Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

smajka
6. sep 2010

kaji - jeeej, ja som za teba taka stastna. to je supis -vitaj v klube 😉 uz mas nejake priznaky?? teda az na tu zhorsenu plet 😀 .. brat bude byvat u mna. samka si dame do spalne -( jemu sa tam stejne paci viacej ) a tomas bude v jeho izbicke obklopeny hrackami 🙂 keby byval u niekoho ineho, musel by platit najom a ja si to unho vyberiem v baby -sittingoch 🙂 krasne hribiky ste opat nasli, my ideme zajtra, tak uvidim. mame vsak len 2 hodky, ale aspon sa trochu prejdeme. potom musim pre maleho do skolky. dufam ze bude nejaky ulovok. a mnaaam, bedle som uz nemala roky. presne som inak rozmyslala nad tym ,ze ako sme si to rozdelili...ja april, ty maj a potom kocky jun, jul...
kamaratka ma tiez matiza a je to fajn male auticko. no len by som si ho asi nevedela moc predstavit s dvomi detickami. do tej jej som nemohla vpratat ani moju budynu 🙂 ja mam ford focus a som velmi spokojna. zmestim tam v poho 3 autosedacky a dva kocare...nie ze budem 3 niekedy potrebovat, ale obcas vozim kamaratku 🙂
maji - tak buduci vikend je manzelik doma - super to si ho uzijete 😉 urcite sa uz nanho velmi tesis. mne sa tu tiez tak dobre pise - total sa odreagujem 🙂 aj ked v brachovej izbe je to o drzku, mala stolicka, z ktorej musim pozerat hore na obrazovku..

lola11
7. sep 2010

ahojte dievcata-ako ste spali? My fajn, len Kristianko sa v noci trosku budil - bolelo ho urcite brusko lebo vecer sa onho starali 3 manzelove neterky a doniesli mu tycinky, cukriky a podobne "dobroty" Jasne, ze to vsetko pojedli 😀 😀 Ale bol aj hlavne smadny po tych tycinkach.
No hadam idem cosi aj upratat a o 10tej ako kazdy den vybehneme von. Je nam tam uz ale smutno, lebo vsetci kamosi su v skolke ako som pisala. Tak aj dobre ze pojdeme do toho Talianska. Aspon trosku zmenime nas stereotyp.
@smajka to mas super s tou skôlkou - aj moja kamoska to tak robi ked pridu z UK - jej mamina je riaditelka 😀 😀 Supne maleho do triedy a ma cely den klud a moze behat - aj ked ma uz aj druheho 😀 😀 Ale aspon su viac so slovenskymi detmi a cibria si slovencinu, ze? Tie tvoje priznaky - akoby som to bola ja - uplne si nato teraz spominam ako ma natahovalo, ale ja som nevracala nastastie ani raz. Inác my mame tiez len fabiu, takze ak budeme cakat druhe mimi musime sa poobzerat po vacsom aute - vzdy sme to len tak-tak napchali do kufra a keby sme nemali stresny box, tak nehrozi ist niekde dalej.
Pekny dnik. pa

rabiva
7. sep 2010

ahojte
@lola11 pozerala si panelak?? 😀 ja jo, bude to opat zaujimave, ja by tu svehlovu tak nakopla 😅
Klaudi mozno sa ti postupne rozbehnu aj tehu priznaky co? 😉

btw: ja som teraz taka domotana, som si musela zapnut ovukalkulacku, kedy by ciste teoreticky mali zacinat plodne dni a ups, to uz zajtra 😕 no este uvidime ako a kedy dokvitne ms tento mesiac 😒 Inak som tu dosla na 1kocku co mala pred par rokmi MA a hned ani necakala 1cyklus otehotnela a hned dvojicky 😅 potesi ze? 😉

klba
7. sep 2010

ahojte. 🙂
no ja som dnes nejaka bez nalady, 😔 akosi tomu stale neverim, mam take zmiesane pocity, mozno aj preto ze to este nikto z rodiny nevie, ani muz, 😅 popravde zatial sa este stale netesim, skor mam obavy ani sama neviem z coho a preco.😒
dnes som sa naobed testla znova, druha ciarka tak bola ale slabsia, vcera bola silnejsia, ale to som sa testovala hned rano, tak dufam ze bude uz len silniet.
Uz som aj volala dr, objednala ma na pondelok na obed, no neviem ci dovtedy vydrzim cakat, 😅 zajtra mojho dr zastupuje taka starsia doktorka, berie len potvrdene tehulky, tak jedine v piatok by som tam mohla nabehnut, ale to tam musim byt uz o 6:30, inak sa mi neujde casenka, 😝 takze vstavat musim okolo 5,hod, nech sa nachystam a stihnem bus.

@smajka priznaky nemam praveze ziadne, len mam take zblnkotanie v bruchu a som pazrava. 😀 😝
a s tym bratom ste to dobre vymysleli, je to fajn ked budes mat pomoc v rodine. 🙂
a soom zvedava ci nieco dnes najdete, drzim palce k velkemu ulovku. 😵

@lola11 a ako dlho budes v italy a kedy to idete? viem ze si to uz pisala, 😅 ale pletie sa mi to. 😉

@rabiva, ja sama neviem, nejako som na pochybach, sice ani pri prvom mi nebolo nic, iba prsia ma boleli a z toho som zistila ze som tehu.
mozno sa obavam aj preto ze som mala konizaciu krcka a dufam ze to krcek vydrzi.
a vy sa zacnete snazit uz po MS? to by bolo super. 🙂

lola11
7. sep 2010

@rabiva no pozerala - Ivana je uz tak trochen trapna, nezda sa ti? Ale som zvedava co chudacik Milanko 😀 😀 No a dnes dufam, ze bude aj Imro valit po anglicky 😀 😀

@klba kaji neboj - vidis, aj zmenu nalady mas - to je tiez priznak, nie 😀 😀 No a kazde tehotenstvo je predsa ine - bud rada, ze ti nieje zle - az budes lutovat ked sa to rozbehne naplno.
Do Italy ideme po 18tom - este neviem kedy presne, ale ratam, ze 20-21.9 - uvidime ako si to Janko zariadi - potrebuje totizto jeden pracovny den na vybavovacky. Nechcem aby mi povedal kedy bude cestovat - chcem aby nas prekvapil - je to lepsie, nemusim sa stresovat ze je na ceste a tak. Takto len pride, zvycajne skoro rano, sprchne sa a supne k nam do postielky - Kristianko bude zase stasny ako blska 🙂 🙂

Este spinka - aj dnes sa mu asi dobre buva, zachvilu to uz budu 2 hodky - zvycajne spi tu hodku a pol. Mala by som aj dlazku umyt 😖 😖 Hadam sa ukecam....No a poobede skocime na ihrisko - preco sa zase mraci?!!Doobeda to vyzeralo tak nadejne, ze bude pekny teply dnik - uz sa asi musime zmierit s tym, ze bude len takto premenlivo. Aj ked ako si vzdy poviem - hlavne ze neprsi.....

helenkasabinka
7. sep 2010

@klba moja neboj sa vsetko bude v poriadku a nemaj obavy 🙂 ja viem,ze je mas strach hlavne z prveho trimestra ale bude to len a len dobre a to,ze ciarka bola slabsia,tak to je za to asi,ze si len za zaciatku tehu a ty si si robila testik poobee a HCG v moci bolo slabsie ale je dolezite,ze ta druha ciarka tam bola 😉 😵 pojdes pekne gyndovi a uvidis,ze ti povie len krasne slova,ze je vsetko v poriadku a ty si mozes domov priniest prvy snimok z tohto tehu a tym mozes aj draheho pekne prekvapit 😵

dadaga
7. sep 2010

@klba nebooj drz sa a hlavne mysli pozitivneeeeeeee ja viem,ze sa to lahko pise..ale tento krat to musi vyjst........

rabiva
7. sep 2010

@klba to faaakt? manzel to nevie? xixi tak to ta obdivujem, ja by som nevydrzala, mne moj muz "pomahal" s testom bo sa mi tak triasli ruky jag geriatrickej starenke, co som ani nedokazala strcit pruzok - tycinku do nadobky 😅 😅
No a u nas so snazenim zatial otazne, tie p.d. som si len tak informativne zistovala 😉 totiz sa mi uz objavil hlien tak neviem ci ho brat akoze "plodny" abo co to ma znamenat 😕

klba
8. sep 2010

ahojte. 🙂
v prvom rade oneskorene ale predsa 😉 😅 @lola11 vsetko naj k vcerajsim meninam, nech ti nadalej robi Kristianko radost, nech sa ti splnia vsetky tvoje sny a prajem nech si coskoro najdes na teste // ciarky. 🙂

maly ma dnes 2 roky aj 4 mesiace, dal nam pekny darcek, spal vynimocne do pol deviatej, muz zaspal aj do prace, 😀 vecer bol na firemnej akcii, takze zase som mu to nestihla oznamit, 😝 asi fakt pockam kym to budem mat potvrdene od dr. 😅
my sme boli poobede vonku s kamoskou a jej troma detmi, maly bol zalaskovany do kamoskinej 5 rocnej Sarinky, pekne sa drzali za ruky, maly ju hladkal a vravi ze lubim ta, 😵 😀 no hotova som z neho bola, maly love boy. 😉
isli sme spolu spat uz pred 21,h, muz ma v noci isiel pohladkat ked prisiel a ja som sa ho tak zlakla co sa nado mnou sklanal ze som az vykrikla. 😀

este na obed nakuknem, teraz len startujem den, 😉 ideme rychlo na nakup a potom nieco doma porobim, aj tak je pocasie o nicom. 😅

dadaga
8. sep 2010

@lola11 vsetko naj naj k meninkam aj od nas....
@klba to zalaskovanie pozname a tiez sa dievcatko volalo Sarinka.. sranda,ze ju este tyzden spominal,ze co robi a tak.. nas len baby a baby...hruza odteraz...tiez ma tak nejako ako tvoj...
a dneska zadrel,ze ideme s tatinom na pansku jazdu a budeme pit teqilu a mamina teba nezoberieme...pusti plac... no sranda s nim.. som sa pobavila...
@klba inak ta obdivujem,ze vydrzis.. moj muz vie o vsetkom a jasne,ze prvy....vzdy bol pri vsetkych testoch....

lucija
8. sep 2010

Ahoj holky?
Můžu se k vám přidat? v srpnu jsme si s přítelem řekli, že už to teda zkusíme, tak to teda zkoušíme 😀

dadaga
8. sep 2010

lucija tak vitaj a do skusania...xixi

lucija
8. sep 2010

@dadaga děkuji 🙂 Doufám, že tentokrát to bude rychleji než se Šímou...to jsem si počkala 8 let 😒 Ale nakonec to vyšlo 😵

rabiva
8. sep 2010

@lucija vitaj!! fakt sa nedarilo 8r?? tak to klobuk dole, musis byt riadne trpezliva 😵 tak drzim palce nech to tentoraz netrva tak dlho!!

@lola11 tak aj ja sa pripajam vsetko naj hlavne zdravie a coskoro pozitivne spravy 😀

Rano som stihla vybavit socialnu poistovnu - znizila dom si DNP na minimum, uvidime ci to vobec k niecomu bude 😎
Pekny den.

lucija
8. sep 2010

@rabiva děkuji, no ono těch 8 let to nešlo s bývalým partnerem. Pak jsem partnera vyměnila a bylo to do 4 měsíců. Jenže teď mám jiného partnera, tak uvidíme. Já mám jen jeden vejcovod, ale i tak jsem otěhotněla a proto věřím, že i teď to půjde 😉

lola11
8. sep 2010

jeej kocenky dakujem pekne - ani neviem ze som ich mala - cely den s malym len co mi baby na FB zablahozelali a par telefonatov - ale vzdy som sa cudovala, ze co volaju - az potom mi to doslo 😀 😀 No a keby mi rano neprisla sms od manzelika ani neviem ze mam meniny - akosi to straca na vyzname ked tu nie je. Ale to uz dlho nepotrva. Som sa dnes dozvedela, ze budeme byvat v bytiku co som kedysi chodila upratovavat 🙂 🙂 Sef mu vybavil ubytko u jeho rodicov - maju velky barak a prenajimaju ho nemcom a tak - je to v Tramine - vinna oblast - krasne je tam. Som celkom rada len sa bojim, ze nebude net - budem musiet chodit za Jankom do prace tak sa nebojkajte. Ani tie sk programi asi nebudu - no uvidime - 6tyzdnov nejako vydrzime, ze? Zmluvu ma do konca oktobra, potom ak bude este fajn pocasie by sme ostali a isli do Verony ozbierat olivky jednemu znamemu. Alebo nas tatino zavezie home, lebo to by sme byvali v takom dome co by nam bola kosa keby sa moc ochladilo - hadam sa v tom vyznate co som popisala - je to na dlho, tak to len tak v skratke pisem 😀 😀
Dobru chut k obedu. Pa

klba
8. sep 2010

ahojte. 🙂
@lucija vitaj a drzim palce nech sa rychlo zadari a simi bude mat coskoro surodenca. 🙂
a myslim ze aj s jednym vajcovodom sa da zostat tehu, tusim som o tom citala v nejakej diskusii, tak verim ze ti to opat vyjde. 😵

@rabiva a neskusis si kupit ovulacne testy? ja s tym sice skusenost nemam, 😅 ale za pokus to stoji, co ty na to? 😉
a nad tym DNP som rozmyslala aj ja, ale bola som pred prvym tehu zamestnana, myslela som ze sa to neda a kedze sa v tom nevyznam nechala som to tak a pravdepodobne by mi to bolo nanic kedze uz tych 270 dni platenia ci kolko 😅 nestiham. 😝

@dadaga si ma pobavila, 😀 Luky je riadna drzka, bude to este sranda s tymi hlaskami. 😀

a co sa tyka toho tajnostkarstva, ked som pri prvom tehu zistila z testu ze som tehu tak som hned bezala test ukazat muzovi, to bol prave nejaky sviatok a bol doma a natieral stenu, tak sme sa moc tesili, 😵 aj robota isla bokom,
ale teraz sama neviem preco cakam, no proste ja tomu stale sama neverim, 😅 kedze nemam ziadne priznaky, az sa cudujem ze pri mojej uprimnosti som sa este neprekecla. 😅

@lola11 jaaaj to az tak dlho budes od nas, 😕 no dufam ze ten net tam bude a ak nie pekne manzelikovi do prace nabehnes. 😉
a vy budete po veceroch len vinko popijat 😀 juj dobre vam bude, 😵 len dlho nam tu bude bez teba. 😢

lucija
8. sep 2010

@klba s jedním vejcovodem se dá otěhotnět určitě, Šíma je toho důkaz 😉 Jen otázka je jak dlouho zase budu čekat 😅
A jak jsem pochopila, měla jsi pozitivní těhotenský test, ale ještě jsi to manželovi neřekla? Tak to jsi dobrá, já bych to asi nevydržela 😕 😅

lucija
8. sep 2010

@klba no a každopádně potichu gratuluji🙂

klba
8. sep 2010

@lucija, no dufam ze nebudes cakat tak dlho, problem bol asi v prvom vztahu, 😅 ved sama pisem ze simi sa vam vydaril po 4 mesiacoch, tak verim ze tentokrat to pojde ako po masle a coskoro budes hrdo ukazovat rastuce brusko. 😵
a dakujem za tichu gratulaciu, 😉 🙂, no ano este som to muzovi nepovedala, ja proste stale neverim a chodim tie testy ocumovat, 😀
ale hadam mu to do konca tyzdna poviem, ak nebude chodit neskoro, maju teraz hekticke tyzdne v praci, tak ani nie je spravna chvila na pokec, ale uz mam nachystane take mini dupacky co nosil drobec a na to mu polozim pozitiv. test a snad sa dovtipi. 😀

lola11
8. sep 2010

@klba no asi tentokrat po veceroch, lebo Kristianka sme spravili cez obed - to vies obedna 2-hodinova siesta...co vies robit? 😀 😀 Ale je sranda, ze vtedy mal manzelik najvacsiu spicku v robote - robieval dlho do noci aj sa cudujem, ze mal tolko energie - ale zase ta obedna siesta je supis - clovek je este plny sily 😀 😀 😀
@lucija vitaj medzi nami a prajem skore tehulkovanie - ja mam kamosku co dlho nemohla mat s manzelom baby - jasne, ze to bola jej chyba kedze mala len jeden vajecnik aj to nie cely - myslim. Manzel sa ani neunuval ist na testy, potom sa rozviedla a uz ma 2 dcerky ani nevie. Tak nech to vyjde aj vam co najskor.

lola11
8. sep 2010

@klba sranda kaji ja som uz tiez kupila v tescu take mini tenisky - ruzove, aj testy mam nachystane ruzove(kedze chcem tu babulku 😀 😀 To ked ostanem tehu tiez necham manzelikovi na stole 🙂 🙂 pri Kristiankovi som mala modry testik a dokonca len modru stuzku - som mu pisala taky listik od bociana 🙂 🙂 a inu stuhu som nemohla najst - bol previazany. Tak hadam to zaberie aj tentokrat 😀 😀

lucija
8. sep 2010

@klba myslím, že by se dopídil i bez dupaček a jen s tím testem 😀
@lola11 Děkuji 🙂 No tak kamarádky ex asi musel koukat, co? 😀

lucija
8. sep 2010

@lola11 Taky Ti přeji aby ta sestřička pro malého byla brzy na cestě 😀 My by jsme taky chtěli holčičku. Já mám kluka, přítel kluka tak teď by to chtělo změnu 😀

helenkasabinka
8. sep 2010

@klba jaj to bude krasne prekvapenie pre neho,ale pockaj do pondelka,ked ti to doki potvrdi a potom mu ukazes testik manzelikovi 😵 mozno uz budes mat aj tehotensku knizku 😵

klba
8. sep 2010

@lola11 s tou obednou siestou je to super, 😵 len treba pred tym uspat drobca, 😀 nech mate klidek a sukromie. 😎
no pri prvom tehu som nestihla nachystat ziadne stuzky a nic podobne, hned som s testom bezala do izby 😀
ale teraz to aspon dam na tie dupacky a ta stuzka dobry napad. 😉 inak tie dupacky mam nachystane najmensie, Simi bol mini babo, mal len 2660 g aj to schudol na 2360 g 😝 na porodnu vahu sme sa dostali az po mesiaci 😅
a toto boli jedny z jeho prvych dupaciek, su zlte c. 50, skusim hodit foto, plus este foto s mackom ktory je pomaly taky velky ako on 😉 a jedna nostalgicka s tatinkom ked sme prisli z nemocky. 🙂

@lucija nedovtipil by sa, 😀 on je strasne slepy, 😝 bez urazky, 😉 on nevidi mobil ani ked pred nim lezi, na to ma mna aby som mu ukazala kde si co polozil. 😀

klba
8. sep 2010

@helenkasabinka, este si to premyslim, podla toho ci padne na to rec, 😅 a knizku dopredu nechcem, tentokrat som opatrna. 😉

lola11
8. sep 2010

@klba aky zlatucky - uz to ani pravda neni, ze? Ja ked teraz vidim segrinho Lukiho prudko uvazujem ci Kristianko bol tiez taky malicky -a to ma vacsiu vahu ako mal on!! Aj ja som zaspominala a hodila maleho ked bol prvy den doma - pozri na jeho dupky 😀 😀 a este jednu z porodnice - no uz si to fakt ani nepamatam - chlapcek moj malinky.

lola11
8. sep 2010

no bezime my rychlo von - akosi sa mraci, tak nech stihneme trosku vybit energy 😀 😀 Ahojkajte, vecer este nazriem. papa

helenkasabinka
8. sep 2010

@klba jaj krasne fotecky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre