icon

Nosíte papuče aj počas horúčav?

25. jún 2026

Ja jednoducho neznášam chodiť doma naboso. Je úplne jedno, či je január alebo vonku 35 stupňov, papuče mám na nohách od rána do večera. 😄

Priateľ tvrdí, že som jediný človek, ktorého pozná, kto ich nosí aj počas najväčších horúčav.

Naozaj som v tom taká zvláštna, alebo ste na tom podobne?

Strana
z2
anonym_8332ce
25. jún 2026

Nenosim papuce. Ani nikto doma. Jediny kto nosi celoročne je svokra-rychlo prechladne a chyti močove cesty...

avatar
biba_18
25. jún 2026

v lete nosím birkeny a v zime také chlpaté teplé ...
máme dlažbu v celom byte ...

avatar
beata_ra
25. jún 2026

chlpate papuce urcite nie, to by som sa uvarila vo vlastnej stave. slapky na doma nosim. 🙂 nerada chodim bosa.

avatar
baskustek
25. jún 2026

Ja nenosím, ale takto v lete si dám aspoň ponožky. Neznášam keď sa mi bosé spotené nohy lepia na podlahu a vydáva to taký divný zvuk

avatar
lenka_vi1
25. jún 2026

@anonym_autor papuče stále, ja nosím dreváky

avatar
doriiis
25. jún 2026

Nosím papuče aj ponožky celoročne. Keď nespím v ponožkách, boli ma ráno hlava

anonym_a552bf
25. jún 2026
@anonym_a14517

@anonym_a552bf tie su najlepsie, v zime hreju a v lete robia prirodzenu klimu. 🙂

@anonym_a14517 presne tak

avatar
mikitilik29
25. jún 2026

@anonym_autor ja zase neznášam keď s bosymi nohami čapu po podlahe🤦‍♀️ osobne nosím papuče stále.

anonym_3c5a4b
25. jún 2026

@anonym_autor neznášam papuče - celoročne, takže pre mňa si divná😁

anonym_781344
25. jún 2026

Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).

avatar
mandzula
25. jún 2026

Neznasam chodit bosa po tvrdej podlahe. Nosim korkace.

avatar
tenerifka
25. jún 2026

Ja zabky a bose nohy po cely rok😁. Mozno tak tyzdeñ - dva v januari, ked pride nejaka studena vlna, tak si dam ponozky a na ne este take velmi teple ponozky a v tom chodim po dome (my samozrejme na Kanarskych nemame nic take ako vyhrievanu podlahu)

anonym_4b7e5b
25. jún 2026

nosim rehabilitacne sandale/slapky

anonym_5d40da
25. jún 2026
@anonym_781344

Nie sice papuce,ale celorocne nosim ponozky. V lete napr preto lebo neznasam,ze sa mi nohy lepia na podlahu (roky mam problem so studenymi,no zaroven spotenymi nohami,ci rukami).

@anonym_781344 pravidelné užívanie magnézia citrát mi vyriešilo tento problém 🙂

avatar
lindusss2016
25. jún 2026

@anonym_autor ja nenosim ani v zime, nie je to u mna otazka stupnov, ale mne zas vadi vsetko na nohach

avatar
moony99
25. jún 2026

Cez zimu ponožky, cez leto ľahké bavlnené šlapky, neznášam chodiť na boso a ked sa mi potia nohy si navyše capky po podlahe.

avatar
sense
25. jún 2026

Ja občas prejdem bosá ale inak my nosíme celá rodina stále papuce

avatar
rk123
25. jún 2026

nenosim papuce nikdy 😂
ziadne doma nikto nevlastnime

anonym_41243b
25. jún 2026

mám z protetiky ,objednávam po každom zničení tých predchádzajúcich. V lete ich nosím tak na 50 perc.

avatar
laila22
25. jún 2026

@anonym_autor nosím ortopedické šľapky v lete, či v zime

avatar
euka210
25. jún 2026

@anonym_autor si zvlastna 😁... lebo ja som zimomriava, jedina zo 6 ludi tu u nas v dome nosim v zime hrube ponozky a orto. slapky😁. Ale teraz som uz 3 dni ze bosa, vsetci maju ponozky a ja poobede naboso. V dome mame 25-27C, kuchyna podlaha, inde koberce.

avatar
tiezjedna
26. jún 2026

@anonym_autor ja nenosím ani v zime papuče 😀 max nejaké otvorené šlápoty, teraz v lete pomerne často, pretože neustále pendlujem na záhradu🙂

avatar
svokrinjazykmonika
26. jún 2026

@anonym_autor tiež som papučový človek.

Strana
z2