Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
3. feb 2010

jj, ja pořád nakukuju, kdy se to rozhýbe, ale nikde nikdo 😒

azeretka
3. feb 2010

fair: ja jsem sama doma už od čtvrtka a dneska toho mám už akorát tak dost 😀 . Zítra naposledz do práce a večer frčím na Moravu 😉 tam mě sice čeká zubař, ale tak tragické to snad nebude 😀

pampeliska1
3. feb 2010

Já jsem dneska večer taky sama doma..propustila jsem mužíka na pánské posezení v hospodě 😝 V 11 bych ho ale měla mít doma 🙂

Azeretka: o zubařích mi ani nemluv; asi před rokem jsem přešla k nové zubařce a chodím tam jen vrtat a plombovat zuby 😠 Už mě to teda moc nebaví, ale zbývají už snad jen 2... Nechápu to! K tomu předchozímu zubařovi jsem chodila docela pravidelně a vrtal mi jen málokdy..No a přejdu k nové a hups..bylo tam asi 6 kazů 😲 😲 Prostě jsem to fakt nechápala..A těch peněz, kolik ty bílé plomby stojí..Ale je to mamčina známá, tak jí věřím, že tam ty kazy opravdu mám 😀

nevestinka2010
3. feb 2010

caute> no ja musim stihat i beremko i konika 😅 a dnes jsem mela v praci busy, takze nestihacka 😅
pekny vecer vam preju!

pampeliska1
3. feb 2010

Nevestinka: tak to věřím, že máš toho dost..Mě svého času beremko bralo hoodně času 😀

bjoucik.15
3. feb 2010

Ahojky holky,
koukám že se to tu rozjelo 🙂 já jsem dnes přijela ze školení z Brna a zítra frrrr poprvé do mé práce... Ale bylo to fajn, na hotelu jsem byla jen ná a 2 kluci a bylo nám druhý den taak špatně že už nepiju 😀 Tak jsem zvědavá jak to zítra půjde....
Jinak fotky z hor pěkné,ale je to tak jediné co jsem stihla ☹
A copak je tady nového????

marcelkad
3. feb 2010

Já teď šiju závěsy, co jsem dneska koupila. Chtěla jsem dát na 1-dílné okno jen 1 závěs, ale vypadá to blbě, takže ještě musím další 4 metry přikoupit (a to jsem zatím za to, co mám doma dala 2.200Kč!!! manžel málem omdlel myslel, že si dělám s cenou srandu. Metr stál 200Kč což ještě není nejhorší (v OBI byly krásné za 450Kč se asi zbláznili). Jen za boha nemůžu najít ty háčky, co se dávat na kroužky. Někam jsem to dala, aby to Filípek třeba neochutnával, když jsme garnýže vrtali na zdi, a teď ne a ne najít. Snad to odněkud na mě vyapdne, nebo budu muset koupit nové 😒

Pampeliska - a až budeš těhu a následně mamina, hooodně času vezme koník 😀

pampeliska1
3. feb 2010

Bjoucik: a ty jdeš do nové práce? Co budeš dělat? 🙂

Marcelkad: už teď mi bere trošku času, tak to pak ani nechcu vidět 😀 Ale je to super, že něco takového existuje, kde se může kdo chce na co chce zeptat... 😉

marcelkad
3. feb 2010

to máš svatou pravdu. Nebej koníka, plno věcí bych nevěděla. A díky koňovi taky látkujeme (ta diskuse mi brala mooře času než jsem se v těch plenách zorientovala). Teď jsem se začučela na film na Nově- o vrahovi. Je to pěkně zapletené a zajímavé, končí to v 1hod, ufff to bude ráno těžká vstávačka, prcek to asi nepochopí 😀

azeretka
4. feb 2010

ahoj holky
pampelisko: já jezdím k zubaři až na Moravu, jsem s ním spokojená, tak mi to za to zatím stojí. K těm kazům si myslím, že je tam tvůj starý zubař viděl, jen třeba byly natolik malé, že uznal za vhodné nechat je tam, dokud se nezvětší, aby ta plomba pak měla nějakou cenu 😉

marcelkad: mně bere koník taky hodně času, jsem každodenní závislák a to čtu jen 2 diskuze 😀

swiete
4. feb 2010

Teeeda holky prekvapujete ma tym ako vela sem pisete....ja vas akosi nestiham☹((Ale dnes mam konecne volny den tak aspon nieco pismenkujem....
Pampeliska1:ja som po skole bola dva roky v Anglicku a teraz uz 7 mesiac pracujem vo Vychodoslovenskom ustave srdcovych chorob-na klinike srdcovej chirurgie....Tiez je tam obcas masaker, stále plne oddelenie, ale celkom to tam mam rada, uz som si nejak zvykla🙂)
Inac ja idem v pondelok k zubarovi a budu rovno na mna dvaja-budu mi robit resekciu nejakym ultrazvukom, hroozne bojkam....
Uz pozerate aj nejaku vybavicku a taaak???....Ja napriklad kocik mam uz vybraty, teda ak bude mily suhlasit🙂))

azeretka
4. feb 2010

ahoj swiete a na kdy plánujete snažení, neviděla jsem tě v naší tabulce ☹

swiete
4. feb 2010

Nooo citala som vsetko, ale uz neviem ,treba to poslat Tebe ak chcem byt v tabulke??Planujeme začať v auguste-septembri-8-9 mesiac🙂)aj ked trosku sa bojim že to hned nevyjde, mam vysoky prolaktin-ale liecim sa...

vilo
4. feb 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? Já teď lítám po doktorech, brní mě už přes měsíc ruka a noha (nejspíš je to od páteře) a dneska je to 9 den co jsem přestala brát prášky a mrcha pořád nikde ☹

pegas174
4. feb 2010

ahojte kocky, ako sa dnes mate? zajtra je konecne piatok, huraaa, huraaaa. Swiete vybavicku ja pozeram len tak ked nahodou idem okolo niecoho, ale to baby oblecko je teraz take chutne, ze uz sa tesim na to nakupovanie. Aj ked mame v rodine dievcatka aj chlapceka, takze nieco urcite zdedime, hlavne hraciek kopec

pampeliska1
4. feb 2010

Swiete: info do tabulky pošli mě do IP 😉 Napiš křestní jméno, věk, bydliště a kdy se chcete začít snažit 😉
Případně kdyby tady byl ještě někdo, kdo by chtěl být v tabulce, tak mi toto info písnětě 😉
To musela být dobrá zkušenost v té Anglii..a tos tam byla v nemocnici? Já jsem byla na kardio-interně, tak vím jak to na těch "srdcových" odděleních je..prostě to není se srdíčkem žádná sranda.. Ale ta kardiochíra musí být hodně zajímavá, právě uvažuju co budu dělat po škole a toto by mě docela zajímalo. U nás ve Zlíně ale kardiochíra není, tak z toho zatím asi nic nebude..

Jinak po výbavě taky tak jenom pokukuju, zatím nemám nic 🙂 Ale na kočárek mám taky tipy 🙂)

cermonca
4. feb 2010

Ahoj,vás zdravím 🙂
Já jsem te´d od úterý zavřená doma s malou protože nám nějak marodí ☹ Má horečky a kašel tak snad se to už zlepší.Na dnešek jsem se moc nevyspala,napřed jsem se začetla do knížky a šla si lehnout v půl jedné a pak se malá vzbudila s horečkou ve dvě a do čtyř nespala.I se musela jít najíst protože měla hlad 😨 No a ráno už vylezla před sedmou tak hrůza.

Jinak já mám hodně věcí po Nikče ale třeba postýlku budu kupovat novou,protože se starou jsem nebyla spokojená.No a taky uvidím až co to bude jestli kluk tak nějaké klučičí hadříky,pro holčičku toho mám dost.No a ještě mi začínají brát látkovky tak taky nějaké nakoupím na zkoušku.No ale to všechno budu řešit a pořizovat až budu mít pupík 😀

Já jsem tady dřív strávila dost času ale te´d už na koníku píši jen do téhle diskuze.Naše domovská se rozpadla tak už mi to přestalo bavit.

marcelkad
4. feb 2010

cermonca - to je dobře, že látkovky Tě začínají brát. A počkej, až tomu podlehneš 😀 já doma řekla, že to bude velice levné přebalování. první sada stála 3000Kč s tím, že potom něco málo přikoupím a teď už jsem možná někde na 10.000Kč a navíc jsem si ještě plenky začala šít sama, přestože jsem švadlena začátečnice 🙂 Ale pořád si říkám, že látky jsou pro dítě prostě mnohem lepší než jednorázovky plné chemikálií a další důvod - mám už plenky pro další mimi 😉

My taky máme plno věcí po Filípkovi, hodně věcí sjem měla půjčené od švagrové, která má chlapečka o 4 měsíce staršího. Oblečení jsem fakt skoro nekoupila žádné - děděné, půjčené, darované k svátku, narozeninám, vánocům atd. Zato na těch plenách ujíždím 😀 😀 😀 Kočár jsem koupila starší - byl asi 1,5 roku ježděný, stál 20.000 a já koupila za 3.000 i s veškerou výbavou. Do nového bych asi nešla.

swiete
4. feb 2010

pampeliska1:no v Anglicku som robila vsetko mozne, ale najviac opatrovala deturence, robila za pokladnou v kine, v restike a taak...aj som sa tam snazila dostat do nemocnice, ale nejak sa nepodarilo....Ale ani vo sne ma nenapadlo ze skoncim na chirurgii, ktoru som pocas skoly nenavidela....
No zo mna sa uz teraz stal maniak v pozerani kocikov,xixi...
Inac aj ja budem mat vela veciciek hlavne od trojiciek ktore som opatrovala 3 roky, ale to budu len na chlapceka🙂)

bjoucik.15
4. feb 2010

pampeliska: dělám asistentku obchodního oddělení... je to úplně v poho práce 🙂

kinsli
5. feb 2010

Tak jesličky nám nedopadly Tak k nám začne od poloviny února chodit paní na hlídání - na zvykání
Napsala jsem jí hlídání pouze doma, asi z toho nadšená není, ale fakt jí ven Káťu nedám
Včera u nás byla mamča, šly jsme se jen kousek projít a pak jsem šla pro kočár a Kačka s mamčou zůstala
na dvoře, během chviličky byla Kačka v silnici, mamka za ní cupitala jak nějaká 80-letá baletka
a nebyla schobná jí fůbec odtáhnout. Takže tohle mě fakt nehrozí, s Kačkou si budu chodit ven sama.

berunka
5. feb 2010

cauves holky jak se dari pri patecku?u nas vytouzena chvilka klidu u pocitace kdyz mala spi🙂)
Predtavte si,ze mi manza nedavno rekl kdyz jsme nejak zavedli tema na mimi,ze az budu chtit tak na nej mam proste hupsnout a je to🙂)) tak jsem si delala legraci a rikam,tak treba pristi mesic?a on - klidne,ty nejlip sama vis kdy to s malou zvladnes.jsem cucela jak tele na novy vrata.ale vydrzim do leta.ted by to byl s malou zaprah.ma nejaky vztekaci obdobi,jakmile ji neco jen trochu nejde vzteka se,breci,busi do me.no se mam jeste na co tesit asi 😀

bjoucik.15
5. feb 2010

Ahojky holčiny,

Kinsli: vždyť jo, taky bych se bála dát svoji dceru někomu cizímu ven, něco jiného je, když jí neuhlídáš ty a něco jiného když se jí něco stane pod cizím dohledem 😒

beru: no tak vidíš, řekni si a manža udělá... jo kdyby to šlo takhle při všem 😀

kinsli
5. feb 2010

berunka: Jste přesně v tom nejhorším období 😀 Pro nás 13-15m bylo na palici 😀

Do toho léta fakt vydrž Eliška je ještě malá, druhé by jsi měla a Eliška by byla stará jak teď Kačenka
a to je fakt málo 😉 Teď jsi ještě vůbec nedovedu představit rodit. Zatím je to takové telátko 😅
Cíleně prý děti chodí až od 2,5-3 let. Nám kdyby se prcek hned povedl tak by se mimčo narodilo až by bylo Kačence 2,5 roku. První rok by byl asi zápřah 😖 ale pak už pohoda 😀
Myslím že dítě 3,5r a rok si spolu jsou schopný vyhrát 😉

pampeliska1
5. feb 2010

Ahoj holky, zdravím při pátku 😉
Beru: tak to je fajn, že teď už to záleží na tobě, že nejsou z manželovy strany nějaké průtahy 😀 Švagrová má děti rok a 4 měsíce po sobě a je to teda asi docela masakr..hlavně zezačátku..Teď už mám ale dojem, že si udělali nějaký režim a zvládají to dobře 🙂

Kinsli: a proč sis nedala 3 letý rodičák? Vyhovoval ti víc ten 2 letý?

Jinak nám včera došla objednaná taneční podložka (mého manžela ukecal kolega z práce 🙂 ) a je to teda fakt sranda... Já jsem ani nevěděla, že něco takového existuje, ale už od včerejška na tom před počítačem skáču skoro non-stop 😀 😀 Zrovna te´d jsem se dívala na netu na experty a to je prostě brutus, jak to někdo umí rychle.. 😅 😨

kinsli
5. feb 2010

pampeliska1: Já mám 3 letý rodičák 😉 Jen nastupuji do práce dřív, jdu za kolegini co odchází do důchodu 😉

pampeliska1
5. feb 2010

Kinsli: aháááá 😉 A nastupuješ na plný nebo na částečný? A rodičák ti asi zůstavá, že...

kinsli
5. feb 2010

Ano rodičák mi zůstane 😉 Jdu na částečný 6-12 hod. 😉

berunka
5. feb 2010

Ty jo tak s tim nasim torpedem dneska teda masakr.Kinsli to jsimi teda moc nepridala,mame teda jeste tak dva mesice teroru doma jo?🙂))
Hele taky byla Kačenka najednou tak protivna,zkousela co si muze dovolit,vztekala se?ja jsem z ni dneska fakt na prasky.

kinsli
5. feb 2010

berunka: Ano byla naprosto na zabití 😀 😅
Ale ani po tom 15m to nebylo tak markatně lepší, ale pak už alespoň chodila tak se přeci jen zabavila 😉
Teď je to takové 50 na 50
mě příjde, že je v pohodě, ale musíš se jí věnovat, jakmile jdu třeba umýt nádobí tak to je řevu, vzteku
absolutně žádnou ignoraci vůči ní nesnese 🤐
A počítač??? Ty jo to si ani nepřečtu pomalu email, se může zbláznit co dělá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre