Helicobacter a bolesti brucha. Ako ho zničiť?

simula
30. jan 2008

Ahojte ,bojovala niektora z vas s tymto bacilom? ☹
Ja ho mam a brala som uz aj kombinaciu 3 antibiotik a teraz sa znova ozval chcem vediet ,ci sa niektorej podarilo ho znicit a po kolkych ant ☹

mamazem
10. júl 2013

Mali sme niekoľko dotazov ohľadom Chioskej mastichy (na redukciu helikobaktera), či sa dá niekde kúpiť aj v kamennom obchode... Od včera áno, a to v Bratislave v bio obchodoch: Biologika (Apollo BC I) a Slnečnica (Kvačalova pri Dullovom námestí) a tiež v Prešove v Natura e Vita (ZOC Max). V týchto obchodoch Vám zároveň aj poradia ako ju užívať, aby ste sa zbavili helikobaktera 🙂

mercy29
14. aug 2013

@natalyaas
ahoj, ja som tiez z TT, chodis k doktorke Pekarkovej? ja som bola na sono 2.7, a az vcera som sa po 31 pokusoch konecne dovolala na vysledky - vraj sa mam zastavit pre ne, takze vobec neviem ani ako som dopadla. Mala som len problemy so strasnou bolestou zaludka, sono nalez bol v poriadku, vybrala som 2 x Helicid, vsetko bolo OK a dnes zasa ta priserna bolest. V krvi bola pozitivita na HP. Ake mas skusenosti s lekarmi TT na gastre?

mima2406
6. feb 2014

@simula mne ho dnes zistili.

sylvester01
20. feb 2014

ahojte podla toho co tu pisete to mam asi aj ja take bolesti mavam ako tu opisujete dam si 2ibalginy a troska mi tu bolest uvolni,a tak zaspim doktory mi taraju ze to mam z chrbtice alebo mi neviedia dat iny liek ako nospu infuzkov.slaby doktry le treba im to hlavne platit hnet pytaju karticku poistenca,cital som to tu vselico.momentalne uzivam liek helicit mal som 4mesiace pokoj bol som na navsteve u rodicov tam ma to chytilo,dneska asi tiez uz to zacinam citit ze ma zacina boliet hrudnik

laskamoja123
21. feb 2014

najlepsie je aloe od herbalife, mne zachranilo doslova zivot, ja take bolesti ze som sa plazila a teraz nieviem co je ta volest, poradim

womankc
26. feb 2014

ja som ho mala , aj zápal, pankreas, dvanástorníka, teraz sa mi tie bolesti vracajú intenzívnejšie a tak som to momentálne riešila vyšetrením biorezonanciou, nakoľko lekárska liečba mi pomôže len na chvíľu, mne ho teraz na tom vyšetrení potvrdili , tak mi na to dala nejaké oregánové výťažky , v bio obchode som videla aj oregánový olej a je ževraj veľmi účinný na viacero vecí, inak mi táto MUDr. chcela dať nejaké cesnakové preparáty, že to na to pôsobí super, ale cesnak nesmiem, tak idem skúsiť tie oregánové, len mi ešte lieky nedorazili, tak ti neviem zatiaľ podať či to bude zaberať

viva13
11. sep 2014

Ahoj, stalo sa vám že na tom domácom teste na helikobaktera rapidcare alebo ako sa to píše do 10minut bola 1 čiarka a za pol hodinu druhá slabunká?

mmichael
12. sep 2014

@womankc ahoj, prosím ťa, zbavila si sa toho helico... prírodnými preparátmi? a akými?

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nutrimas
15. sep 2014

@mmichael
Velmi ucinnym prirodnym prostriedkom pir liecbe/vyhubeni helikobaktera je brokolicovy alebo aj oreganovy olej. Odporuca sa dlhodobe a hlavne pravidelne uzivanie. Vhodna je aj celkova detoxikacia, najlepsie prirodzena stravou.

womankc
16. sep 2014

@mmichael zatiaľ ešte asi nie , je to na dlhodobejšie obdobie, ale pomohlo mi to, budem sa cca o mesiac pretestovávať, tak tam uvidím, či to už je preč. lebo ja mám viacero problémov v trávení súčasne. Inak liečim sa preparátmi starlife momentálne .

jojka7
29. okt 2014

tak ahojte babuľky od včera sa ku vám pridávam- som z toho naprášk :(( len čítam a čítam a čítam a mám strach ako nikdy :( aby to neprešlo až na rakovinu :( je to vôbec možné? po ani neviem akom čase som konečne išla k dr. a zo stolice mi zistili tú sviňu Helicobactera- moje stavy - bolesti a krče v bruchu, nafúknutosť z hocičoho čo zjem :( už ani neviem čo mám jesť a plynatosť a ešte k tomu mávam aj návaly tepla :( a bojím sa aby som nenakazila manžela a dcérku, vraj sa to prenáša aj slinami a že sa nemáme bozkávať...:(((
Na gastro idem až 25.11 skôr sa nedalo :(
Poradíte mi prosím čo mám jesť? od pondelka som začala brať tú 3 kombináciu liekov :(

kerberos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca283
15. nov 2014

@jojka7 treba jesť stravu, ktorá obsahuje veľa minerálov, tie vytvárajú zásadu v žalúdku, Helicobacter nemá rád takéto prostredie, čiže to znamená veľa zeleniny, piť väčšinou len čistú vodu, treba sa vyhýbať sladkostiam, respektíve potrave čo obsahuje veľa cukru. Ja som mala tiež Helicobaktera, dali mi antibiotiká a teraz si preventívne dávam tablety Basico, obsahujú veľa minerálov a vlákninu sú od spoločnosti Just a dva krát do roka probiotiká od tej istej spoločnosti a od vtedy mám pokoj.

jojka7
15. nov 2014

@maca283 jeeeeeeeeej to som nevedela, ďakujem, skúsim, povedali mi len diétnu stravu :(

epsonka45
15. jan 2015

Tak sa k vam pridavam aj ja. bol mi zisteny heliecobakter..podla dr.som ho uz mala dlshie v sebe len sa neprejavoval strasne vela akne okolo ust ktoreho som s nemohla zbavit...ale prisiel januar a dostaal som prievan do usi...a muz mi vypalil ucho a ja som si dla nurofen a sla si lahnut ale po hodine a pol som sa zobudila na strasne krce v bruchu bolo mi tazko a az na zvracanie..myslela som si ze sa mi urobilo tazko s tej tabletky.a to vzdy len az vo vynimocnom pripade si dam nieco...bolesti potom dalsie dni boli menej a niekedy viac....tak ma s prace poslali na pohotovost dali mi tam lieky s tym,zeto mam podrazdene s toho nurofenu..sla som obvodnej a ta ma hned sikovala na gastro aby sa nieco nezanedbalo som na PNke boli ste aj vy? na gastre som bola v piatok a v tu noc som myslela ze zahyniem od bolesti ako mi bolo zle...odvtedy bolesti a tazoba a horenie zaludka stale niekedy viac a niekedy menej...a najviac bolesti v noci a poobede..davam si pozor na co zjem...ale mi kolkrat tak zle ani nemozem vstat..a ten zapach ci stolica alebo plyny hruza az ma nadrapuje na zvracanie

nutrimas
17. jan 2015

@epsonka45 Neskusali ste oreganovy olej? Vo vela pripadoch pomohol vyhubit helicobaktera. Viac o jeho ucinkoch si mozete precitat tu: https://www.modrykonik.sk/shops/ine/kwgp/olej-o...

betina13
17. jan 2015

to by som rada videla ten oregánový olej, čo vyhubí Helikobaktera, asi by niekto za tento objav dostal Nobelovu cenu a lekári by konešne nekŕmili ľudí antibiotikami....doteraz sú známe totiž dáta, ktoré hovoria len o ATB, ako jedinej účinnej liečbe na Helikobaktera...minulý rok prebiehala vo viacerých štátoch štúdia/Slovensko bolo zaradené takisto/, kde skúšali liečiť HP probiotikom, avšak ani tam sa účinnosť nepotvrdila, takže ATB ostávajú žiaľ jedinou účinnou možnosťou nateraz(nakoniec ide predsa o baktériu)...asi toľko k liečbe

caldera
20. jan 2015

@nutrimas oreganový olej aj v kombinácii s inými prírodnými liekmi dokáže dostať HP pod kontrolu 🙂 mne pomohlo koloidné striebro, výťažok zo sladkého drievka od Swansonu, zázvor a škorica...možno som brala toho viac, ale už si nepamätám, lebo to bolo ca pred 3 rokmi a odvtedy mám pokoj. ale zázvor, škoricu, kurkumu, oreganovy olej a čaj zo sladkého drievka použivam sporadicky doteraz 🙂 informácie som čerpala od dr. Bukovského z knihy Miniencyklopédia prírodnej liečby

nutrimas
20. jan 2015

@betina13 Treba sa na to pozerat vzdy aj z tej druhej strany....co myslite, preco su verejnosti zname len studie o prospesnosti atb....preco sa menej pise a hovori o ucinkoch a vysledkoch alternativnej liecby (a verte tomu, ze je ale vela studii o pozit. ucinkoch prirodnych metod, avsak tie nie su "ziaduce" a k verejnosti sa ani nedostanu)?
Zastavame nazor, ze clovek, ktory sa chce VYLIECIT a nielen liecit, si informacie a zdroje najde, hoci su mu neustale pod nos podstrkavane nejake zauzivane postupy, medicinske vyskumy, farmalieky a prevratne moderne sposoby liecby...O ich negativnych ucinkoch na ludsky organizmus je toho uz popisane ovela menej... Nastastie, coraz viaceri z nas si uvedomuju, preco je tomu tak...
Samozrejme, su pripady, kedy sa atb neda vyhnut, nikto nema zaujem to spochybnovat, rovnako su aj situacie, kedy sa vdaka rychlemu lek. zakroku a vdaka modernym med. pristrojom podari zachranit ludske zivoty... No preco nevyuzit to, co nam ponuka sama priroda? Bez "bonusov" vo forme neg. ucinkov?

caldera
21. jan 2015

@nutrimas ľudia sú leniví 🙂 leniví používať mozog a počúvať, čo im telo hovorí. je jednoduchšie na každú boliestku užiť tabletku. že im tie"lentilky" ničia pečeň, nie je podstatné.

betina13
21. jan 2015

áno, ja sa zvyknem pozerať na veci z viacerých strán, vo všeobecnosti nemám vonkoncom nič proti produktom na prírodnej báze a zastávam názor, že keď nepomôžu, neublížia...avšak vyjadrenia typu oregánový olej "vyhubil" helikobaktera mi prídu zavádzajúce..možno oregánový olej má priaznivé účinky na následky sposobené HP, resp. možno u niekoho pomôže zmierniť príznaky zo strany zažívacieho traktu, ktoré však napokon ani nemusia byť výsledkom paralelne prebiehajúcej infekcie HP, prečo nie,
avšak zlikvidovať samotného helikobaktera oregánový olej nedokáže...

mamazem
23. jan 2015

Prečítajte si na našej stránke reálne skúsenosti ľudí s mastichovými kapsulami a výsledkami ohľadom zničenia helikobaktera. Tie výsledky pri ničení sú užasné. Hľadajte produkt mastichové kapsuly...
Len chcem upozorniť, ak si zvolíte na prírodnú redukciu helikobaktera práve chioskú mastichu, vyberte si originálne mastichové kapsuly od Asociácie pestovateľov Chioskej mastichy. Vzhľadom na veľký úspech mastichy sa na náš trh dostávajú už aj napodobeniny 🙂 Kúpite ich po celom Slovensku už vo viac ako 40 bioobchodoch a lekárňach. Niektorí zákazníci uvádzajú zničenie helikobaktera (negatívny potvrdený test) už po 2-3 týždňoch 🙂

ariannazara
23. jan 2015

Ja idem teraz od zajtra zacinam dufam ze ho prvymi vyhubim! 😠

leyla195
4. feb 2015

@haslerka27 ahoj ja mam teraz presne tento isty problem aj ja mam zapal sliznice zaludka a nejako sa mi nezda ze by mi tie lieky zaberali dodrzujem dietu a nic mi nepomaha uz si pripadam ako sisi ked chodim stale k tej doktorke neviem co orobit ja som uz bezradna ako ti zistili tu intoleranciu na laktozu?dakujem 🙂

haslerka27
4. feb 2015

@leyla195 stále bolesti,nutkanie na vracanie,mdloby,chudla som z vracania.....najprv či nemam iné choroby vylucovali,išla som so na na kramare,urobili intolerancny test,a 100percent ukazal.uz 9r nepijem iné než bezkaktozove mlieko.....

laskamoja123
5. feb 2015

pre Vas vsetky ba yom doporucila aloe koncentrát od hbl, vlastna skusenost a ukazkove vysledky

siia
16. feb 2015

idem na alergo kvoli potravinovej al.a zistia my tohto bacila 😒 hned poučenie o strave a 3kombinacia atb....vziat deckam aj mm vzorky stolice,pre istotu pretestovat...čitam,čitam a viacere ste boli na gastre,ale mne alergolog povedal,že o mesiac kontrola pri nom....ci to gastro si mam sama vybehat? ach jaj ☹

mastichaterapia
5. mar 2015

Máme pre vás veľmi dobrú správu. Posledné výskumy síce potvrdzovali priaznivé účinky masticha terapie na ochorenia spôsobené baktériou helikobakter pylori, my sme si však napriek tomu urobili náš vlastný výskum a výsledky nás naozaj veľmi potešili. Všetko o priaznivých účinkoch masticha terapie a o reálnych skúsenostiach našich klientov nájdete na našej novej stránke. Masticha terapia funguje a to nás veľmi teší. Preto sme sa rozhodli že originál mastichu z ostrova Chios (pozor na mastichu z číny-nemá až také liečivé účinky) budeme kapsulovať u nás na Slovensku a tak vám v súčasnosti môžeme ponúknuť nové, väčšie balenie za ešte výhodnejšiu cenu. 🙂