Ako prekonať nespavosť?

tequelinka
28. mar 2022

Extrémne hluční susedia, kt. Neustále majú potrebu v noci nad vašou hlavou v spálni presúvať nábytok, skakat, vysávať upratovať o 2 ráno...niekoľkokrát dohováranie a polícia nepomohla. Odsťahovať sa ned.
V inej izbe sa spat nedá lebo v obývačke je chladnička ktorá tiež hučí a ďalší susedia z tej strany tiež hluční. To je byť len 1 plus 1... Spálňa je ale hotové peklo. Ako spat. Spím 4 hodiny denne lebo je tam hluk. Ja som na to senzitivna. Ale typy stuplov pomôžu na 100percent alebo som rozmýšľala aj nejako dať tam nejakú zvukovú izoláciu na vrchu?to sú susedia nad nami nevieme ako to ďalej riešiť . Bojím sa každej noci

savanna
28. mar 2022

A to co tam akoze po nociach robia?? No ja by som tam asi bola nastupena aj kazdy vecer a kludne by som s nimi narobila randal aj cez celu chodbu bez hanby. Niektori ludia nerozumeju slusnemu slovu, treba poriadne vynadat.

Podo mnou chlapik velky frajer, radio na plne pecky ako na diskoteke, basy mi duneli v obyvacke, na trikrat slusne dohovorit nepomohlo, tak som sa jedneho vecera nastvala a narobila mu nad hlavou taky buchot, ze odvtedy je ticho. Zatial - ak pusti zase basy, tak ja si zase zadupocem, popresuvam nabytky, pobucham mu po podlahach.
Ano, je to ako v ZDSke, ale inak sa s niektorymi jedincami neda. Ale uznavam, tu je aspon ta vyhoda, ze tento byva podo mnou. Ale aj hore minimalne krik mozes v kazdom pripade ist spravit, pokojne aj na viackrat.

zuzinapipina
28. mar 2022

@tequelinka a kedy oni spia? Ja by som zobrala metlu alebo co...a pekne ked spia, tam by som trieskala do plafonu az by oni nemohli spat a dlho...a aspon tyzden v kuse by som to robila

tequelinka
autor
29. mar 2022

Strašne ...oni akoby nespia alebo čo ja neviem..proste psychaci oní spia tak asi 5 6 hodín denne a to im stačí ja fakt neviem.. ale začínam amt toho plné zuby. Nemôžem spávať nevedia sa umravnit..polícia nepomohla takže už asi nič nepomôže. Len štuple kvalitné a odhlucnit to

saemi
29. mar 2022

@tequelinka vieš čo ja som na tom tak isto... susedovci vedľa aj nad total retardi..
stále buchot, trepot, ako keby niečo presúvali, stoličky ťahajú, perinákom trieskajú, hučia no des...
môj muž povie že mi všetko vadí, ale vadí, lebo človek chce mať aspoň po 22h kľud...
ja spím len so štupľami v ušiach...
takže presne viem čo prežívaš

saemi
29. mar 2022

@tequelinka používam štuple Quies voskové tie sú super

saemi
29. mar 2022

nad nami suseda mi povie že žijeme v činžaku treba sa prispôsobiť, ale svätica veľká, keď niekto jej niečo tak jej všetko vadí... a vedľa sused to je ožran, ten ani nevie čo robí v noci, keď všetko padá na dlažbu..
a to mi ešte máme spáľňu nad vchodom, takže dvere trieskajú, autá z parkoviska, každý pokec pod oknami...
mysleli sme že budeme tento rok stavať, pozemok máme ale ceny všetkého sú neskutočné, na všetko sa dlho čaká takže to nevidím ružovo...

kiwi3
29. mar 2022

okrem stuplov radim nejaku kvalitnu masku na oci, pomaha to s tvorbou melatoninu. fakt odporucam. nad nami byva babka, ktora ma prehodeny rezim, cize celu noc ide telka, radio, niekedy sa aj upratuje, klepu rezne a ani stuple nepouzivam.

tequelinka
autor
30. mar 2022

@kiwi3 preboha...psycho ľudia !!! Presne u nás..

@saemi presne..nad vchodom anooo bývame...každý trepe s s dverami autá všetko stavba vedľa..:(no psycho...áno presúvajú sa na stoličky nábytku upratuje sa ..to v živote nemáme pokojnú noc ..stále niekto nieco robí a všetko počujem ja spim tak 4hodky denne ide ma poraziť..z toho

tequelinka
autor
30. mar 2022

A tí ľudia úplní psychaci .telka v noci naplno..všetko im padá..upratujú v noci..chodia trepu s dverami..ja chcem mať po 23 kľud do rána ale to nehrozí :((idem sa zbalznit neviem už aké stuple mám kúpiť ja cez všetky to počujem...a decká tak ráno o 6 začnú dupat a kričať že sa mi posteľ otriasa bez preháňania...hrôza

saemi
30. mar 2022

@tequelinka no takze mame uplne presne to iste..
Uz si hovorim ze co to znamena spat 🙈