Máte skúsenosti s Femibion 800 na nepravidelný menzes?

atlaska25
28. nov 2011

Ahojte prosím vás pomôže my Femibion 800 keď menzes dostanem len keď beriem lieky alebo my pichnu vyvolávačku?

atlaska25
autor
14. dec 2011

@ika84 Ahoj tak už ich beriem od 2.decem. ale zatiaľ nijakú zmenu necítim ale asi je ešte skoro!!! Vraj ich treba brať dlhšie tak uvidíme po niekoľkých mesiacoch!!! 😀 teraz ich od 20.dec.budem brať aj s duphastonom 😉

nienna
3. jan 2012

@atlaska25 ahoj ja mám ten istý problém ako ty, no ja nechodím ani na vyvolávačky, iba čakám kedy príde mrcha, ona sa totiž dostaví tak 2-3 krát do roka 😠 Daj prosím ťa vedieť, ak nájdeš dačo čo pomáha

atlaska25
autor
21. jan 2012

@nienna AHOJ takže vieš o čom hovorím!!! 😖 Ja som s toho už dakedy na nervy stále len duphaston a iné lieky šak chudak moja pečeň!!! 😒 Keď sa môžem opytať kolko maš rokov???Keď dačo také nájdem tak sa ozvem!!! 😉

nienna
24. jan 2012

@atlaska25 ja mám 23 rokov, ale problémy odjakživa, v 18 som si dala predpísať antikoncepciu nech mám aspoň krámy, ale to nemalo zmysel, tak som vysadila a odvtedy len čakám kedy prídu....niekedy aj 3 mesiace po sebe, a niekedy aj pol roka nič 😒 ja som si teraz naordinovala ráno nalačno vitex jahňací a zapiť čajom Gynastan, to som si prečítala v téme Bylinkárka Anna Kopáčová, väčšine báb s PCO to odporučila + eše nejaké zábaly, ale to neviem aké, tak chcem za ňou dakedy zájsť 🙂

katey
24. jan 2012

@atlaska25 aj ja mam menzes len tak.. ale nic si z toho nerobim, duphaston mi nic nerobi, neictim sa zle, tak ho pekne beirem a cyklus je OK

atlaska25
autor
24. jan 2012

@katey Ahoj aj ja beriem stále duphaston ale trápi ma že menzes nemám sám od seba lebo chcem otehotnieť!!! :(

atlaska25
autor
24. jan 2012

@katey @nienna A kočky skúsenosti s Kvapkami FEMI od Valoviča nemáte???

llienkaa
24. jan 2012

ahojte ak sa smiem pridat...mam rovnaky problem, bez injekcie alebo tabl. nekrvacam, lekar mi povedal, ze to neznamena ze som neplodna robil mi nejake vysetrenie na hormony a povedal ze som ok.. 😒 vraj mal pacientku ktora nekrvacala dala si raz za rok pichnut injekciu aby krvacala a bez problemov otehotnela. My sme sa zacali snazit o babatko pijem caj alchemilku a papam kys.listovu. Ja som si myslela ze aj ked nekrvacam ze mozem otehotniet, teda aspon tak mi to povedal gynekolog...

atlaska25
autor
24. jan 2012

@llienkaa Ahoj ja som už pila alchemilku,rebriček,vitaminy všelijake a nič nepomohlo dokonca som bola aj 3krat na IVF aj na prefuky a stale nič nedarí sa my otehotnieť!!! 😠 A snažíme sa už 7rokov a bohužial nič!!!! 😢

llienkaa
25. jan 2012

☹ a lekar co povedal ze kde moze byt problem v tom ze nekrvacas? Tak uz to vidim ze aj u nas to bude na dlhe trate ☹

katey
25. jan 2012

@atlaska25 ale ved s duphastonon mozes otehotniet, mne sa to podarilo hned na druhy cyklus brania.. no, len som o babo prisla :( a kvapky som neskusala ziadne

atlaska25
autor
25. jan 2012

@llienkaa Ale v tvojom prípade to nemusí byť také tragické!!! 😉 Lebo ja okrem toho mám ešte aj protilátky proti spermiám !!!! 😒 Takže bojuj!!!!

@katey Ja som tiež otehotnela po prvom IVF ale potratila som a 2 a 3 pokus sa nepodaril !!! 😢

nienna
25. jan 2012

@atlaska25 ja som tie FEMI kvapky brala, asi tri balenia som využívala, ale nepomohlo.....asi to je slabé na mňa....neviem...skús, ono je to dosť individuálne, aj Gynex som mala, síce len jednu flaštičku ale tiež nič....

atlaska25
autor
25. jan 2012

@nienna Ja som ich začala brať 2.decembra ale ešte s Duphastonom a na druhy mesiac už bez neho budem brať tak som zvedavá či menzes príde sám ale podľa mňa to by bol zázrak 😅 Aj o Gynexe som počula ale tu v lekárňach som ho nezohnala tak som nebrala!!! 😒 Ale brala som Materskú kašičku že vraj to je podobne a nepomohlo 😠

llienkaa
14. feb 2012

@atlaska25 dnes mi dal lekar duphaston a aj clostilbegyt tak som zvedava 🙂

ingrid77
14. feb 2012

...dievcata pridam Vam trosku optimizmu, menzes som dostala ked som mala 15 rokov aj to s podporou injekcie, potom som chodila na injekcie stale, lebo inak som nedostala, po 8 rokoch som zmenila gynekologicku a ta mala nazor, ze priroda to tak chce, aby som mala menzes len obcas-tak 3-4 krat do roka, na pocudovanie som prvykrat otehotnela hned po svadbe v 28 rokoch, potom som brala antikoncepciu 6 rokov a menzes chodil ako hodinky, cyklus kazdych 28 dni, potom sme sa rozhodli pre druhe dieta a otehotnela som po druhom cykle, po porode som opat brala antikoncepciu 5 rokov a vzhladom na to, ze mi zistili vysoky tlak som si dala v novembri telisko a na pocudovanie uz treti cyklus pravidelny/28-29 dni/, tak nestracajte nadej, tiez som sa bala, ze nikdy nebudem mat deti, drzte sa... 🙂 🙂 🙂 IK

atlaska25
autor
18. feb 2012

@llienkaa Ahoj ja som clostilbegyt brala tiež ale v spojení s proverou !!! 🙂 Ale ja som iný prípad 😀 ja ešte tie protilátky mám ale mam kamošky ktorým taká kombinácia pomohla 😉

atlaska25
autor
20. feb 2012

@ingrid77 Ahoj!!Predsa len sa ta opýtam ak môžem 😅 Ty si mala aj iné problémy okrem toho nepravidelného menzesu???

ingrid77
20. feb 2012

@atlaska25 , vobec nie a pravidelne som chodila na kontroly, nakolko moja gynekologicka je kamaratka, tak som to brala zodpovedne, drzim palce, som priklad toho, ze organizmus sa meni 🙂 🙂 🙂 IK

adina0606
15. jan 2013

ahoj s partnerom by sme chceli dieta az o rok o dva lenze mam 27 rokov bojim sa ze by som mohla mat problem potom otehotniet mohla by som zacat brat femibion uz teraz?

pepiska2812
30. jan 2013

Ja mam tiez problem s tym menzesom,ze odkedy som vlastne dostala prvykrat,chodila ako sa jej zachcelo.Najskor som to riesila antikoncepciou,ale to nikam neviedlomkedze chceme uz aj babo.Robili mi hormonalny profil,takze mam nieco s hormonmi,lebo po gyn,stranke je vsetko ok a tiez dostanem bud vyvolavackou,alebo mi teraz dal Duphaston...tak uvidim,lebo tiez chceme mimi...a dal mi kyselinu listovu,ale kolegyna mi poradila Femibion,ze im pomohol a na treti mesiac zostala tehotna...tak hadam sa aj nam uz nieco podari,lebo uz by sme boli aj radi