Zistili vám niečo na genetike?

aknat
16. jan 2022

Prosím, kto bol na genetike na vyšetrenie, napríklad po potratoch, zistili Vám niečo? My sme prišli 2 krát o dieťa, dvakrát vrodená vývojová chyba, nie tá istá, dvakrát to bolo dievčatko, syn je zdravý, je možné, že nemôžeme mať dievčatko?

aurorastone
16. jan 2022

@aknat podľa mňa je to možné poznám rodinku co ma 5 chalanov, pri dievčatku vždy došlo k potratu

lienka.7
16. jan 2022

@aknat je to možné. Su zeny, ktoré nikdy napr. nedonosia chlapca (naša suseda 3x potrat) a maju 2 zdravé princezny

dejna_
17. jan 2022

@aknat je to možné prvého máme chlapca...potom dva krát potrat ale tam sme nevedeli čo sa stalo s babom boli viacmenej prirodzene ....a na genetike vyšetria len karyotyp...ale toto som spomenula lekárke lebo všetci bratranci a sesternice a sestra z mužovej strany majú len chlapcov ..z našej strany sú aj dievčatá ...a ona povedala že je to možné .. každopádne to i tam nevyšetria..teraz som opäť tehotná nasadili mi injekcie clexan a progesterón a aktuálne čakáme opäť chlapca ...predtým som naozaj vnútorné cítila že dievča ..
Ťažko povedať či náhoda alebo nie každopádne som sa modlila za chlapca lebo som vedela že pri ňom to bolo ok. 🙏 Stačí mi že to bude zdravé bábätko ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre