Ľahký športový kočík

deina
16. aug 2018

Poradíte mi ľahký športový kočík? Nemusí mať otočnu sedačku, dôležitá je poriadna strieska, ľah, polohovanie noziciek a kolesá, ktoré zvládnu i horší terén v meste (zlé chodníky, parky a pod). Mm je vysoký, takže rúčka nastaviteľna. Na každom mi niečo vadí - BJCM nemá polohovanie noziciek a rúčka je napevno, Mutsy Nexo nemá okienko na strieske, celkom mi padla do oka Nuna Tavo, len neviem, aká veľká je. Potom Gesslein s8...

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deina
autor
16. aug 2018

@lenkakravcova, ešte menší potrebujem, buginu skôr, spojená rúčka. Teraz máme Hartan VIP 2018 ako veľký športiak a je úžasný, mäkký, pohodlný, ale aj ozaj veľký. Plánujem ho po zime predať a kúpiť už niečo menšie. Skôr hľadám niečo ako BJCM, Uppababy Minu, Mutsy Nexo...

seagul
16. aug 2018

@deina tak skúste pozrieť Valco Trend ( valco 4 je starší model ktorý nemá polohovacie madlo).

alexmar
23. aug 2018

@deina Ja som si pred nedavnom kupila tento:
www.hej.sk/kocik-sportovy-baby-jogger-city-mini...
Som velmi spokojna a cena od mojej kupy dokonca klesla 😞 Pravda, ze s nim nechodim do extra terenu, ale polne cesty s kamenmi zvlada super. A vdaka tomuto kuponu som ho kupila o nieco lacnejsie:
www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/

marguay
23. aug 2018

Presne to iste teraz riesim mame velky Gesslein f6 hladam nieco mensie rucka nastavitelna podmienka. Favoriti Valco Trend a Gesslein S4 air ten ma navyse aj odpruzenie

deina
autor
23. aug 2018

@alexmar, nad Babyjogger veru rozmýšľam už dlhšie, páčia sa mi. Len mi chýba vysuvacia rúčka, mm je vysoký.

deina
autor
23. aug 2018

@marguay, s4 sa mi páči, len mi už príde dosť veľký. A S8?

marguay
23. aug 2018

@deina no s8 uz je bugina nema vymenitelne kolesa, zalomenu rukovat ani odpruzenie. Ja toto chcem dceru uspim v kociku len natriasanim v terene a nejaka neodpruzena hrkalka s mini kolesami nie je nic pre nas. S 4 je nieco medzi velkym sportakom a buginou. Moja nema ani rok tak buginu alebo teda golfky nechcem este. Tento je spratny, lahky, odpruzeny no ideal

deina
autor
24. aug 2018

@marguay, tak áno, ja chcem až po zime kúpiť, to bude mať malá rok a pol a bude teda stačiť bugina. Len nechcem golfac, ale niečo lepšie. Asi to bude Mutsy Nexo alebo BJCM.

jeny266
3. okt 2018

@deina Ahoj ,ja som kukala Nuna Tavo,len ma plastove kolesa :-/ To je nanic,inak je super priestranny,skladny.Podobne je Moon jet R,Valco..

rozinka11
18. jan 2019

@jeny266 dobry den, prave premyslam nad kupou nuna tavo, ma fakt plastove kolieska? Mne sa zdaju byt fajn. Aky ste si nakoniec vybrala? Dakujem pekne za radu

deina
autor
18. jan 2019

@rozinka11, bude to Nexo pravdepodobne, len čakám na nové (vo februári). Tavo sa akosi nedá vidieť naživo, v TT ho napr aj majú v ponuke, ale reálne v obchode nie, škoda. Kolesá má penove a vraj veľmi dobre odpružene. Ešte mi Quinny Nuž Flex padol do oka.

jankalukasova
18. jan 2019

@deina Mamas&Papas Armadillo. Ak má mať polohovateľnú rúčku tak verzia xt napr.... je to kočík, ktorý je priestranný, dá sa dať do lahu, má polohovanie nožičiek, veľkú striešku... a je perfektne skladný. Ja mám VW Up! a dostanem ho do kufra aj balíkom minerálky, prípadne menším nákupom. Okrem toho sa skladá jednou rukou.
Toto je obyčajný
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/9vhroq/...
Toto je otočný s nastaviteľnou rúškou:
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/scfmon/...
Inzeráty nie sú moje...
A tu je o ňom krátke video:

https://www.youtube.com/watch?v=tQITHLd2PIg
jankalukasova
18. jan 2019

@deina a uvezie 24kg... 🙂

jeny266
18. jan 2019

@deina Tak zelam dobry vyber 🙂 My sme nakoniec kupili Moon Jet R.

rozinka11
18. jan 2019

@jeny266 dobry vecer, mohla by som vas poprosit o rozmer sedacej casti plus noziciek a dlzku chrbta? Moc by nam to pomohlo, dakujem

rozinka11
18. jan 2019

@deina bude novy nexo? Teraz vo februari..neviete ake na nom budu zmeni? Lebo sa mi paci len terajsi nema okienko na strieske a to ja potrebujem. dakujem

deina
autor
18. jan 2019

@rozinka11, nič zvláštne, nejaké nové farby, trošku iné rúčky, to je všetko. 🙂

deina
autor
18. jan 2019

@jankalukasova, tie poznám a asi si ich aj pozriem, páčia sa mi v tej plum farbe. Len sa mi zdá, že i napriek polohovatelnej ručke sú nízke? A mm má takmer 2m.

jankalukasova
18. jan 2019

@deina fu... to neviem... ja mam to obycajne armadillo bez nastavitelneho madla. Aj muz ho odtlaci ale urcite by bolo lepsie polohovatelne... ale ak tam je maximalna vyska neviem. Len pri 2m to bude oriesok s akymkolvek kocikom. Ale bude fajn vysoky ale zas nebude vediet ine veci no.

jeny266
18. jan 2019

@rozinka11 Samozrejme 🙂 Nech sa paci 🙂 Mala ma inak 9 mesiacov a je v nim uplne stratena 😀 je uzasny,aj s fusakom uplne super v nom.
Chrbatik: 49x31(nozsie k sedadlu sa rozsiruje)
Sedadlo:
Sirka pri ritke(chrbatiku) 33 cm
Sirka pri nozickach :35
Hlbka sedenia:22cm
Polohovanie noziciek:
21,5 cm
Sirka 33 az dole do spodku zuzene docca 27 cm

rozinka11
18. jan 2019

@jeny266 dakujem, ste velmi zlata..vyzera super teda, pohodlny pre babo

deina
autor
19. jan 2019

@jankalukasova, skúšali sme dnes Nexo a výškovo super, aj vzhľad, asi fakt vezmeme ten.

jeny266
19. jan 2019

@rozinka11 Je uplne uzasny 🙂 Za mna teda 🙂

rozinka11
20. jan 2019

No ja stale este premyslam nad tou nuna tavo..stale porovnavam napr s mutsy nexo a rozdiel je minimalni az na to, ze nuna je asi lepsie vybavena, ma super odvetravanie so sietkou, okienko na strieske. Rozmer chrbtovej opierky rovnaky 33x48. Nuna ma vacsie kolesa, je sice tazsia o 2kg, ale unesie viac az do 22kg co nexo 15kg. Nuna ma kopu miesta od zadku az po vrch striesky 63cm..nexo som nenasla rozmer, nuna je po zlozeni vacsia, to ma trocha odradza...ale zase nexo nema okienko a ani sietove vetranie co je pre nas dolezite..keby aspon okienko mal..🤔

deina
autor
21. jan 2019

@rozinka11, áno, len je to risk objednať ju bez vyskúšania. A závisí i na tom ako ju budete používať. Ak na dlhšie prechadzky, brala by som Nunu. Ak už len tak kratšie (do auta, výlety), stačí Nexo. Ale veľmi rada by som ju videla naživo.

deina
autor
21. jan 2019

@rozinka11, ktovie, či Aladdin v Hlohovci ho nemajú...

rozinka11
21. jan 2019

@deinavlastne na oboje, aj na dlhe prechadzky aj na cestovanie, ja neviem mne pride celkom priestranny tento kocik, ale bolo by super ho vidiet nazivo..ale ja ho asi objednam vo februari z aladdinu, tam sme kupovali aj velku nunu..neviem ci sa tam da vidiet, ja ju ani tam neviem ist kuknut😐 ja by som ho chcela hlavne, ked uz bude sama behat a unavi sa nech si oddychne, popripade aj pospi..vela spi v kociku

deina
autor
22. jan 2019

@rozinka11, pozri sem: http://www.dailybabyfinds.com/2015/11/nuna-tavo..., sedí tam 3-ročné a ok, vraj akurát mu je zadná opierka.

deina
autor
22. jan 2019