Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

bay
7. mar 2010

Kinsli 12 DPO nemusi byt vidiet aj ked si tehu. Ale to uvidis az o par dni 😉
No tak tie domace prace a obi nezavidim 😝

swiete
7. mar 2010

Ahojte dievcata,normalne sa tu jeden den ziadna neukazala;-}}}Ja som po nocnej a piekla som s mamkou tortu pre milacika, zajtra ma narodky:-}}}
Kinsli:je mi luto ze si sklamana, ale neboj to pride ked to budes najmenej cakat:-}}}
Pekny zvysok nedele prajem.....

zuzik28
7. mar 2010

Kinsley, třeba těhu jsi, za pár dní to budeš vědět s jistotou...držím pěsti
Ten PP co jsi Kačence vybrala máme doma a jsem s ním mooooc spokojená. Holt PP jsou super kočárky, máme ještě GT3 completo a taky super...takže vřele doporučuju 😉

pampeliska1
7. mar 2010

Ahojj vespolek 🙂
No tak tento víkend u mě nic moc..celou sobotu aj dnešek mi bylo nějak "blivno"... Těhotná ale nejsem, v pátek jsem to trošku přehnala s vínem (ale fakt jen trošku, to musel být asi nějaký hnus, i když chutnalo mi...).. Ale ještě se mi nikdy nestalo, že by mě ta nevolnost držela tak dlooouhoo... Asi už su fakt stará na nějaké větší pití..I když jsem toho fakt moc nevypila..no nechápu to..
Dneska jsme chodili po besedách, mamka slaví dneska narozky a můj milovaný manžel má svátek 🙂

Kinsli: já byt tebou, tak ještě nehážu flintu do žita 😉 To, že se ti to u Kačky ukázalo tak brzo ještě neznamená, že bys nemohla být v tom.. Ms máš přece dostat až ve středu, pokud se nepletu, ne? Naděje umírá poslední.. 😉 A když to neklapne teď, tak to klapne jindy.. A jaktože jsi to dělala až z 4,5hod staré moči? To by měla být čerstvá, ne? Jinak fotečky z Hluboké jsou bomba, muselo to být super 😵

Zuzik: zrovna ten GT3 kompleto se mi taky docela líbí.. No už se těším, až budem kočár vybírat 😵

Azeretka: obi taky moc nemusím, celkově ty supermarkety mě v poslední době nějak nebaví a trávím v nich jen nejkratší možnou dobu..Ty davy lidí... 😝 😖

kinsli
7. mar 2010

Ahojky holky, máte pravdu, do středy času dost 😉
Já jen nechápu ty vaječníky. Mě fakt dost bolí, a to jsem fakt nikdy neměla, jen měsíc před Kačenkou a při Kačence. Už ani nevím kdy to vymizelo. Já si prostě myslela, že když to bylo před Kačenkou měsíc stejné, tak že se vajíčko neudrželo. Každopádně je to divný, co si vybavuji tak bolest vaječníků neskončila ani s příchodem MS, proto když jsem pak byla těhotná s Kačenkou, tak jsem to ani moc neřešila, jelikož to trvalo už třeba měsíc, tak jsem si myslela, že mám nějaký zánět vaječníků. Ono o nic nejde, Kačenku už máme, takže to už je taková ta jistota, že bez dětí nezůstaneme. A když se třeba nezadařilo teď tak za měsíc, dva, tři může být jinak 🙂
Žádnou pauzu nakonec dělat nebudeme, sourozence pro Kačenku už fakt chceme 🙂
Snad se zadaří co nejdříve, chtěla bych zimní mimi.
No naděje umírá poslední třeba tu zahlásím ještě do konce týdne // 😀

Jo na Hluboké bylo holky krásně 😵 😵 😵

Jak holky já byla dnes tak hotová, že jsem zalehla po obědě s Kačenkou a vstávaly jsme v 15:30h 😅

Ten test co jsem si dělala říká, že rozpozná těhotenství od 5 dne což mě příjde docela jako nesmysl.
5 den podle mě není ještě žádné nebo naprosto zanedbatelný množství. Hledala jsem v testu citlivost a nikde psaná nebyla 😕

kathrin17
7. mar 2010

ahojte babulky...konecne sa hlasim aj ja uz skoro po vikende...tento som mala celkom pestry na moje prekvapenie 😀

v piatok som bola na tzv.prazdninach u mojho otca, tak moj manza bol doma sam a obom nam bolo fest smutno, ale ja som mala v postely aspon otcove steniatko bigla, tak som mala o zabavu postarane 🙂

sobota bola v pohodke bola som v praci a potom free doma a dnes som navarila a vytiahla som draheho aj s nasim hafanom na prechadzku do nasho lesika, taaaak mi to dobre padlo 🙂

ja uz som dnes inak 32DC a ked si len tak skusam merat teplotu, tak je to o nicom stale 36,5 takze mam pocit, ze u mna ani ovulka nebola, tak som dnes rano nabehla na taku depku, ze az....bolo mi z toho smutno, ale verim, ze po MS ked budem merat, tak bude dobre 🙂 inak budem z toho na vetvy...

kinsli....este chvilku vydrz....mozno do stredy naehnu kraaaasne kolajnicky 🙂

azeretka
7. mar 2010

Ahoj holky,
dnes jsem si udělala BT křivku, ty které tomu rozumíte, tak se mi na to prosím mrkněte, co si o tom myslíte?

azeretka
7. mar 2010

pampelisko: davy lidi nebyl ten hlavni problem, kupovali jsme záclonu, než nás někdo obsloužil, tak to trvalo min 30 min a když se nám konečně někdo začal věnovat, tak začlo hlášení, že musí být prodejna z technických důvodů okamžitě zavřena, ať opustíme budovu. Nicméně při tom hlášení nám prodavačka stihla vypsat objednávku, ať ji jdem zaplatit. Po ceste k pokladně jsem zjistila, že nám naúčtovala o 200,- na m více, což dělalo celkově rozdíl více než 1000,-, takže jsme opustili budovu bez zaplacení (bylo to na objednvávku, takže pladba předem, abyste nemysleli, že něco odnášíme 😀 ) s tím, že projdem jiné obchody a pak se tam zkusíme stavit, abychom vše uvedli do pořádku. Po hodině se vrátíme a žádáme cenu, která je na zácloně. Samozřejmě, že cena na zácloně byla špatně, takže nám to odmítala zlevnit, načeš si manžel nechal zavolat vedení a ti nám uznali jejich chybu a záclonu prodali za tu nižší cenu, takže se nakonec podařilo, ale stálo nás to celý půlden. No pak byli ještě problémy na pokladně, ale to už netřeba rozebírat. 🙂

kinsli
7. mar 2010

azeretka: Máš nádhernou křivku 😵 😵
Třeba tu přibyde další těhulka 😵 😵
Kdy máš dostat MS???

kinsli
7. mar 2010

azeretka: Jinak zážitek z obchoďáku nic moc 😖 Určitě jste měli jiné představy nad straveným odpolednem 🙄

azeretka
7. mar 2010

kinsli: zrovna dnes jsem četla, že vajíčko se po oplodnění usazuje 7-10. den a až poté začné vysílat do žlutého tělíska hormon, který se ti objeví na testu jako pozitivní, proto je podle mě nemožné, aby test ukazoval 5 dní po oplodnění těhotenství

kinsli
7. mar 2010

kathrin17: Nezoufej, třeba jsi měla jen pokles minimální 😉
nebo na prd teploměr 😉

kinsli
7. mar 2010

azeretka: Tak to jsi mě dostala, já myslela, že usazení trvá 3 dny 😅

azeretka
7. mar 2010

MS mám dostat příští pondělí, ovulaci podle mé křivky tipuju na 7. den měření, což je tuším 3 dny po tobě. Mně dnes v noci hrozně pichlo někde v podbřišku, ta bolest mě vzbudila a docela vyděsila, jsem se lekla, že jsem si natáhla vaječník a dneska mě mírně občas zabolí v podbřišku, takže příznaky podobné jako ty, ovulace taky podobná, tak možná to s námi nakonec dopadne 😉

kinsli
7. mar 2010

azeretka: To bych Ti móóc přála 😵 😵 😵

Nevíš prosím odkaz na ty stánky na měření bazální teploty??? Tam je to hezky všechno vypočítané, že bych se podívala na to kdy se mělo vajíčko podle ovulace usadit 😉

azeretka
7. mar 2010

vím, mám to zrovna otevřené 🙂 http://merenibt.xf.cz/

kinsli
7. mar 2010

azeretka: moc díky už to vidím, tak uhnízdění až okolo 4.3. tak to nechápu co těch 8 dní dělá 😀 😀 😀

sarusinka
7. mar 2010

nazdárek holky, tak já předem říkám, že asi BT měřit nebudu 😀 každej den vstávám v jinou hodinu, protože v jinou chodim spát... a asi bych z toho byla nervní... nechám to na přírodě, případně na lékařích 🙂 zatím to vypadá na lékaře... uvidíme po zkontrolování toho jednoho vejcovodu.....

cermonca
7. mar 2010

Ahoj 🙂

Bay díky za gratulaci k Nikči narozkám 😉
Oslava se náramně povedla a malá měla radost z dárků.Má snad víc hraček než od Ježíška 😀
Mi dnes končí RD a zítra nastupuji dovolenou na zotavenou za rok 2007.

Kinsli díky za chválu fotek 😉
Já zas musím pochválit vaše fota z Hluboké,bylo to tam jako v pohádce 😵 dle fotek.
Jinak nezoufej třeba je ještě fakt brzy na dvě čárky 😉 stále držíme palce aby to dopadlo.

cermonca
7. mar 2010

Azeretka tobě taky držím palce aby to dopadlo na dvě čárky 😉

kinsli
7. mar 2010

cermonca: Kolik máš dovolené??? Já měla 30 dní tak by se mě měla mateřská počítat právě z dovolené 😉

azeretka
7. mar 2010

cermonca: děkuju za palečky, když se povede budu ráda a když ne, tak se nic neděje a jedeme dál 😉 přece jen je to první snažení, tak nemůžu čekat zázraky 😀

Kinsli: na tvoje fotečky jsem se samozřejmě taky dívala, jen jsem zapomněla reagovat, moooc hezké, musela sis připadat jako princezna 😉 . Manža taky nakoukl a hned prohlásil, že máme stejný foťák, máme nový cca 2 týdny, ale na mě je to už moc profi, abych s ním fotila 😀

kinsli
7. mar 2010

azeretka: Jé tak to jsem ráda, že máme stejný 😵 Tak až budu chtít s něčím pomoc tak vím kam se obrátit 😀
Já si ho kupovala k vánocům 😉

azeretka
7. mar 2010

manžel s ním začíná, ale kdyby jsi něco potřebovala, tak se samozřejmě ozvi, třeba budeme nápomocní 😉

pampeliska1
7. mar 2010

Azeret: tak ta křivka mi taky přijde docela ukázková... 🙂 Já jsem myslela, že máš MS dostat už dříív..tak to se ještě načekáme 😅
Já sem zkusím vložit odkaz na tu moji křivku..podle teploty vůbec nedošlo k ovulaci, ale např. podle hlenu a jiných příznaků byla tak v pátek..Tak nevím no.. Rozumíte tomu někdo, prosím? 🙂
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in...

cermonca
7. mar 2010

Kinsli mám 18 dnů.tak mi to vychází právě do konce března.

Pampeliška:Tvůj graf se mi nezobrazil páč to chce přihlášení 😉

pampeliska1
7. mar 2010

jeejda, no já jsem si to myslela, že to nepůjde :-/ Holky ale na diskuzích tady mají normálně odkazy 😒 😒 Tak já to zkusím ještě vykoumat..

azeretka
8. mar 2010

Ahoj holky,
pampeliška: jéé, fakt se ti zdá má křivka ukázková? No já nevím, protože ty teploty jsou většinou stejné, jen občas nějaký výkyv, souhlasím, že tvarově vypadá že je ok, ale když se zadíváte na hodnoty, tak to celkově narostlo z 36,7 na 37,1, což jsou 4 desetinky a když k tomu připočtu chybu měření, tak jsem na přímce vodorovné 😀

Holky, poslední dva dny mě trápí píchání na vaječníku, nevíte , co to může být? Projevuje se to tak, že když se v noci protahuju, tak mě moc píchne ve vaječníku, až mě to vzbudí a dnes jsem jela do práce, pčikla jsem si a zas mě tam moc píchlo. Už se bojím tělo jakkoliv napnout, aby se to neopakovalo. Co myslíte, stává se to některé z Vás?

pampeliska1
8. mar 2010

Azeretka: zrovna teď jsem někde četla, že ani tak nezáleží na hodnotách v křivce, ale na jejím tvaru.. A ten tvar mi připadá dobrý (nejlíp by ti asi poradila Nevestinka).. Fakt nejsi těho? 🙂) To píchání by s tím taky možná mohlo souviset, kdoví co se v tom vaječníku odehrává 😀 Mě ale v sobotu a včera taky furt píchal jeden vaječník a těhotná asi nejsu, tak nevím no...
Mě se dneska podařilo vstát s manželem, tak doufám, že toho stihnu tolik, kolik mám v plánu 😀 Tak zatím papá

pampeliska1
8. mar 2010

Juchů, holky, mě se na fertilityfriend konečně zobrazilo datum ovulace po vložení dnešní ranní teploty a docela to aj odpovídá mým výpočtům 😵 Škoda, že to sem nejde okopírovat, no musím na to nějak přijít 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre