Zmena Ph
Ahoj dievcence. Mam taky problem, ze zabijam manzelove spermie este pred tym ako by sa dostali do ciela. Mate aj niekto iny taky problem, ako to riesite? Existuje na to nieco, co by sa dalo pouzit pred stykom aby aspon ta prava dorazila?
@lovemom
Tak toto mi poslala, nakoniec je to len nejaky lubrikacny gel, takze myslim,.ze to by si kludne mohla skusit, ublizit to asi nema ako.
@lindusss2016 dakujem. Este som to neriesila s lekarom len mam vysledky testov. Jedno ivf mi nevyslo. Tak chcem akusit prieodzenou cestou.
@anickaa1983 manzel kupil nieco v lekarni stalo to cca 20€ a je tam 10 toboliek naplnenych s nejakym lubei gelom. 1 na jeden styk. Zatial som pouzila jednu tobolku. Ale meriam si bazalnu ked nezabudnem a podla toho sa snazim. Ale citim ze mi to ma dojst tak tento mesiac asi nic!


@lovemom
Nejaky takyto problem mala aj kamoska s ph. Dr jej vyslovene povedal, ze sa tie spermie v nej po ceste lepia a nedorazia, kam maju. Objednala si na to.nejaky volne predajny produkt, myslim,.ze to boli tablety a.hned aj otehotnela. Maly uz ma 4 roky a uz maju aj dalsie.