icon

Nosíte papuče aj počas horúčav?

Dnes o 10:34

Ja jednoducho neznášam chodiť doma naboso. Je úplne jedno, či je január alebo vonku 35 stupňov, papuče mám na nohách od rána do večera. 😄

Priateľ tvrdí, že som jediný človek, ktorého pozná, kto ich nosí aj počas najväčších horúčav.

Naozaj som v tom taká zvláštna, alebo ste na tom podobne?

Strana
z2
anonym_8332ce
Dnes o 11:47

Nenosim papuce. Ani nikto doma. Jediny kto nosi celoročne je svokra-rychlo prechladne a chyti močove cesty...

avatar
biba_18
Dnes o 11:47

v lete nosím birkeny a v zime také chlpaté teplé ...
máme dlažbu v celom byte ...

avatar
beata_ra
Dnes o 11:47

chlpate papuce urcite nie, to by som sa uvarila vo vlastnej stave. slapky na doma nosim. 🙂 nerada chodim bosa.

avatar
baskustek
Dnes o 11:48

Ja nenosím, ale takto v lete si dám aspoň ponožky. Neznášam keď sa mi bosé spotené nohy lepia na podlahu a vydáva to taký divný zvuk

avatar
lenka_vi1
Dnes o 11:52

@anonym_autor papuče stále, ja nosím dreváky

avatar
doriiis
Dnes o 11:55

Nosím papuče aj ponožky celoročne. Keď nespím v ponožkách, boli ma ráno hlava

anonym_a552bf
Dnes o 12:17
@anonym_a14517

@anonym_a552bf tie su najlepsie, v zime hreju a v lete robia prirodzenu klimu. 🙂

@anonym_a14517 presne tak

avatar
mikitilik29
Dnes o 12:38

@anonym_autor ja zase neznášam keď s bosymi nohami čapu po podlahe🤦‍♀️ osobne nosím papuče stále.

anonym_3c5a4b
Dnes o 12:38

@anonym_autor neznášam papuče - celoročne, takže pre mňa si divná😁

anonym_781344
Dnes o 12:41

Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).

avatar
mandzula
Dnes o 12:43

Neznasam chodit bosa po tvrdej podlahe. Nosim korkace.

avatar
tenerifka
Dnes o 13:04

Ja zabky a bose nohy po cely rok😁. Mozno tak tyzdeñ - dva v januari, ked pride nejaka studena vlna, tak si dam ponozky a na ne este take velmi teple ponozky a v tom chodim po dome (my samozrejme na Kanarskych nemame nic take ako vyhrievanu podlahu)

anonym_4b7e5b
Dnes o 13:11

nosim rehabilitacne sandale/slapky

anonym_5d40da
Dnes o 13:31
@anonym_781344

Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).

@anonym_781344 pravidelné užívanie magnézia citrát mi vyriešilo tento problém 🙂

avatar
lindusss2016
Dnes o 13:40

@anonym_autor ja nenosim ani v zime, nie je to u mna otazka stupnov, ale mne zas vadi vsetko na nohach

avatar
moony99
Dnes o 13:53

Cez zimu ponožky, cez leto ľahké bavlnené šlapky, neznášam chodiť na boso a ked sa mi potia nohy si navyše capky po podlahe.

avatar
sense
Dnes o 13:58

Ja občas prejdem bosá ale inak my nosíme celá rodina stále papuce

avatar
rk123
Dnes o 14:01

nenosim papuce nikdy 😂
ziadne doma nikto nevlastnime

Strana
z2