Odporúčam dojčenskú vodu Lucka

mackah
8. sep 2011

Dojčenská voda Lucka je úplne super. Ja som ju pila počas tehotenstva a potom som s ňou pokračovala aj pri malom. Malému som s Luckou zarábala mliečko a aj ju pije. Je tak na ňu naučený, že nechce nič iné piť. Takže mi na Lucku len chvalospevy.

bianca
8. sep 2011

u nas je to podobne.Mala vyrastala na Lucke uz od prenatalneho vyvoja a po narodeni sme si so sebou vozili ohromne zasoby aj do zahranicia kde sme roky zili lebo nic nieje lepsie ako Lucka

bebe87
8. sep 2011

my ju pijeme obaja.. a ja uz od strednej skoly a nedam na nu dopustit... 😉

smarti
8. sep 2011

Práve dnes som kúpila celé veľké balenie. Dali sme si urobiť rozbor vody a zistili sme, že nevyhovuje pre mladšiu dcéru kvôli obsahu dusičnanov. Tak sme kúpili Lucku.

pattinka
8. sep 2011

Lucka, je super vynález 🙂 ... pila som ju celé tehotenstvo, a počas dojčenia mi iba a jedine Lucka podporovala tvorbu mliečka viac než čokoľvek iné a počas laktačnej krízy (mali sme ich dve) som mala fľašu Lucky vždy po ruky a za 24 hodín som ich vypila aj celé tri 😀 ... nielen chutila ale aj zachraňovala mliečko ... a tak sme sa dojčii do 2 rôčkov 😵 ĎAKUJEME za LUCKU 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pauli1
8. sep 2011

ja mám asi smolu, ale mna strašne z nej páli záha. síce som už vo vysokom štadiu tehotenstva a je pravda že ma palila zo vsetkého možného. no snád mi bude robiť dobre po porode 🙂

ewulka30
8. sep 2011

U nás je Lucka takisto číslo 1. Peťka pije vodu z pol litrovej fľaši Lucka. Kojíme sa a nechce žiadnu inú fľašu 🙂

bambola
8. sep 2011

my mame dobru vodu z vodovodu tak pijeme tu 🙂 mala nikdy inu nepila a aj vsetko jedlo jej robim z vodovodnej vody. keby ste vedeli ako tie vody nechavaju v hypermarketoch a inych skladiskach stat na slnku..... 😔

winona24
8. sep 2011

chjo.... ako čítam,tak je vás ešte veľa...aj ja som sa nechala oblbnúť reklamou....aj moja malá pila dojčenskú vodu...odkedy sme kúpili filtračnú kanvicu na vodu viem,že kupovanie balenej vody boli vyhodené peniaze.... 😔

a súhlas s @bambola ... 😉

raa2
8. sep 2011

A o co ide v tejto teme? robi sa Lucke reklama? moze sa to ??

zzzz128
8. sep 2011

Hej,presne...Všade sa prezentuje,že na väčšine Slovenska je voda z vodovodu úplne nezávadná.Tak prečo kupovať niečo v plastovej fľaši a za pardon,dosť nehorázne peniaze nato že je to iba voda? Náhodou na chlieb z tesca nechceš robiť reklamu?

bambola
8. sep 2011

@winona24 ja som myslela, ze ma tu zvozia pod ciernu zem a kolko suhlasov som dostala 😎

bambola
8. sep 2011

@raa2 zacina sa tyzden s vodou lucka , tak cakaj , ze nas o chvilku vyhodia admini 😀 😀

winona24
8. sep 2011

@bambola 😀 😀 😀 mno nechaj sa prekvapiť...možno si niekto "kopne"...ale však je to diskusia....takže názory sú rôzne.... 😉 😉

pochopím kupovanie balenej vody v prípade,že mi z vodovodu tečie nezávadná alebo nevyhovujúca voda...ale väčšina slovenska má vodu v dobrej kvalite.....tak načo??? 😉

trdielko149
8. sep 2011

ja výhradne súhlasím s @bambola balena voda ktorá stojí na slnku neviem koľko aj pod umelým svetlom určite nikdy nebude vhodná pre tehotné dojčiace maminy ani pre deťúrence ..skúste si prečítať s porozumením čo všetko obsahuje nehovoriac o tom že pokiaľ fľaša plastová stojí na slnku tak sa z plastu tvoria vo vode rakovinotvorné bunky ..takže mňaaam Lucka voda ... 😝
my sme od narodenia na vode z vodovodu je to oomnoho ekologickejšie,bio a zdravšie ...
to že ma vyhodia admini nech sa pááči veď radšej vyhoďme tie ktoré majú pravdu a nerobia reklamu 😀 😀

bambola
8. sep 2011

@trdielko149 presne to som tym statim na slnku chcela povedat ale nevedela som to tak pekne napisat 🙂 dakujem 😉

zrzulka
8. sep 2011

...ani my sme nikdy detiskam nedavali lucku a uz vobec v nej nepripravovali prikrmy... suhlasim s tym ze je zdravsia voda z vodovodu, ktoru davam bez vycitiek aj detom. ...mne osobne lucka ani nechuti, ked uz som si aj vodu v plaste kupila tak som preferovala inu znacku.

luciferkax
8. sep 2011

My máme vodovod, je to super vec,vodu mám vždy čerstvú v neobmedzenom množstve 😉 😉 😉 😉

kviann
8. sep 2011

@winona24 suhlasim, niet nad dobru vodu z vodovodu

bianca
8. sep 2011

voda z vodovodu je nezavadna ale tie 50 rocne trubky ktore natahali do panelakov este komunisti niesu v poriadku.Novorodencovi by som v zivote nedala vodu z vodovodu.Nech zije legionela

zivika
8. sep 2011

tiez sa pridavam k maminam, ktore pouzivaju vodu z vodovodu 🙂 je smutne, ze je tolko ludi a firiem, ktori sa chcu obohatit na tom, ze chceme dat nasim detom to najlepsie, vzdy si najdu nieco, co je zarucene najlepsie a nevyhnutne pre nase deti...

zrzulka
8. sep 2011

...zivika ale ved o tom je biznis.... 😉 na detoch sa najlepsie zaraba nezabudaj!!!!!

hannybunny
8. sep 2011

Ja som inu vodu počas tehotenstva a aj po nom pri prvom a tak isto pri druhom synčekovi ani neriešila...prislo mi nejak automatické siahnuť po Lucke a siaham po nej neustále a dodnes...
Stala sa súčasťou nášho života

zrzulka
8. sep 2011

@bianca ale ved novorodenec pije mm , ziadne ine tekutiny nie je potrebne davat 😉 novorodencovi by som prevarila vodu na priamu konzumaciu

zuzana17
8. sep 2011

Mne osobne voda Lucka veľmi chutí, som s ňou spokojná 🙂 Až na tú cenu!!! ☹

julianka777
8. sep 2011

my mame doma tu najlepsiu vodu 🙂 z vodovodu 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. sep 2011

ja davam vodu z vodovodu a od 3.mesiaca z nej robim aj UM, dovtedy som davala balenu vodu, ale keby som mala zase male dieta, tak davam hned od narodenia prevarenu z vodovodu, je to zdravsie

bianca
8. sep 2011

@zrzulka nie kazda zena ma to caste ze moze dojcit a to bol aj nas problem.Varom sa zabija a znehodnocuje vsetko a aj voda

lucka_sk
8. sep 2011

@pattinka To sa úžasne číta, myslím, že keď budú mať kolegovia v práci niekedy depku, vytlačím im Tvoj príspevok a prilepím na monitor 😀. Ďakujeme za podporu.

lucka_sk
8. sep 2011

Rada sa vyjadrím k téme vodovodnej vody. Toto je otázka, ktorú si musí vyriešiť každý sám. Pokiaľ mám istotu, že voda z vodovodu, ktorá mi doma tečie v kuchyni spĺňa limity dojčenskej vody, je absolútne v poriadku ju použiť pre bábätko. Lucka a iné balené dojčenské vody sú alternatívou v prípade, že mamina toto šťastie nemá. Obe strany chcú predsa to isté - dať svojim deťom to, čo považujú za najlepšie.

weverka11
8. sep 2011

@bianca
@lucka_sk dojčenie nieje "štastie" dojčenie je prirodzena vec, ktora bohužial koli marketingovym ťahom firem vyrabajucich um, flaše a dojčenske vody sa stáva niečim úžasnym, niečim nadpozemskym už asi... každy problem dojčiacej matky sa da zvladnuť, ale tie matky to nevedia... nemaju odkial..... kedže v telke hned na nich hučí reklama na UM, dojčensku vodu, alebo najkvalitnejšie antikolikove flaše... a vymažte ma