Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

tiburcia
2. dec 2009

Ahoj holky...tak vidím, že se pěkně množíme 😀

vítám všechny nové tváře, hlavně milmic 😀 😀 😀 my budem všude co?? 😀

tiburcia
2. dec 2009

jinak by bylo fajn, kdyby se mi mimi narodilo v únoru/březnu 😀 😀 😀 sem skromná co?? 😎

aveline
2. dec 2009

evitka, gratulujem, my budeme zacinat v lete, Ty koncit 😀 dobre si to naplanovala 😵
dnes som bola na preventivke u gynekologa, vsetko ok, este do zaciatku januara doberiem antikoncepciu a dalsiu uz nezacnem. a pytala som sa ho aj na nejake vitaminy v suvislosti s planovanim tehotenstva, tak mi dal vzorky calibrum baby plan, tak nemusim tolko kupovat 🙂 ale inak povedal, ze nie je potrebne brat vitaminy a pod., ak nebol v rodine doteraz nejaky problem
a mam otocenu maternicu /to mi hovoril uz davnejsie, len som pozabudla/, tak pripomenul, ze najvhodnejsia poloha je pre nas odzadu🙂)) alebo prevratit sa potom na brusko
a od alergologicky som zase vymamila, ze urcite mam vysadit lieky proti alergii pred otehotnenim.
tolko noviniek🙂 mozno aj Vam pomozu 😉

tiburcia
2. dec 2009

evi moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵

fair
3. dec 2009

Tak, holky, mrcha přišla a jsme rádi! 😉

milmic
3. dec 2009

Jéééé, Tib. 😀 😀
Ráda tě vidím. 😎

Aveline.... to jsou ale dobré infomrace, hlavně od tej alergoložky. No budu se muset mojí taky zeptat, že bych asi neměla tak úplně brát léky, když už třebas nebude brát HA.
Taky tak nějak doberu po novým roce jedno balení... teda.... pokud si pro něj nezapomenu dojít. hehe. 😕

press
3. dec 2009

To je dobre fair, ja stále nič a to je tiež dobre 🙂

aveline
3. dec 2009

mil, veru, oplati sa spytat alergologicky, ta najlepsie pozna Tvoj stav a lieky, ktore beries....ja som sa najskor pytala gynekologa, povedal, ze je lepsie brat lieky ako keby som v tehotenstve dostala nejaky alergicky zachvat, ale on nepozna tie lieky, ktore beriem, tak sme sa dohodli, ze lepsie poradi alergologicka a vidis poradila presne naopak 😀 lieky proti alergii (konkretne Fixit) vraj staci vysadit tyzden pred planovanym snazenim.
Inak mam predpisane aj lieky na posilnenie imunity a dala som si spravit aj imunulogicke testy, lebo ja som strasne nachylna na vsetky choroby od istej doby 😖 dufam, ze sa to da doporiadku. Vy nemate problemy s imunitou?

tiburcia
3. dec 2009

fair, to přijde uvidíš 😵

avel já jsem hodně náchylný člověk, jsem zimomřivá, s každou změnou počasí se vyrovnávám 😉 takže si vždycky na podzim naordinuju vitamíny a hlídám se 😉

ia.
3. dec 2009

evíííí veliká gratulace 😵 tak budou děti slavit narozky po sobě, jedno v srpnu, druhé v září 😉
tééda normálně ti závidím, já bych taky moc chtěla být těhu, ale jsem srab,a i manža nechce dřív než příští rok v srpnu..a to už vy budete mít druhé na světě 😵 tak držím palce ať jde vše jak má a aŤ je to holčička 😉

press
3. dec 2009

avel, ja mám každý rok rovnaký scenár, chrípky nemávam, ale vždy na jar ma chytí angína, priedušky...takže ja si ani neordinujem vitamíny, len si nakupujem viac ovocia. 😉

pampeliska1
3. dec 2009

Ahoj holky, v první řadě Eviii moc moc gratuluju, hlavně ať to pěkně pokračuje a ať jste oba zdraví 😉

Jinak jak řešíte ty nemoci, tak já jsem naštěstí momentálně zdravá, ani žádné chřipky a angíny v podstatě neznám, tak doufám, že na mě nečeká právě ta prasečí 🙂 🙂 Mívám maximálně rýmy, ale to je tak vše.. Ale i tak jím přes zimu vitaminky - hlavně céčko na imunitu..

Tak zatím papá a držte se 😉

dituska1
4. dec 2009

🙂 Ahojte, tak neviem či sa môžem pridať do Vašej témy či ma medzi seba príjmete, tiež by sme sa chceli s manželíkom začať snažilkovať od buduceho leta 🙂 . uvidime ci sa nám to podari inač ja ešte študujem som v 4 ročníku na VS študujem externe. 😉 Zatial ešte beriem HA tabletky ale chcela by som iba do februára a tak trosku sa ocistit aby telo nabehlo na riadny cyklus. Citala som tu Vaše príspevky a niekedy mám aj obavy ci sa vsetko podari tak ako ma alebo ci nenastanu nejake komplikácie ono pekne je tehotenstvo každa z nás si to želá aby ho prežila v pokoji a vychutnávala si to plnými dúškami a tešila sa na príchod svojho miminka ale osud si to urobí po svojom. tak držím nám všetkým prsty aby sme to nejako zvládli a tešili sa spoločne zo všetkého nového čo príde. 🙂 😉

evitkamalicka
autor
4. dec 2009

kočky ďakujem za gratulácie

saji3
4. dec 2009

Ahoj holky, 😀 😀 😀
omlouvám se že Vám lezu do debaty.
Chtěla bych touto cestou požádat o Váš hlas pro mého chlapečka Lukáška, který se nám narodil 19.11.2009.
Hlasovat můžete na http://melnicky.denik.cz/miminka/foto-prave-jsm... dnes do 12.hod.
Děkuji předem moc za každý hlas. Čerstvá mamina 😀 😀 😀

aveline
4. dec 2009

Umele vitaminy jedavam malokedy a ovocie tiez 😖 mne to nejak nepride na chut 😝 a z toho asi mam aj taku biednu imunitu ako mam ☹ musim s tym nieco spravit, lebo v tehotenstve to bude asi nebezpecne.

press
5. dec 2009

Ahoj dituska, vítam ťa, aj ja som mala pôvodný plán, že vysadím, potom pár mesiac počkáme, aby som si prečistila telo a pod, ale nakoniec som vysadila a povedala som si, že načo čakať, proste to nechávame tak a verím, že čo sa má stať,to sa stane 🙂

press
9. dec 2009

Ahojte, zopár dní som tu nebla, ale vidím, že nie sama 😀 😀 . tak mám novinku, dnes som si robila test a je pozitívny a bola som dnes aj na krv, takže zajtra ráno by som mala mať 100% výsledky. 🙂 🙂 🙂 🙂 .

aveline
9. dec 2009

press, velka gratulacia, nech to vyjde 🙂

ja mam teraz dilemu, lebo 8.1. mi skonci prac. pomer a nemam ziadnu pracu vo vyhlade....kym si najdem primeranu pracu asi to bude trvat dost dlho a po par mesiacoch ist na matersku 😒 alebo mam ist robit hocico na tu chvilu...ale zase na druhej strane mozno to nebude chvila v prip., ze sa nezadari, tak ako si optimisticky predstavujem ☹
pomoooooooooooooc

press
9. dec 2009

aveline, každý rozmýšľa ináč, ono v podstate ide o to robiť s čo najlepším platom, lebo materská je 55% z platu. ja som živnostník, tak som si začala teraz dobrovoľne platiť sociálne dávky, aby som nemala tú úplne najmenšiu, lebo prvý rok som oslobodená, tak som si neplatila, lebo sme ešte v januári baby naplánovali🙂)). Držím každopádne palce.

evitkamalicka
autor
9. dec 2009

press gratulka 🙂

press
9. dec 2009

ďakujem evi chcem sa opýtať, je v poriadku, že ma stále dosť bolí podbruško?

evitkamalicka
autor
9. dec 2009

press aj ja mam obcas taky ako keby pocit na mrchu, troska bolesti, to je tym ze sa maternica roztahuje

evitkamalicka
autor
9. dec 2009

inac ak mas termin v auguste, co asi mas, tak sa pridaj k nam do diskusie Augustove milaciky 2010 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tiburcia
9. dec 2009

press gratulace největší 😵 😵 😵

press
9. dec 2009

ďakujem tiburcia, nemôžem sa dočkať rána, aby som si zavolala a mala to potvrdené🙂))

tiburcia
9. dec 2009

jo jo to věřím 😉 mě dneska kamarádka oznámila že má //...ale nesu to statečně 🙂

press
9. dec 2009

a ďakujem evi, ak mi to zajtra potvrdia, hneď sa ku vám rada pridám🙂
Tiburcia - všetko bude ako má byť, dočkáš sa🙂))

evitkamalicka
autor
9. dec 2009

press oki, ja idem k lekarovi buduci tyzden, kedze chceme vidiet uz aj srdiecko

tiburcia
9. dec 2009

holky to se máte že už ty mimiška máte v bříšku 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre