Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zvláštne pocity pred príchodom menzesu.

Poruchy menštruačného cykluCysta na vaječníku
adusik12457
21. aug 2019

Baby viete mi poradiť dnes alebo zajtra mam dostať menzes ale ani nešpinim ako inokedy vždy tak 1 deñ pred ms zvyknem špiniť .. Môže mi to meškať aj z cysty mam na vaječniku .. Vôbec neviem ço mam robiť ešte poçkam keď nie asi budem misiet zavolať dr žalúdok mám od rána ako prevráteny stále sa cítim hladná aj keď som jedla neviem čo mi je od rána ako som vstala mi je na nic možno ešte asi vyskúšam test

veronika4495
21. aug 2019

ako čo vlastne riešiš keď to máš dostať možno zajtra okrem toho meškanie pár dní je normálne...špinenie pred MS nemusíš mať...nenamýšľaj si zbytočné choroby popredu a nestresuj počkaj pár sní potom uvidíš...podľa mňa tie príznaky si namýšľaš....

fednaja
21. aug 2019

@adusik12457 Ja tak isto nerozumiem čo riešiš, či cysty, meškanie ms alebo žalúdok. MS ti môže meškať aj z cysty, žalúdok máš ako na vode podľa mňa z toho, že si v strese. Mala si nechránený styk?

sonica123
21. aug 2019

@adusik12457 cysty na vajecnikoch často spôsobujú príznaky ako u tehotných žien. Počkaj a uvidíš.keď nedostaneš menzes zajdi k lekárovi. Môže to byť spôsobené cystou nie tehotenstvom

diewcatqoo
21. aug 2019

Aka je vlastne otazka?

sonica123
21. aug 2019

@diewcatqoo asi chce byť tehotná, má cystu a možno jej bude meškat menzes. Ja som to pochopila tak ze ma tehotenské príznaky nvm

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre