Súťaž: Vyhraj práčku SAMSUNG ECO bubble

samsung_silvia
10. máj 2012

V rámci kampane Mesiac s práčkou SAMSUNG sme pre vás pripravili túto zábavnú súťaž, v ktorej môžete vyhrať jednu z 3 práčiek Samsung WF1602WCC. Tu si ju môžete pozrieť zblízka, prípadne v akciovej cene aj kúpiť: http://bit.ly/ecobubblesamsung

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže práve ty a vyhrať?

1. Vytvor si album s názvom - Súťaž o práčku SAMSUNG (použi presne tento názov albumu)

2. Pri zverejňovaní zadaj viditeľnosť albumu - Pre všetkých

3. Ako prvú pridaj fotku s práčkou SAMSUNG, ktorú nájdeš na tomto odkaze (nedávajte malú fotku z tejto témy): https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_silv...

4. Do popisu fotografie vlož odkaz na stránku NAY ELEKTODOMu, kde sú informácie o práčke SAMSUNG ECO BUBBLE - www.bit.ly/ecobubblesamsung

5. Odkaz (url linku) na album pridaj do tejto témy. Tým sa zapojíš do súťaže.

6. Do albumu pridávaj zábavné fotky so zábavnými komentármi, z ktorých bude jasné, prečo potrebuješ novú práčku. Do vyhodnotenia súťaže musíš mať minimálne 7 fotografií. Úvodná fotka práčky sa nepočíta.

7. Vyhodnocovať vaše súťažné albumy bude team Samsungu každý štvrtok. Jednotlivých výhercov zverejní 17.5., 24.5. a 31.5. po 12:00 hodine v tejto téme a u nás vo fotoblogu samsung_silvia.

Prajeme vám príjemne súťaženie a kopec zábavy zo súťažných albumov.

Samsung Team

lienka.7
28. máj 2012

@michaelamaranesi
@samsung_silvia

ja zase rada umyvam riady, kedze iba vtedy mam dovolene spievat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale urcite by bola zaujimava sutaz napr. o chladnicku (ako som vcera obzerala v Nay, aj Samsung ma par modelov naaadhernych) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo trebars aj o kuchtu (tlakovy hrniec), ci ine supravy riadu 😀 😀 😀 😀
ja som zvedava, co vymyslite 😉 😉 😉 😉 😉

bianca
28. máj 2012

@lienka.7 ja by som neuveritelne brala prilezitost ziskat vysavac alebo chladnicku.Vsetko nam odhadza do nenavratna ☹

14erika14
28. máj 2012

@tosomja presne ja som ešte nikdy nič nevyhrala 😅 ale tak aspoň v tomto držím rekord 😀

mataharyy
28. máj 2012

@tosomja Tak to jsme dvě, proto jsem včera našla inzerát na pračku z druhé ruky, neb od soboty se u nás pere ručně... 😅

tosomja
29. máj 2012

@mataharyy asi aj ja začnem prať ručne, určite bude prádlo čistejšie, ako v tej našej práčke. Neviem prečo, ale zafarbuje mi biele na sivo 😖 Nič v nej nemám, boli nám ju opravovať, ale nič nenašli...

mataharyy
29. máj 2012

@tosomja Tak to ti fakt neporadím, ale kdyby jsi chtěla nahodit klínový řemen, jsem k službám 😀 Jináč nám teda držím oběma palce na ten čtvrtek 😉 😵

tosomja
29. máj 2012

@mataharyy aj ja ti držím prsty...aj všetkým, pretože jeden album je tu krajší ako druhý, veeeľká konkurencia 😅

varticek
29. máj 2012

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/varticek/alb...
Pri niektorých fotkách sa mi nevošiel text do popisu, tak pokračuje v komentári.

tillina
30. máj 2012

No uz sa to blizi posledny den zrebovania o pracku je uz zajtra tak mozno sa stastie usmeje aj nanas uvidime 🙂

viktoria12
31. máj 2012

@samsung_silvia dobry mozete pozriet album ci splna podmienky dakujem https://www.modrykonik.sk/fotoblog/viktoria12/a...

samsung_silvia
autor
31. máj 2012

@viktoria12 album je v podstate ok... len tak pre zaujimavost, ta foto s nohami pri pracke, to je vlastna?

viktoria12
31. máj 2012

@samsung_silvia ano ale mozem ju zmazat ak treba dam nejaku inu

huxy
31. máj 2012

@viktoria12 mna do toho fakt nic,ale ja som fotku s tymi istymi nohami,tou istou prackou,penou,i dverami nasla na nete 😀

@samsung_silvia

bianca
31. máj 2012

kto caka s nami na vyhodnotenie ? 😕 😨 😕

teress
31. máj 2012

my tiež🙂

majus246
31. máj 2012

@bianca aj ja 😉

lenadka
31. máj 2012

aj ja som plná napätia 😉

teress
31. máj 2012

@lenadka tento krat nas napínaju ako struny🙂)

majus246
31. máj 2012

@teress ja už asi pôjdem bo to čakanie je neznesiteľné nejdem sa dočkať 🙂

lenadka
31. máj 2012

@majus246 😀 idem dať spať menšiu a treba mi prať, ale to nemôžem čo ak?!? 😀 😀 😀 😀 😎 😀 😀 😀

ludka140281
31. máj 2012

juuuuj,to je den,len čo vidím spravu,či upozornenie,dostavam horučku 🙂 jjjuuuuj 😀

bianca
31. máj 2012

@ludka140281 aj ja :D malej som dala do ruky puding a ma ho az .... a ja preklikavam :D

ludka140281
31. máj 2012

@bianca len nech mi teraz nikto nemeria tlak 😀 ....ideš to prat v tej starej?...ved počkaj 🙂