Podarilo sa vám odhaliť niečí nick na MK?
Podarilo sa vám identifikovať niekoho nick na MK na základe informácií, ktoré poskytol o sebe v diskusii?
@anonym_autor
@anonym_autor Ano, podla fotky. Pisala tu o velkych problemoch s partnerom a na socialnych sietach to prezentovsla ako stastnu a idilicku rodinu. Uz teda spolu nie su, ale je to realny priklad, ze socialnym sietam sa neda verit.
@anonym_autor Ja som tu identifikovala vydatu kolegynu, ktora ma pomer so zenatym sefom.
Ano, identifikovala som, aj napriek tomu, ze v diskusiach vystupovala ako anonym.
Áno, stretli sme sa naživo úplne nahodou na jednej akcii a podľa toho, co o sebe povedala, viem kto to je. Ona nevie.
Ja zatiaľ nikto.
@anonym_autor Áno. Veľmi kvetnato tu opisovala svoj vynikajúci vzťah, manžela a deti, pridávala aj fotky a stále radila v témach o vzťahoch. Akurát jej manžel vtedy čakal dieťa s milenkou, o čom sa dozvedela asi ako posledná. Keďže zistila aj ona, kto som a že sa naši muži poznajú a spolupracujú a po narodení dieťaťa sa ten jej manžel od rodiny odsťahoval, zrušila si celý profil.
@anonym_autor Áno, aj ja a ako píšu kočky hore, prezentácia na sociálnych sieťach je iná ako problémy, čo tu dotyčná rieši.
Niekedy si anonym neuvedomuje,ze co znamena slovo obtazovanie.A isto nechape,preco rusia jej komenty.Ak by chapala,viac by neobtazovala.
@anonym_autor
@anonym_autor Ano, podla fotky. Pisala tu o velkych problemoch s partnerom a na socialnych sietach to prezentovsla ako stastnu a idilicku rodinu. Uz teda spolu nie su, ale je to realny priklad, ze socialnym sietam sa neda verit.
@anonym_4c9eff ja to neznášam na ľuďoch, čistá faloš. Presne mám kamošku, ktorá viem, že už má pripravené rozvodové papiere, keď príde posledná kvapka. Ale nie je dňa, aby nedala fotku/storku, aká sú úžasná idylická rodina. Už viackrát som jej to povedala, tak vždy to len ututle.
Nie, ale ani to tu nijak zvlášť neanalyzujem, nepotrebujem to k životu.
@anonym_autor Áno. Veľmi kvetnato tu opisovala svoj vynikajúci vzťah, manžela a deti, pridávala aj fotky a stále radila v témach o vzťahoch. Akurát jej manžel vtedy čakal dieťa s milenkou, o čom sa dozvedela asi ako posledná. Keďže zistila aj ona, kto som a že sa naši muži poznajú a spolupracujú a po narodení dieťaťa sa ten jej manžel od rodiny odsťahoval, zrušila si celý profil.
@anonym_ef06ef tak zjavne o tom nevedela, keď sama píšeš, že sa to dozvedela posledná. A nemôžeš vedieť či doma nebol z neho “ideálny” manžel
@anonym_ef06ef tak zjavne o tom nevedela, keď sama píšeš, že sa to dozvedela posledná. A nemôžeš vedieť či doma nebol z neho “ideálny” manžel
@anonym_1bef43 Napíšem len toľko, že bol a je to chuj a jej sa len dobre stalo, že sa ho zbavila. Ale to precitnutie muselo byť tvrdé, keďže ho vždy videla úplne nekriticky.
Áno pani hrala divadlo ako im to doma klape, prezentovali sa navonok ako funkčná rodinka, vylety, dovolenky atd. pritom muz o nu dlhé roky nezakopol, žili ako spolubyvajuci kvoli dietatu
Ona poza jeho chrbat naháňala inych chlapov, aj ženáčov
@anonym_1bef43 Napíšem len toľko, že bol a je to chuj a jej sa len dobre stalo, že sa ho zbavila. Ale to precitnutie muselo byť tvrdé, keďže ho vždy videla úplne nekriticky.
@anonym_ef06ef jasne, ale sama píšeš, že ho videla v inom svetle. A tak sa aj prezentovala.
Nie, lebo to nejak velmi neskumam. Ale casto som jeden cas stretavala jednu velmi aktivnu clenku tu, spoznala som ju podla oblecenia, lebo sa na seba v reale vobec nepodobala. Teda vyzerala ako uplne niekto iny, tu to bola bohyna s desiatkami lajkov, cela rodina vystajlovana, ona, muz, deti, proste uzasne vyzeras, dokonala si. To boli najcastejsie komentare na jej fotky. V realite je to uplne iny clovek. Keby som nepoznala handry a sperky z MK, tak to ma ani nenapadne ze to je ona.
Kolegyňu...ale v pohode...🤣🤣 držka tu aj v reali.. nechám si to pre seba lebo by sa pytala na moj nick a to by nebolo dobré 😆😆
ja nie lebo je mi to jedno.
ak niekto spoznal mňa, aj to mi je jedno 😏 pretože ja si tu o sebe nevymýšľam…
@zuzana76 😂 tak sorry že som ťa obťažovala, muselo ma to rozhodiť…
@biba_18 😀 nic si z toho nerob, ja mavam bezne fakt dost cudne sny, jeden si pamatam uz 21 rokov a to, ze som porodila vzduchom chladene kurca, len ja, porodnik a moj muz v ambulancii, ja na koze, tlacim a zrazu sup, vyslo vzduchom chladene kurca ako z obchodu, porodnik sa mi sopravedlnoval, ze on nevie ako je to mozne a ja som flegmaticky skonstatovala, ze nevadi, aspon si ho upecieme. Musis uznat, ze tomuto sa asi nic nevyrovna 😀
@biba_18 😀 nic si z toho nerob, ja mavam bezne fakt dost cudne sny, jeden si pamatam uz 21 rokov a to, ze som porodila vzduchom chladene kurca, len ja, porodnik a moj muz v ambulancii, ja na koze, tlacim a zrazu sup, vyslo vzduchom chladene kurca ako z obchodu, porodnik sa mi sopravedlnoval, ze on nevie ako je to mozne a ja som flegmaticky skonstatovala, ze nevadi, aspon si ho upecieme. Musis uznat, ze tomuto sa asi nic nevyrovna 😀
@zuzana76 😂😂 myslím že tento príbeh si tiež budem pamatať zo 21 rokov…
Podla diskusii nie, ale podla fotiek uz viac zien z nasho mesta.. nechapem, preco si tie zeny daju fotku a potom riesia svojho nepodareneho muza, nevychovane deti, naprd prácu.. toto sa riesi bez fotky predsa 🙂 teraz ked niektoru stretnem na ulici, tak neviem meno, ale viem, ze tato mala muza psychopata, ktory ju roky podvadzal a tejto nainstaloval ex do domu skrytu kameru.. wtf 😅
ja melantu som na linkedine nasla
@biba_18 😀 nic si z toho nerob, ja mavam bezne fakt dost cudne sny, jeden si pamatam uz 21 rokov a to, ze som porodila vzduchom chladene kurca, len ja, porodnik a moj muz v ambulancii, ja na koze, tlacim a zrazu sup, vyslo vzduchom chladene kurca ako z obchodu, porodnik sa mi sopravedlnoval, ze on nevie ako je to mozne a ja som flegmaticky skonstatovala, ze nevadi, aspon si ho upecieme. Musis uznat, ze tomuto sa asi nic nevyrovna 😀
@zuzana76 skoro som spadla zo stoličky

@zuzana76 skoro som spadla zo stoličky
@rozculena bol to naozaj zivy sen, gynekolog ako drzal to kurca pod pazuchami, tak este aj zatrepotal tymi kridelkami ako ho zdvihol, aby mi ho ukazal, moj muz nechapal, asi rozmyslal aky kohut to bol 😂 a ja som to ponala pragmaticky, ze ked kurca, tak hadam ho nevyhodime 😂

@anonym_autor Ano, ale necham si to len pre seba. Mozno raz dotycnej napisem, cize rozhodne to ostane max. medzi mnou a nou.