Ako má vyzerať vchod do pošvy?

camaieu_9
19. apr 2013

Predtým než s tým pôjdem ku gynekológovi, chcela by som sa vás opýtať, či s tým máte niekto skúsenosti. Ak mám pravdu povedať, nepamätám sa, kedy som si naposledy obzerala vagínu v zrkadle, no dnes áno a všeimla som si takú vec, že okolo vchodu do pošvy mám akoby prstenec z takých nejakých akoby kožovitých lupienkov, nevyzerá to ako vredy ani nič podobné. Je to normálne? Čo to je?

Ďakujem.

zivika
19. apr 2013

@camaieu_9 no, musime sa snazit, lebo ty genia asi na svet neprivedies, ked mas 31 rokov a este ani nevies, ako vyzera zenske prirodzenie...

sisaha
19. apr 2013

@camaieu_9 slovne spojenie "sliepky, ktore sa nechali nabúchať čo najskôr aby boli zabezpečené" vo mne evokuje pocit, ze si chlap...

ifkael
19. apr 2013

@camaieu_9 daj fotku 😀

cerez
19. apr 2013

Dosť intímna otázka. Len neviem či správne adresovaná. Zrkadielko ti neodpovie, to len v rozprávke. Tu na fóre sa adekvátnej odpovede nedočkáš a úprimne, ja sama sa rehocem. Takže nič iné ti nezostáva, len ju ísť ukázať ku gynekológovi a sám zhodnotí, či je v poriadku. Ale vieš čo, aj keď sa ti "ona" teraz nepozdáva, ešte horšie na tom bude po pôrode. To ju už vôbec nespoznáš. 😀

vonicka
19. apr 2013

Najlepsie je, ze na najdebilnejsie otazky je pomaly najviac reakcii.

lencika
20. apr 2013

tato otazka mi vycarila usmev na tvary som sa pobavila

pipinka540
8. sep 2016

Ja sa pridam ja mam tiez taky pocit po porode ze to vsetko je dnuka ine... ja som si ju tiez vzivote nepozerala no ale teraz som mimo nevien ci to tak ma vyzerat ci nie... vsetko mam tak spadnute dole ci co?

veron_gregorova
22. feb 2017

@camaieu_9 Ahoj, mám podobný problém. Tiež neviem čo to vlastne je.. Či je to normálne, či som si to len predtým nevšimla.. Zistila si o čo ide?