Bude Billa prijímať zamestnancov?

manuela32
9. sep 2013

nebudu primat zamestnancou ? 🙂 🙂

cikyta
9. sep 2013

budu 🙂 🙂

stanislavao
9. sep 2013

kde chce robit osoba, co ani nevie po slovensky? pimat zamestnancou - jejda

anjelicek26
9. sep 2013

Ale mali by vediet pisat si myslim 😕

elise
9. sep 2013

ak mysliš tu na modrom konikovi napíš @admin 🙂

dai
9. sep 2013

naformuluj inak otazku inak sa tu zial stretnes len s vysmechom - kde hladas pracu, v akej oblasti mas vzdelanie etc. ... tato otazka zial nedava zmysel😉

libka1
9. sep 2013

kedze to dala do Mesiaca s Billou tak je jasne ze sa nepyta na Modreho konika ale na Billu 😔
naozaj si to napisala tak, ze skor zamestnavatela odradis... je mi jasne z toho odkial si ze asi SJ nebude Tvoja silna stranka...
nechapem co sa jej hned musite vysmievat... su aj oblasti na Slovensku kde v obchode bezne predavacky vedia lepšie maďarsky (moja skusenost zo Sturova...) a SJ az tak velmi k praci nepotrebuju 🙂

danulicek
9. sep 2013

keďže zakladateľka píše do témy "Mesiac s BILLA", tak asi myslí zamestnancov do Billy. To len na margo niektorých komentárov 🙂 A odpoveď: možno by bolo dobré si poslať životopis do Billy - oni ho zaradia do systému a keď budú prijímať, možno sa šťastie usmeje aj na teba 🙂

billa_martina
9. sep 2013

@manuela32, ak máš záujem pracovať u nás, pošli svôj životopis na: praca@billa.sk, alebo osobne navštív predajňu, v ktorej by si chcela pracovať a spýtaj sa priamo na predajni v kancelárii vedúceho danej predajne.

janka2273
9. sep 2013

Nie je nič ľahšie,ako si robiť z niekoho posmech a verejne ho zosmiešňovať ☹ 😠
A "stanislavao" ::: ked si chcete robiť srandu z hocikoho iného,bude vhodné naučiť sa aspoň správne opisovať 😕 😝

alka221
9. sep 2013

jaj, daktore by ste mali zacat aj premyslat skor ako nieco napisete :-P 😉 😉

denisocka
9. sep 2013

... svôj ... 🙂

tzeleny
10. sep 2013

Ja len drobnú otázku...
Kto poskytuje Bille zamestnancov? Asi neaka sprostredkovatelská firma, že?
Niekedy sa ni zdá, že neznalosť obchodu je výhodou...
Ja prácu nehladám, a v bille ? to by som uvažoval: byť nezamestnaný alebo pracovať v bille ???? - asi nezamestnaný
prečo? ten kolektív čo tam je, je hrúza... ked vidim ako sa neaká snaží s tovarom, ostatné sa prizerajú jej trápeniu...
Koletkív Billa, spolupracovníčke sa môže pomôcť, v zmluve určite nie je klauzula pozerajte ako sa trápi!
preto by som tam nechcel.. to by museli vymeniť celý team...
Sorry za pravdu...
😔

rheia27
10. sep 2013

@tzeleny zalezi od predajne 🙂 keby si videl u nas v jednote.....strach a hroza, dlhy rad do pol regala, tak som povedala panovi za mnou ze chodte do jednotky pokladne (sedela tam predavacka a citala si Novy cas) a moja pokladnicka sa ohradila ze ta druha tam oddychuje a ma pauzu.. 😀 no sila, bezne tam maju veci po zaruke, ked krajaju salamu ci syr o rukaviciach ani nechyrovali a vkuse fajcia pred predajnou....podobne veci

nepatri to sem, ale nedalo mi 🙂

anuskaaprazko
10. sep 2013

Este na vyske som mala jednu nocnu brigadu 12 hodinovu v Bille a odvtedy nikdy viac!!! To nebola brigada ale teror, neustale sekirovanie zo strany veduceho, ked som na chvilu zastala lebo prechadzal chlapik na tom umyvacom vozickua vyhybala som sa mu, bola som "zdrbana" ze co sa flakam ze ci nemam robotu... No neskutocne.