Zavádzajúci ovulačný test

potrebujemporadit7
11. jan 2015

Dobry den, chcem sa Vas spytat ci ste sa uz s takym niecim stretli, ze Vam ovulacny test par dni ukazoval slabu testovaciu ciarku a cakali ste ze uz to pride a stmavne uplne, ale namiesto toho dalsie dni uz sa ciarka neobjavila??? Aj bazalna teplota sa posledne dni ustalila na rovnakej teplote t.j.36,5. Viete mi niekto s tymto pomoct? Ze co to znamena??
Dakujem Vam

potrebujemporadit7
autor
12. jan 2015

Prosim Vas...vie mi niekto poradit? Dakujem

mamulienka30
12. jan 2015

@potrebujemporadit7 - preco by to bolo divne? Ved LH kolise, moze byt tmavsia, silnejsia, tmavsia, proste... pokial nemas kolajnice, ovulaciu si nemala a tvoja bazalna teplota to len potvrdzuje. Rob najblizsie dni okolo druhej (3 hodky pred tym nepit) dalsie testy. Nie kazda zena ovuluje uprostred cyklu, tak si tuto od lauritka ci rybkaa dokup kopu ovulacnych testov...

mamulienka30
12. jan 2015

Napr. toto je s cyklu, kedy som otehotnela... ovulka prebehla na 19-ty den cyklu, teda u mna klasika viac ako 48h po pozitivnom ovulacnom teste.

potrebujemporadit7
autor
12. jan 2015

Dobre dakujem velmi pekne ... testovat budem urcite dalej..dnes mam 14ty den cyklu...a znovu nabehla slaba ciarka ... tak uvidim... DAKUJEM

evittam
12. jan 2015

@potrebujemporadit7 Ahoj, ja som sa teda nikdy neriadila a ani som nikdy nepoužívala ovu testy, len som sa riadila tým čo mi povedal gynekológ a to že plodné dni mám 10.-16. deň od 1.dňa MS a čuduj sa svete za dva mesiace jediný sex - posledný plodný deň a máme ročnú dcérku 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre