Ľahký a spoľahlivý kočík

alfirin17
12. sep 2017

Ahojte. V Decembri sa nam narodi babatko a riesim dilemu. Byvame sice len na 1. poschodi no to su 3 schodiska a byvame v bloku ktory nema ani kocikaren ani vytah. Teda premyslam o nejakom lahkom kociku ktory unesiem aj sama. (Mam 50 kil:D)
Kamoska nam dala Sprinter- starsi model ale ked som videla ako to frajer ledva v zlozenom stave vytiahol hore tak som si povedala ze toto urcite nedam. Chcela som trojmombinaciu. Napr Concord neo alebo Jane rider. Ale neviem posudit ake to je tahat 10 kil hore po schodoch (plus dieta a prip
nejaky nakup). Chcela by som ho kupit aj od ruky teda mozno aj nieco co je na bazariku. Skuste mi prosim poradit ja som bezradna termin sa blizi:D Inac byvame v meste takze ziaden tazsi teren nebudem zdolavat. Okr tych schodov:D dakujem

jankaga
12. sep 2017

@alfirin17 ja mam tiez 50kg😁amam mutsy igo urban nomad. Lahucky, lahko skladny. Tiez kupovany po1dietati za polivicu ceny povodnej. Inak stoji okolo 1000ky

katy86
12. sep 2017

Ahoj, ak chceš ľahký kočík, odporúčam Bugaboo Cameleon3. Pre mňa nie je problém vyniesť ho po schodoch aj s dieťaťom, aj keď mám podpätky 🙂 Ja som kupovala novú 2-kombináciu cca za 950 eur, ale na bazáriku je ich dosť. Inak mám ešte Jane Crosswalk (myslím, že Rider je podobný), ale ten by som nedvihla asi ani na mieste, ten je veľmi ťažký, no v zime bolo synčekovi teplučko vo vaničke (transporter lite), stačil fusak, vo väčších mrazoch aj deka a inak mal na sebe iba overal na spanie. Vanička v Bugaboo sa mi zdala dosť otvorená a asi aj chladnejšie bolo synčekovi - to je však len moj subjektivny pocit. Ale na druhej strane na Bugaboo je obrovská, drobec mi tam vydržal do 7 mesiacov, potom už potreboval pásy, lebo by vyskočil a do Jane sa vošiel iba asi do 4 mesiacov.
Dúfam, že som aspoň trochu pomohla, ja som toto riešila presne pred rokom a tiež som bola z toho zúfalá :D

tony_tony
12. sep 2017

Aj ja odporucam Bugaboo Cameleon. Ja som síce vynášala len 12 schodov k výťahu, ale bez problémov sa dalo. Ked maly podrástol a pribral chodila som s ním po schodoch cez zadné veľke kolesa. Za mna super mestský kočík ☺️

adriannasvk
12. sep 2017

Aj ja mozem odporucat len a len bugaboo cameleon 3. Byvame na 4 bez vytahu😀a kvoli tomu som hladala,lahky,sikovny,spratny kocik,takze jwdnoznacna volba bol tento. Az mi je luto,ze deti zacali rychlo behat a som si ho neuzila viac😀