Zmena ovulácie po potrate

ninka214
13. mar 2015

Ahojte kočky! Chcem sa opýtať či nemáte skúsenosť s tým,že by sa Vám po potrate zmenil termin ovulky.Sledovali ste to niektorá? Ďakujem za odpoveď

julypetkova
13. mar 2015

tak to ti drzim prsty aby ti to hned vyslo ,ja som tiez po MA a uz cez pol roka sa nam nedari,ovulaciu som si sledovala viackrat ,ale podla testov sa mi neposunula, tak priblizne v strede cyklu ju mavam, a tosom tiez nemala problem otehu ,nakolko jednu dcerku uz doma mam sa nam na prvykrat podarila a aj to druhe ,ale teraz sa to nejak vlecie ,no doky povedal ,ze je vsetko v poriadku aj vysledky ,takze treba len trpezlivost 😉

nikusik89
13. mar 2015

Ahojte..vidím, že aj vy ste po potrate... Neviem sa vyjadriť konkrétne k tejto otázke, nakoľko ja ešte "len" čakám na prvý menzes po kyretáži... Chcela by som sa Vás opýtať, aké máte skúsenosti? Ako dlho trvalo kým ste dostali prvú MS? ďakujem a držím palce! ;)

ninan2
13. mar 2015

@nikusik89 Ahoj mne až 6 týždňov... Ďalšia potom klasicky asi po 33 dňoch (mávala som vždy dlhší cyklus kvôli posunutej ovulke). V ktorom tt si mala kyretaz? Ja v 10tt...

ninan2
13. mar 2015

@ninka214 ani nie, po prvej MS sa to vrátilo do normálu. Ale brala som rôzne vitamíny a doplnky, aby som bola hneď fit.

nikusik89
13. mar 2015

@ninan2 Ja som mala kyretáž v 9tt. Teraz je už tomu pomaly 7 týždňov, ale ešte sa MS nehlásila...brala som po kyrete aj antibitotiá na zápal tak možno aj to troška posunie príchod MS...doki mi povedal, že do 8týždňov počkáme, ale vraj sa nemusím obávať...na kontrole po kyretáži bolo všetko OK. Len už to je pre m§a dosť dlhá doba...lebo takto treba ešte viac čakať kým prejdú 3 MS aby sme mohli snažilkovať:P

ninan2
13. mar 2015

@nikusik89 tak to je blbosť... Mne Dr dovolil v podstate hneď po tej prvej MS a čítala som o tom rôzne info a tie to potvrdili... A apropo hneď po tej druhej som aj otehotnela, teraz som v 6 tt. Kyretaz bola v polke novembra.

ludmilaka
13. mar 2015

@ninka214 Ahojko, 1xMA 14 tt, jedno mimomaternicové s odstránením vajcovodu, ovulka sa posunula hneď po menzese, možno tým, že všetky funkcie prebral ten druhý vajcovod. Po pôrode sa ovu zrejme vrátila na pôvodné miesto do stredu medzi MS. O zmene po kyrete viem preto, lebo ma gyndoš sledoval raz týždenne, takže sme okukávali vajčiská. Teda nie tie jeho.. 😀

ninka214
autor
16. mar 2015

@nikusik89 Mne kyret nerobili,prvu ms som dostala presne po mesiaci a teraz si robim ovu testiky a cakam na druhu ms a potom ideme na to ;)
HCG som mala na nule tyzden po potrate..Beriem stale len kyselinu listovu,ale este som citala,ze je dobre aj vitamin E a D.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre