohlasy, tak sa necham prekvapit a budem sa snazit zachovat chladnu hlavu a usmev 😀 Drzim vsetkym palce, nech nam to vide 😉

monicka9
20. aug 2014

@tinkafe držím palce nech sa čím skôr zadarí🍀

tinkafe
20. aug 2014

@monicka9 Dakujem krasne, aj tebe zo srdca aby ste sa rozrastli ;) Len sa musim snazit na to nemysliet a necakat zazraky na zaciatok, aj ked by jeden potesil 😉

monicka9
20. aug 2014

@tinkafe ale tak jasne úplne sa na to nedá nemysliet to nejde... Len treba nechať tomu voľný priebeh, natlačim na pílu ako sa hovorí a verit ze to raz príde. Miminko príde v správny cas a tým sa riadim aj ja🍀

katkatonkova
21. aug 2014

@dura ahojky...gratulujem k tehulkovaniu...tu sumivu kys.listovu je bezne dostat v lekarni?....

dura
21. aug 2014

@katkatonkova ano..sumaky bezne dostat v lekarni..je to z prichutou ciernej ribezle..stoji to 2.36e.je tam 20ks.berem ich aj teraz ako doplnok

dura
21. aug 2014

@katkatonkova dakujem..prajem vsetkym snazilkam vela trpezlivosti a uspechu

reni1512
21. aug 2014

skus popri tom aj čajik gynastan...drzim prsty

katkatonkova
21. aug 2014

dakujeeeem....prave mam 1 DC...takze vsetko zacina nanovo....snad nam to v septembri viiide a dame si obaja aj s mm darcek k narodkam....

tinkafe
21. aug 2014

@monicka9 Tak tak ako hovoris 😉 chcem sa opytat ked si brala inofolic, pila si kavu? Lebo v nejakom fore som citala, ze by sa nemal prijimat kofein, aj ked nikde na baleni som to necitala, ze by kofein mal nieco sposobit 😒 tak teraz neviem, lebo kavickujem pravidelne rano 🙂

monicka9
21. aug 2014

@tinkafe áno jasne 1x denne ráno raz kofeinovu a raz bezkofeinovu... Sestra teraz berie Inofolic a tiež pije jednu kavicku denne😊myslím ze to iné je problem😊

monicka9
21. aug 2014

U mna to teraz vypada nádejne lebo mi prvý den mešká menzes a testy mam krásne pozitivne😄tak duuuufam a verím ze tentokrát to uz mozno vyjde😊

monicka9
21. aug 2014

@tinkafe ze to nie je problém som myslela😄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre