Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

nevestinka2010
5. feb 2010

ahojte pri patku! nejak ten tyden utek rychle... tak kamoska z vysky dnes sdelila ze je tehu, nenapsala to primo, jeste to nechce zakriknout, ale me to doslo 😅 tak bude prvni z nas tri, co jsme se rozhodly ze uz asi jo... tak doufam, ze ji pak rychle dozenu, ha ha.
jinak ja vybavu pro mimi uz nejakou mam po sestre a jeji neteri, mam skvely prebalovaci a koupaci pult, ohradku, autosedacku pro vetsi mimi, nejake oblecky take... vyhoda mladsich sourozencu :o)
preji vsem krasny vikend, mejte se fajn!

swiete
5. feb 2010

ahojte dievcata, tak dnes mam za sebou brutalnu sluzbu, ale aj dobry pocit ze som prispela k zachrane jedenho pacienta🙂)))Zajtra si to vynahradim dlhym spankom, urcite pred 10 nevyleziem z postielky🙂)pekny vikend prajem..

pampeliska1
5. feb 2010

Swiete: tak to je super, za ten dobrý pocit ta šílená robota stojí, co... Jo a pořád čekám na tvoje info do mojí IP, abych tě mohla zařadit do tabulky 😉 tj. křestní jméno, město kde bydlíš, věk a měsíc, kdy se chcete začít snažit 😉

Nevestinka: tak to je rychlovka, to už musela být těhotná, když jste se o tom mezi Vánocema bavily, ne? 😉

Tak se mějte, dobrou noc 😉

kinsli
6. feb 2010

Holky moc prosím o pomoc, kdo tu máte účet na ebuy??

azeretka
6. feb 2010

Ahoj holky 🙂
pampeliško: my máme doma dvě taneční podložky a když to manža roybalí, tak je na tom závislý až to hezké není 😠

vilo
6. feb 2010

Ahoj holky, manžel ty taneční podložky prodává tak jí taky pár let mám a je to docela dobrej tělocvik 🙂
Kinsli bohužel účet nemám ☹
Jinak mrcha pořád nedorazila.

swiete
6. feb 2010

Holky a kde na nete najdem tie tanecne podložky??Aj ja chcem taku srandu....Ja som dnes bola s bratom a milacikom na rally, tak som vymrznuta ale bola celkom sranda a idem sa trosku zrelaxovat pred nocnou....

cermonca
6. feb 2010

Ahoj
Mi zajímá co to přesně je ta taneční podložka,hoďte odkaz kde to najdu 😉

Jinak malá je stále nemocná tak víkend trávíme doma a naháním jí pořád do postele ☹

pampeliska1
6. feb 2010

Cermonca: tak třeba tady je reklama na ty podložky:

https://www.youtube.com/watch?v=gdl0jrIuskQ


A tady je jeden extrémista: 😀

https://www.youtube.com/watch?v=OekYmFnl01o


Stačí na youtube zadat x-pad nebo dance pad a vyjede tam milion odkazů..

Vilo: tys nedávno vysadilo HA? Jak je to dlouho?

hribek
7. feb 2010

Ahoj holky pridavam se k vam, planuji vysadit v cervnu/cervenci. Chteli bysme mimiska na leto tak snad se to nejak podari...

pavlinka777
7. feb 2010

hribek: Ahoj, taky Brňačka, nebo z okolí Brna? 🙂
Taneční podložky neznám, vypadá to dobře. Mladší brácha má jakousi hru co se připojí k televizi, vezmete do ruk ovladače a může se pak třeba boxovat, hrát tenis, kuželky.. To jsou dnes věci 😉

hribek
7. feb 2010

pavlinka: jj primo z brna 🙂

tanecni podlozku mam doma ale bohzel musime prvne zkulturnit sklep abysme mohli skakat🙂 jelikoz bydlime v podkrovi a pod nama babicka tak sme to zkusili jen jednou 🙂

prdecek
8. feb 2010

Dobré ránko po delší době,

tak už jsem od čtvrtka doma po laparoskopii, ale něják sem nemohla moc sedět, tak sem pořád ležela. Dneska už je to natolik lepší, že chvíli posedím u počítače.

Takže laparka za mnou a výsledek: upálili malé množství endometriozy a jinak vše ok. Ještě teda čekám na hystologii, která budu za 10dní.
Dr. nám doporučila vyzkoušet prvně IVF, aby se vidělo jak vypadají vajíčka a jak se ty první dny vyvíjejí. Tak uvidíme. Ale necháváme to až na to léto. S tím, že to možná zkusíme prvně sami. V papírech mám totiž napsáno, že přirozené otěhotnění je zachováno.

a co je jinak nového tady??? 🙂

azeretka
8. feb 2010

Ahoj holky, tak jsem vás o víkendu moc nestíhala, byla jsem na Moravě u našich už od čtvrtka a v neděli jsem si přivezla domů manžílka, konečně 🙂
A mám jednu zásadní novinku, na horách prý přemýšlel a rozhodl se, že už s miminkem není na co čekat, takže by to tento rok přece jen mohlo klapnout 😉 Udělal mi tím velkou radost, už se moc těším na snaženíčko 😀
doma jsme slavili ségřiny narozky a přetekl pohár, takže křtiny jsou nám souzeny 😀

azeretka
8. feb 2010

prdecku: tak to je dobrá zpráva, taky bych to raději ještě zkoušela přirozeně a bez stresu, však jsi ještě mladá, to se musí podařit 😉

komurka
8. feb 2010

Ahoj holky, tak zase po týdnu zdravím 🙂 Byli jsme s přítelem na horách a zakázala jsem si počítač, intenet a všechny tyto vymoženosti! 😉 Dnes už ale zase běžná pracovní realita! 😒

azeretka
8. feb 2010

Ahoj komurko: to je dobře jiank bych brzy trpěla samomluvou 😀

komurka
8. feb 2010

Neboj, tak špatné to určo nebude 😉 vyleze sluníčko a snažilek začne přibývat! 🙂
Zrovna mi přišla knížka s DVD "Pilates pro usnadnění početí", tak to tady zkoumám! 🙂

azeretka
8. feb 2010

komurka: to zní zajímavě, cokoliv co usnadní početí je pro zamyšlení 😀

pampeliska1
8. feb 2010

Ahoj holky, zdravím v novém týdnu 😉

Komurka: tak to jsi dobrá, že to bereš tak zodpovědně..to já bych začla řešit až by se vyskytl nějaký problém..jinak jsem líná něco dělat 🤐

swiete
8. feb 2010

jeeeej super už som v tabulke aj ja🙂))dakujem....Tak a sme tam tri slovenky...aj moj milacik suhlasi so snazenickom, ale tiez sa vyjadril že načo čakať do leta....a včera somnou trošku pozeral kočiariky🙂)
No ja aby som podporila plodnost,uz mam kupene vitaminky babyplan, ale začnem až tak tri mesiace pred snaženim....pekny den holky....

aveline
8. feb 2010

ahojte, zase sa tu vyskytujem po dlhsej dobe 😅 1. cyklus bez HAK prebehol vyborne - 29 dni 😎 plet sa mi zatial nepokazila, dufam, ze to takto bude pokracovat aj dalej 🙂
momentalne mame vyrazne setriaci rezim, lebo manzelovi nepredlzili zmluvu v druhej praci, cize uz ma pracu len jednu a ja som zatial tiez pracu nenasla ☹ je tu niekto v podobnej situacii?

azeretka
8. feb 2010

ahoj aveline: to je nemilá situace s tou prací, v dnešní dobo je hrozně nejistá, práce se těžko hledá i v ČR ☹
Snad se to brzy podaří!

pavlinka777
8. feb 2010

aveline: Já naštěstí práci mám a zakázek máme dost, ale u přítela je to horší, snížili mu na podzim plat o 30% což je na nic, ale je rád, že vůbec nějakou práci má.. Blbá krize.. ☹ Co jsi za profesi?

aveline
8. feb 2010

pavlinka, to co som vystudovala, nie je velmi v praxi u nas uplatnitelne - technologia vzdelavania /manazment skoly/, vyse roka som pracovala ako asistentka riaditela a zajtra bude uz mesiac, co som bez prace 😖

azeretka
9. feb 2010

Hezké ráno holky 🙂

aveline
9. feb 2010

ahoj azer 🙂 ako vidim, Ty si tu najstalejsi clen 😀
dnes som si dala za ulohu robit nieco zmysluplne, len este to musim vymysliet, ze co, haha

prdecek
9. feb 2010

Dobré ránko,

tak dneska jdu na gyndu na kontrolu. Jen jsem zvědavá, jak jí polezu na kozu, když mi dělá problém se normálně zvednout z postele. No třeba nebudu muset.

Pak se sem odpoledne juknu. zatím ahojky 🙂

pampeliska1
9. feb 2010

Dobré ránko, holky,
Aveline: tak to je fakt na prd s tou prací 😠 😒 A máš aspoň vyhlídky, že by se něco mělo v nejbližší době naskytnout, nebo je to úplně marné?
Já mám štěstí v tom, že ve zdravotnictví práci vždycky najdu..je tam permanentní nedostatek..aspoň v našem kraji.No ale jsem veeelmi zvědavá, kde skončím..Normálně do nemocnice na směny se mi už moc nechce..no uvidíme.

Prdecek: jejda, to tak bolí? 😒 Já jsem myslela, že skoro týden po už budeš více méně OK ☹

azeretka
9. feb 2010

Aveline: jj, taky mi to tak připadá, v zaměstnání sedím celý den u pc, tak pro mě není problém nakukovat na koníka. Vlastně se už považuju za koníkového závisláka, tak pište holky piště, ať tu netrpím samomluvou 😀

Jinak u nás nastal velký obrat co se týče termínu početí, manžel obrátil o 180 stupňů, juchů 😀 až mě to trošku děsí 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre