icon

Ako by ste ohodnotili svoj vzhľad na stupnici 1-10?

20. jún 2026

velmi sa mi paci v jednej teme, ako sa baba hodnoti vzhladovo 4/10.. Ako by ste vy ohodnotili svoj vzhlad na stupnici kde 10 Je TOP. ja za seba poviem 8/10 a vy?

Strana
z2
avatar
veroni2
20. jún 2026

Ohodnot svoju dusu od 1 do 10. Vsetci sme prach a popol.

anonym_c9201c
20. jún 2026

5/10.

autor
20. jún 2026
@anonym_c9201c

5/10.

@anonym_c9201c prečo iba?

anonym_0ac700
20. jún 2026

12/10

anonym_76bc7d
20. jún 2026

navrhujem pridat k stupnici aj vek ...

anonym_51a914
20. jún 2026
@veroni2

Ohodnot svoju dusu od 1 do 10. Vsetci sme prach a popol.

@veroni2 pri zoznamovaní hra prvotnú úlohu výzor. Ezo kecy o dobrej duši a milom srdiečku sú ľuďom na dve veci. To je len ďalší príjemný doplnok.

Autorka, treba doplniť vek. Aj keď je pravda, že tu všetky vyzerajú o 10 rokov mladšie a sú všetky kočky po ktorých sa otáčajú všetci muži na ulici.😁

anonym_1803bf
20. jún 2026

Asi tak 7/10.

avatar
ninik2024
20. jún 2026

6/10 po pôrode pred pôrodom 10/10 😂

avatar
jablkovastrudla
20. jún 2026

Nenalicena mozno 3, nalicena 5.

avatar
tilly
20. jún 2026

Podľa toho kedy 😅. V akej fáze dňa, cyklu a umývania vlasov 🤣 4-8

anonym_c9201c
20. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_c9201c prečo iba?

@anonym_autor Nekvalitný spánok a málo času pre seba počas MD a RD urobili svoje. Postavu mám takmer rovnakú ako pred tehotenstvom (vysoká a štíhla), no už som taká ako keby bez šťavy. Ale snažím sa na tom pomaly pracovať. Vek 33.

autor
20. jún 2026
@tilly

Podľa toho kedy 😅. V akej fáze dňa, cyklu a umývania vlasov 🤣 4-8

@tilly 😂😂😂

avatar
blahaa30
20. jún 2026

8/10 :D

avatar
tilly
20. jún 2026
@anonym_autor

@tilly 😂😂😂

@anonym_autor plus samozrejme náladu tam treba zohľadniť. Človek predsa inak vyzerá, keď je veselý a inak keď je na💩ny

anonym_ed1174
20. jún 2026

7/10 v mojich očiach, 10/10 v očiach môjho muža a pre niekoho možno 2/10, kto vie... aj tam som to písala, krása je subjektívna a áno, v zoznamovaní hrá rolu aj výzor, ale každému sa páči niečo iné a prvý dojem je aj o celkovom vyžarovaní a charizme

anonym_22f6ca
20. jún 2026

@anonym_autor Velmi podstatne je vztahom k comu to hodnotis ? Lebo ta konkretna baba ma 48r. Tak jedine vo vztahu k rovnako starym zenam sa moze hodnotit, aby to bolo relevantne. Lebo urcite bude inak vyzerat 5/10 25rocna a inak 5/10 45 rocna a uplne inak 5/10 75 rocna. Ze ano.

avatar
silvike
20. jún 2026
@anonym_0ac700

12/10

@anonym_0ac700 🤣

anonym_39c05e
20. jún 2026

V US kde zaviedli tieto stupnice to raz bolo vysvetlene a podla mna si to vela zien neuvedomuje ked seba hodnotia lebo napriklad riedke vlasy-hned body dole( a je jedno ze s tym nic neurobis a mas ich take od narodenia), nesymetricka postava, krive/skarede zuby, male/krive nosy, moc velke/male prsia za vsetko klesaju body…a nie to ze sa ti to paci a kazdy chvali nezmeni bodovy pocet🙂

A toto bodove hodnotenie je cisto vzhlad, ziadna dusicka povaha a blablabla nieje podstatna.

avatar
huxy
20. jún 2026
@anonym_51a914

@veroni2 pri zoznamovaní hra prvotnú úlohu výzor. Ezo kecy o dobrej duši a milom srdiečku sú ľuďom na dve veci. To je len ďalší príjemný doplnok.

Autorka, treba doplniť vek. Aj keď je pravda, že tu všetky vyzerajú o 10 rokov mladšie a sú všetky kočky po ktorých sa otáčajú všetci muži na ulici.😁

@anonym_51a914 to je pravda, pri zoznamovaní hrá rolu, či sa ti dotyčný človek páči, je ti sympatický...ale keď zistíš, že povaha, vlastnosti a chatakter je o ničom, tak ten výzor ti je na 2 veci.
Osobne sa mi aj pekný človek dokáže úplne zhnusiť, ak zistím, že je z môjho pohľadu zlý (charakter, hodnoty, správanie...)

anonym_51a914
20. jún 2026
@huxy

@anonym_51a914 to je pravda, pri zoznamovaní hrá rolu, či sa ti dotyčný človek páči, je ti sympatický...ale keď zistíš, že povaha, vlastnosti a chatakter je o ničom, tak ten výzor ti je na 2 veci.
Osobne sa mi aj pekný človek dokáže úplne zhnusiť, ak zistím, že je z môjho pohľadu zlý (charakter, hodnoty, správanie...)

@huxy suhlasim. A platí to aj opačne-šeredný človek, ktorý ťa očari svoju inteligenciou, dovtipom a humorom, sa ti môže nakoniec zapáčiť. No v tomto prípade preberáme vizuál.

anonym_694a6f
20. jún 2026

9 z 10 alebo 8 z 10 zalezi ako kedy sa vyspim ale niekdy aj 10 z 10🤔 ked mam dobry den a pekne sa nachystam a upravim.Vseobecne mi vacsina ludi povie ze som pekna zenska.Takze hodnotim sa aj na zaklade ich nazorov.Lebo niekomu toto nepovie nikto za cely zivot myslim hlavne cudzi ludia alebo taki s ktorymi sa clovek kratko pozna.Nie teraz ze rodina alebo muz,zena co mame doma

anonym_eb74b0
20. jún 2026

2/10

avatar
zuzanka.zuzu
20. jún 2026

na stupnici neviem ale v percentách by ma 70% vašich chlapov poyebalo bez zaváhania 😜😂

kks čo sú toto za témy 🙈😂

avatar
marca12
20. jún 2026

@anonym_autor 11/10 😂

anonym_b3c9d6
20. jún 2026

@anonym_autor 8/10 vo svojej kategorii vek a vaha 😅

avatar
aperolcek
20. jún 2026

4 alebo 5/10

anonym_09102c
20. jún 2026

Páčim sa sama sebe ako žena paci ma mi vizuálne co vidím ale necítim sa sexy a nemám žiaden sexappeal, čiže sama za seba kľudne 9/10 pri zoznamovani s mužom tak 3/10

anonym_fb70cd
20. jún 2026

No u nas nasim chalanom uz teplo udiera velmi do hlavy.Teda min.pri mne,no musela som pekne odmietnut pozvanie na kavu,dalsi splieta furt o plavkach.No uz im to teplo nerobi dobre.
Ale lichoti to aj v 40tke.Takze ja by som zhodnotila:este neni na zahodenie.

anonym_cce553
20. jún 2026
@zuzanka.zuzu

na stupnici neviem ale v percentách by ma 70% vašich chlapov poyebalo bez zaváhania 😜😂

kks čo sú toto za témy 🙈😂

@zuzanka.zuzu ty si dnes pila alkohol?

anonym_b97d82
20. jún 2026
@anonym_cce553

@zuzanka.zuzu ty si dnes pila alkohol?

@anonym_cce553 očvidne je primitivna, keď nedokáže ani percentá zmeniť na stupnicu. 🤦‍♀️ Ale niektorí chlapi sa nestarajú, či má žena aj niečo v hlave, hlavne, že nelozí po stromoch.

Strana
z2