Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaše skúsenosti so štetcami ZOEVA

konik_testuje
14. mar 2016

Testujeme sadu 8 luxusných štetcov na každodenné líčenie tváre a očí z prvotriednych prírodných a syntetických vlákien. Sú to nielen veľmi kvalitne vyrobené štetce, ale určite sa aj stanú štýlovým doplnkom vášho líčiaceho stolíka. Každý štetec je totiž od hlavy po päty zahalený do metalického prevedenia ružového zlata. Nie sú to obyčajné štetce 🙂

Prečítajte si recenzie a skúsenosti našich používateliek! 🙂

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobkoch Zoeva, navštívte ich webovú stránku: http://www.makeupandmore.sk/

tajkazanova
30. mar 2016

Moja skúsenosť s Zoeva stetcami

Teda, môžem vyhlásiť, že lepšie stetce ako Zoeva neexistujú.Je jasné, že tu sa kvalita rovná cene. Hned pri nanášani make upu som videla, že mi štetec nezanecháva stopy po nanášaní ako iné štetce, tvár som mala pekne zjednotenú, čo sa nestávalo casto :D Pri mojom neprofesionálnom nanášani, taktiež pri nanášaní farby na líčka, tieňov či rúžu, včetky štetce sú skvelé jemnučké. Priateľ mi po namaľovaní povedal, že je vidno, že to je iné, vraj mam krajšiu tvár, ako ked som sa maľovala predtým, údajne to je prirodzenejšie 🙂

Tieto štetce majú len plusy, ako ako kvalita, výzor, jemnosť.

Po týzdni som žiadne mínusy nenašla (okrem toho, že ako mamička na materskej by som si nemohla dovolit kúpiť takúto sadu za 95 €) ale čo nie je minus, len podotknutie 🙂 Pre mna sú DOKONALÉ.

Preto ďakujem za výhru a možnosť testovať pre mna TOP štetce Zoeva.

drews_beauty
3. apr 2016

V prvom rade by som veľmi chcela poďakovať za možnosť testovať túto sadu, veľmi sa z toho teším 🙂

Rose Golden Luxury set v tretej edícii pozostáva z ôsmich štetcov, pričom 4 sú použiteľné najmä na pleťové íčenie a 4 na oči. Štetce prišli dôkladne zabalené v krásnej čiernej matnej krabičke spolu s taštičkou. Samotné štetce sú celé posadené do metalického obalu v odtieni ružového zlata, čo maximálne podčiarkuje luxus tejto sady. Set sa tak stane aj krásnym doplnkom toaletného stolíka. Na rukoväti je vygravírovaný ornamentový emblém RG, číslo a názov štetca a samozrejme logo Zoeva.Výhodou teda je, že sa názov zo štetca po čase nezotrie ako tomu býva pri niektorých iných štetcoch, kde je text na rúčku iba vytlačený.

Recenzia jednotlivých štetcov: http://drewsbeauty.blogspot.sk/2016/04/recenzia...

Sadu Rose Golden set vol.3 hodnotím veľmi pozitívne. Značka má dobré meno, takže som mala vysoké očakávania. Štetce sú kvalitne zhotovené, sú jemné a nepĺznu. Osobne mi pri niektorých typoch vadí ich ľahká váha či kĺzavá rúčka. Neviem zhodnotiť výdrž štetcov po niekoľkých umytiach, či držia rúčky stále pevne a či nestratia svoj tvar. Nemyslím si však, že ma v tomto sklamú, ako som spomínala vyššie, Zoevu poznám najmä z pozitívnych recenzi.
Sada stojí 95Eur čo činí necelých 12Eur za štetec (11,88Eur presne). Je teda oveľa výhodnejšia ako kúpa samotných štetcov, keďže tie na tvár bežne stoja okolo 16Eur za kus, tie na očné tiene sa však pohybujú za 10Eur za kus, takže sa tá cena v podstate vyváži. Plus v cene je aj krásna taštička 🙂

CELKOVÉ HODNOTENIE: 4/5

PLUSY
- vzhľad a celkové prevedenie
- kvalita štetín
- štetiny nepĺznu a dobre zachytávajú produkt
- rýchle čistenie

MÍNUSY
- ľahká váha štetcov (vysoko individuálne pri niektorých mi to nevadí, pri iných to vidím ako nevýhodu)
- šmykľavá rukoväť
- v sade mi chýba štetec na púder, vymenila by som ho buď za malý štetec na korektor alebo vejárik

lenka007lenka
4. apr 2016

Vďaka kampani Modrý koník testuje sa mi dostalo milej príležitosti otestovať úplnú novinku nemeckej značky ZOEVA - Rose Golden Luxury set vol.3.

Jedná sa o komplet ôsmych profesionálnych štetcov určených na každodenné a profesionálne líčenie zasadených do nádhernej farby ružového zlata. Štetce prišli zabalené jednotlivo a ukryté v štýlovej kozmetickej taške antracitovej farby s logom značky.
V úvode recenzie sa pokúsim zhrnúť svoju skúsenosť a prvé, druhé aj všetky dojmy z môjho týždňového testovania 🙂. Potom nasleduje časť, kde predstavím jednotlivé štetce s fotodokumentáciou ich postupného použitia a na záver pripájam výsledné líčenia, ktoré som dosiahla vďaka týmto ôsmym kamarátom.

Vždy som si myslela, že kozmetické štetce sú skôr rutinou kozmetických salónov, možno vrámci nejakých hygienických zásad a že sa človek má vždy spoliehať len sám na seba, na svoje prsty a klasické penové aplikátory. Akýkoľvek pokus o presadenie tejto novinky v mojom svete líčenia skončil katastrofou. Z mnohých problémov spomeniem možno len minutie priveľkého množstva produktov, zababrané balenia líčidiel a očné tiene poprášené po celej tvári, nevynímajúc veľmi slabý celkový efekt a sýtosť farby. ☹

Práve preto ma táto možnosť zaujala. Budú tieto štetce o niečom inom? Je to naozaj taký rozdiel kvalita vs. cena ? ÁNO ! Jedno veľké áno. Táto sada ma zaujala natoľko, že som spojazdnila svoj vlastný blog, ktorý zatiaľ zíva miernou prázdnotou, no čoskoro pribudnú mnohé recenzie, tutoriály a tipy pre Vás, nás všetky 🙂 http://www.beautybylenka.blogspot.sk

Pozitíva :
- jemnučké vlákna taklónu, čo je syntetický, prírodným štetinám podobný materiál
- materiál umožňuje aj to najjemnejšie nanášanie líčidiel
- špeciálne tvarované štetce na jednotlivé úkony pre jednoduchú manipuláciu
- balené jednotlivo a dodávané spolu s kozmetickou taštičkou
- efekt sýtych farieb bez opadávania púdrových produktov po tvári
- štýlové prevedenie
- bezproblémové čistenie

Negatíva :
- jediné negatívum, a teraz nech to znie akokoľvek hlúpo, bolo pre mňa tie krásne štetce zašpiniť make upom a farbami :D , lebo naozaj vyzerajú ako výstavný exponát do galérie moderného umenia 🙂

Záver : Môžem zhrnúť, že so spomínanou sadou som bola nadmieru spokojná. Moje líčenie dostalo úplne iný a nový rozmer. V tomto prípade kvalita a cena idú ruka v ruke a každej žene, ktorá sa rada líči, ktorá miluje estetiku odporúčam tieto profesionálne produkty. Ďakujem ešte raz @konik_testuje za takúto príležitosť, veľmi si to vážim a teším sa z toho. Ponúkam na záver recenziu jednotlivých štetcov, jednoduchší tutoriál líčenia s nimi a výsledné líčenia počas môjho testovania.

Vaša Lenka

ajkaaaa
4. apr 2016

Presne 23. marca 2016 sa mi vďaka Modrému koníkovi a testovacej výzve splnil jeden z mojich kozmetických snov. Dorazil balíček so štetcami Zoeva, konkrétne sadou ROSE GOLDEN LUXURY SET VOL. 3 (áno Vianoce môžete mať aj v marci 😀). Hneď na druhý deň som sa pustila do testovania.

V mojom článku presne popíšem, na ktoré časti tváre som počas líčenia štetce používala a každý štetec aj zrecenzujem. Súčasťou mojej recenzie sú aj fotografie. Na prvej koláži som nafotila jednotlivé štetce, na druhej ich použitie pri líčení.

Na fotografiách pod recenziou je už hotové líčenie, ktoré nosím na bežný deň a použité produkty v líčení. Priznám sa, že som sa dvakrát pokúsila aj o natočenie videa, no keďže inú kameru ako kameru v mobile nevlastním, kvalita videa bola dosť zlá, a tak som zostala len pri fotografiách.

103/DEFINED BUFFER
Štetec som použila na zapracovanie makeupu. Makeup pravidelne nanášam na pleť pomocou plochého štetca a následne zapracujem štetcom na makeup – v tomto prípade štetcom od Zoevy. Musím povedať, že v porovnaním s inými štetcami, ktoré vlastním, sa mi týmto štetcom zapracuváva makeup najlepšie. Má presne takú hustotu štetín, ktorá mi vyhovuje. Teda nie je ani riedky, ani príliš tuhý. Štetiny sú veľmi jemné, syntetické a samostatný pohyb po tvári je veľmi príjemný. Výsledkom je dokonale zapracovaný makeup. Naozaj tento štetec som si veľmi obľúbila.

142/CONCEALER BUFFER
Tento štetec používam zo všetkých najmenej. Zo začiatku som ho používala na zapracovanie korektoru pod očami a okolo nosa. No na tento účel mi najlepšie sedí beautyblender, takže som hľadala iný spôsob jeho využitia v líčení. A našla som – používam ho na nanesenie rozjasňovača do kútika oka a pod obočie. Inokedy ho zas využívam na nanesenie podkladovej bázy na očné viečka. Štetec ma rovnako jemné, syntetické štetiny ako predchádzajúci štetec.

114/ LUXE FACE FOCUS
Štetec jednoznačne využívam na zapudrovanie horšie dostupných miest na tvári, a to pod oči, kde zapudrujem korektor, alebo v okolí nosa. Je to štetec z prírodných veľmi kvalitných štetín a výsledok s nim je naozaj precízny.

109/FACE PAINT VEGAN
Tento typ štetca som si chcela už dlhšie kúpiť, a keďže taký nevlastním neviem ho porovnať. Každopádne je to druhý môj najobľúbenejší štetec zo sady. Využívam ho na kontúrovanie tváre – lícnych kostí, čela, brady a nosa. Priznám sa, že kontúrovanie mi ide asi zo všetkých postupov líčenia najhoršie, no vďaka tomuto štetcu som sa v kontúrovaní zlepšila 🙂. Štetec je výrazne menšej plochy ako som videla u ostatných štetcov tohto typu. Myslím však, že je o to precíznejší. Dokážete ním vytvoriť jemné línie, ktoré po otočenie štetín do zvislej polohy jemne rozmažete dostratena. Štetiny sú syntetické, jemnučké ako pri ostatných spomínaných štetcoch. Naozaj skvelý kontúrovací štetec, myslím, že vhodný aj pre začiatočníkov 🙂.

129/LUXE FAN
Zase jeden z mojich obľúbených štetcov. Jednoznačne ideálny na rozjasňovač. Aplikujem ním rozjasňovač nad lícne kosti a nos. Tento typ štetca ešte nemám, takže ma veľmi potešil. Jemnosť prírodných štetín je skvelá a naozaj ním nanesiete presne toľko rozjasňovača, koľko je treba. Určite to s ním nepreženiete.

228/LUXE CREASE
Výborný štetec na rozmazávanie tieňov v oblúku oka. Výsledok je precízny a vrelo ho odporúčam aj začiatočníkom. Tie z vás, ktoré majú rady smoky eyes si prídu na svoje. Ja ho používam na zvýraznenie očného oblúka tieňom svetlohnedej telovej farby. Štetec má kvalitné prírodné štetiny.

234/LUXE SMOKY SHADER
Štetec využívam na nanesenie tieňa na pohyblivé viečko. Musím povedať, že dobre sa ním tieň naberá i rozotiera. Pre mňa má tento štetec ideálnu veľkosť a sadne mi presne na viečko. Je z prírodných štetín a s tými, ktoré som doteraz vlastnila a používala na tento účel sa nedá porovnať.

317/WING LINER
Tento štetec z prírodných štetín mi znova prišiel vhod, pretože už nejaký čas si obočie líčim jedine gélovou farbou na obočie. Na to je vhodný presne tento typ štetca. Línie obočia sa ním kreslia ľahko a precízne.

Celkové zhrnutie:

Plusy:
vysoká kvalita štetín i celého vyhotovenia štetcov, predpokladám, že tieto štetce budú mať dlhú životnosť
kvalitné prepracovanie štetín, makeup sa nimi ľahko a precízne nanáša
neskutočne krásny dizajn, už len to, že vám stoja na kozmetickom stolíku je potešenie

Mínusy:
možno si niekto pomyslí, že preháňam, alebo klamem no ja čestne prehlasujem – ŽIADNE MÍNUSY tieto štetce pre mňa nemajú.... 🙂.

Na záver sa chcem Modrému koníkovi a firme Zoeva veľmi pekne poďakovať, že mi touto formou umožnili štetce, snáď najkvalitnejšie na našom trhu, otestovať. Naozaj veľká VĎAKA. 🙂

petulka00013
4. apr 2016

Chcela by som veľmi poďakovať za možnosť otestovať štetce ZOEVA.

Ako začať mala som týždeň na to aby som ich otestovala. Začala som testovať hned v ten deň ako prišli, no kto by odolal 🙂.

Ako už každý vie značke ZOEVA sa žiadne iné štetce, ktoré som doposiaľ používala nevyrovnajú. ZOEVA nie je len značka ale aj kvalita.

Prvý deň ako štetce dorazili som ich otvorila a prvý dojem, že waw vyskúšala som štetiny krásne držia nevypadávajú.

Začala som teda testovať po prvom nanesení korektoru som bola potešená krásne štetec priľahol všade kde to bolo potrebné. Ale najviac som bola zvedavá čo to urobí ak nanesiem make up nakoľko zo starými štetcami mi vždy ostali fľaky na ktoré som musela dávať pozor alebo mi vysušilo tvár tak, že ostali mi šupinky. Keď som naniesla make up zo štetcom ZOEVA ostala som v nemom úžase, žiaden fľaky ani žiadne šupinky krásna pleť.

Manželové slová po nalíčeni ako ma zbadal boli, že waw nevyzeráš umelo ale tak prirodzene ako by si ani citujem omietku nemala na sebe žartíky 🙂.

Na tieto štetce som žiadne mínusy nenašla.

Plusy:
- pekný vzhľad štetcov
- ľahučké čo mne vyhovuje
-štetinky držia nevypadávajú ani po vyčistení
- pre mňa TOP

Mínusy:

Pre mňa nie sú žiadne, naozaj sa oplatí investovať do týchto štetcov 🙂

Čo sa týka líčenia očí maximálna spokojnosť prikladam foto nalíčených očí 🙂
Pri líčení očí neopadavali mi tiene krásne držali a paradne sa dá pracovať s nimi.

Na záver štetce ZOEVA vážne môžem len a len odporučiť 🙂

nikollll
6. apr 2016

Dostala som možnosť otestovať štetce zn. Zoeva, za čo som veľmi vďačná.

Keď som balíček rozbalila a prešla po stetinkach rukou, vedela som, že budem spokojná. A ten dizajn... Skutočne Top. Hneď som ich musela ísť vyskúšať aj keď som už bola nalicena. Tak som sa odlicila a licila nanovo. Skutočne neporovnatelny pocit a výsledok. Maluje sa s nimi skvele. V porovnaní s ostatnými mojimi stetcami (mala som dva druhy sad - jedna kupovana v drogérii, druhá cez internet) je nanášanie makeupu úplne o niečom inom. Nakoľko sú stetiny jemne, husté a majú správnu dĺžku, makeup sa nanáša rovnomerne, nevynecha ani jednom miesto. Pleť vyzerá oveľa zjednotenejsie. Žiadne fľaky, vynechané miesta, makeup drží ako ma, vyzerá prirodzene a jemnosť tých stetin... Dostalo ma to. A nemusím riešiť a skúmať, kde mi koľko chĺpkov zostalo. Stetinky nevypadavaju 🙂 . Pred tým som si myslela, že je chyba v očných tienoch- na štetec sa mi chytali veľmi zle, aj nanášanie bolo komplikovane a zle. Farby nedrzali ako mali, nenaniesla som ich v takej kvalite a sýtosti ako som chcela. Ale bolo to v stetcoch. S týmito ten problém nemám. Farba na ne pekne prilne, super sa nanáša,drzi.

Pozitiva:
- kvalita stetin, ich dĺžka a hustota
- štetcov nie je ani malo, ani vela- sú tam všetky potrebne
- dobre sa držia v ruke, nakoľko sú hrubšie
- je k nim veľmi praktická taštička

Negativa:
-tam jedine cena, za ktorú sú dostupné.
No ja som si ich už toľko pokúpila - sady aj samostatne stetce, ze som mohla mať jedny a poriadne za to. Kvalita je kvalita.

Vsetky moje bývalé štetce išli ihneď bokom, takže s týmito som ja osobne veľmi spokojná a keby sa ma hodnotiť hviezdičkami, určite majú 5 za mňa. 🙂

Ďakujem za skúsenosť s nimi a odporúčam do nich investovať .🙂

lubinka20
7. apr 2016

V prvom rade sa chcem poďakovať za možnosť testovať sadu štetcov ZOEVA Rose Golden Luxury Set Vol. 3.

Rose Golden Luxury set v tretej edícii pozostáva z ôsmich štetcov, 4 sú použiteľné na pleť a 4 na oči. Štetce prišli zabalené v čiernej matnej krabici spolu s taštičkou.

Áno, hneď v deň, kedy mi ich doniesol kuriér, som sa pustila do testovania a bola som veľmi príjemné prekvapená. Prvé čo som zistila hneď, bola jemnosť štetín ako aj krásne sfarbená rukoväť do ružového zlatá.

Tak vám popíšem každý jeden štetec a aj na čo som ho používala:

103/DEFINED BUFFER
Štetec som použila na zapracovanie makeupu. Makeup som zatiaľ nanášala len prstami a toto sa nedá porovnať. Takto pekne zapracovaný makeup som ešte nikdy nemala. Má dobrú hustotu štetín. Štetiny sú veľmi jemné, syntetické.

142/CONCEALER BUFFER
Používam na zapracovanie korektoru pod očami a okolo nosa, ale používam ho aj na nanesenie rozjasňovača do kútika oka. Štetec má rovnako jemné, syntetické štetiny.

114/ LUXE FACE FOCUS
Štetec používam na zapudrovanie horšie dostupných miest na tvári. Zapudrovanie korektora, alebo okolie nosa. Je to štetec z prírodných veľmi kvalitných štetín.

109/FACE PAINT VEGÁN
Tento štetec používam na konturovanie tváre. S týmto štetcom ide konturovanie jedna radosť. Štetiny sú syntetické, jemné. Naozaj skvelý kontúrovací štetec, vhodný aj pre začiatočníkov.

129/LUXE FAN
Štetec jednoznačne super na rozjasňovač nad lícne kosti a nos. Má jemné prírodné štetiny.

228/LUXE CREASE
Tento štetec používam do záhybu oka na rozmazanie prechodou medzi tieňmi. Pracuje sa s ním výborne, blendenie má pekný finiš. Štetec má prírodné štetiny.

234/LUXE SMOKY SHADER
Štetec používam na nanesenie tieňov na pohyblivé viečko. Stále som si myslela, že mám zlé tiene, ale omyl, zlé boli tie lacné štetce, ktoré som používala. S týmto štetcom tiene neopadávajú, ale krásne priľnú na viečko. Je z prírodných jemných štetín.

317/WING LINER
Tento štetec používam na obočie ale aj na nanesenie gélovej linky. Pracuje sa s ním výborne.

Plusy:

-pekný vzhľad štetcov
-štetinky zatiaľ držia, uvidíme po oveľa dlhšom používaní

Mínusy:
-chyba mi štetec na nanášanie púdru

NA ZÁVER:
Do takej sady sa naozaj oplatí investovať, keďže pomer cena kvalita sa rovná 😉

alohim
9. apr 2016

Ružové zlato je vyslovene trendy záležitosť, nielen v móde a dizajne. Evokuje čistotu a luxus zároveň... prečo toto všetko neaplikovať na kozmetické produkty a štetce?

A práve ružové zlato v tej najkrajšej a najpraktickejšej podobe mi urobilo skvelú náladu, pretože som dostala cez toto milé modré mamičkovské fórum príležitosť otestovať tretiu edíciu štetcov Zoeva Rose Golden vol.3 Luxury Set, za čo veľmi ďakujem.

Ale poďme k veci, k týmto krásavcom... značka Zoeva pre mňa nie je ničím neznámym a práve moja prvá lepšia sada na oči bola od nej (staršia rada Eye Definition Set), je síce skvelá ale nebola by to Zoeva ak by dizajn a kvalitu spracovania neposunula časom na vyšší level - preto som postupom času dokúpila ich famózne paletky očných tieňov a jednu kontúrovaciu (úplne náhodne z rady Rose Golden vol.3 - aspoň mi bude ladiť k štetcom) a zopár jednotlivých štetcov z rady Luxe. Ale vždy som obdivovala tie dizajnové sady ako napr. Bamboo a Rose Golden... a tak som sa na testovanie veľmi tešila, pretože som si bola istá kvalitou a zároveň sa nevedela dočkať niečoho, čo bude priam žiariť a vynímať sa v mojej zbierke štetcov.

Prvé dojmy:

Došiel mi balíček, ktorého súčasťou bola krásna matná čierna krabička s kovovým nápisom Rose Golden a v nej nádherná taštička na štetce, ktorá sa dá v pohode použiť aj ako kabelka. A k tomu zápisník s dizajnom Rose Golden. Všetko pedantne zabalené a nádherne zladené. Darmo, Nemci... 🙂

Sada obsahuje 8 štetcov, z toho sú 4 určené na líčenie tváre a 4 na líčenie očí, niektoré sú z prírodných vlákien, iné z umelých. Cena sady je vyššia (95 EUR), ale ak si to rozrátate a pridáte k tomu taštičku, kvalitný materiál a dizajn štetcov, myslím si, že je adekvátna.

Či je táto sada dobre zostavená, sa rozpíšem nižšie ale prvý dojem bol takýto - dizajn a spracovanie štetcov ma priam ohromili, hebkosti štetcov sa nedá nič vyčítať, jemnunké a príjemné. Ale niektoré štetce na tvár sa mi zdali menšie, rúčky štetcov ľahké a šmykľavé, ale povedala som si, že nebudem hodnotiť na prvý dojem a všetko poriadne vyskúšam v praxi. Počas vyše týždňového testovania som skutočne nepoužívala iné štetce, čo mám doma a vždy som sa snažila vytvoriť kompletné líčenie len s týmito štetcami. Ako sa mi v tom darilo, sa dozviete ďalej.

Tak si teda prejdeme štetec po štetci:

103 / Defined Buffer

štetiny: prírodné + umelé
V porovnaní s obľúbenými štetcami iných značiek je menší a menej hustý. Dĺžka štetín je ako tak v norme, ale priemer štetca je menší akoby som si priala. Na zapracovanie makeupu preferujem hustejšie štetce s kratšími štetinami, ktoré skôr vyplnia plochu tváre aj sa s nimi lepšie pracuje. Povedala som si, že to bude fajn vec na krémové kontúrovanie, veď jeho tvar je na to predurčený a na viac ho nepoužijem, ale test nepustil a tak som si s ním poctivo robila aj podklad. Napriek rozpačitému prvému dojmu sa s ním podklad do pleti zapracuje skvele, ideálne ten tekutejšej konzistencie. Teda ak nemáte iný štetec na podklad, krásne sa aj s týmto nalíčite, no pre moje potreby mohol byť trošička hustejší a v priemere hrubší (102 Silk Finish alebo 104 Buffer by boli v tejto sade pre mňa lepšie).

109v / Face Paint

štetiny: umelé
Tu som sa veľmi potešila, pretože Zoeva 109 Face Paint som veľmi chcela už dávnejšie. Mám podobný štetec inej značky (viď. obr.), tak som bola zvedavá v čom sa líši. Štetec je z taklonu, čo je škoda, pretože preferujem púdrové kontúrovanie a na to sú lepšie štetce z prírodných štetín. Umelé štetiny sú vhodnejšie na krémové produkty.
Štetec je oveľa menší a redší ako štetec inej značky, tak je ideálny na presné kontúry ale tie sa už horšie roztieňujú. Teda v tomto sa mi darilo menej a lákalo ma na roztieňovanie použiť štetec inej značky s prírodnými štetinami. Čo však nemôžem tomuto štetcu vytknúť je to, že lepší štetec na kontúrovanie nosa ozaj nemám, je fakt precízny na takéto menšie plochy. Na púdrové kontúrovanie (ktoré je na denné líčenie prirodzenejšie a jednoduchšie) by som však prijala skôr verziu s prírodnými štetinkami.

114 / Luxe Face Focus

štetiny: prírodné + umelé
Ďalší štetec, ktorý som mala vo wishliste a potešila som sa mu. Mám veľmi rada takéto multifunkčné štetce z prírodných štetín. Dá sa ním zapudrovať očné okolie, nos, naniesť lícenka, bronzer i rozjasňovač. Má perfektný tvar a hustotu a pri mojom testovaní som ním najčastejšie zapúdrovala práve korektor v očnom okolí, čelo a nos - mám suchšiu pleť na lícach, tak púdrujem len tieto patrie. Nemám tomuto štetcu nič vytknúť, lebo sa stal mojim miláčikom. Zo štetcov na tvár z tejto sady je bezkonkurenčne najvydarenejší.

129/ Luxe Fan

štetiny: prírodné + umelé
Mrzí ma to, ale tomuto štetcu som aj napriek snahe a skúšaniu jeho funckií neprišla na chuť. Je určený na nanášanie rozjasňovača, čo sa nad lícne kosti a hranu nosa dá jemne a dobre naniesť, ale napr. pod obočie to tak precízne nejde. Skúšala som týmto štetcom nanášať aj lícenku, dá sa to, ale s inými štetcami to robím radšej. Tento štetec by som pokojne v tejto sade oželela a prijala napríklad 100 Luxe Face Finish alebo 096 Luxe Powder Veil. Tými sa dá naniesť oveľa lepšie lícenka a púder a predošlý Face Focus by som používala na rozjasňovač.

Štetce na tvár som si veru "podala", ale pri tých na oči už budem oveľa pozitívnejšia:

142 / Concealer Buffer

štetiny: umelé
Malý ale šikovný ;) Poslednú dobu síce na zapracovanie korektora pod očami používam hubku - beauty blender, ale aj týmto štetcom sa to pekné dá - v testovaní som ho používala práve len na toto. Je zaoblený, jemný, dá sa využiť aj na rozjasnenie miest pod obočím a vnútorného kútika, či na nanášanie krémových očných tieňov.

228 / Luxe Crease

štetiny: prírodné + umelé
Starý známy štetec, pretože ho mám už doma odskúšaný, ale v klasickej čiernej verzii. Rose Gold je však trochu menej huňatý, čo ma prekvapilo, ale nevadí to.
Čo na tomto štetce zbožňujem, že je jemne zašpicatený, teda krásne sa "vopchá" aj do ohybu na vpadnutejších viečkach. Tiene sa s ním krásne roztieňujú, ideálny na ohyb oka a jemné prechody. Obľúbený a nevyhnutný ;)

234 / Luxe Smoky Shader

štetiny: prírodné + umelé
Veľmi vhodne zvolený štetec, pretože sa dá použiť či už ako základný, ale aj na dymové líčenie či rozmazanie liniek. Nie je príliš hustý ani veľmi malý. Stal sa obľúbencom a nevyhnutnou súčasťou každodenného líčenia.

317 / Wing Liner

štetiny: umelé
Ďalší štetec, ktorý sa dá využiť rôzne - perfektný na nanášanie gélovej alebo krémovej očnej linky (urobí nádherný chvostík). Teda tie, ktoré si myslíte, že ste na linku ľavé, s týmto štetcom to pôjde ako po masle. Skvelý je aj na úpravu obočia, ktorá s ním bude rýchla a presná.

PLUSY:
- vysoko kvalitné spracovanie
- kvalitné materiály
- jemné a nepĺznuce štetiny
- nádherný dizajn
- označenie štetcov gravírovaním (nezmizne)

MÍNUSY:
- niektoré štetce nie sú v sade vhodne zvolené (chýba veľmi huňatejší štetec na púder, prípadne lícenku)
- niektoré štetce mohli byť väčšie a hustejšie (103, 109)
- horšia ergonómia, rúčky štetcov trochu kĺžu (mohli byť pogumované, čo by asi uškodilo dizajnu alebo gravírovaním zdrsnené - akoby popieskované, čo by naopak mohlo vyzerať zaujímavo)
- pre niekoho možno vysoká cena

Napriek menším negatívam hodnotím sadu ako veľmi kvalitnú a vydarenú. Ak si vás získala či už očami alebo srdcom, smelo do nej ;) Predsa štetcami od Zoeva sa nedá nič pokaziť a sú skvelou dlhodobou investíciou do krásy. A táto Rose Golden Vol.3 navyše skrášli váš toaletný stolík a určite pritiahne pohľady každého, kto ich uvidí.

Len s týmito štetcami som vytvorila jemné denné "rose golden" nahé líčenie (mimochodom "bronze nude look" je túto jar veľmi trendový), na kontúrovanie tváre je použitá paletka Rose Golden Blush Palette a na líčenie očí neutrálne tóny z paletky Zoeva Love is Story.

P.S.: O tom, že sú štetce hebučké a jemné nepochybuje ani môj malý šibal, ktorý ich pri rozbaľovaní musel vyskúšať ;)

Viac o Zoeva nájdete na mojom blogu: http://www.aurabeauty.eu

bastillka
10. apr 2016

Úplne náhodou a ako svetielko z jasného neba, ma postretlo šťastie zapojiť sa do súťaže a vyhrať svojou odpoveďou na otázku Prečo práve ja (?) .. Tou výhrou bola 8-dielna sada luxusných štetcov značky ZOEVA, presnejšie ZOEVA ROSE GOLDEN VOL.3 .

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/qNikA...

Sada obsahuje 8 štetcov:

- 103 Defined Buffer: štetec na tekutý make-up, okrúhly skosený štetec z taklonových vlákien.
Tento štetec sa mi veľmi páči. Pomocou neho som si nanášala BB Cream aj tekutý make-up. Najviac sa mi na ňom páči, že má skosenú hranu, takže som si vedela perfektne naniesť make-up aj pod oblasť očí a na očné viečko. Je príjemne jemný. V ruke sa mi nekĺzal, hoci jeho telo je lesklé.

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/hUZsd...

- 142 CONCEALER BUFFER: štetec na nanesenie korektoru. Super štetec na tekutý korektor. Je pomerne hustý, no zostáva stále jemný a skvelo sa ním zapracujem tekutý korektor pod očné okolie, okolie okolo nosa a iné nedokonalosti na tvári. Zároveň som si ním vedela krásne vyčistiť nalíčené obočie (zospodu a zhora).

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/sBDS4...

- 109 FACE PAINT VEGAN : kontúrovací štetec (vegánsky). Perfektný na tieňovanie. Po nanesení make-upu sa vrháme na kontúrovanie tváre - tmavými a svetlými odtieňmi sa hráme so svetlom a tmou na pleti 🙂 Svojimi hranami som si ním perfektne vedela "nahmatať" oblasť lícnych kostí a aplikovať tmavý tieň presne tam, kam má ísť.

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/6Wk3w...

- 114 LUXE FACE FOCUS: plochý zaoblený štetec vhodný na púdrové produkty. Veľmi jemný, vhodný na zapúdrovanie alebo použitie rozjasňovačov.
Tento štetec som začala najskôr používať len na nanesenie púdrového rozjasňovača (na lícne kosti, chrbát nosa, pod obočie, nad hornú peru), no neskôr som zistila, že ho najskôr môžem využiť ako štetec na zapúdrovanie očného viečka a oblasťou pod okom - precízne jemné púdrovanie a potom rozjasnenie. Hranatá špička sa dostane všade 🙂

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/OkOBI...

- 317 WING LINER: skosený štetec vhodný na nanášanie očnej linky.
Tento štetec by som viac využila ako len na tekutú očnú linku, ktorú vie vykresliť veľmi precízne. Takisto dobre si vie poradiť s farebným gélom alebo tieňom na obočí. Štetec je skosenú hranu a tvorí rovné línie. Nebála som sa s ním ani pri tvarovaní kontúr pier namiesto ceruzky.

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/ygpJW...

- 129 LUXE FAN: vejárový štetec na aplikáciu rozjasňovača alebo na oprášenie popadaných očných tieňov (na obrázku prvý zľava). Tento štetec som využila asi len 1x, nakoľko mi na rozjasňovanie plne postačuje práve 114tka (štetec vyššie). Štetec je veľmi jemnučký, priam hladká na tvári 🙂
Namiesto tohto štetca mohol byť radšej v sade štetec na lícenku alebo púder. Cena sady môže byť aj o 5 Eur drahšia, ale bola by kompletná..

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/ayGe4...

- 228 LUXE CREASE: stredne mäkky oválny štetec na vytieňovanie prechodov a pomocník pri zvýraznení oka.
Tak tento štetec ma dostal. Priznám sa, že presne takýto "blendovací" štetec som veľmi dlho zháňala - prechodový tieň sa nanášal skvele a tieňovanie išlo samo. Jediné mínus musím podotknúť - na to, že je veľmi jemný, ma sem-tam pri tieňovaní pichal (akoby nemal každú štetinku takú jemnú). Na štetci za takmer 11 € /ks by sa to nemalo stať, no môže to byť len zlý výrobný kus. Inak hodnotím štetec na výbornú!

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/nETdW...

- 234 LUXY SMOKEY SHADER: jemný štetec so zaoblenými hranami. Vhodný na nanášanie tieňov na celé očné viečko alebo len na stred. Taktiež na spodné viečko - základný štetec na očné tiene. Univerzálny štetec, ktorý som vyskúšala na sucho i na mokro. Očný tieň na štetec krásne priľne a na očné viečko ho doslova vtláčam. Pri nanesení na mokro štetec prestriekam fixačným sprejom a následne aplikujem očný tieň. Skvelý aj pri aplikácií na spodné viečko.

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/9NaX8...

Keďže sa v sade nenachádzal originálny štetec na lícenku, využila som štetec č.114 a ním naniesla púdrovú lícenku.

https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/132QF...

Po takmer 2 týždňovom skúšaní som štetce aj umývala. Bola som zvedavá ako to pôjde z tých bielych štetín. Bola som milo prekvapená, že antibakteriálne mydlo si s tým veľmi rýchlo poradilo a po líčídlách nezostala ani stopa..

Celá sada štetcov pôsobí veľmi luxusne. Štetce sa mi páčia a až na pár detailov by som ju hodnotila na 1. (hviezdička tam chýba za pichľavosť blendovacieho štetca a za to, že mi v sade chýba štetec na lícenku).

domincek
10. apr 2016

Moja skúsenosť so štetcami ZOEVA Rose Golden Vol.3

ZOEVA! Čo je to za značku?

Na začiatok, ZOEVA vznikla v roku 2008 a zakladateľkou je Zoe Boiko.
Názov značkz vznikol spojenim mena Zoe/ v gréčštine život/ a mena Eva/prvá žena/, číta sa to tak, ako sa to píše.
Ďalšie informácie si môžete prečítať na sranke http://www.makeupandmore.sk/www-zoeva-sk/eshop/...
Ja som dostala tu skvelú možnosť vyskúšať produkt od ZOEVY a to môžem smelo povedať, že priam ikonické štetce. Počúvam o nich z každej strany, tak som bola úprimne zvedavá, či sú skutočne tak skvelé ako ich takmer celý youtuberský svet ospevuje.

***
Prišla krásna škatuľka a v nej bola, bola, bola , bola....
Krásna sada štetcov "oblečenych" v ružovom zlate spolu s krásnou clutch-kou
v antracitovej farbe. Ako milý darček tam bol aj zapisník s logom ZOEVA. 🙂

Štetce boli v plastovom obale a každý bol samostatne zabalený vo ochrannom sáčiku a štetinky boli schované v pevnejšich obaloch. Musím veľmi pochválť, najme obaly, ktoré schovávaju štetinky. Je to veľmi praktické a na cestách to určite využije takmer každá z nás, takže aj ja som ci ich odložila.

Po odbalení som bola dlhú chvíľku v nemom úžase, ten dizajn je luxusný a dych vyrážajúci. Je to ako šperk medzi štetcami, až je škoda ich zašpiniť.

Sada obsahuje 8 štetcov určených na kompletný make-up. Štetce sú z prírodných aj syntetických vlasov. Rukoväte sú kovové/neviem konkrétne aký/vo farbách ružového zlata. Na každom štetci je číslo štetca, názov štetca , logo ZOEVA a názvu sady RG- Rose golden a aj samotný názov Rose Golden. Sú lahučké, čo nie je na škodu, pretože z môjho pohľadu nie je šanca tlačiť na pleť, ktorá si zaslúži jemné zaobchádzanie.

Sada je zložena z týchto štetcov:

ŠTETCE NA TVÁR:

*103 Defined Buffer : štetec na make-up

- štetinky- mix umlého a prírodného vlasu
Musím povedať, že tento štetec mi veľmi vyhovuje ma skvelý tvar, jediné čo by som možno trocha pozmenilaje aby bol troška vačši a tak zaberal vačšiu plochu tváre pri aplikácii make-upu. Na krémove a tekuté make-upy ako stvorený. Je mäkký a príjemný na dotyk. Chválim ho aj preto, lebo skvelo s ním nanesiem make-up, s ktorým som mala problém naniesť si ho na pleť.

* 109v Face Paint Vegan- štetec na kontúrovanie

- štetiny- umelý vlas
Štetec je jemný a príjemný. Ja ho však, aj napriek dnešnému trendu kontúrovania, veľmi nepoužívam. To je však len môj subjektívny názor. Ja by som tento štetec vymenila za štetec na púder.

* 114 Luxe Face Focus: štetec na jemné nanesenie highlighteru, lícenky

-štetiny- mix prírodného a umelého vlasu
Dlho som premýšľala, že si kúpim štetec tohto druhu. Je skvelý- jemný a citlivý pri nanášaní produktu, je nemožné prehnať to s highlighterom. Naozaj robí prirodzený efekt a je asi môj najobľúbenejší štetec z celej tejto sady. Niet, čo k nemu viac dodať.

* 129 Luxe Fan: štetec na highlighter a púder v okolí oči

-štetiny- mix prírodného a umelého vlasu
Ja osobne používam tento štetec na lícenku a vyhovuje mi v tomto smere, aj keď štandardne som používala iný tvar štetca. Inak tento štetec nevyužijem. Je jemný, ale na moje očné okolie nie dostatočne.

* 142 Concealer Buffer: štetec na korektor

-štetiny- umelý vlas
Tento štetec som využívala často. Je predcízny a všetky nedostatky zamaskuje korektorom skvelo. Vyhovuje mi aj jeho tvar aj hustota štetin. Priemer stetca taktiež dovoľuje použiť ho aj na menej dostupné miesta na pleti. Podľa mňa mu niet, čo vytknúť.

ŠTETCE NA OČI:

*228 Luxe Crease: štetec na blendovanie/zjemnenie prechodov medzi tienmi

-štetiny- mix prírodného a umelého vlasu
Mám niekoľko štetcov na blendovanie, ale tento medzi nimi vedie. Je jemnučký na dotyk, čo je pri takomto type štetcov dôležité. Ma výborný tvar, ktorý presne sadne do ohybu oka a skvelo rozblendi ostré prechody.
V prípade núdze sa s ním pokojne dá naniesť tieň na celé viečko. Za mňa super štetec.

* 234 Luxe Smoky Shader- na aplikácie a aj blednenie, na smokey eyes efekt líčenia očí

-štetiny- mix prírodného a umelého vlasu
Tento štetec som nutne potrebovala a ani som o tom predtým nevedela. Je super, česte môžem prehlásiť, že na aplikáciu očných tieňov si poradí raz dva. Mám krémové tiene, ktoré s inými štetacmi nasniesť nešli, takže som ich nanášala prstom. Poznáte to, potom sa chytíte čohokoľvek a všetko je upatlané. Stop! S týmto štetcom ich nanesiem hravo bez problémov a v takej intenzite akej chcem. Skvelo- skvelé. Dostane sa aj do záhybov, dokonca aj na nanesenie tieňov na dolne viečko. Za mna TOP!

* 317 Wing Liner: štetec na linku

-štetiny-umelý vlas
Na linky je perfektný. Dá sa s ním vykúzliť krásna tenká linka. Myslím, že aj začiatočníci by to s týmto štetcom hravo zvládli. V prípade núdze sa dá použiť aj na obočie, ale ako štetec na obočie ho nepoužívam, v tomto prípade je úzky a má dhlšie štetinky. Ja na obočie uprednostňujem kratšie štetinky a širší štetček.
Inak mu niet, čo vytknúť. Robiť s jeho pomocou linky je jedna báseň.

ZÁVER:

Jeden z hlavných domén štetcov vidím v nadhernom luxusnom dizajne a v kvalitnom vyhotovení štetcov.
Farebné prevedenie je pre mňa ako ženu dokonalé a navyše odtiene zlatej mám veľmi rada.
Príjemne mäkke a jemné štetiny. Myslím si že výsledný efekt líčenia je pre mňa viac ako uspokojujúci.
Prekvapilo ma aj to, že štetce sú ľahke a ich rozmer ich velkosťou štetín až po koniec rúčky.

Na cestovanie môže práve to ich veľkou výhodou, ale ani na bežné dni v tom nevidím handicap. Malá váha naopak nedovolí pritlačiť na pleť a prehnať to s líčidlami.

Veľmi sa mi páči, že na každom štetci je napísané ako sa volá a že je to na štetce vygravírované takže nie je možne aby sa nadpis stratil. V dizajne a možno aj v kvalite nemá podľa mňa nemá ZOEVA konkurentov.

O kvalite písať hádam už ani nemusím, myslím si, že Nemci
sú tým preslávený- predcíznosť a kvalita to je pre nich samozrejme.
Bonus je skvelá taštička, kde sa vojdu okrem štetcov aj potrebné líčidlá.
U niektorých štetcov by som prijala väčší priemer štetca. Konkrétne u štetca na make-up 103 Defined Buffer.
Ako som už písala vyššie prevedenia je luxusné, ale musím povedať, že je hladké, čo troška sposobuje, že štetce sa môžu klzať v ruke a taktiež sú náchylnejšie na "zacapkanie" od produktu. Neuberá im to však na funkčnosti a je to len taká maličkosť.
Jedna vec, čo mi však v tejto sade chýba je veľky štetec na púder.
Ďalšia vec je cena je primeraná kvalite a luxusu, týchto štetcov, ale ak chcete investovať do sady, je pre mnohé ženy dosť vysoká. Keď si to však rozrátam na drobné a mala by som si kúpiť každý štetec osobitne je primeraná a zodpovedá kvalite produktu - 95 eur.

Plusy:
* luxusný dizajn a kvalitné prevedenie
*dá sa s nimi spraviť kompletný make- up
*jemné štetiny
*clutch kabelka- kozmetická taštička
*na každom štetci je vytlačený nazov
*malá váha a "spratnosť"

Mínusy:
*u niektorých mi chýba vačší priemer plochy štetca
*chýba mi veľký štetec na púder
*klzkejšia rúčka štetca
*rúčky sa rýchlejšie"zapackajú"
*čiasočne cena, pretože veččšina žien si to dovoliť nemôže

Na záver musím povedať, že do štetcov sa oplatí investovať, pretože odrážajú skvelú kvalitu s luxusným dizajnom. Za mňa veľké áno, s istotou môžem povedať, že sa tato sada vydarila.

Chcem sa poďakovať tímu modrykonik.sk, že mi dali možnosť otestovať ZOEVA Rose Golden Vol.3 , taktiež aj ZOEVE, že vybrali práve nás mamičky, ktoré sme si mohli tento luxus okúsiť na vlastnej koži. Dúfam, že ak váhate nad štetcami, tak vám moja alebo aj ostatné recenzie pomôžu dobre sa rozhodnúť. Pretože, ak si ich kúpite rozhodne to nebude krok vedľa.

Krásny deň.

domincek

Tu začni písať odpoveď...

Odošli