Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

luca30
25. mar 2010

Jé tak my jsme u obou v desítce, původně jsem chtěla na holčičku Elišku ale v pátém měsíci jsme ji přejmenovali na Jakuba 😀 😀 😀 No a teď se mi líbí Matyáš ( Maty) a Ellen, Elena nebo něco takového... 😵 😵

kinsli
25. mar 2010

Jakub je nádherné jméno 😉 Nám by to ale k příjmení moc nešlo ☹

kinsli
27. mar 2010

Holky kde jste všechnhy ☹

ovulace byla včera, tak teď zase budu 14 dní čekat 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2d98dc

pavlinka777
27. mar 2010

Dlouho tu nikdo nebyl ☹ No jo, teď se nás moc nesnaží, hádám že v létě tu bude pořádně živo 😀

kinsli: Jak jsi to poznala že je to ovulace? Mě ten graf furt skáče nahoru dolů, tak jsem zvědavá jestli konečně vystoupá k 37..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6afe
Tak doufám že jste se pořádně posnažili 😉, budu držet pěsti.

Přeju pěkný víkend 🙂 Ani ještě nevím co budem dělat..., jen že budu dělat lososa k obědu, mňam 🙂

azeretka
27. mar 2010

ahoj holky,
včera jsme měli návštěvu, která odjela až dnes, tak jsem se k počítačii moc nedostala, ale jak se tak dívám, tak mi nic neuniklo 😉
Kinsli: nevím, proč si myslíš, že ovu byla včera, podle mě jsi ji měla v úterý 23.3.
Holky, co v těch Vašich grafech znamenají ty čárkované čáry? já je mám vždy plné 😕

pampeliska1
27. mar 2010

Ahoj holky,
tak já mám uklízecí sobotu, už to teda chtělo! Přes týden se mi nechce, tak jsem to dnes vzala z grunut 🙂)

Kinsli: já když jsem se dívala na ten tvůj graf, tak mi ovulace přijde taky v to úterý..je tam takový výrazný pokles..ale nerozmím tomu.

Azeretka: myslíš ty červené, které značí ovulaci? Když je čárkovaná, tak si FF není úplně jistý, že ovu byla, protože se zaznamenává jenom jeden údaj (jen BT). Když k tomu přidáš hlen nebo nějaké ovu testy tak bývá plná..

Jinak já měřím o 106, zatím křivka vypadá úplně stejně jak minulý měsíc, tak jsem zvědavá. Tak se zatím mějte, já jdu pokračovat..
Jo, ještě mám dotaz: kde jsou teď schovaní smajlíci??

azeretka
27. mar 2010

pampeliska: myslela jsem u kinsli a pavlinky v grafu čarkovanou spojicic v některých dnech
a smajlíky se mi zobrazuji hned nad oknem pro přidání odpovědi 🙂

kinsli
27. mar 2010

Holky to jsem si myslela taky, že byla v úterý, ale fakt ne, dělala jsem si i ovu test. Co jsem vyčetla tak ten zapidní pokles teploty není při ovu, ale tak 3-4 dny do ovu. Nehledě na to, že po ovulaci teplota stoupá nemůže stoupnout a hned klesnout.
třeba tady to má holčina hezky vidět 😉
pokles 13 DC ovulace 16 DC

http://www.fertilityfriend.com/home/174412

pokles 11 DC ovulace 15 DC
http://www.fertilityfriend.com/home/1afebb

taky hezký fraf
pokles 14 DC ovulace 17 DC

Pokud jsem tedy měla včera ovulaci tak teplota nespadne pod 35,5c spíš by měla jít už tak na 36,6-36,7 co jsem mělřila teď týden před MS tak teplotu jsem měla 36,8.

kinsli
27. mar 2010

pavlinka777: Jak máš dlouhý ciklus??? Máš tam tedy v tom grafu dobrý blázinec 😀 Měříš ve stejnou dobu???
Podle tohoto grafu bych řekla, že ještě ani nebyla.

azeretka: Ty čárky jsou jako že neměříš 😉 Já jsem při MS neměřila, dostala jsem MS v sobotu odpoledne takže z rána mám teplotu zapsanou a pak jsem měřila až po MS 😉

azeretka
27. mar 2010

kinsli: děkuju za vysvětlení, tak už to začítám trošku chápat. Ovulace je v době, kdy ti teplota poklesne a všechny následující teploty už budou mít pouze stoupající tendenci. Neznamená to však, že ovulace je hned při prvním poklesu, protože v první polovině může báýt těch poklesů a vzestupů víc, platí tedy až ten poslední pokles. 😉

azeretka
27. mar 2010

holky, používáte facebook? já se na něho přihlásila, ale kromě sledování fotek přátel na tom neshledávám nic zajímavého. K čemu sloužá např. Vám?

kinsli
27. mar 2010

azeretka: prřesně tak je to poslední nejnižší teplota 😉

Jinak já facebook mám ale nijak moc ho nepoužívám 😉

pampeliska1
27. mar 2010

Azeretka: já ho taky používám hlavně na okukování fotek, ale semtam si aj posílám s někým vzkazy.. Jo a ještě hraju hru Aquarium 😀

Já tam ty smajlíky nemám ☹

azeretka
27. mar 2010

pampelisko: to je divné, že je tam nemáš 😕 .A ty dva smajlíky, co máš v poslední zprávě jsi někde zkopčila?

pampeliska1
27. mar 2010

azeretka: no ty dělám normálně - dvojtečka, pomlčka a pak závorka nebo D a je to ten vyřehtaný.. Ale už jsem na to přišla..mě se neukazují ve Firefoxu, když si ale Koníka otevřu v Exploreru, tak tam jsou.. Stejně je to ale debilní, protože používám jenom Firefox.. No nic, jsou i horší věci na světě 😀

kinsli
27. mar 2010

my máme firefox a smajlíky mám 😉

azeretka
27. mar 2010

já mám taky firefox a vse funguje 😉

pavlinka777
28. mar 2010

Ahoj 🙂
Smajlíky mám, ale já mám explorer.

Já jsem ještě určitě neměla ovulaci, cyklus mám většinou 30-40, někdy i míň i víc 😒 . Měřím ve stejnou dobu. Minulý cyklus jsem měla ke konci teploty kolem 37, což zatím nemám. No u mě je klidně možná ovu až kolem 30 DC, nebo anovulační cyklus, uvidím..

kinsli: Jestli ti teploty budou stoupat, tak může být ovulace 16dc? Nevím co jsi naměřila dnes ráno.. Ty máš myslím pravidelný cyklus?
azeretko: ty čárkované čáry jsou když některý den neměříš, nebo když naměříš hodnotu za jiných podmínek a je odlišná (třeba když jsem byla nad ránem na WC, nebo alkohol..-u mě 12DC) a zaškrtneš Discarded(vedle toho políčka jak se píšou teploty)

Facebook mám, mám tam pár fotek, koukám na fotky přátel 😉 ale jinak celkem nic, přátel tam ani nemám moc, občas tam jen kouknu.. Ale je fakt, že jsem tam našla pár lidí, které jsem dlouho neviděla.. Takže to není zas tak špatný 😉

swiete
28. mar 2010

Ahojte ako prezivate nedelku??
U nas je rusno, robili sme zabijacku, tak som celkom unavena...Mam doma sestru z Anglicka na dva tyzdne tak sa jej snazim venovat...
Ja mam FACEBOOK a mam ho celkom rada, asi hlavne kvoli tomu ze tam mam kopu znamych-chvilu som zila v Prahe, vyse 2 rokov v anglicku tak to je jediny sposob ako som s niektroymi v kontakte...

Holky prosim neviete mi pomoct, poradit???V polovici aprila ideme na 50 svokre a nemam ponatia co by sme jej mohli kupit:-{{{{{{{{ Tak cokolvek vas napadne piste please...

No ja uz zacinam byt nervozna ze menstruacia neprichadza, pred troma dnami som si robila aj test, pravdaze negativny,tak neviem co zase je s mojim cyklom:-{{{

azeretka
28. mar 2010

pavlinko: moc děkuji za radu, to jsem nevěděla, že se tam dá značit teplota za těchto okolností, určitě někdy využiju 😉
swiete: nevim, co je to svokra, ale asi to bude ženská, tak bych koupila nějaou dekoraci do bytu, co udělá byt novějším, třeba my dnes koupili nové prostíraní na stůl 😉

swiete
28. mar 2010

azeretka:jaj zabudla som ze je tu viac cesiek:-}}}
svokra je mama manzela, neviem ako je to u vas.... 😉 paa

pavlinka777
28. mar 2010

swiete: To já jsem tušila že svokra je tchýně, taková škaredá slova 😀. Přítelovi rodiče jsou Slováci, je fakt že občas nějaké slovo jim nerozumím, to je pak někdy sranda. 😎
S tím dárkem, co třeba poukaz na masáž, nebo něco takového.

swiete
28. mar 2010

pavlinka diky za tip, no veru slovo svokra nie je velmi pekne...No problem je ten ze my byvame v Kosiciach a Majkovi rodicia v Nitre, co je nejakych 350 kilometrov, takze velmi tam nepoznam salony na masaz a podobne...Moj milacik by jej rad kupil zlaty naramok, ked nieco originalnejsie nevymyslime...

Jaj holky ja normalne myslim na to ze som tehotna teraz, este ma aj rano napinalo na zvracanie...No je pravda ze v tych Tatrach sme si velmi pozor nedavali... 😉

Bola by sranda, je to asi trapne ale najviac by ma trapilo, ze sa mi este nepodarilo schudnut a neviem si predstavit ze by som bola este vecsi balon ako teraz 😒

kinsli
28. mar 2010

swiete: pár prozvracených dní a uvidíš jak Ti váha půjde dolů 😉 Hlavně ty první týdne nemáš moc na nic chuť 😉 takže i tak něco zhubneš než začneš nabírat 😉

Já stráášně spařila 🤐 koukej 😕

http://www.fertilityfriend.com/home/2d98dc
doufám, že je dnes jinak mě už z toho švihne ☹ snažili jsme se st,čt,pá ) tak aby dřív nezemřeli než se ta ovulace vůbec dostaví 😅

azeretka
29. mar 2010

Ahoj holky, fertilityfriend mi dnes začal hlásit, že moje zkušební doba končí za 14 dní a pak mi tam háže něco o platbě. Dá se to nějak obejít nebo je to opravdu placené?

Jinak přeji dnes hezký den, u mě opět pracovní, ble 😝

pavlinka777
29. mar 2010

azer: Mě to taky hlásí, že můžu přejít na placenou VIP, ale to se nemusí, jde to i zdarma, jen tam nebudou všecky funkce(třeba to počítání dnů po ovulaci,..), ale to hlavní - graf a značení ovulace tam zůstává, takže to jde i bez placení 🙂

kinsli: O tom mi nemluv, že se na začátku těhu hubne, to bude u mě šílený jestli se dostanu po 50 kg 😖 Já se spíš těším, jak budu pak přibírat a budu mít větší prsa 😉

My jsme dnes ráno normálně zaspali, zapoměla jsem nastavit budík a jak je ta změna času, tak byla tma, ale naštěstí jen o 25 minut. Aspoň jsem se pořádně vyspala. 🙂 Teplotu jsem naměřila o 2,5 st. vyšší než včera, tak teď nevím jestli to byla ovulace nebo ten šok ze zaspání 😀

kinsli
29. mar 2010

pavlinka777: To jestli jsi měla ovu včera poznáš až v úterý, jestli Ti bude teplota stále stoupat, ale ten tvůj graf je fakt mazec 😀
neznám nikoho kdo by stoupal o 2,5 stupně 😅 tak 0 0,2-0,4 stupně.
nebo máš nějaký prapodivný teploměr.
Holky chci se zeptat když je ovu tak den po ní musí být teplota vyšší, že??? Nebo může být stejná jen nesmí být nišší???
Já totiž dnes mám opět 36,3 c 😠 😠
ale naštěstí ovu test je pozitivní 😵

pavlinka777
29. mar 2010

kinsli: Jasně že 0,25 😀 Jsem se nějak upsala, to by jinak byla už mega horečka 😀
Já myslím, že po ovu to musí stoupat, je možný, že máš ovu dneska a stoupně ti to až zítra.

kinsli
29. mar 2010

Holky tak jedna holčina z měření TB to asi rozlouskla 😀 Dnešní teplota neplatí, byl posunutý čas, takže včera jsem měřila dobře, ale dnes jsem měla jako by v 6:10h místo v 5:10h takže teplota neplatí, byla by o cca 0,1-0,2 vyšší 😉
Co jsem měřila jednou o víkendu s rozdílem 2 hodin tak teplota byla vyšší o 0,3 stupně 😉

pavlinka777
29. mar 2010

A jo, změna času na to může mít vliv.. Ale byla ze soboty na neděli, takže dnes a včera jsem měřila jakoby o hodinu dřív. (6h letní čas, 5 zimní), protože jsem si přetočila hodiny už v sobotu večer.. Takže jestli sis přetočila čas až včera, tak to asi je možný... 😉
Safra, to je složitý 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre