Čo robiť pri odmietaní UM mlieka u 3-mesačnej?

vikhinocka
25. máj 2019

Mamičky ja už som strašne zúfalá naozaj neviem co mam robiť dúfam ze mi tu niekto poradí mam 3 mesačne dieťa a od narodenia odmieta jest najprv som myslela ze preto ze mam malo mlieka tak som ju začala dokrmovat najprv bolo dobre ale potom prestala piť. Keď spinka a vstane tak vtedy vypije ale keď je hore napr. Hodinku a idem jej dat papať aby mohla ísť spinkať tak vieska a nechce ani ťahať začať no musím ju upokojiť a na rukách za stáleho chodenia nakŕmiť potom už do papa. Dávam jej každé 4 hodiny lebo som myslela ze nechce tak často každé 3 hodiny ale aj po 4 hodinách to je nechce ani fľašku chytiť mame skrytý reflux a pije Hipp AR ale mam pocit ze to nepomáha toto je 6 mlieko co mame lebo kým nám zistili skrytý reflux tak na nej striedali mlieka ci to nebude ABKM. Myslíte že je to tým refluxom? Niesu na to nejaké lieky ja sa až trasiem keď ju mam ísť krmit

malinajahoda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinajahoda
26. máj 2019

@shilla23 dakujem za 💟😉

shilla23
26. máj 2019
sasena891
26. máj 2019

@vikhinocka slintal áno ale my sme si najskôr mysleli že zúbky 😁...naivky😁 to sa postupne zlepšilo, len to odmietanie ostalo...

vikhinocka
autor
26. máj 2019

@sasena891 a psychicky si to zvládla? Mne dnes mala celý den preplakala a ja s nou spala asi 6 krát po 10 minút a zvyšný čas plakala a to som ju na tých 10min.uspavala 1hodinu

sasena891
27. máj 2019

@vikhinocka museli sme, nič sa nedalo robiť, ale vravím skúste ešte spraviť na gastre intolerancne testy aby ste si boli istí že nemá ešte niečo iné...psychicky to bolo náročné obdobie ale s mužom sme sa podporovali navzájom... akokoľvek zle sa ti to teraz zdá tak to prejde ver mi...a onedlho už len spomínať budete...nám sa to radikálne zlepšilo od toho pol roka kedy si privykol na prikrmy a jogurty...no ale medzitým sme boli aj v nemocnici lebo nepriberal..pokakana som bola z toho ale nakoniec to pomohlo, tam sme sa pokojne vyspali 😂lebo bol napapkany z infúzie..takže zvládne sa všetko čo sa musí lebo nie je to navždy...prejde to všetko 😉

vikhinocka
autor
27. máj 2019

@sasena891 ďakujem 😊

vikhinocka
autor
30. máj 2019

@malinajahoda mne povedali ze také vyšetrenie sa tak malým deťom nerobí a už mi tiež chrci a jest už len v spánku vy ako už vám to prešlo ci co zaberá na to jedenie mne furt len vravia ze mam vydržať že to prejde

vikhinocka
autor
30. máj 2019

@vikusjk túto fľašku Mam od zaciatku

vikhinocka
autor
30. máj 2019

@sasena891 alergie ma negatívne dakujem

malinajahoda
30. máj 2019

@vikhinocka aké vyšetrenie sa malým deťom nerobí? 🤔 Mojej malej sa to upravilo hneď na 1 kontrole po 3 mesiacoch. Tým myslím reflux. Co sa týkalo pitia mlieka, vždy to bola bieda. Nešťastná som bola. Co ja som sa mlieka navylievala. Keď sa zaviedli príkrmy, tak sa to zlepšilo. Pekne dcérka papá, ale stále je chuducka.

vikhinocka
autor
31. máj 2019

@malinajahoda fibroskopicke vyšetrenie sa vraj nerobí

malinajahoda
31. máj 2019

@vikhinocka naozaj? Zaujímavé. Mojej malej to robili, keď mala 5 týždňov, potom v 4 mesiacoch a v 7 mesiacoch. ORL ambulancia na Kramároch. Naposledy v septembri minulý rok.

vikhinocka
autor
31. máj 2019

@malinajahoda hej ale ma len nechcu poslať na vyššie pracovisko majú pocit ze to zvládnu ale dnes som tam bola ta ze ona trucuje že mám ju nechať samu v nemocnici že sa naučí jest tak uvidime

malinajahoda
31. máj 2019

@vikhinocka tak to áno. Vieš, my sme sa tam dostali na základe zástavy dýchania. Z gastra neposielaj len tak na takéto vyšetrenie. Nemajú dôvod vlastne.
Necháš ju samu v nemocnici? Preboha to snáď nie.

vikhinocka
autor
31. máj 2019

@malinajahoda veľmi nerada ale keď nebude iného východiská bude musieť povedala doktorka že take deti len bez matky aby si zvykli na režim a na to ze nemajú na výber robím tam tak snáď sa mi dobre o ňu postarajú ale zatiaľ na to nemyslím snáď sa tomu vyhneme

tanka2
1. jún 2019

darujem zaujem do spravy najlepsie z tt pekny den

sely17
6. dec 2019

Zdravím žienky. Ako ste dopadli? My máme rovnaké problémy. Malinka pomaly pribera keďže nechce veľa jest. Už sa nám dr vyhrážala nemocnicou. Na gastro sme chodili kvôli žltačke ktorej sme sa nemohli zbaviť. Na reflux nám budú robiť testy až keď bude mať 4 mesiace. Ide ma poraziť. Ako dr vie o tom ze reflux mame aj mame UM bebu na reflux ale každé kŕmenie je boj. Mala sa odvracia od fľašky. Začne plakať, chrcat. Pocit zúfalstva ma prepadá každý deň. Museli ste babulku nechať v tej nemocnici samu @vikhinocka?

shilla23
6. dec 2019

@sely17 davaj jest v spanku -polospanku hlavne.. v noci si davaj budiky aby sa najedla skor ako sa sama zobudi na hlad..

vikhinocka
autor
6. dec 2019

@sely17 ahoj no nakoniec áno bohužiaľ ale nebolo to nanič dobre ani im tam nejedla obidve sme len 2 dní a 2 noci preplakali dnes už má 9 mesiacov a stále mlieko odmieta pije ho pomenej a vobecvhlavne keď jej zuby idú ma len 7 aj niečo kg ale vraj je o to šikovnejšía ale musím povedať že je to lepšie s prikrmamy tie odmietne len málokedy

vikhinocka
autor
6. dec 2019

@sely17 so mňa v nemocke urobili histerku a ze mam si ísť dať persen a ukludnite sa nekomentujem toto ja už keď som mala ísť kŕmiť až som sa triasla od strachu ale ako vravím už je oveľa lepšie prejde uvidíš držím vám palce a veľa síl v boji

malinajahoda
6. dec 2019

@sely17 ja som malinkú musela v noci každé 3 hod kŕmiť. Veľmi málo papala a priberala.