Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

nevestinka2010
31. dec 2009

kinsli to je dobry, a nejaky urad to nejak kontroluje, kdo ti bude hlidat abys mohla mit dale prispevek? nebo davas nejake cestne prohlaseni? jak se to resi?
ja abych pravdu rekla na ty moderni skorepinovy a vajickovy kocarky moc nejsem, me se libi velky korab, kde ma ditko misto... a kdybych mohla nekde sehnat zachovaly stary velky hlubokac tak do toho klidne pujdu 😉
azer> to jo, ja bych si to neumela predstavit jit tak brzy do prace a nemam si tu asi ani koho pozvat na pomoc kdyby nahodou... tak fakt nam snad vyjde ten plan A 😉
je ale zajimave, ze to tu moc neresi, ono je to tak skoro vsude na zapade, u nas je ta podpora v tomhle smyslu monohem vetsi, rekla bych ze mozna trosicku az moc, ale samozrejme se tomu nebranim 😉

kinsli
31. dec 2009

nevestinka2010: žádné prohlášení nikam nedáváš 😉 Já myslím, že to nikoho ani nezajímá 😉 Tam je to spíš že když si vyděláš více než myslím 64.000,- tak si tě MM nemůže odečíst při společném zdanění, ale to se nás netýká, my nejsme svoji 😉

Jinak já jsem pro hezký, moderní kočárek, ale musí být taky trošku praktický. Krásný kočárek, v kterém je dítě ve 4 měících narvané je naprosto na nic 😉

kinsli
31. dec 2009

64.000,-/ rok

kinsli
31. dec 2009

Tak mám nakázaný počítač 😀 😀 No kdy mě se to stane, vždy mě od něj Lukáš akorát tak vyhazuje 😝
Jsem úplně mrtvá, chce se mi strašně spát, kdybych lehla tak budu hned tuhoň 😀
Byla jsem na hoďku a půl posedět v Tipsportu, a teď se tu mučím, abych vydržela do půlnoci, juknu na chvíli na ohňostroj a půjdu spát.

Tak holky, hezkej novej rok

milluska
2. jan 2010

Ahojte, babenky, som sa trosku odmlcala, ale uz som spat v realite 😅
Ale vy ste sa nejak po tom Silvestri odmlcali, hm.. 😉
Vsetko poctivo docitala a gratulujem k tehulkam 🙂
Vidim, ze ste tu vselico preberali od socialnych pomerov, po vitaminy a recepty k Vianociam 😝
Pampeliska, ja som tiez ZS a tehotenstvo a pripravy nan nijak neriesim, skor ma trapi pohlad mojho muzika, ked naznacim, ze takto o rok uz by som mohla byt tehotna, povie mi na to, ze to tazko, ze nech sa zmierim s tym, ze je neplodny a ze budeme mat akorat tak psa :-/ Nechapem, preco je presvedceny, ze je neplodny, ked nikdy nebol na nijakych testoch a ani nemal moznost otestovat svoju plodnost, kedze som brala 6 rokov HAK a teraz si styri mesiace davame pozor..Zevraj mam radsej mysliet na to zle, aby som nebola sklamana, chapete???
Teraz prerabame byt a do leta by mal byt hotovy, tak som myslela, ze ked ho budeme "krstit", bude vhodna prilezitost na splodenie 😅
Veeelmi sa uz tesim, casto sa mi sniva, ze rodim a to som este neni ani tehotna 😅 , no teraz uz fakt neviem...

nevestinka2010
2. jan 2010

ahojte v novem roce!
my jsme si na Silvestra uzili tak akorat pozorovani castecneho zatmeni mesice, bylo jasno a mrzlo... pak jsme byli tak hotovi, ze jsme byli v posteli jeste pred pulnoci 😅
kinsli> tak to te tu jako neuvidime nebo co? 😅
millus> ahoj, tak to je divne, proc si tvuj muz mysli, ze je neplodny? tak u nas je to presne naopak, ja kdyz obcas vypustim nejakou spise pesimistickou myslenku ohledne tehu, tak me muj mily hned ujistuje, ze vse bude v poho, ze nemam vubec cist ty cizi pribehy a problemy a asi ma pravdu 😅
tak snad to vyjde 😉
vcera jsme se divali na film Spartakus, bylo to dlouhe a tak jsem vytuhla uplne jak kote, mily se koukal dal a me pak probudilo jak v tom filmu rvalo novorozene 😅 to ze tam probihaly hlucne bitvy me nevzbudilo, ale ten plac mimina me uplne vyzvedl ze snu, zajimave 😅
rosslyn> koukam ze uz nekdo dalsi zalozil diskuzi na snazilky od brezna 😉
Jo a jinak jsme zase bez tekouci vody, v noci mrzlo asi az kolem -10, tak ani obaleni trubek nepomohlo... 🙄

kinsli
2. jan 2010

nevestinka2010:

nakázál počítač ne zakázal 😀 😀 😀 Špatně jsi to přečetla 😉

Jinak u nás silvestr v pohodě, byla jsme jen tak lehce na 1,5h posedět v hospůdce, jinak jsme byli doma 😉
Na silvestra jsme si připili juicem 😀 a koukali na krásný ohňostroj, máme ho přesně naproti baráku... no luxus

Barák se klapal v základech a s Káťou to ani nehnulo, vzbudila se až v 2:30h, že měla žízeň

dreana
2. jan 2010

Dobrý den děvčata :D

omlouvam se, ale mam fofr v pondělí zase začina škola a ja užmagořím. tak jedu učení atd :D

millu: Vítam tě u nas..
hele z toho si nic nedělej ja myslim že je to běžny pud, takove to že musí stvořit rodinu. ono to přejde uvidíš :o)

jinak ja se pokusím (Důůůležitá část :D to pokusím) při tom dodělat magistra. no a uvidíme jako to dopadne :o)

dreana
2. jan 2010

btw: holky facebookujete některá? :o)

dimi
2. jan 2010

Ahojda kočky,
také se omlouvám-také se snažím učit 😖
Jinak přeji šťastný nový rok 2010. Jelikož při bilancování mi vyšel rok 2009 jako vcelku pozitivní, tak snad u nás bude r.2010 minimálně takový.
Dreana-facebookuji občas 😉

kasparci
2. jan 2010

Ahoj, přeji do nového roku jen to nejlepší!!!! A hlavně - ať nám všem vyjdou ty naše plány!!!

nevestinka2010
2. jan 2010

kinsli> jasne, uz to vidim 😉
FB pouzivam, ale dost sporadicky...
ja makam do prace, potrebuji do pondelka dodelat nejake treninkove materialy, mela jsem to delat mezi svatky v praci, ale strasne se mi nechtelo, zadna motivace... tak klasicky dohanim na posledni chvili...
Od zitrka to mame do svatby za 5 mesicu, porad se mi to zda dlouho, ale kdyz se ohlednu jak to uteklo od zari doted tak to je docela fofr 😉

kasparci
2. jan 2010

nev.: to těšení a připravování svatby si užívej -- je to super;)

dreana
2. jan 2010

nevest: Hele užívej si to. ja si tohle vubec neužívala a ted toho lituju :o)) proto si chci víc užít přípravy na mimčo :o)
kasparci: Taky taky !!! At nam to holky vyjde a příští rok at tu klape klavesnice a pod ní krásné velké bříško :o)

kasparci
2. jan 2010

kéž by 😔

nevestinka2010
2. jan 2010

ale jo, uzivam(e) si to 😉
no ja se bojim, ze se s melounem ani v praci za pocitac nevejdu 😅 a hlavne uz ted se tam kroutim, co teprve v tehu! zacinam cvicit jogu a doufam ze si dam dokupy zada!

dreana
2. jan 2010

nevest: a ted z tebe mam uplne deprese. ja bych měla cvičit ale vubec nemam v životě vůli :o(((

azeretka
2. jan 2010

Ahoj vsechny 🙂
Preji stastny a pohodovy novy rok, at se vsem splni, co si ktera prejete 😉

Ja jsem se dnes z nicehonic rozhodla, ze prastim s HA, zbyva mi jeste 1.5 mesice a uz se nemuzu dockat. Jsem hrozne zvedava, co mi to udela s telem

nevest: tu jógu ti závidím, jsem na tom podobně jako dreana, chybí vůle, před rokem jsem s tím chtěla také začat, ale pro začátek jsem zkusila jen 5 tibeťanů a ani u toho jsem nevydržela 😒

nevestinka2010
2. jan 2010

no holky, ja zacinam a uvidime jestli mi to vyrzi 😅 ja nemam taky vule na rozdavani, ale ono kdyz uz zacnou bolet zada, tak je na case neco delat! V praci sedim 8 hodin u PC, musim to zacit nejak kompenzovat... byvala jsem aktivnejsi, ale ted budu rada, kdyz se poradne protahnu...
je to ale dobry zvyk, udelat si tak obden na sebe aspon pul hodky, zklidnit a protahnout se
ono treba uz i takove spravne dychani doda energii!
ja proste uz zacinam premyslet tak, ze to nedelam pro sebe, ale pro to budouci mimi a je to fakt nejlepsi motivace jakou jsem kdy mela
😉
azeret>dobre rozhodnuti 😉

kinsli
2. jan 2010

Já jsem na cvičení taky líná ☹ ale dala jsem si cíl před těhu min. 10 kg dolů 😉
snad to nebude problém

dreana
3. jan 2010

kinsli: ja mam podobny cíl, ale :o(( ta vule :o))
nevest: ja jsem jogu nikdy nezkoušela, to je jako na protahovaní nebo jak? To nema s hubnutím nic společného že?

pampeliska1
3. jan 2010

Zdravím v Novém roce! No já jsem to na Silvestra maličko přehnala, takže jsem se celý den potom léčila..byla jsem totálně K.O.... Asi už ten alkohol není pro mě 😀
Jinak včera jsme byli na ten Avatar..no...asi jsem čekala něco lepšího. Byla jsem poprvé na 3D film a moc mě to nenadchlo..rychle jsem si na to zvykla a pak už mi to nepřišlo nějaké "extra" a aj mě z toho trochu bolely oči. Jinak film byl udělaný moc pěkně, barevně, dobré efekty..

Millus: můj chlap je úúúplně stejný!!! To jsou jeho slova - že je stejně neplodný, tak co řeším a že mám vždycky čekat to horší, ať pak nejsem zklamaná..atd. atd., přesně jak píšeš ty..Nevím, kde na to přišel - taky nikdy na žádném vyšetření nebyl a s ničím problém neměl..prostě pako 😀

kinsli
3. jan 2010

Bože ty chlapy jsou praštěný 😀 😀 Ještě nezačali ani plodit a už jsou předem neplodný 😀 😀 😀 🤐

aveline
3. jan 2010

ahojte,
tiez zelam dodatocne co najplodnejsi Novy rok !😀 dlhsie som tu nebola a nejak vela ste popisali 😕
dnes beriem poslednu tabletku 🙂 rozmyslam, ze kupim pharmatex ako docasnu ochranu.........nemate s tym niekto skusenosti?

azeretka
3. jan 2010

Aveline: Ahoj, já se taky rozhodla pro Pharmatex, ale až za 1-5 měsíce, kdy mi končí HA...se zkušenostma ti tedy neporadím 😒

Holky, jakou vůbec používáte antikoncepci, když ne HA??? Včera jsem celý den pročítala dizkuse do čeho jít po HA a zaujal mě Pharmatex

dreana
3. jan 2010

avel: Ja měla Pharmatex. Není to vubec nic pro mě. Globule vubec a ten krem je divny, moc kluzky, takže si manža stěžoval, že se ani moc necítíme, hrozně tekl takže to bylo jako když spolu spíme v bahně. no prostě vubec nic moc.. a hlavně to musís "planovat" dopředu a to není nic pro mě .. :o( mam rada spontalnost :D

jinak my měli kondomy a nejen že jsou drahe ale na manžela mají jen jeden druh (velikostně) a drahy jako prase.. a k tomu je uplně nenavidím :D:D

takže si jen davame pozor a jde to :o) hold si chlap musí zvyknout ale manža se to naučil a hold je "to" vždy jinam a ví kdy ma přestat. :D nevýhoda: pořád doufam že bych mohla byt těhotna :D:D

pampeliska1
3. jan 2010

No já se přiznám, že jsem HA nikdy nebrala a ani to neplánuju a jsem za to ráda, když čtu tady na Koníkovi některé příspěvky..ale záleží to samozřejmě na každém.
Takže u nás je to tak, že někdy kondom (nic moc :-/), ale v poslední době (tak 3 měsíce) sleduju plodné/neplodné dny. Zatím se mi to daří - těhotná nejsem 😀 Teplotu moc neměřím, spíš se sleduju a dávám to dohromady s výpočtama..
O Pharmatexu je na Beremese.cz přímo diskuze - http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID... Je tam toho fakt hodně, tak kdyžtak mrkněte, koho to zajímá. Taky přímo na stránce wéwéwé pharmatex cz je dost info.. Ale vlastní zkušenost nemám.

dimi
3. jan 2010

Ahojda,
koukam, dnes je tu hezka dochazka 😅
No, ja az prestanu brat HA, tak si asi budeme davat pozor a nebo uz ne 😎 , ale kondom je neoblibeny na oboou stranach, Pharmatex si take me sympatie neziskal, takze tak.
Hele, baby, mam dotazek. Pred branim HA i s ni jsem mela naprosto bezbolestivou MS. Je to asi 2 roky zpet co zacaly byt mirne bolestive, ale MS velmi slaba (treba jen 2-3 dny - s HA, kdysi bez HA to bylo O.K.). Posledni 2 MS-dost silne (oproti tem drivejsim) a ne, ze bych se nemohla zvednout z postele ci neco takoveho, ale obcas mne ten podbrisek docela zaboli 😖

kasparci
3. jan 2010

Já jsem vysadila HA už v červenci 2008 - tak snad jsem už dost pročištěná🙂 O Pharmatexu jsem četla - ale nějak tomu moc nevěřím. Takže u nás kondom 😒 Plodné a neplodné dny - to si taky moc nevěřím🙂 Nemám úplně přesnou MS, takže nevim nevim jestli bych to správně počítala.

azeretka
3. jan 2010

díky papeliško za odkaz, tu diskuzi jsem objevila už včera a strávila jsem na ní celou neděli 😀
u mě počítání plodných a neplodných dní, bohužel nepřichází v úvahu, po vysazení HA bude MS totál rozhozená a kdoví, jestli se někdy hodí do normálu, neměla jsem ji pravidelnou ani před HA, takže teď tomu taky moc velkou náděj nedávám 😒

dimi: včera jsem pročítala jednu diskuzi o nežádoucích účincích po vysazení HA a jedna holčina měla ten samý problém, takže si myslím, že se to u někoho může klidně objevit 😖 . Já měla MS před HA hodně bolestivou a s HA o něco méně, ale první dva dny bolelo bříško vždy, není to nic neobvyklého, je třeba se s tím smířit ☹

Vzpomínám si, že když jsem s tou bolestí byla někdy v 17 u doktorky, tak se jen usmála a řekla, že po prvním porodu by měla bolest zmizet, nevím do jaké míry je to báchorka, ale třeba se to někomu splní 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre