Zlé výsledky krvi počas snaženia sa o bábo

tina2213
9. jún 2020

Ahojte. 3x som už o dieťa prišla. Prvýkrát anembryola, druhý krát samovolny potrat, tretí krát v 10tt prestalo byť srdce. Nechala som urobiť vyšetrenie u obvodnej nakoľko môj gynekológ všetko necháva "na prírode" ( samozrejme ho idem vymeniť). Výsledky krvi mám zvýšené trombocyty, zvýšenie d-dimer a aj zvýšenie leukocyty ale len málo. Obvodná ma zaslala na hematologiu. Co všetko tam budu riešiť, čo ma čaká ak chcem úspešne tehu? Ďakujem za každú skúsenosť

majkappp
9. jún 2020

Tak budte rada, ze uz viete, kde je problem... Vas gynekolog je asi... Okamzite po 2. potrate sa vysetruje dovod. Aspon u mna to tak bolo - od genetiky, vez endokryn., hemato....a tiez mam heterozygotnu formu poruchy zrazania. Rovnako zvysene d dimery, akonahle som otehotnela, trombocyty a zblaznili a uz bolo zle... Potesim Vas- -akonahle som si nasla //, pichala som fraxyparin , najprv rano, neskor uz i rano, vecer. ALE? Tehotenstvo bez problemov, babo krasne prospievalo, narodene v termine,zdrave....a my stastni prestastni....

adelasamsonova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emuska72
10. jún 2020

@majkappp nie je pravda, že hneď po druhom potrate. Všade na svete sa robí až po 3 potratoch za sebou 🙂 To, že Vám robili vyšetrenia po druhom bola len dobrá vôľa lekára.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre