Brazilian blowout - brazílsky keratín a vaše skúsenosti

hajanka
12. dec 2012

Uvazujem o tejto kure na vlasy, reklamne info mam ako-tak nastudovane, mate niektora osobne skusenosti pozitivne, ci negativne, s ktorymi by ste sa chceli podelit? 🙂
Mate niekto skusenosti konkretne s Cocochoco brazilskym keratinom bez formaldehydu? Pripadne ake ine pripravky? Samozrejme odborne aplikovane v salone. Dakujem.
ps: foto pred a po kure su vitane

deximix
12. jún 2013

@hajanka 0,03 je menej ako 0,2 !

deximix
12. jún 2013

@keira aj mna by zaujímali nové skúsenosti....zajtra mi príde prípravok od cocochoco a kupili sme si spoločne so sestrou, ona má dlhé huste a ja krátke redšie a hroooozne zničené, budeme si ich robiť navzájom , 😅 😅 😅

michaela2992
12. júl 2013

Ja som vyučená kaderníčka a nedávno som si na svoje vlasy sama aplikovala brazilsky keratin, mám ich perfektne, moje uplne zničene a rozštiepene končeky su minulosťou, 😉

milosjanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pentelka
22. aug 2013

@michaela2992 a aku znacku si pouzila???

sawa
30. okt 2013

ahojte.....ma niekto skusenosti s BK v Ziline, odporuci mi niekto kadernicky salon v Ziline?
dakujem

eliiiie
15. dec 2013

Ja som na tejto kúre bola pred dvoma týždňami a toľko chvál na moje vlasy som v živote nepočula! určite odporúčam každému...ale zrejme je pravda že máloktorá kaderníčka to vie urobiť dobre a používa kvalitné prípravky.Vlasy som si už umyla 3x a mám ich stále rovné, jemnučné lesklé a vyzerajú úplne zdravo a to som si ich žehlila pravidelne 5 rokov!! a boli dosť kučeravé 🙂 tiež som mala obavy zo zlých recenzii ale nebojte sa toho. Výhodou tiež je že teraz si vlasy nemusím pol hodinu upravovať. Ak by niekto mal nejaké otázky napíšte mi na mail michaela.donathova@centrum.sk určite vám poradím,odpoviem na otázky ohľadom keratínu alebo rovno dám kontakt na kaderníčku ktorá mi to robila...A ešte táto kúra ma vyšla 63 euro mám vlasy po lopatky cca 😉

aknaj21
9. jan 2014

Aj ja poprosim spravu o tej skusenosti 🙂 dakujem a aj cenu .)

aknaj21
9. jan 2014

deximix : To ste si kupili keratina vyzehlite si to doma obycajnou zehlickou alebo mate na to nejaku specialnu ?

simkaaaa
11. jan 2014

@aknaj21 To je len maska 🙂 Toto je keratín http://www.cocochocokeratin.sk/http/www-cococho...

aknaj21
12. jan 2014

aha dakujem pekne 🙂 takze je to dobre vsak ? a aj si to zazehlujes ? s normalnou obycajnou zehlickou ?

lia2561998
10. feb 2014

Toto su moje vlády po aplikácii tak že odporúčam.

trinity333
4. mar 2014

@lia2561998 ešte držia tie vlasky aj teraz takto??? ak sa smiem spýtať, zajtra sa na to chystám

nika32zv
9. apr 2014

Nestiahol Vám keratín farbu? Ja vyzerám ako kura a to mi robila kaderníčka. Vlasy sú hladučké ale tá farba

zuzana1331
13. apr 2014

@sawa ahoj,nasla si niekoho dobreho v Za?

milosjanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diana1441
3. jún 2014

Neodporucam Vam keratin, kadernicka mi ho dobre aplikovala, no napriek tomu, vlasy mi elektrizuju, velmi jemne, suche a lamu sa... hned som nechala skratit 10 cm z dlzky a uz musim zas skocit na strihanie. Katastrofa...

diana1441
3. jún 2014

A baby, prve dva tyzdne som mala tiez pekne, hladke a ziarive vlasy.

diana1441
3. jún 2014

Neodporucam Vam keratin, kadernicka mi ho dobre aplikovala, no napriek tomu, vlasy mi elektrizuju, velmi jemne, suche a lamu sa... hned som nechala skratit 10 cm z dlzky a uz musim zas skocit na strihanie. Katastrofa...

simkaaaa
7. jún 2014

@diana1441 a kde ti ho aplikovali? Všetko závisí od značky keratínu ktorý ti bol aplikovaný na vlasy 😉

diana1441
9. jún 2014

@simkaaaa v Salone IX. v Bratislave

viva13
2. júl 2014

Ahoj, prosím neviete mi poradiť, kde v Nitre robia brazílsky kreatín za nízke ceny a kvalitne? Viem o Galante ale to mám od ruky, dakujem

kristy_bk
28. júl 2014

Ahojte,
chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s brazílskym keratínom. Mám veľmi zničené kučeravé vlasy -žehlička, blond farba, preto som sa rozhodla vyskúšať to. Dávala som si to robiť v kaderníctve v BA(kúpila som si cez zľavomat) za 40eur. Po aplikácii keratínu som mala vlasy veľmi jemné a vyzerali naozaj zdravo. po 3 dňoch, keď som si ich umyla, čakala som že mi to vlasy veľmi nevyrovná pretože ich mám naozaj moc kučeravé, ale bola som fakt prekvapená pretože aj kaderníčka mi hovorila že nemám čakať veľké vyrovnanie. Teraz mi stačí vlasy vyfénovať a mám ich také ako keď som si ich žehlila, vôbec nie sú krepovité a na dotyk sú veľmi hladké. Takže ODPORÚČAM skúsiť to, samozrejme v certifikovaných kaderníctvach, pretože niekto zaplatí aj 100-200eur za nesprávnu aplikáciu keratínu a potom vlasy ťažko zachraňovať. Kaderníčka používala značku Cocochoco. Vlasy by mali vydržať cca 3 mesiace, ale v prípade že používate bezsulfátový šampón, ktorý sa dá objednať na internete alebo priamo v kaderníctve. Obyčajné šampóny z obchodu vraj skracujú účinok keratínu, pretože obsahujú alkohol. Tiež som dlho váhala či si to dať,keďže som s tým nemala žiadne skúsenosti ale bola som fakt spokojná a určite to budem opakovať znova 🙂

palgj
7. aug 2014

@kristy_bk Ahoj, kde si bola na keratín, uvažujem nad tým, len by som potrebovala dobrú kaderníčku, ktorá nepodvádza a urobí to na 100 %

kristy_bk
13. aug 2014

@palgj bola som v kadernictve The Diamond v Ba-Karlovej Vsi

dajenka11
23. aug 2014

@milosjanka Ahoj, prosim ta kde a ten salon nachadza Christie beauty v ke ??? a ten keratin maju tam, alebo si si ho objedla a doniesla nech ti to len zazehlia ? a este otazocka kolko ta to stalo ? dakujem za odpoved 🙂 pekny vecer 🙂

daniela1401
23. aug 2014

@kristy_bk aj ja sa tam chystam, ale chcela by som ich vymaknut na zlave dna nakolko mam polmetrove haro.. nevies ci nechystaju akciu? Vdakaa

milosjanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristy_bk
26. aug 2014

@daniela1401 neviem ani ja ale čo som videla tak to mávajú dosť často..ja tiež na to čakám a keď bude, kúpim si 🙂