Ako pribrať po hnačke?

eli263
7. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte včera do rána ma 2 krát prehnalo a vidím na sebe na bruchu že ho mám menšie môže byť že by som z toho trošku schudla? Ale včera som už jedla normálne lebo som si dala tabletku na hnačku hneď ako ma začalo tak to prestalo ako mám teraz pribrať naspäť lebo sa trochu bojím jesť ako predtým čo ak. Nevážim sa len potom mám z toho depku

anjelicek26
7. nov 2023

Podla tem, ktore tu zakladas, potrebujes nutne psychologa. A je uplne jedno, ci sa vazis, ci "pozorujes" velkost brucha kazdy jeden den, vychadza to zajedno. Prestan riesit chobotiny, nerobi ti to dobre a je uplne irelevantne, kolko vazis, ale totalne, pokial to nejde to kritickej podvahy ci morbidnej obezity... nauc sa mat sama sebu rada...

zenulkaaa
7. nov 2023

2krat prehnalo? A čo si prosím Ťa schudla hneď 5 kíl z toho??
Veď to je nič, to ani neni hnačka, proste Ťa prehnalo, určite si z toho zasadne neschudla. A keď si aj schudla , tak čo?? Časom priberies
Nepreháňaj, jedz ako ti chuti a nerieš vahu pri takejto sprostosti doslova. 🤦🏼‍♀️

lelelienka
7. nov 2023

😂 Sorry, ale ked clovek ide na wc, zvykne mu splasnut brucho. Z 2x prehnania nemozes nijako schudnut, proste mas len “prazdny system”. Neries, ked sa budes citit ze uz zvladnes normalne sa najest, tak sa najedz a vybavena vec.

janinah
7. nov 2023

@anjelicek26 nie je tu taká sama čo si všímam...otázka je či je to vec inteligencie psychiky naivity.hypochondrie.nudy....
Mne je ľúto.ze podobne mladé ženy nemajú spriaznenú dušu na pokec.ziadnu poriadnu kamarátku.sestru.nikoho....
Autorke aj škoda písať.bud sama pochopí kde je sever alebo sa v Tom svojom bludnom kruhu bude zamotávať až sa dopracuje k pravidelným návštevám psychiatra.Velkou škodou bude.ze jej pri Tom budú unikát najlepšie roky mladosti.

mamina7070
7. nov 2023

@janinah ja lutujem len jej rodinu najma ak ma deti to su tie obete tejto situacie

eli263
autor
7. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@mamina7070 ty nemáš čo ľutovať moju rodinu tak láskavo sa zdrz komentára tomu sa hovorí inteligencia