Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

rabiva
29. aug 2010

@klba vsetko zavisi od hladiny betaHCG... mne vysiel pozitivny uz 3dni pred MS, z krvi mi robili testy den po ocakavanej MS a vyslo HCG 590, ked mi ho robili o 16dni neskor - uz v nemocnici bolo betaHCG 7980!! ale to uz aj tak bolo neskoro ☹ Dr mi to vysvetlovala tak ze sa mi v maternici vytvorili nejake "hroznove utvary" a tie vraj produkovali tento hormon 😒
Neboj nic, tak ak nie teraz tak nabuduce 😉 !! (zas som nakukla 😝 )

dadaga
29. aug 2010

@rabiva len nakukaj.. mame ta tu radi ... neboj je takych viacej co nakukaju a drzia tehulkam palec....nie si sama.. xixi
@klba mne neviesiel ani na druhy den ked som nedostala.. az na 5 den som to zopakovala lebo mi bolo ozaj podozrive,ze som nedostala a ako je to mozne,ze test nie je pozit.. a ten uz naozaj bol pozit.. len skoda tiez ako pise raviba,ze trt z toho....

klba
29. aug 2010

@rabiva, suhlasim s dadagou, len nakukaj, my sme radi ked si s nami pises, 😵 aj ked ma mrzi ze to nedopadlo tak ako malo, 😖 ale nam by si tu chybala a verim ze sa este neplanovane postasti a uz to uspesne dopadne, drzim v tom palce mooooooooooc. 😉
a dakujem za vysvetlenie, som zvedava co povie test o par dni, ked to tak ratam snazili sme sa aj 20-teho (to bola najvacsia sanca podla Jonasovho vypoctu), t.j. dnes je len 9 den po predpokladanom oplodneni,
a snazili sme sa aj par dni pred aj po tomto termine, vlastne stale sa snazime, 😅 ale to som mala uz neplodne dni, takze ked tak mozem byt este tehu a ked nic tak o mesiac, dva...

@dadaga, hm tak sancu este mam, 😉 len najhorsie je ze mam teraz posunuty cyklus od poslednej MS, meskala mi 12 dni, tak aj teraz sa mi to moze posunut, ale to uz budem cakat max. tyzden a pojdem k dr,
samozrejme ze sa predtym otestujem, ale kupujem uz len testy s citlivostou 10 mlU, z min. mesiaca mam skusenost ze tie s citlivostou 20 mlU mi ukazali po limite druhu slabu ciarku a ked som sla k dr po 5 dnoch cakania na MS s nadejou na tehu tak na sone nevidel nic. ☹
a po prehmatani zistil ze mam nizko sliznicu, takze ani ovulacia neprebehla, no okrem sklamania som mala aj sok z toho ze asi to nepojde tak lahko ako som si predstavovala, takze teraz sa uz na testy a plodne dni nespolieham, ale snad to coskoro vyjde.

a @dadaga, budete sa pokusat o dalsie babo, ak ano kedy planujete zacat?
mozno ze sa postasti aj naraz a pockam na teba a dufam ze aj @rabiva si to rozmysli a prida sa k snazilkam a tehulkam, ja to kazdej z vas zo srdca prajem nech dotiahnete tehu do uspesneho konca. 😉

klba
29. aug 2010

a zase som sa rozpisala, 😅 ked s vami sa tak super pise, mne je v tejto teme dobre, 🙂
no este som chcela @lola11 maly musel byt podareny, iste sa tesil v lese, ja sa tesim ked zoberiem drobca do lesa, len zatial sa obavam tych kliestov.

@smajka ako si si uzila bez drobca, dobre to padlo, vsak? 😉
a pekny termin ti vychadza, to budete slavit narodky takmer spolu 😵 a mysli pozitivne, treba verit ze sa nic zle nestane.
a uz si u babky skoncila ci este tam chodis?

no a este par foto z nasej prechadzky po brezovom hajiku a parku, konecne som pofotila aj nejake makro, kym maly obdivoval krtince. 😀
a inak ta foto na ktorej som ja tu fotil moj drobec 😀 a potom mi nechcel vratit fotak. 😅

smajka
29. aug 2010

ahojte. tu je pocasie opat nanic. rano sme boli trochu nakupovat a vecer musim do kina. znami uz kupili listky, tak sme sa nemohli vyhovorit. drzte palce, ideme na pirany 3D -horor, tak vacsinu budem mat asi zatvorene oci 😀 oni este nevedia ze som tehu a normalne je to film ktory by som si rada pozrela. 🙂
kaji- mas krasne fotecky ako vzdy. ja som si zapisoval v juli kedy sme sa snazili a test som si robila asi 2 tyzdne po a bol negativny. az ked mi neprisla m, tak na druhy den som si robila druhy ( co bolo asi o tyzden od toho prveho ) a ten bol pozitivny. drzim moc palecky a dufam ze to vyjde 😉
bez maleho bolo super, ale uz mi aj chybal. kamaratka ho tak umordovala v parku, ze jej spal pobede 3 hodiny, tak si aj ona oddychla.
k babke idem este posledne 3 dni - pon,ut a str. stale si nieco vymysla, ale to uz prezijem. plati super tak budem mat nejake vreckove na sk. 😀
rabiva - ahoj, ako sa citis s odstupom casu? dufam ze uz lepsie a tiez budem rada ked si budes s nami stale pisat 🙂

rabiva
29. aug 2010

hehe baby no teda 😵 😵 😵 ste mile no 😅
@klba wow fotky su super, ty asi rada fotis ze? aj to makro 😉 pekneee.... ja robim digiscrap, ale album tu uz nemam 😎

@dadaga ako dlho po zakroku ste "postili"... ja som este u dr nebola, dufam ze zajtra budu vysledky z histologie, potom zajdem... citala som tu ze tak 2t... v nemocke mi ale 1kocka vravela ze riadne akoby to bolo "šestonedelie"... tak som vravela starkemu a on ftipalek "to nemyslis vazne ze ma 600nedelí nepripustis" 😀 😀 blazon 😝 a vraj ani sportovat sa nema... no ja by som uz rada na kone, uz ma chytaju abstaky 😨

@smajka tak aky bol horor? mna by na horor a este 3D nikto nedostal 🤐 😎

lola11
30. aug 2010

@klba ahoj kaji - aky mas fotacik - aj mna to hrozne bavi - teda fotenie - krasne fotecky si urobila 😀 😀 No dufam, ze nebudes mat problemy s tym otehu. Ja si myslim, ze sa vsetky stretneme v jednej teme - napr. junove deticky a budem mat zase junovciatko. Totizto krst maleho Lukiho je naplanovany az na 18teho - takze dalsi mesiac plodnych dni v .....Teda zase spravime baby v Italy - a sranda, ze asi presne v tej istej posteli 😀 😀 Vyzera to tak, ze budeme byvat tam kde za slobodna - ziaden luxus, len jedna izba - tak tam s malym asi dlho nevydrzim. Ale musime ist lebo Kristiankovi zacina tatino strasne chybat. Videla som to tento vikend - stale by bol len so svagrom, ktoreho ma strasne rad. Az mi z toho bolo smutno ☹ ☹

Ozi kocky tak som prezila vikend - moja zlata postel - tak som si dobre pospala - sice len do pol 7, ale aspon celu noc nicim nerusenu 😀 😀 Tak ma napadlo - ked bude dalsie babo.....to zase budem takato nevyspata a nervozna? No amen...ale vsak to nejako prezijeme.

@rabiva rabi to je supis, ze pises - vies aj takto prides na ine myslienky. Ja vzdy ako prve pozriem co mate noveho a az potom cosi robim 😀 😀

lola11
30. aug 2010

Ozi este som zabudla napisat - vcera vecer ked som prisla domov som sa chcela maleho rychlo "zbavit" a supla som ho spat uz o osmej - chodi tak normalne po pol 9. Jasne, ze protestoval aj plakal - teda reval presnejsie povedane. Ja som pozerala talenty na markize a snazila sa ho ignorovat. No ale chudacik mal take nervy, ze vyskocil z postielky a prisiel za mnou - doteraz este nenabral odvahu 😀 😀 Musel byt riadne nasr..... jasne, ze som si teda nechala uz pri sebe hnusobu malu....

Pekny dnik vsetkym - jaj ale to pocasie nam nehlasia bohvieake tento tyzden - musim ist povytahovat puncosky a prechodne bundicky - do 15st. to nie je sranda!!! Zase skocime s kratkych triciek hned do bund - ach jaj ☹ ☹

klba
30. aug 2010

@lola11 tak snad to tehulkovanie vyjde ked sa budete snazit na rovnakom mieste, drzim palce, ale mohlo by sa podarit aj skor. 😉
a kedy sa tam chystate a na kolko? a dufam ze tam budes mat aj net, lebo to neprezijem. 😉
a verim ze kristiankovi tato velmi chyba, moj drobec tata stale spomina a to je v praci len tu blizko, on ma velmi rad chlapsku spolocnost, najradsej ma okrem tata aj deda a stryka, to su partaci na hranie. 😉
ale zachvilu si ho vas tatinko uzije, tesim sa aj za vas. 😵
a s tym vyskocenim z postielky si ma pobavila, 😀 riadny je to loptos, 🙂 ale cudujes sa chcel vidiet talenty a ukazal svoj talent vyskokom z postielky. 😉 😀

a ja mam uz vytiahnute veci pre drobca, na jar-leto-jesen, mame velku skrinu a zatial moc od jari nevyrastol, takze mu je stale dobre to co nosil a nedavno som mu k tomu pridala aj veci co mi dala segra, tak ma plnu skrinu, uz len dam prec len letne veci a to, z coho vyrastol. 😉

a s tym fotenim, no mna to bavi uz dlho, len pri drobcovi na to nemam moc casu, 😅 kym nieco fotim stale sa musim obzerat kde je drobec, vzdy mi zdrhne, alebo ho bavi nakukat mi spoza fotaka a brat mi ho z ruky. 😝
chcela by som sa naucit fotit lepsie, hlavne manualne nastavenie ale nema ma to kto naucit tak skusam sama. 😅
inak ja uz mam stvrty digitalny fotak, 😅 robila som asi 8 rokov v elektre, tak profi deformacia, 😉 😀 , dlho som fotila na taky velky, bol taky polo profi ale bol nespratny a ja potrebujem mat vo vaku miesto na veci pre drobca ked ideme bez kocika, oblecenie, jedlo a tak... a ten fotak mi zabral pol vaku, 😝 tak som si kupila dalsi, je to kompakt canon ale ma dobry objektiv a manualne nastavenie casu a clony, tak uz nosim len tento a druhy lezi v skrini. 😝
no zase som sa rozpisala, 😅 kym dopisem a odoslem maly aj vstane, jaj raz ma za tie moje litanie dorazite. 😀 😝

klba
30. aug 2010

@smajka tak prajem prijemny zazitok, 😉 snad sa ti to bude pacit, ja by som si furt oci zakryvala. 😉
a to je super babka, 😉 ved si si aj zasluzila dobru placu za dobru opateru. 🙂
a s tym testovanim pockam kym bude meskat MS tyzden, ak teda bude meskat, 😅 a ak bude test negativ pojdem k dr nech ma vysetri.

@rabiva, ten digiscrap je zaujimavy, paci sa mi to, 😵 ale neviem ako sa to robi a obdivujem baby ktore to vedia, skoda ze nemas fotecky.

lola11
30. aug 2010

@klba no kaji net nastastie bude - by som to neprezila ja 😀 😀 Takze pohodka - je tam wi-fičko - vsak by som asi ani nesla 😀 😀 zavislacka.....
Ináč ako sa vam pači dnesne pocasie? Otras - s malym sme boli doobeda asi hodku vonku - walking in the rain - dala som mu moj dazdnik - tak bol cely happy 🙂 🙂 kračal a posluchal ako nikdy. No a pravdaze aj cizmicky - su kaluze, takze jeho idealne pocasie na prechadzku 😀 😀 Sa cosi naskace po vodicke....
Teraz sme ale doma - nuda ako slak, hadam vybehnem do tesca na maly nakup. O siedmej idem nastastie na Zumbu - tam sa hodku riadne vyjasime - Kristianko bude aspon dobre spat. Do konca tyzdna ma byt takto - zblaznime sa tu ☹ 😒

rabiva
30. aug 2010

ahojte, aj u nas pocko nafigu, ochladilo sa teda riadne 😒 som zhrozena co sa stalo v Devinskej, dufam ze ziadna tam nebyvate ☹ ☹ sila, to uz ani v Amerike nemusime byt, uz aj tu sa striela za bieleho dna 🙄

Stale nemam vysledok z hist., vraj mam len cakat lebo "su dovolenky", ta super no uz by som rada sla k dr, stale mam dost silne bolesti v podbrusku a v krizoch 😖

@lola11 a kedyze to idete za tatinom?

smajka
30. aug 2010

ahojte.
my sme mali vynimocne pekny den. dnes tu bol statny sviatok, tak bol doma aj manzelik. rano som sice bola nachvilu v praci, ale potom sme mali dnik len pre seba. inak kino bolo v poho. film nic moc, ale ten pocit ist po sto rokoch von bez maleho, na veceru - do kina. uz mi to chybalo.
maji - jej super ze napokon idete do italy, to sa uz musite tesit a hlavne manzelik. ta ista postel? - to bude rosambo... 😀
nastastie samko este z postielky nevie vyliezt a dufam ze tak skoro nezacne, lebo ked sa mu vyhrazam, tak vacsinou ze pojde na 2 minuty do postielky 😀
kaji - waw ty si taka umelkyna, ale fotecky su fakt krasne.
kaji - maji - kolko vam kristianko a simonko vazia? nas maly ma ledva 12 kilov a stale sa mi zda ze je moc chudy. vkuse donho nieco pracem, ale on si to stiha vybehat.
rabiva - ako som pisala, film nic moc - total vymyslene. o tom strielani mi dnes povedal manzel. to co bolo za debila - musim to niekde najst a pocitat. nechapem.

lola11
30. aug 2010

@rabiva ahojky - no uz definitivne 19-20septembra - pride si pre nas 😀 😀 Neviem vobec ci sa tesim - mam take zmiesane pocity -ale aspon budeme spolu a hlavne krtko bude s tatinkom. Hadam ho da trochu do laty, lebo zacina byt riadny nezbednik (to som ho pekne nazvala) Dnes zase na mna skusal tahy ked mal ist spat - prisli sme az po pol 9, takze uz musel byt aj unaveny a ze "este nie maminka" a zase tie hrozne revy ☹ ☹ Ale ja viem co je vo veci - u nasich som ho na obed uspavala a spal som mnou 2 noci v posteli - sa mu to zapacilo. Krical na mna z postielky aby som si isla s nim lahnut - rychlo sa naucia chrusty nase male, ze?
@klba kaji - ja mam tiez len digital a presne pre tie argumenty co aj ty - moja podmienka ked som ho kupovala bola - musi to byt kabelkovy fotak - nech ho strcim hoci aj do vrecka a hlavne nech nezavadza. Aj ked fotky zo zrkadlovky to je ine kafe - no ale to riesim tak, ze sa sem-tam davame fotit profi fotografovi a potom sa z tych fotiek vytesujeme. Boli sme sa aj teraz v lete, len nema cas ich este spracovat - uci ma trpezlivosti - co ja moc nemam 😀 😀 Ale je to fajn chlap, mame ho radi, tak mu to tolerujeme - a fakt ma toho strasne vela - foti totizto hlavne svadby.

No dievcata ja som myslela, ze zle citam ked som to zbadala v topkach - o tej Devinskej...horor - vsak sa clovek zacne bat vyjst aj na ulicu - co ak ta ma niekto na muske, ze?

Dobru nocku vam vsetkym prajem. papa

lola11
30. aug 2010

@smajka no vidim, ze mame podobnych sportovcov - moj ma tiez ledva 12,5 kila 😀 😀 Spapa teda dost ako som pisala, ale necudujem sa - on nema kedy pribrat - tolko energie co ma to moje male - len ticho zavidim. On sa este aj v noci hadze a sportuje 😀 😀 Tak pohodka, neboj, je v norme - vsak on to v dospelosti dobehne 😀 😀 Budme rady, ze nemame takych malych tuckov ako byvaju aj v U.k - typicke fast foodove deti. Ako ked je dieta chubby tak je to zlate, ale niektore chudatka....Som rada, ze tu nestrasim sama 😀 😀

smajka
30. aug 2010

ahoj maji - tak si ma potesila. dakujem. asi to bude tymi angl.detmi - ze samko pri nich vyzera taky slizik. on keby mohol tak by sa blaznil aj pocas jedla. nastastie mu zatial nevadi sediet v deckej stolicke, tak tam nemoze vymyslat. ale ked sme dajme tomu v parku - on nedokaze sediet a papatako ostatne deti- stale odbehuje a ja ho nahanam...
my mame o hodku menej, tak este nestrasim...ha 😀

lola11
31. aug 2010

@smajka jaj ozi - uplne mi to vypadlo z hlavy s tym casom 😀 😀 Je mozne, ze este teraz spis 😀 😀 aj ked to zalezi od Samina, pravdaze 😀 😀 No to akoby som citala o Kristianovi - teraz som ho donahanala s ranajkami. Aj jeho este bavi sediet v tej detskej stolicke, ale ranajkuje zasadne so mnou pri velkom stole 😒 😒 Takze sa bohvieako v klude nenajem - najradsej mi vsetko berie z mojho taniera ☹ ☹

No vonku zase krasne 😖 😖 Sa tu s tym malym zblaznim. Ale idem na horu.........pradla pravdaze 😀 😀

Pekny dnik babenky. Pa

smajka
31. aug 2010

Dobre rano kocky. Len nachvilku-som stale v praci a je tu riadna nuda. Maji -ha velmi smiesne ze stale spim : -) . Maly je hore od 6.30 a ja som v praci od 8. Dnes mame naplneny den, ze neviem ako vsetko postiham. A uz len 2 dni a hallo slovakia . Prajem vam krasny dnik. 🙂

rabiva
31. aug 2010

@klba par obrazkov z digiscrapu mam na MMB, skus pozriet pod mojim ID556 😎 ale teraz som uz dlho nic nerobila, dako nieje inspiracia

Rano som bola u dr, vytocila ma do biela 😠 taka stara raspla, asi 70r., co sa jej nechce sediet v geriatrickom klube a hackovat, tak radsej oxiduje v ordinacii, oficialne totiz patrim k doktorovi, kt. je vyborny odbornik na rak.krcka maternice, ale na toho mam malokedy stastie 😒 Nemam este vysledky z hist., vraj az koncom tyzdna mozu byt. Tej dr som vravela o bolestiach - nic mi na to neporadila. Pri odchode som jej povedala o tom hcg co mi vtedy nechcela urobit odber - lebo ze sa to tak skoro (rozdiel 2t) neprejavi... a praveze sa prejavi pretoze sa meni priebezne...atd, a ona mi na to "dobre - nuz poucili ste ma, ale co na tom aj tak ste potratila" 😨 😨 😠 no si to mohla odpustit, krepa jedna... Normalne ma dojala. Mam kopec otazok co sa chcem spytat dr, od nej som sa akurat dozvedela ze "mesiac mame postit". Pockam si uz na tu nestastnu hist. a zavolam si dopredu ci tam moj doktor je a pojdem za nim...
Jeskove oci jaky vylev som tu vypotila, prepacte 😅 😅

rabiva
31. aug 2010

@lola11 no rychlo to zbehne a budete s tatinom spolu a dufam ze sa nam tu potom ukazes ako tehulka 😉

@smajka no aj vam sa to krati, ako dlho budete na SK? letite lietadlom?

lola11
31. aug 2010

@rabiva to aku staru kravu (prepacte za vyraz) tam mate??!!! Fakt empaticka doktorka - akoby prist o mimi bola bezna vec!!! Akoby si to chcela, ze? No aka som nasrata - aj za teba. Co takyto ludia robia v zdravotnictve?? Co vobec este robia s ludmi - asi si trochen zmylila povolanie...Vies si poukazala na chybu a pani dolezita doktorka to nemohla prezit, tak ti toto flusla do tvare ☹ ☹
No idem sa ja najest - zase bedle - po kazdom vikende mam zda sa mi to iste na obed 😀 😀 Tentokrat som si ich ale spravila len v rure. Maly uz spi - zaspal ani neviem - boli sme u kamosky nech sa krpci pohraju. Zajtra zase pridu k nam ked je taketo prenadherne pocasie 😒 😒
Dobru chut k obedu dievcata. Pa

dadaga
31. aug 2010

@rabiva mne lekarka povedala,ze tak asi tyzden budem krvacat a tak aj bolo potom nic a dneska som dostala...tak to je mesiac.... hoci sestricka u lekara tiez splietala ze sestonedelie...ale to asi nie.. mozno kazda zena to ma inak...
inak my sme ked som nespinila tak sme neabstinovali... lebo muz uz tiez bol nestastny...
@klba a jasne,ze idem do toho...ja to dovtedy budem skusat az sa to podari..musi... a verim tomu,ze toto bola len nahoda...ved jedno zdrave uz mam...tak snad? no ked som dneska dostala tak o mesiac este pockame a potom skusime... tak mi ta mlada lekarka vravela .... tak uvidime?
inak maly sa dneska zobudil so soplikom a teplotou chudiatko moje malicke...

dadaga
31. aug 2010

@rabiva aj ja som mala "stastie na ineho lekara" tiez ma dostal do vyvrtky, ale uz chodim len mojmu ten je pohodacik uz len kava na stole chyba a mozeme debatovat.... ono je rozdiel lekar a lekar... nastastie povecsine mam stastie na tych normalnych....

a inak ak nemas bolesti a nespinis tak nevidim dovod sa postit...len si davajte pozor aby si neotehotnela,lebo maternica je este nie pripravena.... radsej skusat az po menstuacii...tak aj mne povedali...asi na tom cosi pravdy bude..... no drzim palec......

rabiva
31. aug 2010

@dadaga tak to mas super ze ti doslo presne o mesiac 😉 mas uz odvahu sa opat snazit? ci este pockate? ... sa kus bojim ci sa mi to nerozhadze ved uvidime. Praveze ale ja mam bolesti v podbrusku a v krizoch, akoby som mala prechladene vajecniky, uz som zacala pit alchemilku - riadna zelena zaburina 🙄 a postit urcite budem, poloviciak ma aj tak este 2t nocnu tak neriesim 😅 a to "cistenie" mi uz skoncilo i tak to bolo slabe 😎 Zas si musim dat ibalgin 😠

indonal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajka
31. aug 2010

ahojte. rabiva - no to bola fakt krava. dufam ze uz na nu nenarazis. myslim ze uz uvazujes trochu inak a som si ista ze sa este budete pokusat o mimi . len do toho, ako pisala dadaga - skusat pokial sa nepodari 🙂 . na sk ideme na 3 tyzdne, ale z toho sme 3-4 dni v prahe. letime lietadlom, manzelik totiz nejde, musi pracovat. ide so mnou brat, ktory tu bol cele leto.

dadaga
31. aug 2010

@aj ja som mala nerf...ako budem mat a tak nakoniec sa vytesujem,ze po mesiaca...chvala bohu...xixi pockam este jeden cyklus potom idem na krv.... a potom uz ideme na to... tak oktober to isti..uvidime?
smajka ved nemam co stratit.. len ze sa to moze zopakovat snad to prezijem.. a mozno sa to nezopakujem snad teda nie.. a budem stastna ako blska z dvomi detvakmi..tak uvidime????

smajka
31. aug 2010

dadaga - samozrejme ze mas pravdu. vzdy sa mi paci tvoj pristup a asi by som robila tak isto. vsetko bude fajn. 😉

lola11
31. aug 2010

kukam maji, ze sme tu zase ostali len my dve, co? Sa tesis home, pravda? To je na tom to najkrajsie - navraty domov, predtym zhanacky a behacky po obchodoch - aj ja som taka hlupa. Kazdemu chcem nieco doniest 😀 😀 a na nas sa vzdy kazdy vyprdne....ale hlavne, ze ja potesim ludi. Moja mamina je vzdy stastna ako blska ked jej donesiem parmezan, olivovy olej a fragolino(sumive vinko s chutou lesnych jahod) to zboznujem aj ja - mnamky. Na tom sme spravili aj Kristianka 😀 😀 Ked sa clovek "snazi" to nie je sranda mat kazdy den chut, ze ano 😀 😀 To len taka mala rada a pomocka damy - poharik vinka rozprudi krv 😀 😀 Uz je po desiatej? 😀 😀

Dobru nocku, idem ja spat, lebo vstavam s pravidelnostou o pol 7 - ani maly este nieje hore a ja sa zobudim - hruza. Vcera som isla spat az po jedenastej a potom sa mi vyzivovalo cely den 😒 😒 Ale pripišme to aj tomu pocasiu

Ozaj este som chcela - dnes ma maly trochen rozosmial - ako som ho nahanala s tym chlebikom rano - jasne ze sa mu moc nechcelo - tak zavrel oci a ze : "spím maminka" 😀 😀 no nezozrali by ste ho krpca maleho? Kde sa im to v tych ich malych hlavickach berie?

smajka
31. aug 2010

ahoj maji - ja som tu vacsinou takto vecer- manzelik chodi domov kazdy den az o 10.30 ( u vas 11.30 🙂 ) a tak nanho cakavam. uz sme si tak zvykli. to sa pozdravime - trosku pokecame a ja odpadavam do postele.
tak fragolino??? hmmm 😀 😀 to je iny trik.. musite si vela zadovazit na dovce. 😉
ja mozem prilezitostne martini - teraz vsak len snivam.. a na tom sme urobili samka 😀
jeej kristianko musel byt zlatucky.
kamaratka ma na 'vychovu' pocitam do tri, tak ze to vyskusam. ked bol nezbedny, tak mu hovorim samko pocitam do tri a pojdes do postielky. tak som zacala jeden a samko skoncil osem pat dva a uz bolo po karhani - tak som sa nasmiala...
dobru nocku.x

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre