Čo je dobré na zlepšenie zraku?

tomastomas1
7. sep 2022

Ahojte nedávno som bol u lekára a zistil som ze tie malé písmenka neviem prečítať inak nemám problém vôbec v bežnom živote aj do diaľky vidím super len keď som u doktora prekryl to oko vtedy som mal problém na tie malé písmena moja otázka je sú nejaké cviky alebo niečo ako by sa to dalo zlepšiť okrem okuliarov ?

stanulienkat
25. feb 2024

@lesana864 ja nie som ocna sestra. Neviem co splietas...

lesana864
25. feb 2024

@stanulienkat pardon, to patrilo paničke vyššie. Nič to ale nemá i na Tom že si z toho vieš niečo vziať aj ty, keďže vaše názory sa stotožňuju ;)

lesana864
25. feb 2024

@taktotedanie ja som v ňom aspoň stála narozdiel od teba 🤷🏼‍♀️

stanulienkat
25. feb 2024

@lesana864 Ty si teda fakt úplne mimo. Podľa tvojich reakcií aj v iných diskusiach. Presne som sa trafila-absolútny žráč hoaxov, dezinformácii a neočkovania. Človek, čo radšej verí šarlatánom ako študovaným inteligentným ľuďom. Predpokladám, že si bola tiež informovaný virológ počas koridu.

lesana864
25. feb 2024

@stanulienkat verím lekárom ktorý za to stoja, tých veľa nieje, jedného spomínam a ty sa mu vysmievaš. Nie radovym "mudrcom" ktorých štúdium skončilo školou. Nemusíš mať obavy, tí šarlatáni dokázali viac ako tí kovidoodbornici pichači čo by najradšej rozhodovali za iných ;) s pozdravom dezolat zo záhrobia ( už som totižto podľa tých "odborníkov" ktorým verí väčšina mentalnych atlétov vďaka kovidu mrtva, a podľa iných už 5 rokov na vozíčku 🤣🤣🤣🤣) iba žeby nemali zasa pravdu 🤷🏼‍♀️🤔🤣 nezmeškaj ďalšiu dávku, vďaka nám ich máte dosť ❤️

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 mala som dioptrie -10 a aj keby som sa poskladala a ocne svaly cvicila s cinkami🤣 h**** by mi to pomohlo.
normalne som nosila sosovky, potom operacia a vidim ako ostriez, aj bez pochybnych sarlatanskych “cvikov”

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 a ked rozdavas tieto svoje “mudrosti”, tak by si mala vediet, ze tento Bates sa opiera o teoriu, ze problemy s ocami su sposobene stresom a napatim v ociach🤣 ale ked je raz ocna bulva v zlom tvare a obraz sa na sietnici nezaostruje tam, kde ma, tak su vsetky cviky nanic, kedze je to problem anatomie oka a nie “stresu a napatia v oku”🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😅

lesana864
25. feb 2024

@zuzuliennka1 to čo píšeš dokazuje len to že túto metódu neovládaš ani zo štvrtiny a nemáš predstavu o tom ako telo funguje, takže je jasné že ti to zmysel nedáva. To že si to nedokázala ty, neznamená že to nedokáže nikto - to je ten tvoj problém. Samozrejme žeby ego netrpelo potrebuješ niekoho vysmiať, bez ohľadu na čokoľvek. Čo si tu tým dokázala? Absolútne nič. Že jediné čo ti ide je stalkovať ľudí a trepať blbosti, že ti nejde čítanie a čítanie s porozumením už vôbec. Osobne poznám 2 ľudí, ktorí mali - dioptrie, a nepotrebovali operáciu na to aby mali Orli zrak.jwdna sa z toho dostala batesovou metódou , a druhá tým že "zložila okuliare" .Takže ja sa opieram o fakty, podložené
štúdia toho velice nevzdelaneho očného chirurga a reálne výsledky nie o vlastnú neschopnosť ;)

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 dobre moja, toto fakt nie 🙂 trepes dve na tri. Ja nikoho nestalkujem🤣 ty mas ocividne nejaky problem sama so sebou a svojimi bludmi. Zi si v tejto rozpravocke aj dalej, pekny den

lesana864
25. feb 2024

@zuzuliennka1 poslednýkrát, neposudzuj ľudí podľa seba ;) toľko o Tom probléme hovoríš, že je zjavné že si uvedomuješ ako si na Tom zle. Držím palce, aby si sa z toho raz dva dostala 🤞🏻

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 nechcela si uz koncit? take cosi si pisala 🤣 posudzujes tu jedine ty, my vsetci sme mimo a ty si lietadlo, aj so svojimi “metodami” a studovani lekari su “nic”🤣🤦🏼‍♀️ paneboze…
a radsej prosim ta uz nic nesplietaj, aby si sa v tom nezamotala, “pani odbornicka”

lesana864
25. feb 2024

@zuzuliennka1 píšem že čítanie a čítanie s porozumenim ti robí problém , rozumiem že ti nejde do hlavy že študovany lekár dokonca uznávany prišiel s touto metodou, čo si to on dovolil( jasné že pre teba je to tvoje spomínané nič) . lebo Slováci sú takto raz vedení od mala, všetko čo ide mimo natlačených kalerabov je šarlatánstvo, hoax a podobne a jasné ,nezabudnime na dezolatov čo to širia :D 🤷🏼‍♀️ neeevadi že je to podložené štúdiami, neeevadi že existujú ľudia ktorým to pomohlo, predsa naši sk lekári sú topka , hotové vedecké nebo, a taká topka že odoperuju zdravú nohu skôr ako chorú :D no čo už s tebou ty helikoptérka 🙂
Ak by si mala rozum ako sa tu prezentuješ, napísala by si že je fajn, ak to niekomu pomohlo, ale tebe to nešlo, tak tomu neveriš. Žiaľ... To sa nestane. Aj keby si dostala do rúk výsledky meraní, povieš že je to podvrh.

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 ukaz mi jedneho cloveka s dioptriami viac ako -5 ktory ma vdaka tymto nezmyslom nulky a vidi. staci jeden 🙂

zuzuliennka1
25. feb 2024

@lesana864 a tato Batesova metoda bola povazovana za sarlatanstvo uz za cias samotneho Batesa, a bol vyluceny z lekarskej komory 😅 ten tvoj "studovany" lekar.. ziadne studie na to niesu, takze asi tazko to bude "podlozene studiami"😄 nepomohlo to realne nikomu, lebo je to ciry nezmysel. a verit tomu mozu len chudaci ako ty

lesana864
26. feb 2024

@zuzuliennka1 áno, samozrejme ,máš vo všetkom úplnú pravdu pravdúcu :D len dodám že pre tú tvoju pravdu sa táto metóda naďalej vyučuje a štúdium netrvá ani deň ani mesiac a výsledky sú po celom svete, preto to ľudia vyhľadavaju už aj na Sk lebo "topiaci sa slamky chytá" a nie preto že samotne dostali odporúčania od ľudí ktorí to absolvovali... Ono záleží na človeku či je schopný alebo ťululum ktorý si len tak niečo vygoogli a hop sa do toho bez vedomosti, sebadôvery trpezlivosti a odhodlania.. Keď sme pri tých diskusiách aj tu na mk som čítala pozitívne skúsenosti s -7 nieje len -5... A aky je vôbec rozdiel medzi -5 ,-10 a -2 napríklad? Žiaden... stále je to dioptria o ktorej veľa vážení lekári tvrdia že sa jej zbaviť NEDA. Len taká -2 - pri nej sa bez okuliarov funguje ešte stále pohodlne, zatiaľ čo s -10 je to veľký výstup z komfortu a to nedá hocikto ;) a aj to zlepšenie o ktorom som tu čítala s -7 bolo takisto vysmiate mentálnymi atletmi. 🤷🏼‍♀️ Mám ťa zoznámiť hádam so ženami (od jednej viem o tejto metóde ) či niesu dostatočne atraktívne tvojmu "triezvemu" úsudku lebo mali "len" -3 a -4? A načo? Aj adresu chceš ? Žiaľ, raz ľudia ktorý nemajú vyšší rozsah IQ ako je priemer označujú všetko čo ide mimo bežné zaužívané za blud, aj to som už možno nadhodila lebo priemerný človek si vie spojiť 2+2 a trocha logického zmýšľania predsa len má. Buď si spokojná že si si operáciu zaplatila a zatiaľ máš dobry zrak. Ale nedehonestuj spôsoby na ktoré sama nemáš, je to pod úroveň. A posledná vec, na chudáka pozeráš každý deň ráno do zrkadla 🙂 neschopny druhých nepodporí len vysmeje. Kvôli ženám ako si ty, sem veľmi rozumní ľudia nechodia, a mk majú za slepičinec. Želám ti šťastnejšie zajtrajšky 🤗🙏🏻

zuzuliennka1
27. feb 2024

@lesana864 este ta to bavi?🤣🤣🤣🤣