Predškolská zrelosť

veronikadamianko
28. jan 2022

Ahojte mamulky neviete mi poradit ohladom tejto veci? Moje dieta malo odklad povinnej šk.dochadzky takze tento rok by uz proste mal ist do školy..dnes som dostala papier na testovanie šk.zrelosti je toto testovanie povinne? Musim ho dat otestovat? Minuly rok sme boli v sukr.centre na testovanie tento krat by som ho nechcela dat nikde ani v školke ani v sukrom.centre je mozne to odmietnut?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alienkami
29. jan 2022

To prvé vyšetrenie u klinickej psychologičky prebiehalo tak, že asistentky sa porozprávali jedna so mnou - anamnézu, druhá s dcérou a spísali poznámky, na základe ktorých pani dr. vypracovala správu. Malú dokopy nevidela a označila ju za rozmaznanú. Prístup k pacientovi ako k veci na bežiacom páse.
V CPPPaP som nič nespomínala len som vypísala žiadanku. Pani psychologička sa jej venovala vyše hodiny - keďže v polovici testu prestala spolupracovať, boli sme tam 2x (takže 2x hodina) a zrazu žiadne rozmaznané dieťa, ale dieťa so zvláštnosťami v správaní. Poslala nás k pedopsychiatrovi. Teraz riešime ADHD, Aspergerov syndróm a asistenciu do školy.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikadamianko
autor
29. jan 2022

@viestta 🤦 pekny vecer zelam

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tindal82
29. jan 2022

@viestta presne 👍👍👍👍