Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

smajka
16. sep 2010

ahojte - maji - tak to su super spravicky - ste dnes museli mat krasny den po dlhsej dobe s manzelikom. a len snazilkujte aby to rychlo vyslo 😉
kaji - presne by sa gumacky hodili aj samkovi, hlavne tu na sk - je v kazdej barine. uz som aj pozerala, ale potom si hovorim, ze buduci tyzden uz odchadzame a v uk jedny ma, tak by ich nevyuzil.

smajka
16. sep 2010

kaji - inak chodime aj na hriby, ale nic moc. sice si uzivam prechadzky, ale mohlo by byt viacej dubacikov. vsade su len osikace a bedle a kopec hribov, co som asi v zivote nevidele..take podivy. v pondelok sa mi podaril najst jeden obrovsky dubak a bol uplne zdravy, tak sme z neho narezali lesku a pol. taaak ma potesil. 🙂

klba
17. sep 2010

bre ranecko babulky. 🙂
co mate dnes na plane? ja zase idem do mesta, nezohnala som rovnaky odtien zelenej folie na ten nabytok, vcera mi mala predavacka volat ci ju maju v inej predajni a vybodla sa na mna, 🙄 tak tam musim este raz a prip. kupim trochu tmavsi odtien, nech je to uz hotove.
oranzovu som uz nalepila, vyzera to super, 😵 ako novy nabytok, uz to vyzera ako detska, len skoda ze nemozem dat foto, do stredu izby sme dali ten nafukovaci hrad, tak zatial zavadzia. 😝 😅
Kupila som aj plast.boxy na hracky a nalepky co sa lepia na stenu, na vsetky tri boxy som dala rovnake obrazky, take oveckove s mesiacikom, oblacikom, hviezdickami a slnieckom, je to mile a pekne to vyzera, dala som ich do takeho regalu pod seba, uplne ozivili izbu. 🙂

@smajka to je super, tak predsa ti vyslo pocasie na hriby, aspon ta navsteva lesa za to stala. 😵
My ideme zajtra okolo obeda na hriby, muz je doobeda v robote ale v nedelu ma prsat, uz sa strasne tesim, 😵 snad budeme mat uspech, vyzera ze to bude naposledy kedy vybehneme do lesa.
A muzovi spravim rezne, nestihneme sa spolu najest, tak mu aspon pribalim na cestu, rezne zboznuje, tak nech ma aspon gurmansky zazitok ked uz nic nenajdeme. 😀

Ozaj vcera som sa zase testovala, este som vyhrabala jeden test, 😅 a nedalo mi to, kedze nemam ziadne tehu priznaky a este skor ako som vytiahla tester z flasticky mi naskocila druha ciarka, skor ako kontrolna, dokonca je silnejsia od kontrolnej, tak som rada, uz musim len pockat do stvrtku a snad konecne na sone nieco viac uvidim, teraz tam bola len dutinka.
Inak dnes mi vychadza presne 4 tt tehu, ale podla poslednej MS som uz v 7 tt.

lucija
17. sep 2010

Ahojky, tak jsem zase tady po pár dnech🙂
Měla jsem od soboty Šímu v Praze u svého otce a za chviličku už si pro něj jedu na nádraží 😵
V neděli má narozeniny, tak jsme včera večer s přítelem modelovali z marcipánu Pata a Mata...to byly nervy 😀
@klba moc gratuluji a šetři se 😉
Já jsem si hned taky stáhla a vyplnila toho Jonáše, tak jsem zvědavá 😅 Nejhorší je, že nevím, kdy jsem měla MS, jsem si to nenapsala a vypustila z hlavy a teď vůbec nevím 😀

helenkasabinka
17. sep 2010

ahojte ja som si robila dnes ovu testik a teda ovulka sa bliiiizi 😵 😉

klba
17. sep 2010

@lucija, som rada ze si sa ozvala, chybala si tu. 😉
a podaril sa ten Pat a Mat? Maly sa bude iste tesit. 😵
inak s tou MS sa to kedysi stavalo aj mne, 😉 kym som brala HAK chodili mi ako hodinky, vtedy som si nic neznacila, az teraz ked mam ten vypocet, tak to beriem zaroven ako menstruacny kalendar. 😀

@helenkasabinka kurnik som sa potesila ze si tehu ked som zbadala fotecku😝 a potom citam prispevok a to ovulacny test, ale bodaj by to vyslo. 😵

helenkasabinka
17. sep 2010

@klba ty si tomu dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klba
17. sep 2010

@helenkasabinka, ved len som foto testu zahliadla ako prve, az potom som citala prispevok, 😅 tak som sa v duchu potesila ze dalsia tehulka, nooo. 😀

helenkasabinka
17. sep 2010

@klba 😀 😀 😀 😀 no snad cim skor aj budem 😵

klba
17. sep 2010

baby kuk na foto, to je nasa nova detska izba, sice nie je moc vidiet postel, je pod oknom a chyba este madrac a este nie je na komplet hotova, musim pockat na tu samolepiacu foliu, mozno az za 2 tt dorazi, ach jaj, ale aj tak sa tesim. 😵
a na tej poslednej foto je ta tapeta nalepena na skrini, povodne boli skrinky modre tak ako ta sirsia, ta este len caka na zmenu.
a je tam foteny aj ten stolik, na nom je uz folia, len to este musim prelepit, ta zlta mi nebude ladit, tak ju dam na oranzovo. 😉

klba
17. sep 2010

jaj a este foto drobca, kuk na nase haro. 😀
a este som otocila tie foto ktore boli fotene na vysku, tak kuk este raz, nech nemusite tocit monitor. 😀 😉

dadaga
17. sep 2010

@klba aka pekna izbicka... parada.. ta nasa bola tiez zo zaciatku kransa..ale keby si ju videla teraz.. ked je tam hraciek a hraciek no proste bordel.. len zatvorim dvere a neriesim lebo len co to upracem.. tak uz je to nanovo tak isto.. skoda energie..

klba
17. sep 2010

@dadaga, poznam, 😉 zatial nemame vela hraciek, nejako som ich moc vytriedila 😅 ale ked vysype kocky ach jaj, 🙄 ale planujem mu teraz dokupim auticka, to zase bude vsade koliesok a nahradnych dielov. 😀 😝

dadaga
17. sep 2010

no to by si mala byt u nas.. moje nervy, ale my ani tak hracky az moc nerozsypa ale casopisy a fotky vsade... no vrrrrrrr ceruzky co kresli... no na maslu.. ked idem vysavat tak pol hodku len upratujem lez sa dostanem s vysavacom tam...

lucija
17. sep 2010

@klba pokojíček je krásnej, ty žlutý dvířka, to je ta samolepící folie? 😕 To vypadá dobře, do toho bych taky šla, kolik to stojí taková věcička 🙂
@helenkasabinka tak na tu Tvou fotku jsem měla stejnou reakci, taktéž už jsem chtěla gratulovat 😀 Ale tak snad brzy budu doopravdy 😉
@klba Šimonek je krásný fešáček, moc hezký 🙂
@dadaga Pokojíček jsem Šímovi uklízela dva dny, půlku polorozpadlých hraček jsem vyházela a přítel teď kreslí Mata a Pata i na zeď 😀 Koupila jsem mu barvy a šel do toho 🙂
Jinak hošani z marcipánu jsou hotoví, na to, že jsme je dělali poprvé, teda poprvé cokoliv plácali z marcipánu, tak se nám mimořádně povedli. Jen jim ještě udělat pusinky a ošiška a budou jak živí. Pak hodím fotku 😉
Šíma se mi z Prahy vrátil se zvýšenou teplotou, rýmou a oteklým zahnisaným okem ☹ Tak jsem mu to napatlala očním framikoinem a snad to zmizne. Hlavně že ho to nebolí....

klba
17. sep 2010

caute kocky, no tak neviem ci zo zajtrajsieho vyletu na hriby nieco bude, ☹ lepila som ten suflik a ako som prisrobovavala uchytku vypadol mi suflik na nohu a privodila som si mensi uraz 😖 tak snad to nebudem mat zlomene. 🙄
najprv mi to riadne opuchlo, teraz to uz odpucha ale zato dost to boli ked chodim, este pockam ci to neprejde ak nie ideme na pohotovost.
som to ja majster co? 😅 😝 😀 no a kuk na moju bolacku, nech mi verite ze z maleho suflika moze byt velke bo. 😝

klba
17. sep 2010

@dadaga presne tak isto je to aj u nas, my mame vela suflikov, skriniek a pomaly su uz prazdne co vsetko prekladam do vysky aby drobec nedociahol, vyziva sa vo vykladani suflikov a potom to necha tak. 🙄
a tiez to mame podobne s vysavanim, kym spracem uz som mohla mat aj finito. 😅

@lucija, dakujem, este to nie je kompletka ale aj toho sa snad dockam, inak ta folia stoji cca do 3 € za meter, zalezi od sirky, toto je 50 cm.
no a Simi si pred kazdou vychadzkou zela mama nageluj vlasy, tak uz chodi vycesany. 😀
a tesim sa na foto, som zvedava ako sa vam pat a mat podarili a jasne ze aj na foto na stene. 🙂
a ako Simi, uz je lepsie?

rabiva
17. sep 2010

@klba no teda! noha vyzera brutalne, dufam ze uz neboli!! 😕 neprijemne fakt... a s testom super, ze testovacia silnejsia ako kontrolna 😀 Izbicka je super!!
@helenkasabinka aj ja som uz chcela gratulovat 😀 😀 dufam ze o 2-3tt takto ukazes tehulkovsky 😉
@lucija nech je drobcovi cim skor lepsie!!

ide wknd, snad kus oddychnem, majte sa 😎

lola11
17. sep 2010

@klba kaji auuuuuuuuuuuč - nemozem sa nato ani pozerat ☹ ☹ Dufam, ze to mas fakt iba narazene - si musela pospominat vsetkych svatych ked sa ti to stalo, co? Izbicky je fakt super - ja sa uz tak tesim na nasu.

No ja som mala dnes pracovny den- umyla kupku a vecko nech je to ciste ked odideme, ale hlavne som upiekla korpusy na tortu a pojdem ich aj naplnit, len nemam potrebne suroviny - Janko mi ich zachvilu donesie z obchodu. Sme boli u nasich a Kristianko bol strasne umrncany, aj bol horuci, tak som myslela ze teplota. Ale merala som mu mal len 37,4, takze nie. Ale plakal ze ho bolia nozicky a kolienka - neviete co mu moze byt? Osobne si myslim, ze mu idu posledne stolicky, lebo uz par dni mava celu ruku v ustach a slinta ako bernardin. Ale tie nozicky - no neviem chudacik. Sme chceli ist na spoved od nasich, ale stale plakal, tak ma manzel zaviezol domov, dala som mu nurofen a diva sa na telku - uz je v pohodke. Dufam, ze bude o.k - vsak nas caka 9hodinova cesta autom - v nedelu vecer alebo v pondelok vecer -este sa rozhodneme.

@helenkasabinka popravde aj ja ked som zbadala testik tak som chcela gratulovat 🙂 🙂

Pekny vecer holky. pa

helenkasabinka
17. sep 2010

@rabiva dakujem aj ja dufam 😉

helenkasabinka
17. sep 2010

@klba preboha moja 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

smajka
17. sep 2010

ahojte. kaji - o my god - to vyzera desne, ako sa citis? dufam ze je to lepsie. izbicka je fakt krasna a zavidim ten poriadok. ja raz za cas triedim hracky, ale po tyzdni je to vacsinou opat pomiesane. zatial ma to vsak bavi - uvidime ked bude druhe dieta.. 🙂
maji - myslim ze dnes bolo nieco vo vzduchu, samko bol dnes tiez riadne protivny, mrncal a kazdeho mlatil. som uz bola z neho na nervy,tak si ho segra zobrala na noc, ze vyzeram biedne a mam sa poriadne vyspat.
helenkasabinka - drzime palce 😉
lucija - dufam ze maly bude skoro v poriadku.

smajka
17. sep 2010

kocky, vcera som zazila zatial najvacsi sok so samkom - sme boli s kamaratkou na deckom ihrisku a maly mi spadol z hupacky. prevratil sa dozadu. poplakal asi 5 minut. tak si ho pritulujem a hladkam ho a zrazu sa divam a na mojej ruke krv. to si vsimla uz aj kamaratka, tak mi vravi -prosim ta nezlakni sa, ale samko ma krvicku na vlaskoch. mna zatocilo a skoro som odpadla, tak som sa strasne zlakla. plakala som tam jak chora a vsetci po mne pozerali - teraz som akasi precitlivela . samko uz davno neplakal a ja som sa nemohla zastavit - predstavovala som si co sa mu mohlo stat... samozrejme, ze tam mal len malicky skrabancek... sama sa nechapem ako som to 'nezvladla'. ☹ ☹

dadaga
17. sep 2010

@klaba to teda nevypada dobre... a hlavne nechod na rengen pozor.........
@smajka no blbe ozaj.. koky ja by som tiez hysacila.. nedivim sa ti..

klba
18. sep 2010

ahojte kocky, 🙂
tak noha boli menej ako vcera,uz az tak nekrivam, dnes je to lepsie, chodit mozem, aj ked to boli stale ale uz je to menej opuchnute aj na tie hriby snad pojdem, teda ak topanku navleciem, 😅, uvidim ci sa to zlepsi doobeda, mozno to mam len narazene.
Ak by ma to nepreslo dnes zajtra naklusam na pohotovost a @dadaga diky za upozornenie s tym rtg, ja by som na to zabudla ze ma nemozu snimkovat. 😅

@smajka verim ze si sa musela poriadne vydesit a neobvinuj sa, to sa moze stat hocikomu, darmo budes drobcovi v patach, proste niekedy sa neda vsetko predvidat, hlavne ked su tie nase deticky take zive, tak dufam ze drobec bude rychlo ok. 😉

@lola11 ty nam uz zachvilu opustas, 😢 juj smutno nam bude bez teba, ale verim ze k nam nakuknes ked sa bude dat, hlavne zelam stastnu cestu a verim ze ti zmena vzduchu pomoze a podari sa vam pre kristianka surodenec uz coskoro. 😉

no idem makat, o 12 h, ma prist mami, chceme ist na tie hriby, teda ak sa bude dat, 😅 tak idem rychlo varit, nech to stiham. 😉

prajem krasny vikend, uzite si ho podla predstav. 🙂

rabiva
18. sep 2010

@klba dufam ze je noha uz OK
@smajka nic si z toho nerob ze si sa velmi zlakla ked maly padol z hojdacky! vsak to by kazda mama 😉 i moja raz tak spadla ze dovidenia, stala v kociku, mali sme vtedy PP Aria a ona sa v tom kociku prevazila, spadol s nou a ona celom treskla o tu spojenu rucku, bol to moment, sekunda, chuda ani sa v 1.momente nevedela nadychnut a po chvilke co som ju tisila pozriem na celo a tam navreta bozula ako tenisova lopta 😨 😨 som myslela ze zinfarktujem, utekali sme na rtg ale nastastie z toho nic vazne nemala, iba hematon par dni a potom uz bolo dobre... jaaj hnusne take pady.

No ja mam velke dieta chore, ach jaj ked je muz chory tak to horsie ako drobec 😅 😅 cajicky, 2paplony... a ziadne tutuli-mutuli 😒 no aspon mam pc a tv pre seba 🤐 😵

dadaga
19. sep 2010

@klba ako noha????

klba
19. sep 2010

ahojte. 🙂
@rabiva, s tym chorym mm to poznam, to je fakt horsie ako s drobcami, stale len ochkaju a su uplne nepouzitelni, ze? 😅 😉

@dadaga, noha asi ok, 😅 stale to sice boli ale da sa, este to mam opuchnute, uz tam mam modrinu ale asi to budem mat len narazene. 🙂

lola11
19. sep 2010

Ahojte kocky, tak do talianska ideme az zajtra vecer - idem s malym k dokine - pre istotu - predsa ideme na 6 týzdnov a keby to bolo nieco vazne, tak to treba podchytit co najskor, ze? No a este aj brzdy na aute nam trosku hapruju, tak ideme do servisu.
@klba no dufam ze to budes mat v pohode - vyzeralo to fakt dost zle - som sa nemohla na tie fotky ani divat 😒 😒

Ináč krst aj krstiny mame uspesne za sebou - torticka tiez mala uspech - hodim vam sem fotecku. Akurat sme sa vratili. Pekny vecer kocky - sa tesim vecer na talenty 😀 😀 Pa

rabiva
19. sep 2010

@lola11 nádherná torta!! iste bola aj veľmi chutná že? 😉 a šťastnú cestu a nech sa vrátite min. štyria 😅 😵 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre