Prídete na Deň otvorených dverí v tanečnej akadémii Dansovia?

petermodrovsky
21. aug 2012

Zažíte tanec v náruči profi tanečníka a príďte na deň otvorených dverí do tanečnej akadémie Dansovia. Naše dvere pre vás otvoríme v sobotu 1.septembra 2012.

Prvých 40-tich, ktorí sa prihlasia do tejto témy pozývame na tanečný program a osobné stretnutie s Peťom Modrovským.

Na deň otvorených dverí môžete prísť aj s deťmi, aj pre ne máme pripravený program. 🙂

Jedna z vás, ktoré sa zúčastníte dňa otvorených dverí v Dansovii získa súkromné tanečné hodiny s Petrom Modrovským. Ako na to sa dozvete priamo tam. 🙂

Čo vás čaká? tanečný workshop pre maminy aj deti, vystúpenie profesionálnych tanečníkov, neformálne rozhovory s lektormi, kávička, pohodička… 🙂 Začíname o 10:00 na Základnej škole na Holickej 50 v Petržalke.

Srdečne vás pozývam,

Peter Modrovský

stipec26
21. aug 2012

ked sem nieco napisem, uz som prihlasena medzi zaujemkyne - a ako budem vediet, ze som medzi prvymi 40timi?
snad este budem 2v1 a budeme sa moct prist vytesit z tanca 😉 🙂

seva
21. aug 2012

taktiez sa hlasim spolu s dcerkou (bude mat 4 roky coskoro), zumbu tancuje uz rok, a vyhlasuje, ze ked vyrastie, bude tanecnica 😉

nairda
21. aug 2012

keby to bolo blizsie hned by som sla, jooj tie kilometre 😢 ale nech sa aspon Vam dobre tancuje a dufam ze raz sa aj nam podari zucastnit sa 🙂

radkatom
21. aug 2012

Aj my by sme radi prisli s 3 rocnym synom, velmi sa tesime 🙂

leur1808
22. aug 2012

aj ja by som si chcela trosku nozky viac rozhybat.. uz som dlho netancovala, ale nemam pamat na choreografiu, nevadi???😀

micinka251
22. aug 2012

jeeeej, aj my prídeme tancovať 🙂

jana23111
22. aug 2012

Milujem tanec a preto sa rada pridem pozriet. 🙂

bonaquaba
22. aug 2012

ajmy radi prideme

amalka421
22. aug 2012

rada, pridem, len skoda ze som tak daleko, a uz by som si letenku nestihla zabukovat 😀
Rada tancujem, stale som rada tancovala, chcela som chodit do tanecnej skoly, ale ako nahle prisli deti tak som to vzdala... No a teraz by som sa rada vratila k tomu, ale asi to nebude mozne iba kebyze mi deti podrastu. Moj syncek rad tancuje, aj brnka na gitare, a to ma len 3 roky... 😀
No skoda, ale je to vhodna prilezitost pre mamincky a nadane deticky co miluju tanec ako ja. A hlavne latino... 🙂
Pekny vecer 😉

viki75
22. aug 2012

😵

lucul
22. aug 2012

ak mi do toho nic nepride tak sme tam obe ako na koni 😀

maja112
23. aug 2012

No rada by som prišla, no neviem či nám to časovo vyjde keď nie sme z BA 🙂

jana
23. aug 2012

Ja by som prisla aj s maminou a synom, len neviem, date vediet, ze ci sme pozvani?

zeitka
23. aug 2012

Aj my by sme prišli 🙂

ajka82
23. aug 2012

Ak nam do toho nic nepride, radi by sme tiez prisli pozriet 🙂

bulinka27
25. aug 2012

no jasne, ze ta Peto pozname. v nasej rodine ma tanec nezastupitelne miesto, aj ked moj manzel je drevo a nasu svadbu odtancoval o dvoch krokoch 😎 ...rada by som prisla, ale v ten den oslavujeme prve narodeniny nasho maleho sibala 😒 ale, kedze tanec zboznujem rada by som prisla okuknut tanecne hodiny v tvojej skole....tak snad do skoreho videnia....a nech sa DOD vydari, co najlepsie!

elvi00
25. aug 2012

aj my by sme prisli 🙂

pink_lady
26. aug 2012

skoda, uz som asi 48. :( ale ak by sa niekto odhlasil 😀

jessicax
26. aug 2012

aj my by sme sa prisli pozriet 🙂

petermodrovsky
autor
27. aug 2012

Zo spravy nie je jasne ze ci prides, prides? Prosim potrvd! 🙂

@mbrazd @disala @andre36 @hajanka @miasimi @lili_a_mimi @malinkaja @nanulik @leur1808 @viki75 @pink_lady @maja112

Na Vás sa teším 🙂 Napiste mi do Internej posty, pocet, kolko vas dojde. 🙂

@anidid @maatuulka @patka6 @adus06 @prettybaby @modra1 @lenocka23 @tatiankam @tancata @mia114 @lucianna1312 @jankohrasko @nikuska265 @bluzka @zuzka38 @mmamca @stipec26 @seva @radkatom @micinka251 @jana23111 @bonaquaba @lucul @jana @zeitka @ajka82 @elvi00 @jessicax

karamel
27. aug 2012

Podla zaujmu o tanec by mal Peto otvorit Dansoviu na stadione 😀 😀 😀

bluzka
27. aug 2012

ak sa nic nestane, tak by sme prisli 4ks (aj s manzelom), aby som mala pomoc pri detoch...t.z. ak sa da prideme 2ks dospeli a 2ks deti 😀

leteku
27. aug 2012

Dá sa ešte prihlásiť, alebo už je plný stav? Moja Terezka síce tancuje ľudovky, ale rady by sme sa pozreli aj na vás 😉 .

lclangova
27. aug 2012

Aj ja by som dosla, maly 3 aj polrocny ten si rad zatancuje, ale co urobim s polrocnou dcerou??? :D

droby
27. aug 2012

radi by sme prisli kuk s 15m tanecnikom 🙂 denne sa k vam maly snazi dostat, kedze mu to nedovolim aspon vam prehadze kamienky pred vchodom 😀

andre36
28. aug 2012

@petermodrovsky bohuzial:( je to pre nas daleko...sme bryndziari🙂 z LM

hajanka
28. aug 2012

@petermodrovsky bohuzial, pre nas to je privelmi daleko ☹

adus06
28. aug 2012

@petermodrovsky zial nebude sa nam dat prist, manzel ide do prace 😢 😢 , ale urcite to dopadne skvele 😀 😀

456456
28. aug 2012

Vždy je to len západné Slovensko ☹

lenocka23
28. aug 2012

zial, my sa tiez z pracovnych dovodov nebudeme moct zucastnit.... nase "miesto" rada prenecham zaujemcom, ktori mozu prist... 😉