Zmeškaná ovulácia

neyios
29. sep 2013

Hey... chcem sa opytat ci mal niekto podobnu skusenost, robila som si ovulacny test 11den o 14 00 bola tam len jedna ciarka, 12 den o 14 00 dve ciarky ale jedna o trochu slabsia ako ta kontrolna, 13den o 10 00 zasa slabsia ako kontrolna a vecer 13 den o 16 00 uz ledva viditelna, zmeskala som to?... testovacia ciarka nikdy nebola silnejsia alebo taka silna ako kontrolna ciarka....

mirka1011
29. sep 2013

@neyios mala by si testovat viac dni, za tri dni toho vela nezistis a kolko dnovy cyklus mavas??? lebo kludne moze byt este skoro na ovu

neyios
autor
29. sep 2013

28.... testujem uz od 7 dna..... a az na 12 den sa ukazala ciarka.... ako som pisala

mirka1011
30. sep 2013

@neyios este nic neni stratene, ja mavam tiez 28 dnovy a nedavno som mala ovu na 18 den

neyios
autor
30. sep 2013

dnes zasa slaba ciarka.... to je salenota.... no uvidime...

neyios
autor
30. sep 2013

aj tak si myslim ze som to asi uz presvihla.. hmmm

mirka1011
30. sep 2013

@neyios nuz ktovie....

sara32
18. okt 2013

ta druha palicka musi byt tak isto silna ako kontrolna alebo silnejsia, a ak je silnejsia musis hned ist na **to** pretoze do 12hod nastane ovu,,,,,, cize si ju nepresvihla , ...ja som mala min mes ovu na 19den , tento mesiac mam ovu do 24hod, dnes zosilnela uplne ciarka , a to je 24den!! nie vzdy ma kazda zena ovu v 14den !! skus si objednat ovu testy 80ks za 11eur,,,, a mozes testovat ,,,,ak zosilnie treba testovat kazde 4hodky.) aby si to neprepasla,,,,, tak my ideme na **to** drzim aj tebe palceky 🙂

neyios
autor
27. okt 2013

chcem sa opytat, ktory den povazujete za ovulaciu, ked pouzivate ovulacne testy.... kez zacina ciarka zasa slabnut?

neyios
autor
27. okt 2013

oh a minuly mesiac som to presvihla, ako som si aj myslela..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre