Nosíte papuče aj počas horúčav?
Ja jednoducho neznášam chodiť doma naboso. Je úplne jedno, či je január alebo vonku 35 stupňov, papuče mám na nohách od rána do večera. 😄
Priateľ tvrdí, že som jediný človek, ktorého pozná, kto ich nosí aj počas najväčších horúčav.
Naozaj som v tom taká zvláštna, alebo ste na tom podobne?
v lete nosím birkeny a v zime také chlpaté teplé ...
máme dlažbu v celom byte ...
chlpate papuce urcite nie, to by som sa uvarila vo vlastnej stave. slapky na doma nosim. 🙂 nerada chodim bosa.
Ja nenosím, ale takto v lete si dám aspoň ponožky. Neznášam keď sa mi bosé spotené nohy lepia na podlahu a vydáva to taký divný zvuk
@anonym_a552bf tie su najlepsie, v zime hreju a v lete robia prirodzenu klimu. 🙂
@anonym_a14517 presne tak
@anonym_autor ja zase neznášam keď s bosymi nohami čapu po podlahe🤦♀️ osobne nosím papuče stále.
@anonym_autor neznášam papuče - celoročne, takže pre mňa si divná😁
Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).
Ja zabky a bose nohy po cely rok😁. Mozno tak tyzdeñ - dva v januari, ked pride nejaka studena vlna, tak si dam ponozky a na ne este take velmi teple ponozky a v tom chodim po dome (my samozrejme na Kanarskych nemame nic take ako vyhrievanu podlahu)
nosim rehabilitacne sandale/slapky
Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).
@anonym_781344 pravidelné užívanie magnézia citrát mi vyriešilo tento problém 🙂
@anonym_autor ja nenosim ani v zime, nie je to u mna otazka stupnov, ale mne zas vadi vsetko na nohach
Cez zimu ponožky, cez leto ľahké bavlnené šlapky, neznášam chodiť na boso a ked sa mi potia nohy si navyše capky po podlahe.

Nenosim papuce. Ani nikto doma. Jediny kto nosi celoročne je svokra-rychlo prechladne a chyti močove cesty...