Je dobré užívať Femibion 800 počas snažilkovania?

gabi89
19. jan 2015

ahojte, je dobre uzivat pred otehotnenim, tak mesiac dva, Femibion 800 pripadne ine vitaminy? alebo ste vobec taketo vitaminy neuzivali a hned ste isli do toho?

mirka1004
19. jan 2015

Urcite uzivat 😉

hodgepodge
19. jan 2015

@gabi89 ahoj 🙂 ja som brala od zaciatku snazenia inofolic 2x denne, rano a vecer, ked som otehotnela, brala som kyselinu listovu, jednu tabletku (1000um) a od cca 9tyzdna beriem femibion 800, pretoze som velmi malo jedla a aj to co som zjedla som vyvracala, aby mala fazula aspon nejake vitaminy 🙂

danieli
19. jan 2015

Ja som ho brala mesiac pred az do ukonceneho 12tt a potom som presla na femibion 400+dha, ten budem brat do skoncenia dojcenia

aknedz
19. jan 2015

Pokial mas vyvazenu stravu, tak netreba uzivat ziadne vitaminy pred ani pocas tehotenstva. Ak chces - v takomto obdoi mozes uzivat kyselinu listovu - uziva sa aj pred otehotnenim ,aj do 13 tyzdna tehotenstva, potom uz netreba nic. ....O Femibione som akurat pocula, ze ma nejaky specificky typ zeleza,ktory je vstrebatelny aj pre zeny, ktore mozu mat problem s dostatocnym vstrebavanim a tym padom aj otehotnenim, ci vynosenim dietatka - ale ci to je pravda, to neviem. 😉

hena6
21. jan 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

ja som pred druhym tehotenstvom uzivala vitaminy lebo sa nam to troku nedarilo a po nasadeni kyseliny listovej a zmeny stravy sa nam to podarilo 🙂 a náš syn má už 9 rokov 🙂

yanni
21. jan 2015

Ak si zdrava a zdravo, vyvazene sa stravujes, tak ti netreba nijake extra umeliny (myslene vitaminy v tabletkach). Staci ti kludne cista kyselina listova 800 do 13tt. Potom kys. listova 400 az do ukoncenia dojcenia. Femibion nie je vlastne nic ine ako kyselina listova plus mnozstvo vitaminov, ktore zdravemu cloveku s vyvazenou stravou vobec netreba. A je to k tomu vsetkemu business. Mne gyn. predpisal obyckovu listovku, povedal, ze mi nic netreba. Brala som aj pred otehu a beriem aj teraz a budem az po ukoncenie dojcenia. A kedze sa ako aktivny sportovec tak ci tak zdravo stravujem a ani som nevracala, tak mi nic nechyba. Same telo ti bude signalizovat, ak ti bude nejaky dolezity vitamin chybat.

yanni
21. jan 2015

A inak, kyselina listova nema s otehotnenim nic spolocne. Ta ti otehotniet nepomoze.

janka7177
21. jan 2015

@gabi89 Ja som ho začala brať, keď som otehotnela, ale doktor povedal, že som ho mala brať už keď sme plánovali bábo.

diamontko
21. jan 2015

ja som asi mesiac pred otehotnenim obcas uzivala nosifol a potom prve tyzdne po otehotneni kyselinu listovu + vitaminy D a E, kvoli spravnemu deleniu buniek, potom som az do konca 12 tyzdna brala femibion 800, lebo mi vobec nechutilo jest a nemala som dostatocny prijem vitaminov a mineralov. teraz v druhom trimestri som zacala s GS mamavit prefolin + DHA, tiez som chcela povodne ist rovno na femibion 400, ale zistila som, ze mu chyba vela mineralnych latok a vitaminov, ktore prave tento GS obsahuje, robila som si prieskum, ktore vitaminy su najlepsie a jednoznacne mi ako najkomplexnejsie vysli GS, aj ich vela kociek odporuca.
ale keby som nemala problem so stitnou zlazou, tak sa to v prvom rade snazim riesit vyvazenou stravou, ale to mi nestaci, takze to riesim takto 🙂
@gabi89

luthyl
22. jan 2015

@diamontko suhlasim nie vsetci mozu jest vsetko a preto su dostupne vitaminy, ja som celiaticka preto mi niektore vitaminy chzbaju a ked som sa bavila s gynekologom ze chceme babatko tak mi odporucil vitamini este pred otehotnenim aj preto aby ma to velmi neunavovalo a pokial by som mala nechut do jedla aby môjmu telu a babtku nic nechybalo

lalanka
23. jan 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

dnesna zelenina uz nie je co byvala a mozes jest kolko chces tolko vitaminov co pre tehotenstvo potrebujes nedosiahnes preto ich treba dodavat aj inak ako v strave alebo sa chces celé dni napchavat len salatom a spenatom aby si mala dostatok kyseliny listovej? ved to je blbost 🙂

julypetkova
23. jan 2015

ja som nebrala nic ,az na prehliadke gynekolog zistil ze som tehu ,tak mi to odporucil ze si to mam kupit,a ako pisala jedna kocka ,femibion ti nepomoze otehotniet ,ja s mm sa teraz snazime o druhe a doky hovoril ze netreba uzivat nic ,ak nemas ine zdravotne problemy,tak nemusis sa chemiou dopovat ,nase stare mamy o femibione ani nepoculi a mali kolko deti....,ja som femibion zacala uzivat teraz ked sme sa snazili o druhe mimi,asi dva mesiace ,ale tehu neprichadzalo tak som zbytocne nekupovala ,ked si pomyslim ze pol roka sa snazime a za ten pol rok by som mala uzivat femibion,tak si zober ze priblizne stoji asi 14e ,ved je to aj riadna polozka,sa to nazbiera za ten pol rok ,nemusi sa stat ze otehotnies hned na prvu supu ,ale aj moze ,nam sa to pri prvej dcerke podarilo ,aj pri druhom ,ale skoncilo sa to v 9tt a teraz sa snazime a zatial bez uspechu ,ale dost sme tlacili na pilu ,tak asi treba polavit a nesilit to ....

luthyl
26. jan 2015

@julypetkova velmi by som neporovnavala tuto dobu s minulou v minulosti boli kvalitnejsie potraviny menje splodin a vsetkeho mozneho ludia mali viac vitaminov ako teraz a nech si hovori ktor chce co chce vsetky veci ako smog,strava velmi vplyva aj na to ako kto a ako rychlo otehotnie to nehovorim ze nase stare mami mali v 20tke minimalne 2 deti.

veselamirka2
5. feb 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

Baby ktore vitaminy zacat brat co su rozdelene na jednotlive trimestre alebo tie ktore mozem brat pocas celeho tehu?

drahusa2
6. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@veselamirka2 ja som brala femibion 800 a bola som spokojna a deti su ok hoci som mala rizikove tehotenstvo

darinas2
12. feb 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@drahusa2 a to sa ako nerie pocas celeho tehotenstva? ja som brala vitaminy ale bolo z nich tazko aj ked som sa najedla asi potrebujem zmenu brala som ich uz asi pol roka vkuse

drahusa2
13. feb 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@darinas2 ja som užívala najprv femibion 800 to mozes užívat už pred otehotnením a užíva sa to do konca 12. týždňa a potom som užívala ten druhý femibion až kým som neprestala kojiť

evuliceeek
13. feb 2015

ja som brala calibrum mami - 2 tablety denne celé tehotenstvo a nejaké mi ostali aj po pôrode, tak som im postupne pojedla 🙂

lina129
13. feb 2015

@julypetkova uplne suhlasim s @luthyl neda sa porovnavat dnesna doba s dobou nasich starych materí... a presne ako napisala @lalanka ani ta zelenina nebyvala taka prepchata pesticidmi a pod. ako dnes... uz len to, kolko ma dnes parov problemy s otehotnenim a kolko ich malo vtedy? ved vtedy boli v 30tke pomaly stare mamy a dnes normalne baby v tom veku rodia prve dieta... @gabi89 Ja femibion odporucam... tiez ho momentalne beriem... lebo ma tzv. folat kys. listovej, cize je lepsie vstrebatelna... 🙂 Ale na otehotnenie su potrebne aj ostatne vitaminy B 😉

darinas2
25. feb 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

Baby kolko stoji ten femibion800 chcem ho vyskúsat mozno sa mi podari skor otehotniet 🙂

janickacrazy
27. feb 2015

@darinas2 Ahoj, femibion800 stojí okolo 14 eur. U mna teda mal asi zázračné účinky alebo neviem, či to bola len náhoda, ale predtým sme sa snažili 8 mes. a po mesiaci užívania femibion800 som zistila, že som tehu. 😉

veselamirka2
4. mar 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@janickacrazy aj u mojej kamaratky to tak bolo 🙂 niekto jej to vysvetloval ze to pomaha aby vajicko dobre dozrelo a vtedy je otehotnenie lahsie 🙂

darinas2
12. mar 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@veselamirka2 ty si tiez užívala femibion 800? po akom čase si otehotnela my sa snažime pol roka no až od marca som si kupila vitaminy tak som zvedava

veselamirka2
20. mar 2015
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

@darinas2 ja som ostala tehotna asi po 3 mesiacoch alebo 4 už presne neviem 🙂 ale to nemusi byt tym ze som brala femibion 800 🙂

veronikax
20. mar 2015

@darinas2 ahoj 🙂 ja teraz beriem prvy mesiac femibion 800 🙂 lebo 5 mesiacov sa nam zatial nedari 🙂
@gabi89 na Femibion pocut len dobre slova 🙂 no nie kazdemu zaberu .... tak ako ine vitaminy 🙂

darinas2
23. mar 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

a co je to ten metalofin? ze vraj to obsahuje len Femibion800

janickacrazy
23. mar 2015

@darinas2 Niektoré ženy vraj nevedia spracovať kyselinu listovú v normálnej forme, takže vo Femibione je nejak naštiepená a tento metalfolin je vlastne to naštiepené, čiže to spracuje každá žena. Mne osobne pomohlo priam zázračne, takže ja nanho nedám dopustiť.

any81
13. apr 2015

Ahojte, mam na predaj zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. V pripade zaujmu piste IP  🙂

petrolejka82
13. apr 2015

Ahojte kocky, pridam sem prekvapivu informaciu, ktoru som sa dnes dozvedela na hematologii. Lekarka sa ma dnes pytala, ake lieky a doplnky stravy uzivam. Tak vravim, ze skoro tri roky beriem Femibion 800, od kedy sme sa zacali snazit o babatko. A ona mi vravi, ze je zname, ze z neho rastu velmi velke deti 🙂. Ze ona by radsej asi uzivala len samotnu kyselinu listovu, ta ze bohato staci, kedze ine vitaminy zastupene vo Femibione su nielen pri zdravej, ale aj pri beznej strave zastupene v dostatocnom mnozstve. Tak si vravim, ze pre dietatko vsetko, ale ak sa aj tak tie vitanimy nevstrebaju a zaroven mam porodit potom 4-kiloveho macka 🙂, tak som si dnes povedala, ze douyivam, co mam a prechadzam len an samotnz kyselinu listovu.

darinas2
21. apr 2015
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

@janickacrazy ahaaa super tak uz konecne viem co to je dakujem 🙂 odkedy uzivas femibion? od otehotnenia ci este predtym? a preco zazracne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre